Zoofilia

Pagina 1 din 2
1   2   »

LatinSexyGuy

Veteran member
221 mesaje

Zoofilia

scris pe 7 aug 2003 14:00 de LatinSexyGuy

Am vazut nu de mult timp la televizor un reportaj cum ca in sex-shopurile din Romania a aparut o noua moda ... vanzarea de animale gonflabile folosite pt sex si afacerea este destul de profitabila din moment ce vanzatorii ziceau ca stocurile se epuizeaza cu repeziciune!!!
Cine sunt cei care practica zoofilia ... este aceasta o deviatie psihica ... s-a saturat omu` de toate lucrurile omenesti legate de sex si acum experimenteaza alte forme de satisfacere?
Sa ne gandim un pic , ca romanu` s-a nasuct la sat si acolo cu multi ani in urma lumea se ocupa cu cresterea animalelor ... erau plecati cateva luni pe an cu animalele la munte sau pe pasuni ... cand aveau pofte sexuale mai "ardeau" oare cate un animal ceva ... sa aiba zoofilii din ziua de azi mostenirea zoofiliei de la stramosi?
Se poate vorbi foarte mult despre asta si sper ca multi dintre voi sa scrieti aici si poate primim si o explicatie de specialitate de la Dr.Sexpert



Nu conditia noastra ci calitatea sufletului nostru ne face fericiti
sus

DarkAngel

Expert member
1098 mesaje

Re: Zoofilia

scris pe 7 aug 2003 23:09 de DarkAngel

Am vazut nu de mult timp la televizor un reportaj cum ca in sex-shopurile din Romania a aparut o noua moda ... vanzarea de animale gonflabile folosite pt sex si afacerea este destul de profitabila din moment ce vanzatorii ziceau ca stocurile se epuizeaza cu repeziciune!!!
Cine sunt cei care practica zoofilia ... este aceasta o deviatie psihica ... s-a saturat omu` de toate lucrurile omenesti legate de sex si acum experimenteaza alte forme de satisfacere?
Sa ne gandim un pic , ca romanu` s-a nasuct la sat si acolo cu multi ani in urma lumea se ocupa cu cresterea animalelor ... erau plecati cateva luni pe an cu animalele la munte sau pe pasuni ... cand aveau pofte sexuale mai "ardeau" oare cate un animal ceva ... sa aiba zoofilii din ziua de azi mostenirea zoofiliei de la stramosi?
Se poate vorbi foarte mult despre asta si sper ca multi dintre voi sa scrieti aici si poate primim si o explicatie de specialitate de la Dr.Sexpert


Man cum poti sa zici ca zoofilia se mosteneste.. lol... eu cred ca zoofilia este o perversiune sexuala facut de persoane care nu sunt chiar intregi la minte..sau care sunt disperate... nu cred ca se mosteneste.... De unde iti vin si tie asemanea intrebari.. ?
sus

Lena

Guest

Pro Zoofilia

scris pe 4 sep 2005 17:08 de Lena



De fapt sa fim sinceri Zoofilia a fost si este.Daca ne uitam in trecutul nostru ( Roma, China, Crecia, Minotaurii, Centavrii ) si multe alte exemle se ajunge la concluzia ca e ceva normal, conditia este, de fapt trebuie de facuta diferenta dintre a chinui un animal si de a face sex cu el.Un catelus nu o sa te insale niciodata. Cineva a zis ca acesti oameni nu sunt intregi la cap, asi vrea sa primesc de la acele persoane Notiunea de persoana ideala, Sablonul uman. Deci din moment ce nu omori pe nimeni si nu chinui totul este ochei. Eu sunt pro zoofilie. Oameni iubitiva animalutele mai mult decat cu o plimbare dimineata si mancare din cutie, daca observati ei singuri te miroase intre picioare si doresc aceasta. Sunt scrute idei. Dar cred ca azi inteles sensul. doktar_ia@yahoo.com
sus

valentine

Expert member
6465 mesaje

Re: Pro Zoofilia

scris pe 4 sep 2005 19:34 de valentine



De fapt sa fim sinceri Zoofilia a fost si este.Daca ne uitam in trecutul nostru ( Roma, China, Crecia, Minotaurii, Centavrii ) si multe alte exemle se ajunge la concluzia ca e ceva normal, conditia este, de fapt trebuie de facuta diferenta dintre a chinui un animal si de a face sex cu el.Un catelus nu o sa te insale niciodata. Cineva a zis ca acesti oameni nu sunt intregi la cap, asi vrea sa primesc de la acele persoane Notiunea de persoana ideala, Sablonul uman. Deci din moment ce nu omori pe nimeni si nu chinui totul este ochei. Eu sunt pro zoofilie. Oameni iubitiva animalutele mai mult decat cu o plimbare dimineata si mancare din cutie, daca observati ei singuri te miroase intre picioare si doresc aceasta. Sunt scrute idei. Dar cred ca azi inteles sensul. doktar_ia@yahoo.com



Doamne......


Si pt LatinGuy...aia cand se duceau la munte nu se babardeau cu oile ci faceau o labuta mica
sus

Wanted

Veteran member
168 mesaje

Re: Pro Zoofilia

scris pe 4 sep 2005 19:47 de Wanted



De fapt sa fim sinceri Zoofilia a fost si este.Daca ne uitam in trecutul nostru ( Roma, China, Crecia, Minotaurii, Centavrii ) si multe alte exemle se ajunge la concluzia ca e ceva normal, conditia este, de fapt trebuie de facuta diferenta dintre a chinui un animal si de a face sex cu el.Un catelus nu o sa te insale niciodata. Cineva a zis ca acesti oameni nu sunt intregi la cap, asi vrea sa primesc de la acele persoane Notiunea de persoana ideala, Sablonul uman. Deci din moment ce nu omori pe nimeni si nu chinui totul este ochei. Eu sunt pro zoofilie. Oameni iubitiva animalutele mai mult decat cu o plimbare dimineata si mancare din cutie, daca observati ei singuri te miroase intre picioare si doresc aceasta. Sunt scrute idei. Dar cred ca azi inteles sensul. doktar_ia@yahoo.com


Cred ca glumesti....



Carpe diem
sus

romy

Junior member
36 mesaje

Re: Pro Zoofilia

scris pe 4 sep 2005 22:32 de romy



De fapt sa fim sinceri Zoofilia a fost si este.Daca ne uitam in trecutul nostru ( Roma, China, Crecia, Minotaurii, Centavrii ) si multe alte exemle se ajunge la concluzia ca e ceva normal, conditia este, de fapt trebuie de facuta diferenta dintre a chinui un animal si de a face sex cu el.Un catelus nu o sa te insale niciodata. Cineva a zis ca acesti oameni nu sunt intregi la cap, asi vrea sa primesc de la acele persoane Notiunea de persoana ideala, Sablonul uman. Deci din moment ce nu omori pe nimeni si nu chinui totul este ochei. Eu sunt pro zoofilie. Oameni iubitiva animalutele mai mult decat cu o plimbare dimineata si mancare din cutie, daca observati ei singuri te miroase intre picioare si doresc aceasta. Sunt scrute idei. Dar cred ca azi inteles sensul. doktar_ia@yahoo.com


oh Doamne....fereste-ma shi pazeste-ma de astfel de exemplare...inca un cui in peretele cu prosti...mai bine zis nu prosti ci poate psihopati, perversi, alienatzi ar fi mai potrivit....
auzi duduie...matale ori ti-o tragi cu catelushul tau, ori cu al vecinului de esti asha de "pro zoofilie"?? ori sunt amandoua variantele? ca eu nu gasesc alta explicatie....ai nevoie urgenta de un control shi de o camashutza din aia la moda...alba shi cu manecutze lungi...off...
pedofilia, zoofilia si restul neamurilor de perversiuni nu au nici o scuza...sa nu incercam sa justificam ce gandeste o minte bolnava....ok?nu e la fel ca sexul anal sau oral....nici nu se compara...nu exista nici o scuza pt cei cu astfel de preferinte....oi face oare discriminari aici? nu ma intereseaza ....da' mai bine ii luam pe toti zoofilii, ii ducem pe toti pe o insula pustie shi le dam o oaie din aia gonflabila....una singura....shi hai o trusa de vulcanizat....shi sa nu mai aud de ei...



Suntem prea diferitzi ca sa fim bagatzi in aceeashi oala...
nu ma cunoshti...asha ca nu te obosi sa-mi pui o eticheta...
sus

Nekunoskuta

Expert member
3987 mesaje

Re: Pro Zoofilia

scris pe 4 sep 2005 23:09 de Nekunoskuta

De fapt sa fim sinceri Zoofilia a fost si este.Daca ne uitam in trecutul nostru ( Roma, China, Crecia, Minotaurii, Centavrii ) si multe alte exemle se ajunge la concluzia ca e ceva normal, conditia este, de fapt trebuie de facuta diferenta dintre a chinui un animal si de a face sex cu el.Un catelus nu o sa te insale niciodata. Cineva a zis ca acesti oameni nu sunt intregi la cap, asi vrea sa primesc de la acele persoane Notiunea de persoana ideala, Sablonul uman. Deci din moment ce nu omori pe nimeni si nu chinui totul este ochei. Eu sunt pro zoofilie. Oameni iubitiva animalutele mai mult decat cu o plimbare dimineata si mancare din cutie, daca observati ei singuri te miroase intre picioare si doresc aceasta. Sunt scrute idei. Dar cred ca azi inteles sensul. doktar_ia@yahoo.com


Si cainele tau are o limbutza moale si catifelata, nu?Sau iti plac caii ca o au mai mare? Wake up si cauta-ti un barbat!!!



Nimic...
sus

SORIN28

Expert member
3805 mesaje

Re: Pro Zoofilia

scris pe 5 sep 2005 09:09 de SORIN28



De fapt sa fim sinceri Zoofilia a fost si este.Daca ne uitam in trecutul nostru ( Roma, China, Crecia, Minotaurii, Centavrii ) si multe alte exemle se ajunge la concluzia ca e ceva normal, conditia este, de fapt trebuie de facuta diferenta dintre a chinui un animal si de a face sex cu el.Un catelus nu o sa te insale niciodata. Cineva a zis ca acesti oameni nu sunt intregi la cap, asi vrea sa primesc de la acele persoane Notiunea de persoana ideala, Sablonul uman. Deci din moment ce nu omori pe nimeni si nu chinui totul este ochei. Eu sunt pro zoofilie. Oameni iubitiva animalutele mai mult decat cu o plimbare dimineata si mancare din cutie, daca observati ei singuri te miroase intre picioare si doresc aceasta. Sunt scrute idei. Dar cred ca azi inteles sensul. doktar_ia@yahoo.com

Da, zoofilii au fost, sunt si vor fi. Am un catel, vrei sa-ti fac cunostinta cu el?! Are limbuta moale si o ... care sper sa te multumeasca.



Radio Greu de difuzat

http://radio-host.ro:8012/
sus

LonelyGirl

Expert member
1322 mesaje

Re: Re: Pro Zoofilia

scris pe 5 sep 2005 11:31 de LonelyGirl

Sexul este si va ramane nu numai o arta , ceva ce sa te faca sa te simti bine ci o necesitate.Oricine cu experienta de specialitate in domeniu va spune ca sexul este o necesitate.Insa sa ajungem sa f.... animale , animale gonflabile sau mai stiu eu ce...Asta cred ca deja este o problema psihica.Nu vreau sa jignesc pe nimeni dar persoanele care au tendinte de genul asta cred ca ar trebui sa vorbeasca cu un psiholog , un psohoterapeut sau chiar doar cu un medic generalist.Sunt atatea metode de a te simti bine : sex,sex oral,sex anal si in lipsa astora poate exista masturbarea...deci e klar ca sunt contra...(poate oi fii eu de moda veche.cine stie..)




Ti-e bine?Stai linistit, o sa treci si peste asta!

Dragostea catre Prietenie: Si daca eu exist, tu ce rost mai ai?
Prietenia: Eu las un zambet acolo unde tu lasi o lacrima...
sus

valentine

Expert member
6465 mesaje

Re: Re: Re: Pro Zoofilia

scris pe 5 sep 2005 13:18 de valentine

Ce ati sarit asa toti pe femeie ma...uite eu imi iau limba-n gura cu vaca
Sariti pe mine!
sus

LonelyGirl

Expert member
1322 mesaje

Re: Re: Re: Re: Pro Zoofilia

scris pe 5 sep 2005 14:26 de LonelyGirl

Ce ati sarit asa toti pe femeie ma...uite eu imi iau limba-n gura cu vaca
Sariti pe mine!


nu ne provocacine stie ce iti facem




Ti-e bine?Stai linistit, o sa treci si peste asta!

Dragostea catre Prietenie: Si daca eu exist, tu ce rost mai ai?
Prietenia: Eu las un zambet acolo unde tu lasi o lacrima...
sus

valentine

Expert member
6465 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Pro Zoofilia

scris pe 5 sep 2005 15:00 de valentine



nu ne provocacine stie ce iti facem



Sadico
sus

un cititor

Guest

Re: Re: Pro Zoofilia

scris pe 2 apr 2006 15:12 de un cititor



oh Doamne....fereste-ma shi pazeste-ma de astfel de exemplare...inca un cui in peretele cu prosti...mai bine zis nu prosti ci poate psihopati, perversi, alienatzi ar fi mai potrivit....
auzi duduie...matale ori ti-o tragi cu catelushul tau, ori cu al vecinului de esti asha de "pro zoofilie"?? ori sunt amandoua variantele? ca eu nu gasesc alta explicatie....ai nevoie urgenta de un control shi de o camashutza din aia la moda...alba shi cu manecutze lungi...off...
pedofilia, zoofilia si restul neamurilor de perversiuni nu au nici o scuza...sa nu incercam sa justificam ce gandeste o minte bolnava....ok?nu e la fel ca sexul anal sau oral....nici nu se compara...nu exista nici o scuza pt cei cu astfel de preferinte....oi face oare discriminari aici? nu ma intereseaza ....da' mai bine ii luam pe toti zoofilii, ii ducem pe toti pe o insula pustie shi le dam o oaie din aia gonflabila....una singura....shi hai o trusa de vulcanizat....shi sa nu mai aud de ei...

Cat traim ,d-zeu ne lasa in pace sa traim dupa bunul plac;dupa moarte ne judeca.Voi de ce judecati?
De ce mancati animalele?
uite unii se iuesc cu ele.Eu mai repede as intrea:ce simtiti,ce va determina sa faceti sex cu animale?
sus

christian

Newbie
7 mesaje

Re: Zoofilia

scris pe 2 apr 2006 18:07 de christian

.. faptul ca exista .. si ca se practica de mult timp, nu are decat o singura concluzie: nebuni au fost, sunt, si vor mai fi!!!

si oare ce ar determina acesti nebuni sa faca asta ??
din punctul meu de vedere: probabil ca dupa o anumita perioada te saturi de tine (adica de a te masturba) .. vrei sa incerci ceva nou, si cum un om care gandeste nu s-ar apropia de tine.. te uiti la prietenul omului)
Morala: daca esti urat si prost ..nu-ti mai ramane decat sa latri
sus

Blue

Senior member
126 mesaje

Re: Pro Zoofilia

scris pe 3 apr 2006 15:10 de Blue

Lena, chiar m-ai speriat! cum poti sa vorbesti in halul asta? cred ca ai ceva probleme de personalitate! este incredibil sa spui ca e bine sa oferi animalelor mai mult decat mancare si plimbare! cred ca ar trebui sa vizitezi un psiholog! si chiar destul de des! nu as vrea ca vreodata cainele meu sa se afle prin preajma ta!
sus

ANA

Guest

Re: Zoofilia

scris pe 16 apr 2006 02:40 de ANA

Am vazut nu de mult timp la televizor un reportaj cum ca in sex-shopurile din Romania a aparut o noua moda ... vanzarea de animale gonflabile folosite pt sex si afacerea este destul de profitabila din moment ce vanzatorii ziceau ca stocurile se epuizeaza cu repeziciune!!!
Cine sunt cei care practica zoofilia ... este aceasta o deviatie psihica ... s-a saturat omu` de toate lucrurile omenesti legate de sex si acum experimenteaza alte forme de satisfacere?
Sa ne gandim un pic , ca romanu` s-a nasuct la sat si acolo cu multi ani in urma lumea se ocupa cu cresterea animalelor ... erau plecati cateva luni pe an cu animalele la munte sau pe pasuni ... cand aveau pofte sexuale mai "ardeau" oare cate un animal ceva ... sa aiba zoofilii din ziua de azi mostenirea zoofiliei de la stramosi?
Se poate vorbi foarte mult despre asta si sper ca multi dintre voi sa scrieti aici si poate primim si o explicatie de specialitate de la Dr.Sexpert
sus

ANA

Guest

Re: Re: Zoofilia

scris pe 16 apr 2006 02:41 de ANA

sus

eu

Guest

Re: Re: Re: Zoofilia

scris pe 9 mai 2006 14:48 de eu

caut persoane carora le palace sexul cu nimale
sus

valentine

Expert member
6465 mesaje

Re: Re: Re: Re: Zoofilia

scris pe 9 mai 2006 14:49 de valentine

caut persoane carora le palace sexul cu nimale



Mie!!!



P.S femeile au devenit niste animale in ziua de azi...
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Re: Re: Zoofilia

scris pe 9 mai 2006 14:51 de ExoticDream

caut persoane carora le palace sexul cu nimale


Ai gresit adresa. Noua pe aici ne dispalace ce-i pervers si ilegal, incearca la Zoo, acolo poti gasi parteneri ideali! Unde mai pui ca nici nu cuvanta!




"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

anonimus

Guest

Re: Re: Zoofilia

scris pe 13 apr 2007 10:04 de anonimus

Eu nu de mult am gasit acest sait si cred ca este super
Dar eu mai cred ca oameni practica zoofilia din mai multe ,puncte de vedere , ale mele,de exemplu sunt oameni care nu au parte de sex cu femei si isi f** animalele ,sau un alt motiv fix invers oameni au parte de prea mult sex din partea femeilor si sa-u saturat de ele si vreau se incerce noi experiente sexuale.
eu am un prieten care isi f*** caprele si cataua deoarece nu are parte de sex din partea femeilor
sus

gogu

Guest

Re: Re: Zoofilia

scris pe 7 iul 2007 09:15 de gogu

sunteti nesanatosi cu anima
lele voastre gonflabile cu tot.traim intro lume nebuna
sus

Dudu

Guest

Re: Re: Re: Zoofilia

scris pe 9 iul 2007 19:19 de Dudu

sunteti nesanatosi cu anima
lele voastre gonflabile cu tot.traim intro lume nebuna



totusi, la sexshopuri se vand papusi gonflabile, asha zisele "vagine senzuale" etc. Ce diferenta este intre acestea si animale gonflabile folosite in acest sens? Oricum, "fiintele" care intretin relatii sexuale sa zicem cu toate aceste obiecte fie vor sa experimenteze, fie le liseste un surubel, piulita.. ceva
Makes me sick thow
sus

dorinda

Expert member
3383 mesaje

Re: Zoofilia

scris pe 9 iul 2007 21:13 de dorinda

Am vazut nu de mult timp la televizor un reportaj cum ca in sex-shopurile din Romania a aparut o noua moda ... vanzarea de animale gonflabile folosite pt sex si afacerea este destul de profitabila din moment ce vanzatorii ziceau ca stocurile se epuizeaza cu repeziciune!!!
Cine sunt cei care practica zoofilia ... este aceasta o deviatie psihica ... s-a saturat omu` de toate lucrurile omenesti legate de sex si acum experimenteaza alte forme de satisfacere?
Sa ne gandim un pic , ca romanu` s-a nasuct la sat si acolo cu multi ani in urma lumea se ocupa cu cresterea animalelor ... erau plecati cateva luni pe an cu animalele la munte sau pe pasuni ... cand aveau pofte sexuale mai "ardeau" oare cate un animal ceva ... sa aiba zoofilii din ziua de azi mostenirea zoofiliei de la stramosi?
Se poate vorbi foarte mult despre asta si sper ca multi dintre voi sa scrieti aici si poate primim si o explicatie de specialitate de la Dr.Sexpert



Adica vrei sa spui ca ciobanu' de la stana, cand ii vine chefu', ia o oaie sau o capra si o...? Dar ce sa face daca nimereste un tzap? Sau un berbec? Bine, cu asta e mai usor, ca are coarne...il poate deosebi de o oaie.
Eu n-am auzit de nici un cioban care sa fie zoofil.
sus

Dudu

Guest

Re: Re: Zoofilia

scris pe 10 iul 2007 13:16 de Dudu




Adica vrei sa spui ca ciobanu' de la stana, cand ii vine chefu', ia o oaie sau o capra si o...? Dar ce sa face daca nimereste un tzap? Sau un berbec? Bine, cu asta e mai usor, ca are coarne...il poate deosebi de o oaie.
Eu n-am auzit de nici un cioban care sa fie zoofil.



Scuze dar esti blonda cumva? Ca stiam un banc cu o blonda si un cioban si tipa a facut un pariu cu ciobanu.. si i-a confundat cainele cu o oaie;
Pe scurt.. exista blonde la care se aplica bancurile (faza ca is not so smart) si banuiesc ca exista si ciobani la care se aplica bancurile (da, ma refer la treaba cu zoofilia).
In fond si la urma urmei.. de ce nu? .. lipsa de femei pe o perioada indelungata, mana aspra care poate nu prea satisface.. decat sa mearga pe urmele eroilor din 'Brokeback Mountain' e mai bine asa



sus

dorinda

Expert member
3383 mesaje

Re: Re: Re: Zoofilia

scris pe 10 iul 2007 16:10 de dorinda




Scuze dar esti blonda cumva? Ca stiam un banc cu o blonda si un cioban si tipa a facut un pariu cu ciobanu.. si i-a confundat cainele cu o oaie;
Pe scurt.. exista blonde la care se aplica bancurile (faza ca is not so smart) si banuiesc ca exista si ciobani la care se aplica bancurile (da, ma refer la treaba cu zoofilia).
In fond si la urma urmei.. de ce nu? .. lipsa de femei pe o perioada indelungata, mana aspra care poate nu prea satisface.. decat sa mearga pe urmele eroilor din 'Brokeback Mountain' e mai bine asa






Vad ca n-ai remarcat faptul ca ce am scris era la misto. Dar ce sa fac...putin umor sec nu strica.
A! Si nu sunt blonda
sus

Dudu

Guest

Re: Re: Re: Re: Zoofilia

scris pe 10 iul 2007 16:28 de Dudu




Vad ca n-ai remarcat faptul ca ce am scris era la misto. Dar ce sa fac...putin umor sec nu strica.
A! Si nu sunt blonda


Pai nah.. sincer subiectul imi aduce un zambet pe buze (mare-i gradina Domnului ) ), si in mare parte si posturile mele au tenta peiorativa.


Oricum, nu era exclus sa fi blonda.. Nici macar vopsita?
sus

dorinda

Expert member
3383 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Zoofilia

scris pe 10 iul 2007 16:36 de dorinda



Pai nah.. sincer subiectul imi aduce un zambet pe buze (mare-i gradina Domnului ) ), si in mare parte si posturile mele au tenta peiorativa.


Oricum, nu era exclus sa fi blonda.. Nici macar vopsita?



Sunt bruneta!!! Naturala!!! Si nu suport blondele proaste care se cred genii. Nici macar n-am de gand sa-mi fac vreo suvita blonda.
sus

Dudu

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zoofilia.. sau?

scris pe 10 iul 2007 16:40 de Dudu




Sunt bruneta!!! Naturala!!! Si nu suport blondele proaste care se cred genii. Nici macar n-am de gand sa-mi fac vreo suvita blonda.



Pacat..
sus

dorinda

Expert member
3383 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zoofilia.. sau?

scris pe 10 iul 2007 16:41 de dorinda




Pacat..



Da...mare...iti plac blondele?
sus
Pagina 1 din 2
1   2   »


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

28 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate