Banc

Pagina 3 din 3
«   1   2   3

dorinda

Expert member
3383 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 23 apr 2011 13:42 de dorinda

nu mi se par prea stralucite .....



Asta deoarece constipatia iti taie tot cheful de viata. Foloseste ColonHelp.
sus

Rolando

Expert member
1553 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 23 apr 2011 19:56 de Rolando




Asta deoarece constipatia iti taie tot cheful de viata. Foloseste ColonHelp.
Problema e ca nici bancurile nu mai sunt ce au fost....Am auzit acum cateva zile un banc(numai banc nu era)...ma amuza mai mult faptul ca cel care le spunea avea vreo 40 de ani si nu realiza ca spune niste kkturi....nu se amuza nimeni si el tot insista...credea ca suntem atat de retarzi ca nu ii intelegem bancurile lui de 2 lei.....Un banc suna cam asa:
"Intr-o toamna un vanzator de lemne se duce si bate in geam unui satean si il intraba daca are nevoie de lemne.Sateanul ii spune ca nu are nevoie.Acelasi vanzator il intreaab in alta zi pe acelasi satean dac are nevoie de lemn,sateanul ii spune ca nu are nevoie.Si tot asa inca 4 zile consecutiv.Cand soseste iarna sateanul se duce in magazie ca sa ia lemne si gaseste magazia goala." ...toata lumea se uita putn mirata....cel care spunea bancul zambea...si cica "nu v-ati prins ca vanzatorul ii lua lemnele cand ii zicea ca nu are nevoie de ele?"...apoi am bagat un zambet fortat sa nu se simta omu prost .."aaa ba da ne-am prins..cum sa nu ne prindem"



http://www.youtube.com/watch?v=MGcVm90rkug
sus

DaNNY_DiViNO

Expert member
1750 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 23 apr 2011 20:08 de DaNNY_DiViNO

Problema e ca nici bancurile nu mai sunt ce au fost....Am auzit acum cateva zile un banc(numai banc nu era)...ma amuza mai mult faptul ca cel care le spunea avea vreo 40 de ani si nu realiza ca spune niste kkturi....nu se amuza nimeni si el tot insista...credea ca suntem atat de retarzi ca nu ii intelegem bancurile lui de 2 lei.....Un banc suna cam asa:
"Intr-o toamna un vanzator de lemne se duce si bate in geam unui satean si il intraba daca are nevoie de lemne.Sateanul ii spune ca nu are nevoie.Acelasi vanzator il intreaab in alta zi pe acelasi satean dac are nevoie de lemn,sateanul ii spune ca nu are nevoie.Si tot asa inca 4 zile consecutiv.Cand soseste iarna sateanul se duce in magazie ca sa ia lemne si gaseste magazia goala." ...toata lumea se uita putn mirata....cel care spunea bancul zambea...si cica "nu v-ati prins ca vanzatorul ii lua lemnele cand ii zicea ca nu are nevoie de ele?"...apoi am bagat un zambet fortat sa nu se simta omu prost .."aaa ba da ne-am prins..cum sa nu ne prindem"


da, e cam patetic..



🔴 Content Creator [@] DannyDivino
sus

LimbaDeBanana

Senior member
145 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 23 apr 2011 23:26 de LimbaDeBanana

Mie mi se par bankurile cu Bula cele mai tari!
sus

SkilleT

Veteran member
305 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 24 apr 2011 09:06 de SkilleT

Mie mi se par bankurile cu Bula cele mai tari!
Alea sunt vechi.



If you don't like $killet, I'm gonna hit you with a Skillet
sus

LimbaDeBanana

Senior member
145 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 24 apr 2011 14:27 de LimbaDeBanana

Alea sunt vechi.
Ce e vechi e cel mai bun!
sus

SkilleT

Veteran member
305 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 24 apr 2011 14:40 de SkilleT


iar iti raspunzi singur?
Ce trist...
ExoticDream spunei adevarul ca nu sunt nici LimbaDeBanana nici Prost nici Usturoi



If you don't like $killet, I'm gonna hit you with a Skillet
sus

Ionela23

Veteran member
316 mesaje

Re: Re: Re: Banc

scris pe 25 apr 2011 20:30 de Ionela23

Dupa 25 de ani de casatorie , un tip isi priveste sotia in ochi si-i spune:
- Iubito , acum 25 de ani stateam cu chirie , aveam o masina ieftina , dormeam pe o canapea si ne uitam la un televizor cu ecran de 14 ” alb-negru , dar in fiecare noapte adormeam alaturi de o blonda sexy de 25 de ani.
Acum avem o casa mare, o masina buna , un pat mare , un TV color cu plasma . Dar adorm cu o femeie de 50 de ani . Draga mea , cred ca ai o problema.
Sotia , fiind o femeie inteleapta , ii raspunde sotului :

- Tu du-te si cauta-ti o blonda sexy de 25 de ani iar eu ma voi ocupa ca tu sa stai din nou cu chirie , sa conduci o masina ieftina si sa dormi pe o canapea.



No matter how old you are, You'll always rush for a swing in a park :')
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 26 apr 2011 01:54 de ExoticDream

ExoticDream spunei adevarul ca nu sunt nici LimbaDeBanana nici Prost nici Usturoi


I-am spus, nu stiu daca a receptionat mesajul.




"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

DoILookSexy

Veteran member
342 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 22 mai 2011 23:16 de DoILookSexy

O musca moare...



Sec



I'll wake up in the morning with a mild case of amnesia and next you cand find me on a table full of vodka and tequila !
sus

DydyutzZza

Senior member
113 mesaje

Re: Re

scris pe 5 iun 2011 14:52 de DydyutzZza

O musca moare...



Sec

Mai patetic decat ala cu lemnele...



http://www.youtube.com/watch?v=Wu7nxfh8t4U
I hate love ...
sus

rar2112

Senior member
73 mesaje

Re: Banc

scris pe 5 iun 2011 15:56 de rar2112

My wife asked me to describe her.
I said "You're A B C D E F G H I J K."
She said "What does that mean?"
I said "Adorable Beautiful Cute Delightful Elegant Foxy Gorgeous Hot."
She said "Ooohh that's so lovely - but what about I J K?" .........
"I'm. Just. Kidding."



Have Fun !!!
sus

Rolando

Expert member
1553 mesaje

Re: Banc

scris pe 6 iun 2011 22:13 de Rolando

Se intalneste un roman cu un rus si un american si fiecare incepe sa se laude cu autostrazile din tara lui!
Americanul:La noi in tara avem o autostrada intre Las Vegas si Texas pe care am strabatut-o in 9 zile.
Rusul:Noi avem in tara o autostrada de la granita cu Ucraina pana la Vladivostok.Am mers 2 saptamani ca sa o strabat
Romanul:La mine in tara este o strada numita "Fata Luncii".A intrat fratele meu acum 10 ani pe ea si nu a mai iesit!

Banc de pe vremea lui Ceausescu,cand tara noastra nu beneficia de autostrazi,nu ca acum ar avea prea multe!

PS:Mi se pare un banc destul de bun!


Editat de Rolando pe 6 iun 2011 22:15


http://www.youtube.com/watch?v=MGcVm90rkug
sus

koolsavas

Senior member
106 mesaje

Re: Banc

scris pe 6 iun 2011 22:31 de koolsavas

Se intalneste un roman cu un rus si un american si fiecare incepe sa se laude cu autostrazile din tara lui!
Americanul:La noi in tara avem o autostrada intre Las Vegas si Texas pe care am strabatut-o in 9 zile.
Rusul:Noi avem in tara o autostrada de la granita cu Ucraina pana la Vladivostok.Am mers 2 saptamani ca sa o strabat
Romanul:La mine in tara este o strada numita "Fata Luncii".A intrat fratele meu acum 10 ani pe ea si nu a mai iesit!

Banc de pe vremea lui Ceausescu,cand tara noastra nu beneficia de autostrazi,nu ca acum ar avea prea multe!

PS:Mi se pare un banc destul de bun!





James Bond se intalneste cu Jean Claude Van Damme,si Bond zice : Bond,James Bond
La care Van Damme zice : Damme,Van Damme,Claude Van Damme,Jean Claude Van Damme.

epic.



O ducem "greu" dar avem femei "usoare".
sus

Rolando

Expert member
1553 mesaje

Re: Banc

scris pe 6 iun 2011 22:48 de Rolando






James Bond se intalneste cu Jean Claude Van Damme,si Bond zice : Bond,James Bond
La care Van Damme zice : Damme,Van Damme,Claude Van Damme,Jean Claude Van Damme.

epic.
Il stiam de aici: http://www.youtube.com/watch?v=T21CJYc2Mfc



http://www.youtube.com/watch?v=MGcVm90rkug
sus
Pagina 3 din 3
«   1   2   3


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

37 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate