Pierdere erectie, lipsa orgasm

Pagina 1 din 1
1

piball

Senior member
54 mesaje

Pierdere erectie, lipsa orgasm

scris pe 23 dec 2009 23:04 de piball

salut,de curand mi'am inceput viata sexuala si am 2 probleme care ar putea strica relatia cu prietena mea...prima ar fi ca imi pierd erectia,si tind sa cred ca nu este o problema fizica,ci psihica!totul este ok in timpul preludiului ba chiar am erectie si din cauza unui sarut mai pasional.dar cand ajung la penetrare,daca nu reusesc din prima se inmoaie si chestia asta ma omoara,plus ca atunci cand sunt inauntru nu mai este asa tare.prietena mea este cam "stramta"..ar putea fi asta o cauza?a doua ar fi ca nu am orgasm:|,azi am facut'o de 3 ori si prietena mea a avut dar eu pur si simplu nu am ejaculat si nu stiu de ce?si pe ea o deranjeaza intr'un fel pentru ca eu nu am orgasm.ce sa fac?mai este sau a fost cineva in situatia mea?
sus

praf stelar

Guest

Re: pierdere erectie,nu am orgasm

scris pe 24 dec 2009 14:02 de praf stelar

salut,de curand mi'am inceput viata sexuala si am 2 probleme care ar putea strica relatia cu prietena mea...prima ar fi ca imi pierd erectia,si tind sa cred ca nu este o problema fizica,ci psihica!totul este ok in timpul preludiului ba chiar am erectie si din cauza unui sarut mai pasional.dar cand ajung la penetrare,daca nu reusesc din prima se inmoaie si chestia asta ma omoara,plus ca atunci cand sunt inauntru nu mai este asa tare.prietena mea este cam "stramta"..ar putea fi asta o cauza?a doua ar fi ca nu am orgasm:|,azi am facut'o de 3 ori si prietena mea a avut dar eu pur si simplu nu am ejaculat si nu stiu de ce?si pe ea o deranjeaza intr'un fel pentru ca eu nu am orgasm.ce sa fac?mai este sau a fost cineva in situatia mea?


am patit si eu recent asa ceva. erectie la preludiu, la penetrare, apoi dupa 5 min pierdeam din erectie. solutia e simpla, sau cel putin asa a fost la mine: masturbeaza-te mai rar. recunosc ca m-am cam obisnuit cu l*ba chiar daca niciodata n-am dus lipsa de fete. e doar o obisnuinta dar pana la urma am rarit-o si acuma e f ok. bafta
sus

piball

Senior member
54 mesaje

Re: Re: pierdere erectie,nu am orgasm

scris pe 24 dec 2009 16:34 de piball



am patit si eu recent asa ceva. erectie la preludiu, la penetrare, apoi dupa 5 min pierdeam din erectie. solutia e simpla, sau cel putin asa a fost la mine: masturbeaza-te mai rar. recunosc ca m-am cam obisnuit cu l*ba chiar daca niciodata n-am dus lipsa de fete. e doar o obisnuinta dar pana la urma am rarit-o si acuma e f ok. bafta

mersi de sfat,o sa incerc chiar daca nu prea ma masturbez asa des..am tot stat si m'am gandit si cred ca nu am orgasm deoarece nu este in erectie maxima...mi se pare logic,nu?am vorbit si cu prietena mea si a spus ca data viitoare am tratament specialmai astept sfaturi
sus

piball

Senior member
54 mesaje

Re: Re: Re: pierdere erectie,nu am orgasm

scris pe 29 dec 2009 18:17 de piball

haideti ma nu mai este/a fost nimeni in situatia mea?
sus

mariof3

Senior member
74 mesaje

Re: Re: Re: pierdere erectie,nu am orgasm

scris pe 29 dec 2009 18:29 de mariof3


am vorbit si cu prietena mea si a spus ca data viitoare am tratament special

daca e vorba de sex oral, te asigur ca te va ajuta mult
asa ca, dupa ce va fi " data viitoare " vina din nou cu detalii,despre , cum a fost .
Eu zic ca atunci vei ajunge si la erectie maxima .
bafta
sus

piball

Senior member
54 mesaje

Re: Re: Re: Re: pierdere erectie,nu am orgasm

scris pe 30 dec 2009 12:29 de piball


daca e vorba de sex oral, te asigur ca te va ajuta mult
asa ca, dupa ce va fi " data viitoare " vina din nou cu detalii,despre , cum a fost .
Eu zic ca atunci vei ajunge si la erectie maxima .
bafta

mi'a mai facut si pana acum sex oral dar nu mult,inca incercam sa ne cunoastem si ea a spus ca data viitoare nu ma lasa pana nu termin si mi'a spus ca imi va face pana o sa termin si stiu ca atunci cand imi face e "hard wood",si mereu e asa..pana penetrez:|.dar eu raman pe ideea mea ca totul este de la pshihic,cand sunt in pat nu ma gandesc decat sa o satisfac pe ea,si ea imi spune ca nu trebuie sa ma mai stresez atat,pentru ca ea se simte bine oricum.sper ca data viitoare sa fie totul ok.o sa revin cu detalii
sus

mariof3

Senior member
74 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: pierdere erectie,nu am orgasm

scris pe 30 dec 2009 14:36 de mariof3

bun , bafta atunci
sus

piball

Senior member
54 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: pierdere erectie,nu am org

scris pe 3 ian 2010 19:52 de piball

bun , bafta atunci

dupa cum am zis am revenit cu detalii.pot sa spun ca este mai bine acum adica nu mai pierd erectia asa repede si incep sa simt ca si cum as ejacula.dar inc nu am reusit.sper sa se rezolve totul doar prin incercari si incercari.cat despre prietena mea va dati seama ca este in al 9'lea cer ca gogu duce duce si duce pana nu mai poate ea.acum ma pune sa'i fac masaj ca are febra musculara..cu toate ca ea nu prea face nimic.o sa v tin la curent cu ce se intampla.pana atunci astept alte sfaturi!
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

12 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate