:)

Pagina 2 din 2
«   1   2

De la Cluj

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: :)

scris pe 20 apr 2005 09:31 de De la Cluj


Data viitoare mi-a promis sa-mi povesteasca despre fetele de la psihologie!

Si eu vreau sa vad ce zic fetele de la psihologieMi-a placut tare chestia cu bibleoteca...si sa stii ca asa se cam prezinta realitatea in majoritatea cazurilor (sau facultatilor).Asteptam noi "perle".
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: :)

scris pe 20 apr 2005 19:30 de ExoticDream

Si eu vreau sa vad ce zic fetele de la psihologieMi-a placut tare chestia cu bibleoteca...si sa stii ca asa se cam prezinta realitatea in majoritatea cazurilor (sau facultatilor).Asteptam noi "perle".


Cum aflu noutati, vi le impartasesc!

Deocamdata stiu de la un profesor (care a tinut ore acolo si care a cunoscut mai multe studente la psihologie si chiar absolvente) ca nu toate erau normale "la mansarda", vreo doua avand si tentative de suicid! Va imaginati cum ar fi sa mergem la un psiholog din asta tinerel sa cerem un sfat de viata si de moarte?!? N-ar trebui oare un test..... psihologic/psihiatric la admiterea in facultatea asta?




"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

TalpaYute

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: :)

scris pe 20 apr 2005 22:48 de TalpaYute



Cum aflu noutati, vi le impartasesc!

Deocamdata stiu de la un profesor (care a tinut ore acolo si care a cunoscut mai multe studente la psihologie si chiar absolvente) ca nu toate erau normale "la mansarda", vreo doua avand si tentative de suicid! Va imaginati cum ar fi sa mergem la un psiholog din asta tinerel sa cerem un sfat de viata si de moarte?!? N-ar trebui oare un test..... psihologic/psihiatric la admiterea in facultatea asta?




sus

nemesis

Expert member
2038 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: :)

scris pe 21 apr 2005 00:57 de nemesis



Cum aflu noutati, vi le impartasesc!

Deocamdata stiu de la un profesor (care a tinut ore acolo si care a cunoscut mai multe studente la psihologie si chiar absolvente) ca nu toate erau normale "la mansarda", vreo doua avand si tentative de suicid! Va imaginati cum ar fi sa mergem la un psiholog din asta tinerel sa cerem un sfat de viata si de moarte?!? N-ar trebui oare un test..... psihologic/psihiatric la admiterea in facultatea asta?



Sometimes... you are really - how should I put it? - ... sweet!?



Why am I frank with you? Because we, my friend, face an evolutionary gap here...

Din ciclul: "Prostia-i mai mare decat fosta Uniune Sovietica", astazi va prezentam: Si ar fi trebuit atunci sa se gandeasca la faptul ca un intelectual nu face amor pe cuptor. Nicolae I. Nicolae, consilier al presedintelui Academiei Romane
sus
Pagina 2 din 2
«   1   2


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

37 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate