diane35?

Pagina 1 din 1
1

maeka

Guest

diane35?

scris pe 10 iun 2006 16:01 de maeka

buna tuturor..in special fetelor, de la care am si eu nevoie de un raspuns...am 20 de ani si mi-am inceput viata sexuala de 4luni..problema este ca e o relatie la distanta si ne vedem cam o data la 3luni..am folosit prezervativ dar era sa o patesc si m-am hotarat sa iau si niste pastile. mi-a fost recomandat anticonceptionalul "diane35" si as vrea sa stiu..de la cele care l-au folosit, daca au avut dereglari si daca da, care au fost acestea...si..functioneaza?multumesc anticipat
sus

Nekunoskuta

Expert member
3987 mesaje

Re: diane35?

scris pe 10 iun 2006 22:10 de Nekunoskuta

buna tuturor..in special fetelor, de la care am si eu nevoie de un raspuns...am 20 de ani si mi-am inceput viata sexuala de 4luni..problema este ca e o relatie la distanta si ne vedem cam o data la 3luni..am folosit prezervativ dar era sa o patesc si m-am hotarat sa iau si niste pastile. mi-a fost recomandat anticonceptionalul "diane35" si as vrea sa stiu..de la cele care l-au folosit, daca au avut dereglari si daca da, care au fost acestea...si..functioneaza?multumesc anticipat


Reactiile anticonceptionalelor asupra organismului difera de la femeie la femeie. Eu personal am intalnit fete care s-au "impacat" bine cu Diane35 dar asta nu inseamna ca asa e pentru toata lumea. Cel mai bine te elucideaza un medic.



Nimic...
sus

dee-dee

Guest

Re: Re: diane35?

scris pe 10 iun 2006 22:18 de dee-dee



asupra organismului difera de la femeie la femeie. Eu personal am intalnit fete care s-au "impacat" bine cu Diane35 dar asta nu inseamna ca asa e pentru toata lumea. Cel mai bine te elucideaza un medic.
sus

dee-dee

Guest

Re: Re: Re: diane35?

scris pe 10 iun 2006 22:21 de dee-dee

sa sti ca anticonceptionalele scad libidoul deci nu mai ai chef de sex
sus

Nekunoskuta

Expert member
3987 mesaje

Re: Re: Re: Re: diane35?

scris pe 11 iun 2006 10:08 de Nekunoskuta

sa sti ca anticonceptionalele scad libidoul deci nu mai ai chef de sex


Nu e deloc adevarat. Stiu ca ai chef de glume dar e posibil ca unii sa nu inteleaga asta si chiar sa te creada. Anticonceptionalele nu scad libidoul.



Nimic...
sus

Bozgoru

Expert member
3081 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: diane35?

scris pe 19 iun 2006 20:52 de Bozgoru

asa e.. nu scad
sus

carrie

Expert member
823 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: diane35?

scris pe 19 iun 2006 22:31 de carrie



Nu e deloc adevarat. Stiu ca ai chef de glume dar e posibil ca unii sa nu inteleaga asta si chiar sa te creada. Anticonceptionalele nu scad libidoul.


din ce am auzit este unul din posibilele efecte adverse, dar nu e obligatoriu. mie nu mi s-a intamplat si nici nu cunosc cazuri dar am auzit ca se poate.



"The best way to predict the future is to invent it"

"I'm in love with my lust/Burning angel wings to dust"
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

23 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate