#Intalnire Sexpert 2010 ?

Pagina 3 din 7
«   1   2   3   4   5   6   7   »

simosimina

Expert member
4400 mesaje

Re: Re: Re: Re: #Intalnire Sexpert 2010 ?

scris pe 30 mar 2010 12:29 de simosimina


Exact...sentimentul este reciproc.

indeed



“Today’s mighty oak is just yesterday’s nut, that held its ground.”
sus

McLove

Expert member
3587 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 30 mar 2010 15:23 de McLove

Cel mai bine... ne intalnim cand ne-om vedea!


Cei ce se tem de prafuri, iarbă şi seringi să reţină
Droguri tari ţi se injectează prin timpan şi retină.
sus

valentine

Expert member
6465 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 30 mar 2010 16:19 de valentine

Asta-i ceva gen "vreau sa vad pe cutarica persoana, dar nu stiu cum sa fac sa ma intalnesc cu el/ea" asa ca "hai sa facem intalnire de grup". Nu va opreste nimeni sa va vedeti intre voi...
sus

McLove

Expert member
3587 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 30 mar 2010 16:24 de McLove

Asta-i ceva gen "vreau sa vad pe cutarica persoana, dar nu stiu cum sa fac sa ma intalnesc cu el/ea" asa ca "hai sa facem intalnire de grup". Nu va opreste nimeni sa va vedeti intre voi...

Oare care va fi cuplu?! Chiar as vrea sa vad doi membrii, devinind un cuplu, dupa ce au facut constinta aici pe forum.

Multi, poate chiar vor sa se cunoasca intre ei... ar fi aiurea sa foloseasca asta ca fiind o scuza. Oricum, nu vad nimic important in asta... poate doar o placere.



Cei ce se tem de prafuri, iarbă şi seringi să reţină
Droguri tari ţi se injectează prin timpan şi retină.
sus

valentine

Expert member
6465 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 30 mar 2010 16:27 de valentine

Deci, nu. Nu o s-o vedeti pe ExoticDream
sus

McLove

Expert member
3587 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 30 mar 2010 16:30 de McLove



cine ar fi curios ?

EU!



Cei ce se tem de prafuri, iarbă şi seringi să reţină
Droguri tari ţi se injectează prin timpan şi retină.
sus

Danny_DaBoss

Expert member
2005 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 30 mar 2010 20:23 de Danny_DaBoss

Deci, nu. Nu o s-o vedeti pe ExoticDream


cine ar fi curios ?
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 31 mar 2010 01:10 de ExoticDream


Oare care va fi cuplu?! Chiar as vrea sa vad doi membrii, devinind un cuplu, dupa ce au facut constinta aici pe forum.


Eheheeee...... daca stau sa ma gandesc bine bineeeeeee si rascolesc in cenusa amintirilor, as putea numara 3.... ba nu, 4 situatii in care persoane care s-au cunoscut aici au incercat sa dezvolte.... o relatie mai mult sau mai putin serioasa dincolo de granitele acestui "asezamant".... Au mai fost cazuri (cel putin 3) in care un cuplu a aterizat de manuta pe site, dar a plecat pe carari diferite, iar focurile de artificii le-am urmarit cu totii.... In clipa in care vom incheia prima logodna sau casatorie dupa ce cunostinta s-a facut pe forum, probabil ne vor da si la TV!

As fi deschis un topic al intalnirilor nascute pe seXpert (fie ele culminad cu dragoste, fie cu simplu sex), dar ma tem ca lumea va dori sa pastreze astfel de "detalii" in intimitate....




"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 31 mar 2010 01:12 de ExoticDream



cine ar fi curios ?


Lasa ca noi ne intalnim data viitoare langa indicatorul ala plin de semne sau langa reprezentanta Rolls Royce...!




"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

Bozgoru

Expert member
3081 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 31 mar 2010 02:14 de Bozgoru

site-ul asta schimba vieti.. sau mai bine zis intamplari... sau timp petrecut din viata unui om .. mie mi-a schimbat-o.. acu vreo 2-3 ani am cunoscut o fata aici pe forum.. care la un moment dat mi-a dat un mesaj in mesageria personala.. ca vroia un sfat.. ne-am facut schimb de id-uri.. ea era din Piatra Neamtz.. lucrurile au facut sa fie in asa fel incat ea sa se mute in Bucuresti.. ne-am intalnit.. si acuma suntem prieteni foarte foarte buni... na.. fata este doar genul ocazional pe sexpert.. nu e veterana.. .. oricum ideea de baza e.. ca nici o intalnire nu ar strica.. cunostiinte noi niciodata nu strica.. fie ca vin de pe net sau de ori unde altundeva..
sus

compot

Expert member
1548 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 31 mar 2010 02:31 de compot



Lasa ca noi ne intalnim data viitoare langa indicatorul ala plin de semne sau langa reprezentanta Rolls Royce...!


Mi-ar placea sa vorbim mai mult!!!



Femeile nu gem...
Femeile compot
sus

SORIN28

Expert member
3805 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 31 mar 2010 07:40 de SORIN28

Au mai fost cazuri (cel putin 3) in care un cuplu a aterizat de manuta pe site, dar a plecat pe carari diferite, iar focurile de artificii le-am urmarit cu totii...

Hi hi...aici ma incadrez eu ...bine, eu am aterizat ceva mai tarziu decat ea dar dupa un scandal fiecare si-a vazut de drumul lui...ce viata



Radio Greu de difuzat

http://radio-host.ro:8012/
sus

Danny_DaBoss

Expert member
2005 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 31 mar 2010 07:42 de Danny_DaBoss



Lasa ca noi ne intalnim data viitoare langa indicatorul ala plin de semne sau langa reprezentanta Rolls Royce...!



neah neah... ori pe plaja in grecia ori calare pe Montblanc .. ai de ales
sus

simosimina

Expert member
4400 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 31 mar 2010 09:40 de simosimina



neah neah... ori pe plaja in grecia ori calare pe Montblanc .. ai de ales

vreau si eu
in Bahamas)



“Today’s mighty oak is just yesterday’s nut, that held its ground.”
sus

Pischot

Expert member
590 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 1 apr 2010 00:27 de Pischot

Sincer...Am proasta impresia ca in momentul in care o sa va intalniti toti, o sa auziti tot felul de comentarii si pareri, poate nu asa cum vroiati sa le auziti...
Si nu stiu cum catalogati voi persoanele, si cand zic voi nu ma refer la toata lumea, ci doar la unele persoane,care vad in cei mai mici[copii/pusti] niste fiinta care nu prea au de ce sa se dea cu parera cu privire la subiectele deschise pe forum.
Si-i catalogheaza ca fiind naivi,needucati, sau mai stiu eu ce cuvinte "frumoase"... ca sa nu le numesc "alinturi".

S-a mai intamplat la o altfel de intalnire cu niste persoane de pe Dc++.
Si daca ar fi sa faceti vreo intalnire,nici nu mi`ar trece prin cap sa vin stiind ca pe langa un "Salut" si un strans de mana , voi primi in spate niste vorbe.
Cum au spus ceilalti, schimburile de poze se vor face in privat la fel si Iduri si linkuri private. Si daca doua persoane aleg sa se vada, dupa aceea sa intre sa ne spuna impresii si pareri.

Ps: Ar fi frumos sa fie totul roz!
Sa se inteleaga toata lumea cu toata lumea, dar asta nu e posibil in niciun colectiv!

Acum sa vedem cati imi veti sari in cap ...



Prin viata asta doar odata treci, deci pe unde mergi profita pana pleci!
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 1 apr 2010 00:50 de ExoticDream


Mi-ar placea sa vorbim mai mult!!!


Langa stalpul cu pricina? Nu cred sa mai trec curand pe-acolo...




"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 1 apr 2010 00:57 de ExoticDream

site-ul asta schimba vieti.. sau mai bine zis intamplari... sau timp petrecut din viata unui om ..


Adevar grait-ai.....


neah neah... ori pe plaja in grecia ori calare pe Montblanc .. ai de ales


Been there, done that, intotdeauna vanez ceva nou! Daca totusi ar fi sa aleg.... Montblanc suna mai bine (chiar daca nu chiar calare, ci cam la umar, sa zicem), cu tot cu ghetar, dar l-as prefera iarna, ca sa se lase si cu schi (sa nu tremur degeaba)!

vreau si eu
in Bahamas)


Neeeee.... exotic si... atat, prea simplu!




"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

compot

Expert member
1548 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 1 apr 2010 01:22 de compot



Acum sa vedem cati imi veti sari in cap ...

Pot sa-ti sar in alta parte??



Femeile nu gem...
Femeile compot
sus

Danny_DaBoss

Expert member
2005 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 1 apr 2010 08:01 de Danny_DaBoss



Montblanc suna mai bine (chiar daca nu chiar calare, ci cam la umar, sa zicem), cu tot cu ghetar, dar l-as prefera iarna, ca sa se lase si cu schi (sa nu tremur degeaba)!




pai daca il preferi iarna si se lasa cu schi, inseamna ca il calarim, cum am zis eu nu ?
sus

Psyche

Expert member
1930 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 1 apr 2010 10:59 de Psyche

Sincer...Am proasta impresia ca in momentul in care o sa va intalniti toti, o sa auziti tot felul de comentarii si pareri, poate nu asa cum vroiati sa le auziti...
Si nu stiu cum catalogati voi persoanele, si cand zic voi nu ma refer la toata lumea, ci doar la unele persoane,care vad in cei mai mici[copii/pusti] niste fiinta care nu prea au de ce sa se dea cu parera cu privire la subiectele deschise pe forum.
Si-i catalogheaza ca fiind naivi,needucati, sau mai stiu eu ce cuvinte "frumoase"... ca sa nu le numesc "alinturi".

S-a mai intamplat la o altfel de intalnire cu niste persoane de pe Dc++.
Si daca ar fi sa faceti vreo intalnire,nici nu mi`ar trece prin cap sa vin stiind ca pe langa un "Salut" si un strans de mana , voi primi in spate niste vorbe.
Cum au spus ceilalti, schimburile de poze se vor face in privat la fel si Iduri si linkuri private. Si daca doua persoane aleg sa se vada, dupa aceea sa intre sa ne spuna impresii si pareri.

Ps: Ar fi frumos sa fie totul roz!
Sa se inteleaga toata lumea cu toata lumea, dar asta nu e posibil in niciun colectiv!

Acum sa vedem cati imi veti sari in cap ...


in momentul in care la un moment dat(deobicei la inceput) toti am adoptat o identitate anonima am trecut de faza de "inhibitie" pe conceptul "nu ma cunoaste nimeni" si in felul asta ceilalti ti-au descoperit adevarata personalitatesau macar cateva trasaturi definitorii.ce ar mai urma in rest:sa ti se potriveasca mutra si gesturile cu ceea ce aparentezi



Sometimes you just have to roll the dice, man!
sus

McLove

Expert member
3587 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 1 apr 2010 11:20 de McLove

Visam prea mult...


Cei ce se tem de prafuri, iarbă şi seringi să reţină
Droguri tari ţi se injectează prin timpan şi retină.
sus

valentine

Expert member
6465 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 1 apr 2010 11:24 de valentine

sa ti se potriveasca mutra si gesturile cu ceea ce aparentezi


Oh noes, eu am o mutra de baiat asa cuminte si linistit...mai, mai ca mi-ar da mamicile sa sug de la san
Deci trebuie sa stau ascuns si sa nu ma intalnesc cu nimeni de pe aici
sus

Pischot

Expert member
590 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 1 apr 2010 15:35 de Pischot

Depinde... aparentele inseala si stiti cu toti asta ...
Dar decat sa vad mutre strambandu`se in momentul in care intind mana si zic" Pishco`" ...
mai bine stau in bancuta mea...aranjez o intalnire cu cnv care stiu ca nu face mutre... si pe langa un Salut.. mai vad si`un zambet ba chiar un pupic pe obraz.

Psyche nu vorbeam de cunoastere la modul gandirii, vorbeam de infatisare si proastele obiceiuri de a se comenta " prin spate" dupa ce o persoana a lasat de dorit cu infatisarea...



Prin viata asta doar odata treci, deci pe unde mergi profita pana pleci!
sus

McLove

Expert member
3587 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 1 apr 2010 16:19 de McLove

"Pishco"

Cum anume: "sa faca mutre"? In sensul de a-si da "aere"?
Nu prea cred ca e cineva pe aici, care sa vina si sa isi etaleze BMW-ul, lantul si inelul...



Cei ce se tem de prafuri, iarbă şi seringi să reţină
Droguri tari ţi se injectează prin timpan şi retină.
sus

femme

Expert member
880 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 1 apr 2010 16:26 de femme

Depinde... aparentele inseala si stiti cu toti asta ...
Dar decat sa vad mutre strambandu`se in momentul in care intind mana si zic" Pishco`" ...
mai bine stau in bancuta mea...aranjez o intalnire cu cnv care stiu ca nu face mutre... si pe langa un Salut.. mai vad si`un zambet ba chiar un pupic pe obraz.

Psyche nu vorbeam de cunoastere la modul gandirii, vorbeam de infatisare si proastele obiceiuri de a se comenta " prin spate" dupa ce o persoana a lasat de dorit cu infatisarea...


Ar fi foarte urat daca cineva ar proceda asa!



"Dumnezeu le-a dat femeilor intuitie si feminitate. Folosita corespunzator, combinatia zapaceste cu usurinta mintile oricarui barbat pe care l-am intalnit."
Farrah Fawcett


sus

Danny_DaBoss

Expert member
2005 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 1 apr 2010 17:24 de Danny_DaBoss

da... tipic.. calculatoristilor.. uite eu m-am mai intalnit cu unele persoane de pe forum, in numar mic, si niciuna nu a procedat asa, chiar toata lumea a fost ok si inca tinem legatura ca amici si la telefon si pe net..
sus

Pischot

Expert member
590 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 1 apr 2010 19:14 de Pischot

"Pishco"

Cum anume: "sa faca mutre"? In sensul de a-si da "aere"?
Nu prea cred ca e cineva pe aici, care sa vina si sa isi etaleze BMW-ul, lantul si inelul...

Nu ma refeream la impresii
Stii cand cineva in fata ti se da prieten si la intalnirea propriu-zisa iti e foarte apropiat, iar apoi cand totul se termina, ajunge-n fata calculatorului, de unde a plecat ... si incepe a spune lucruri despre tine dar nu de bine!
Poate pe moment schimbi doua trei vorbe, dar la ceilalti vor ajunge sub alta forma!

E testata clinic ) ca sa spun asa !



Prin viata asta doar odata treci, deci pe unde mergi profita pana pleci!
sus

McLove

Expert member
3587 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 1 apr 2010 19:19 de McLove


Nu ma refeream la impresii
Stii cand cineva in fata ti se da prieten si la intalnirea propriu-zisa iti e foarte apropiat, iar apoi cand totul se termina, ajunge-n fata calculatorului, de unde a plecat ... si incepe a spune lucruri despre tine dar nu de bine!
Poate pe moment schimbi doua trei vorbe, dar la ceilalti vor ajunge sub alta forma!

E testata clinic ) ca sa spun asa !

Atunci, persoana despre care vorbesti, e o persoana idioata!

Traim in Romania, doar nu te astepti sa fie totul bine...



Cei ce se tem de prafuri, iarbă şi seringi să reţină
Droguri tari ţi se injectează prin timpan şi retină.
sus

compot

Expert member
1548 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 1 apr 2010 20:25 de compot


Nu ma refeream la impresii
Stii cand cineva in fata ti se da prieten si la intalnirea propriu-zisa iti e foarte apropiat, iar apoi cand totul se termina, ajunge-n fata calculatorului, de unde a plecat ... si incepe a spune lucruri despre tine dar nu de bine!
Poate pe moment schimbi doua trei vorbe, dar la ceilalti vor ajunge sub alta forma!

E testata clinic ) ca sa spun asa !

Daca intr-adevar s-ar face o intalnire, nu cred ca e vreunu' din cei care vor intalnirea, care se aibe un astfel de comportament.
Iti dai seama ca nu o sa vina unu' care are 10 posturi, intalnirea presupun ca s'ar face intre adevaratii veterani ai acestui forum, useri precum Exotica, Simona, DanyDaBoss, McLove etc.
Sunt foarte interesante intalnirile cu membrii unui forum, crede-ma, am participat la una de gen si totul a fost ok, nu a fost absolunt nicio problema!



Femeile nu gem...
Femeile compot
sus

Pischot

Expert member
590 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 1 apr 2010 20:39 de Pischot

Atunci o sa ma alatur cand o sa fiu si eu veterana!

Intre timp...M-ai am de mancat ...si de inrosit oua



Prin viata asta doar odata treci, deci pe unde mergi profita pana pleci!
sus
Pagina 3 din 7
«   1   2   3   4   5   6   7   »


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

12 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate