Ce i-am facut la prietena mea??

Pagina 1 din 5
1   2   3   4   5   »

okidoki

Senior member
146 mesaje

Ce i-am facut la prietena mea??

scris pe 9 mar 2005 22:11 de okidoki

Ok , ii vorba de pritena mea, pe care am dezvirgiat, stii ca i-am tras-o 2 zile rand de numa numa, in total vreo 8 ore am tot intrat si iesit din ea ... bun... si ma duc eu ieri la ea, si mai erau 5 minute pana cand trebuia sa mergem la scoala, si i-am zis noah hai jos pantalonii ca nu avem timp ... si am bagat-o in ea, aveam asa o usor senzatie de virgina, da a intrat, si am impins cu forta... a sunat-o masa, tipa s-a speriat a mers la telefon si cand a venit inapoi era plina de sange, ii curgea sangele din p**** pe picior sovoaie si pe jos... am facut sange pe covor, pe pantalonii ei si ai mei care erau pe jos , pe o perna pe canapea si in baie!!! vai cat sange in puii mei !!! noah inainte am excitat-o si nu a sangerat, dat i-am tras-o vreo 8 ore asa fara oprire, da am excitat-o acuma am bagt in forta rau de tot... am dezvirginat-o de-abia acuma sau ce? cineva mi-a zis ca poate am spart ceva in ea...Apropo prietena mea a luat anticonceptionale de urgenta in ura cu o saptamana... sa fie asta problema? aluat 3postinor 2 , 2 zile la rand 3 doze (in prima zi o doza, si in a doua 2 doze)
da a iest asa ... mult sange... ai de mine 2 ore am spalat pe jos!!!
Altcineva mi-a zis ca ii insarcinata si de aia!!!! Is disperat in puii mei !!!
sus

Infector

Expert member
1846 mesaje

Re: Ce i-am facut la prietena mea??

scris pe 9 mar 2005 22:47 de Infector

Frate...postinor ala se ia de 2 ori pe an sau ceva de genu si tu i-ai dat 3 la penalty api o mai si maltratezi p'acolo ... auleo ...


S.N.O.W.B.O.A.R.D. D.U.D.E.
sus

Seth

Junior member
16 mesaje

Re: Ce i-am facut la prietena mea??

scris pe 9 mar 2005 22:49 de Seth

Alea, care este! Sa mor daca stiu in ce categorie sa te trantesc...


"Nu cred in Om, in Dumnezeu sau in Diavol.Urasc toata aceasta omenire blestemata, inclusiv pe mine insumi" - Carl Panzram
sus

Infector

Expert member
1846 mesaje

Re: Re: Ce i-am facut la prietena mea??

scris pe 9 mar 2005 22:55 de Infector

Alea, care este! Sa mor daca stiu in ce categorie sa te trantesc...


am scris corect bai , ce zici tu acolo!



S.N.O.W.B.O.A.R.D. D.U.D.E.
sus

Seth

Junior member
16 mesaje

Re: Re: Re: Ce i-am facut la prietena mea??

scris pe 9 mar 2005 22:57 de Seth



am scris corect bai , ce zici tu acolo!




Regret daca te simti...dar nu tie iti era adresat comentariu...



"Nu cred in Om, in Dumnezeu sau in Diavol.Urasc toata aceasta omenire blestemata, inclusiv pe mine insumi" - Carl Panzram
sus

okidoki

Senior member
146 mesaje

Re: Re: Ce i-am facut la prietena mea??

scris pe 9 mar 2005 23:00 de okidoki

Alea, care este! Sa mor daca stiu in ce categorie sa te trantesc...



Mah ... care ma ajuta??
sus

dulcik

Junior member
18 mesaje

Re: Ce i-am facut la prietena mea??

scris pe 9 mar 2005 23:17 de dulcik

Ok , ii vorba de pritena mea, pe care am dezvirgiat, stii ca i-am tras-o 2 zile rand de numa numa, in total vreo 8 ore am tot intrat si iesit din ea ... bun... si ma duc eu ieri la ea, si mai erau 5 minute pana cand trebuia sa mergem la scoala, si i-am zis noah hai jos pantalonii ca nu avem timp ... si am bagat-o in ea, aveam asa o usor senzatie de virgina, da a intrat, si am impins cu forta... a sunat-o masa, tipa s-a speriat a mers la telefon si cand a venit inapoi era plina de sange, ii curgea sangele din p**** pe picior sovoaie si pe jos... am facut sange pe covor, pe pantalonii ei si ai mei care erau pe jos , pe o perna pe canapea si in baie!!! vai cat sange in puii mei !!! noah inainte am excitat-o si nu a sangerat, dat i-am tras-o vreo 8 ore asa fara oprire, da am excitat-o acuma am bagt in forta rau de tot... am dezvirginat-o de-abia acuma sau ce? cineva mi-a zis ca poate am spart ceva in ea...Apropo prietena mea a luat anticonceptionale de urgenta in ura cu o saptamana... sa fie asta problema? aluat 3postinor 2 , 2 zile la rand 3 doze (in prima zi o doza, si in a doua 2 doze)
da a iest asa ... mult sange... ai de mine 2 ore am spalat pe jos!!!
Altcineva mi-a zis ca ii insarcinata si de aia!!!! Is disperat in puii mei !!!

Tu nu esti normal?Cum poti sa ii dai fetei 3 doze?Nu este bine nici sa iei in fiecare luna dar 3 doze o data?Doamne cate mai vezi in viatza.Normal ciclul dupa ce a luat Postinor vine ormal dar se poate intampla ca unora fete sa le vina dupa 5 zile asa cum mi s-a intamplat mie.Eu zic sa o duci la un doctor urgent sa vada dak are ceva.Si sa nu mai ia o perioada buna de timp acest medicament.Ai auzit de anticonceptionale sau prezervativ?
sus

Infector

Expert member
1846 mesaje

Re: Re: Re: Ce i-am facut la prietena mea??

scris pe 9 mar 2005 23:21 de Infector

Ba...si io zic tot asa.. du-te cu ea la un doctor ca ai cam rablagit-o


S.N.O.W.B.O.A.R.D. D.U.D.E.
sus

Necunoscut

Expert member
535 mesaje

Re: Re: Re: Re: Ce i-am facut la prietena mea??

scris pe 10 mar 2005 00:43 de Necunoscut

LoL... okidoki mircaru ? )


In fine bah, ce limbaj..
ah, la p**** i se mai zice vagin, in loc de i`am tras`o ai putea sa zici am facut sex cu ea..
in fine mai ai de lucrat cate putin, dar merge.
Oricum, nu cred ca aveai ce sa spargi in ea.. sincer. poate ai dezvirginat`o de abia a 2-a oara, nah, poate era himenu mai rezistent.. si de aia. Oricum de spart nu aveai ce sa spargi.. ca daca spargeai, ori chemai salvarea (ca sangera... mult de tot) ori murea :|
sus

Infector

Expert member
1846 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Ce i-am facut la prietena mea?

scris pe 10 mar 2005 00:51 de Infector

In fine bah, ce limbaj..
ah, la p**** i se mai zice vagin


i-auzi ... a dreaq anatomie ...



S.N.O.W.B.O.A.R.D. D.U.D.E.
sus

Nekunoskuta

Expert member
3987 mesaje

Re: Ce i-am facut la prietena mea??

scris pe 10 mar 2005 08:30 de Nekunoskuta

Ok , ii vorba de pritena mea, pe care am dezvirgiat, stii ca i-am tras-o 2 zile rand de numa numa, in total vreo 8 ore am tot intrat si iesit din ea ... bun... si ma duc eu ieri la ea, si mai erau 5 minute pana cand trebuia sa mergem la scoala, si i-am zis noah hai jos pantalonii ca nu avem timp ... si am bagat-o in ea, aveam asa o usor senzatie de virgina, da a intrat, si am impins cu forta... a sunat-o masa, tipa s-a speriat a mers la telefon si cand a venit inapoi era plina de sange, ii curgea sangele din p**** pe picior sovoaie si pe jos... am facut sange pe covor, pe pantalonii ei si ai mei care erau pe jos , pe o perna pe canapea si in baie!!! vai cat sange in puii mei !!! noah inainte am excitat-o si nu a sangerat, dat i-am tras-o vreo 8 ore asa fara oprire, da am excitat-o acuma am bagt in forta rau de tot... am dezvirginat-o de-abia acuma sau ce? cineva mi-a zis ca poate am spart ceva in ea...Apropo prietena mea a luat anticonceptionale de urgenta in ura cu o saptamana... sa fie asta problema? aluat 3postinor 2 , 2 zile la rand 3 doze (in prima zi o doza, si in a doua 2 doze)
da a iest asa ... mult sange... ai de mine 2 ore am spalat pe jos!!!
Altcineva mi-a zis ca ii insarcinata si de aia!!!! Is disperat in puii mei !!!


Mey...tu esti vreun obsedat ceva sau crezi ca saraca fata e vreun obiect sexual? Cum poti sa te comporti asa cu o virgina 8 ore??? Cand abia ai dezvirginat-o????? Esti dus rau de tot Normal ca puteai sa-i rupi ceva in ea, ai auzit de rupturi vaginale Se pare ca nu pentru ca nu ai pic de cultura sexualaMai bine du-o la un medic urgent. Si apoi gandeste-te bine ce vrei sa faci ca nu stiu cum tii la ea (daca tii la ea) daca tu te comporti asa.
P.S. Altadata fii mai brutal poate va prind si parintii ei spaland sangele prin casa ca sa primesti si tu o bataie buna sa-ti treaca nebunia.
Uffffffff Doamne



Nimic...
sus

trinchi

Veteran member
448 mesaje

Re: Ce i-am facut la prietena mea??

scris pe 10 mar 2005 09:20 de trinchi

Ok , ii vorba de pritena mea, pe care am dezvirgiat, stii ca i-am tras-o 2 zile rand de numa numa, in total vreo 8 ore am tot intrat si iesit din ea ... bun... si ma duc eu ieri la ea, si mai erau 5 minute pana cand trebuia sa mergem la scoala, si i-am zis noah hai jos pantalonii ca nu avem timp ... si am bagat-o in ea, aveam asa o usor senzatie de virgina, da a intrat, si am impins cu forta... a sunat-o masa, tipa s-a speriat a mers la telefon si cand a venit inapoi era plina de sange, ii curgea sangele din p**** pe picior sovoaie si pe jos... am facut sange pe covor, pe pantalonii ei si ai mei care erau pe jos , pe o perna pe canapea si in baie!!! vai cat sange in puii mei !!! noah inainte am excitat-o si nu a sangerat, dat i-am tras-o vreo 8 ore asa fara oprire, da am excitat-o acuma am bagt in forta rau de tot... am dezvirginat-o de-abia acuma sau ce? cineva mi-a zis ca poate am spart ceva in ea...Apropo prietena mea a luat anticonceptionale de urgenta in ura cu o saptamana... sa fie asta problema? aluat 3postinor 2 , 2 zile la rand 3 doze (in prima zi o doza, si in a doua 2 doze)
da a iest asa ... mult sange... ai de mine 2 ore am spalat pe jos!!!
Altcineva mi-a zis ca ii insarcinata si de aia!!!! Is disperat in puii mei !!!


am mai auzit eu povesti dar ca asta nici una ma faci sa rad, oare te crezi cand ne minti as cu nerusinare!



Nu ridica niciodata o femeie la cer, te va insela cu primul inger!
sus

baiatu

Guest

Re: Ce i-am facut la prietena mea??

scris pe 10 mar 2005 09:34 de baiatu

Du-te dracu de prost daca-i virgina nu bagi ca animalul ba idiotule. O iei si tu frumos si incet nu ca animalul. Ca nu mai suntem omu din pestera.
sus

valentine

Expert member
6465 mesaje

Re: Ce i-am facut la prietena mea??

scris pe 10 mar 2005 12:43 de valentine

Ok , ii vorba de pritena mea, pe care am dezvirgiat, stii ca i-am tras-o 2 zile rand de numa numa, in total vreo 8 ore am tot intrat si iesit din ea ... bun... si ma duc eu ieri la ea, si mai erau 5 minute pana cand trebuia sa mergem la scoala, si i-am zis noah hai jos pantalonii ca nu avem timp ... si am bagat-o in ea, aveam asa o usor senzatie de virgina, da a intrat, si am impins cu forta... a sunat-o masa, tipa s-a speriat a mers la telefon si cand a venit inapoi era plina de sange, ii curgea sangele din p**** pe picior sovoaie si pe jos... am facut sange pe covor, pe pantalonii ei si ai mei care erau pe jos , pe o perna pe canapea si in baie!!! vai cat sange in puii mei !!! noah inainte am excitat-o si nu a sangerat, dat i-am tras-o vreo 8 ore asa fara oprire, da am excitat-o acuma am bagt in forta rau de tot... am dezvirginat-o de-abia acuma sau ce? cineva mi-a zis ca poate am spart ceva in ea...Apropo prietena mea a luat anticonceptionale de urgenta in ura cu o saptamana... sa fie asta problema? aluat 3postinor 2 , 2 zile la rand 3 doze (in prima zi o doza, si in a doua 2 doze)
da a iest asa ... mult sange... ai de mine 2 ore am spalat pe jos!!!
Altcineva mi-a zis ca ii insarcinata si de aia!!!! Is disperat in puii mei !!!



OMG!!!!!! SCARY MOVIE 4
sus

okidoki

Senior member
146 mesaje

Re: Re: Ce i-am facut la prietena mea??

scris pe 10 mar 2005 14:08 de okidoki



Mey...tu esti vreun obsedat ceva sau crezi ca saraca fata e vreun obiect sexual? Cum poti sa te comporti asa cu o virgina 8 ore??? Cand abia ai dezvirginat-o????? Esti dus rau de tot Normal ca puteai sa-i rupi ceva in ea, ai auzit de rupturi vaginale Se pare ca nu pentru ca nu ai pic de cultura sexualaMai bine du-o la un medic urgent. Si apoi gandeste-te bine ce vrei sa faci ca nu stiu cum tii la ea (daca tii la ea) daca tu te comporti asa.
P.S. Altadata fii mai brutal poate va prind si parintii ei spaland sangele prin casa ca sa primesti si tu o bataie buna sa-ti treaca nebunia.
Uffffffff Doamne



Mei tu nu ma intelegi!!!! cand a sarit sangele nu era virgina!!!! am facut-o cu o saptamana inte!!! 2 zile la rand, aproximativ 8 ore, si atunci nu a sarit sangele... din ea!!! atunci am excitat-o frumos si din astea!!! si ii placea la nebuna dracului , zicea "da mai tare handicapatule, da mai tare", cum naiba era sa ma opresc? mah mancatziash mustile...
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Re: Ce i-am facut la prietena mea??

scris pe 10 mar 2005 16:08 de ExoticDream


Mei tu nu ma intelegi!!!! cand a sarit sangele nu era virgina!!!! am facut-o cu o saptamana inte!!! 2 zile la rand, aproximativ 8 ore, si atunci nu a sarit sangele... din ea!!! atunci am excitat-o frumos si din astea!!! si ii placea la nebuna dracului , zicea "da mai tare handicapatule, da mai tare", cum naiba era sa ma opresc? mah mancatziash mustile...


Din categoria "Daca dragoste nu e, macar sange sa fie!".........ne-ai prezentat varianta HORROR a (post)dezvirginarii nebunei dracului (pardon, prietenei tale)! Cine intra pe site-ul asta si sta mai prost cu inimioara s-ar putea sa se lase de sporturi extreme gen sex,vazand ca e mai sangeros decat boxul profesionist!

Acum serios.....daca e adevarat ce ne-ai recitat aici atat de metaforic (n-o sa te superi daca cenzurez un pic exprimarea, nu?), ai facut o gramada de tampenii. Prima se refera la faptul ca nu te apuci de sex fara sa te documentezi un pic, macar un prospect puteati citi, nu sunt prea multe randuri ca sa obosesti! A doua este aceea ca nu te comporti ca "omu din pestera" cu o fata virgina (8 ore la prima iteratie inseamna moarte curata sau SF, degeaba zici ca ea insista de zor, mie nu-mi suna a realitate!). A treia este ca nu faci sex la modul brutal cu o fata de-abia dezvirginata, daca mai aveati 5 minute pana expira timpul pentru sex, o puteai lasa pentru prima recreatie, poate in 10-20 minute avea timp sa se lubrefieze si amaratul ala de vagin! Cu spalarea urmelor cred ca s-a pierdut mult din "farmecul" acelei partide rapide, plus ca ati pierdut primele doua ore! A patra se refera la faptul ca nu se administreaza niciodata mai mult de o doza de Postinor 2 (adica 2 pastile) in cursul unui ciclu (si nu de mai mult de 2 ori pe an), iar tu i-ai servit 3, "sa fie " (6 pastile!), i-ai dat peste cap hormonii, ciclul, tot! A cincea tampenie este ca nu o iei de manuta ca sa o vada un doctor (daca mai e ceva de vazut, ca ai facut-o praf, saraca!)

Sangerarea aceea excesiva se poate datora unor rupturi ale epiteliului vaginal de care mai era legat himenul doar sfasiat la prima "sedinta" si/sau declansarii bruste a ciclului menstrual (datorita, in special, dozelor exagerate de Postinor 2 ingurgitate de sarmana fata).

Lasa la o parte orice gand si duceti-va la ginecolog! El ii va recomanda si o metoda de protectie potrivita pentru ca ideea de a face sex si a va proteja dupa ureche a avut efecte dezastruoase!




"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Ce i-am facut la prietena mea??

scris pe 10 mar 2005 16:22 de ExoticDream

Du-te dracu de prost daca-i virgina nu bagi ca animalul ba idiotule. O iei si tu frumos si incet nu ca animalul. Ca nu mai suntem omu din pestera.


Era un proverb.....

"Barbatii au si creier, au si penis, dar nu le pot folosi decat pe rand."

Penis mic, mare, au cam toti, la partea cu creierul ma mai gandesc.....




"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

Necunoscut

Expert member
535 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ce i-am facut la prietena

scris pe 10 mar 2005 18:07 de Necunoscut



i-auzi ... a dreaq anatomie ...



Ah, scuze, gaurica? Sau cum se zice? Ia zi tu desteptule. Vad ca`ti place sa te cam iei de lume pe forum, eu ExoticDream.. hmm.. da` tu cine gatu` ma`tii te crezi ?
sus

Nekunoskuta

Expert member
3987 mesaje

Re: Re: Re: Ce i-am facut la prietena mea??

scris pe 10 mar 2005 20:03 de Nekunoskuta




Mei tu nu ma intelegi!!!! cand a sarit sangele nu era virgina!!!! am facut-o cu o saptamana inte!!! 2 zile la rand, aproximativ 8 ore, si atunci nu a sarit sangele... din ea!!! atunci am excitat-o frumos si din astea!!! si ii placea la nebuna dracului , zicea "da mai tare handicapatule, da mai tare", cum naiba era sa ma opresc? mah mancatziash mustile...


Am mai auzit de un caz de-asta dar baiatul ala era mai cu cap si a dus fata la medic imediat. Tu ce mai astepti Poate i-a trecut sangerarea dar du-o la un medic totusi



Nimic...
sus

okidoki

Senior member
146 mesaje

Re: Re: Re: Re: Ce i-am facut la prietena mea??

scris pe 10 mar 2005 23:06 de okidoki



Din categoria "Daca dragoste nu e, macar sange sa fie!".........ne-ai prezentat varianta HORROR a (post)dezvirginarii nebunei dracului (pardon, prietenei tale)! Cine intra pe site-ul asta si sta mai prost cu inimioara s-ar putea sa se lase de sporturi extreme gen sex,vazand ca e mai sangeros decat boxul profesionist!

Acum serios.....daca e adevarat ce ne-ai recitat aici atat de metaforic (n-o sa te superi daca cenzurez un pic exprimarea, nu?), ai facut o gramada de tampenii. Prima se refera la faptul ca nu te apuci de sex fara sa te documentezi un pic, macar un prospect puteati citi, nu sunt prea multe randuri ca sa obosesti! A doua este aceea ca nu te comporti ca "omu din pestera" cu o fata virgina (8 ore la prima iteratie inseamna moarte curata sau SF, degeaba zici ca ea insista de zor, mie nu-mi suna a realitate!). A treia este ca nu faci sex la modul brutal cu o fata de-abia dezvirginata, daca mai aveati 5 minute pana expira timpul pentru sex, o puteai lasa pentru prima recreatie, poate in 10-20 minute avea timp sa se lubrefieze si amaratul ala de vagin! Cu spalarea urmelor cred ca s-a pierdut mult din "farmecul" acelei partide rapide, plus ca ati pierdut primele doua ore! A patra se refera la faptul ca nu se administreaza niciodata mai mult de o doza de Postinor 2 (adica 2 pastile) in cursul unui ciclu (si nu de mai mult de 2 ori pe an), iar tu i-ai servit 3, "sa fie " (6 pastile!), i-ai dat peste cap hormonii, ciclul, tot! A cincea tampenie este ca nu o iei de manuta ca sa o vada un doctor (daca mai e ceva de vazut, ca ai facut-o praf, saraca!)

Sangerarea aceea excesiva se poate datora unor rupturi ale epiteliului vaginal de care mai era legat himenul doar sfasiat la prima "sedinta" si/sau declansarii bruste a ciclului menstrual (datorita, in special, dozelor exagerate de Postinor 2 ingurgitate de sarmana fata).

Lasa la o parte orice gand si duceti-va la ginecolog! El ii va recomanda si o metoda de protectie potrivita pentru ca ideea de a face sex si a va proteja dupa ureche a avut efecte dezastruoase!




Mai , da ce medic o verifica daca ii pe stop? si azi a sangerat...da nu stiu cat... luni a sangerat din intamplare, marti din cauza mea, miercuri deloc , azi din nou un pic...
sus

okidoki

Senior member
146 mesaje

Re: Re: Ce i-am facut la prietena mea??

scris pe 10 mar 2005 23:10 de okidoki

Mah sa intelegeti cu toti!!! nu am facut sex 8 ore cu ea odata, ce 2 zile la rand, adica intr-o zi cam 3 ore iar in alta cam 5 ore [ 3 ore de dimineata si 2 mai inspre seara], intelegeti? am mai mult si pauze...
noah dupa o saptamana cand i-a sarit sangele nu mai era virgina, si de aia am bagat asa in ea, ca ... opunea rezistenta ceva din ea... era o usoara senzatie de virgina da f. usoara... defapt mi-a intrat ok , pana la jumate de acolo am simtit ca ceva ma trage inapoi, stii cum ii senzatia aia cand dezvirginezi o fata, ca o bagi in ea... tot nu intra, nu intra, da aicea intrat si dua aia parca ceva te grage inapi, parca impingi intr-o plasa elastica si tot tragi de ea inspre fund... noah asa a fost senzatia, de parca mi-am prins-o in ceva si tot impingeam de ea, da a mers repede spre fund... pana cand a sunat telefonul ala.
Da inca ceva... este sanse ca sa sangere intruna si sa fi ramas gravida? dar... sanse ca daca mai fac sex cu ea odata sa sangereze din nou?!
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Ce i-am facut la prietena mea?

scris pe 11 mar 2005 11:36 de ExoticDream



... luni a sangerat din intamplare, marti din cauza mea, miercuri deloc , azi din nou un pic...


A-nceput de luni sa cada cate-un strop,
Miercuri a stat.
Stropii s-au mai razbunat,
Catre joi, dar sar gramada
Peste tot.
Este sange, dar e bine...
Si in jur e numai sex.....




"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

okidoki

Senior member
146 mesaje

Re: Re: Re: Ce i-am facut la prietena mea??

scris pe 11 mar 2005 12:58 de okidoki

Aprop , mi-a zis prietena mea a vazut in 2 zile diferite... ceva bucati de piele pe tampon...care nu erau chiar piele dar semana un pic... ceva bucaele mic? aia inseamna ca si-au facut efectul anticonceptionalele saU CE?!Ajuta-ti-ma va rog!!!! is nenorocit si disperat!!! de ce ma luati drept porc , ca nu is!!!! si voi ati f**** la randul vostru cu cruzime!!!!
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Re: Re: Ce i-am facut la prietena mea??

scris pe 11 mar 2005 13:11 de ExoticDream

Aprop , mi-a zis prietena mea a vazut in 2 zile diferite... ceva bucati de piele pe tampon...care nu erau chiar piele dar semana un pic... ceva bucaele mic? aia inseamna ca si-au facut efectul anticonceptionalele saU CE?!Ajuta-ti-ma va rog!!!! is nenorocit si disperat!!! de ce ma luati drept porc , ca nu is!!!! si voi ati f**** la randul vostru cu cruzime!!!!


Se prea poate sa fi fost fasii de himen maltratat! Doar nu crezi ca intr-o saptamana s-a format deja un bebe din bucatele de piele, prin uter pe-acolo, si de la Postinor a fost avortat! Despre partea cu cruzimea.....insa, Doamne, sa ne ierti......! Nu suntem toti o apa si-un pamant!

Mergeti la doctor! Nu conteaza ca e la ciclu! URGENT!!!




"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Ce i-am facut la prietena mea??

scris pe 11 mar 2005 13:17 de ExoticDream

Ok , ca i-am tras-o 2 zile rand de numa numa, in total vreo 8 ore am tot intrat si iesit din ea ... bun...


Tu si nurcile....Alea detin recordul....o partida de sex dureaza la ele 8 ore!!!

Cred c-ai prefera sa fii leu....Ala "procedeaza" cam de 500 de ori cu o singura partenera, pentru a se asigura ca ca o fertilizeaza!!! Iti dai seama? Faci si economie...500x8....si doar o doza de Postinor!!! Trai, nenica!!!




"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

denisa

Newbie
9 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Ce i-am facut la prietena mea?

scris pe 11 mar 2005 20:11 de denisa

bai tu nu esti sanatos.de la o singura pastila de postinor poti sa ai hemoragie care nu trece decat dc te duci la medic.du-o de urgenta.saraca fata....nu cred ca ai vrea sa fii in locul ei,asa ca poarta-te ca atare.


denisa
sus

dulcik

Junior member
18 mesaje

Re: Re: Re: Re: Ce i-am facut la prietena mea??

scris pe 11 mar 2005 20:22 de dulcik

Aprop , mi-a zis prietena mea a vazut in 2 zile diferite... ceva bucati de piele pe tampon...care nu erau chiar piele dar semana un pic... ceva bucaele mic? aia inseamna ca si-au facut efectul anticonceptionalele saU CE?!Ajuta-ti-ma va rog!!!! is nenorocit si disperat!!! de ce ma luati drept porc , ca nu is!!!! si voi ati f**** la randul vostru cu cruzime!!!!

Probabil erau fasii din himen.Trebuie sa duci fata la doctor urgent.Nu este bine nici de mai multe ori pe an sa iei Postinor dar 3 doze in 2 zile?Si ale se iau si ele la 12 ore diferenta...cum a luat 3 doze in 2 zile?Doamne ajutane!!! Saraca fata...Eu cand am luat postinor ( si am luat o data pt k se rupsese prezervativul) am citit cu prietenul meu prospectul de 10 ori sa fim siguri...si am avut menstruatie dupa 5 zile dar dupa 3 doze este posibil sa vina mai repede.Si nu cred k toti baieti au facut ...sex asa cum ai facut tu cu o virgina.Sa duci fata la un doctor URGENT k e de rau
sus

dulcik

Junior member
18 mesaje

Re: Re: Re: Ce i-am facut la prietena mea??

scris pe 11 mar 2005 20:24 de dulcik

Mah sa intelegeti cu toti!!! nu am facut sex 8 ore cu ea odata, ce 2 zile la rand, adica intr-o zi cam 3 ore iar in alta cam 5 ore [ 3 ore de dimineata si 2 mai inspre seara], intelegeti? am mai mult si pauze...
noah dupa o saptamana cand i-a sarit sangele nu mai era virgina, si de aia am bagat asa in ea, ca ... opunea rezistenta ceva din ea... era o usoara senzatie de virgina da f. usoara... defapt mi-a intrat ok , pana la jumate de acolo am simtit ca ceva ma trage inapoi, stii cum ii senzatia aia cand dezvirginezi o fata, ca o bagi in ea... tot nu intra, nu intra, da aicea intrat si dua aia parca ceva te grage inapi, parca impingi intr-o plasa elastica si tot tragi de ea inspre fund... noah asa a fost senzatia, de parca mi-am prins-o in ceva si tot impingeam de ea, da a mers repede spre fund... pana cand a sunat telefonul ala.
Da inca ceva... este sanse ca sa sangere intruna si sa fi ramas gravida? dar... sanse ca daca mai fac sex cu ea odata sa sangereze din nou?!

Si nici sa nu iti dea prin cap sa faci din nou sex cu ea pana nu va duceti la un medic sa vad dak e totul bine.Si inca ceva...ce i-ai dat tu alea 3 doze...se numeste supradoza si putea sa moara din cauza asta.Cred k ai auzit cazuri, nu?
sus

Nekunoskuta

Expert member
3987 mesaje

Re: Re: Re: Re: Ce i-am facut la prietena mea??

scris pe 11 mar 2005 22:45 de Nekunoskuta

Aprop , mi-a zis prietena mea a vazut in 2 zile diferite... ceva bucati de piele pe tampon...care nu erau chiar piele dar semana un pic... ceva bucaele mic? aia inseamna ca si-au facut efectul anticonceptionalele saU CE?!Ajuta-ti-ma va rog!!!! is nenorocit si disperat!!! de ce ma luati drept porc , ca nu is!!!! si voi ati f**** la randul vostru cu cruzime!!!!


Nu bucatelele de piele tre' sa te ingrijoreze pe tine acum, nu reprezinta o problema. Nu citesti ca toata lumea iti spune sa o duci la medic? CE MAI ASTEPTI



Nimic...
sus

Ramona

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Ce i-am facut la prietena mea?

scris pe 12 mar 2005 19:10 de Ramona

Bai idiotule,ca altcumva nu te pot numi,eu am luat o singura doza de Postinor si am crezut ca nu mai termin cu sangerarea,apai ea saraca cu 3,tu ori esti de pe la tzara ori esti cam prost,din 2 una,dar ma tem ca sunt amandoua la tine
sus
Pagina 1 din 5
1   2   3   4   5   »


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

13 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate