plictiseala..

Pagina 2 din 2
«   1   2

Aluka

Guest

Re: Re: Re: Re: Gabriel Liiceanu

scris pe 21 oct 2004 17:11 de Aluka



...si uite asa a ajuns Aluka "pe culmile disperarii", "in amurgul gandurilor" sale...

Bine draga "Cioran al mic" pai ce ai vrea sa vb cu urechile...?
Te deranjaza faptul ca Romania nu are artisti? Te deranjaza faptul ca Romania nu are valori? sau te deranjaza faptul ca marele tau Cioroi - scuze Cioran - a murit intr-un scaun cu rotile, plin de fecale, cu saliva curgandu-i din gura nestiind cum il cheama...? era in... descompunere! Probabil se gandea si atunci la al sau "tratat de descompunere"
...sau cine stie se gandea cum sa scoata o carte cu care sa mai omoare la propriu cativa adolescenti!
Te las dragul meu aluka sau CriticalSex sau Str Soveja sau abonat conex sau reteaua 'Pelin', cu butoiul tau cinic (i.e. Diogene era cinic si locuia intr-un butoi) plin cu rahat, sa te complaci in/cu el si sa te manjesti pe tot corpul asa cum a facut raposatul (decedatul, defunctul, mortul, etc) tau maestru spiritual...

Macar i-ai citit opera... ? Pun pariu ca nu...

P.S. That's theoretical chemistry you idiot!


data viitoare o sa postez cu ip-ul tau sau al idiotului tau sef!
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Gabriel Liiceanu

scris pe 21 oct 2004 17:40 de ExoticDream

Aluka, te rog hai sa vb cateva clipe cand ai timp...



"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

taietorul

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Gabriel Liiceanu

scris pe 21 oct 2004 18:11 de taietorul




eshti un om slab nemesis..!o shtii demult si o simtzi in fiecare clipa!

ramai sanatos si apasa-l ori de cate ori te simtzi nesigur!


Tu incerci sa pari psihanalitic... :/
sus

nem

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Gabriel Liiceanu

scris pe 21 oct 2004 18:15 de nem



data viitoare o sa postez cu ip-ul tau sau al idiotului tau sef!


Sef... idiot...

sus

nemesis

Expert member
2038 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Gabriel Liiceanu

scris pe 21 oct 2004 18:17 de nemesis




sau poate chiar te las somer ca pe colegul tau..!mai vedem!


Oh... fuck off, cu amenintarile tale de 2 lei... si eu eram fiinta aia slaba asa-i?



Why am I frank with you? Because we, my friend, face an evolutionary gap here...

Din ciclul: "Prostia-i mai mare decat fosta Uniune Sovietica", astazi va prezentam: Si ar fi trebuit atunci sa se gandeasca la faptul ca un intelectual nu face amor pe cuptor. Nicolae I. Nicolae, consilier al presedintelui Academiei Romane
sus

Aluka

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Gabriel Liiceanu

scris pe 21 oct 2004 19:07 de Aluka



Oh... fuck off, cu amenintarile tale de 2 lei... si eu eram fiinta aia slaba asa-i?


da..,tu erai..
sus

Aluka

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Gabriel Liiceanu

scris pe 21 oct 2004 19:09 de Aluka

Aluka, te rog hai sa vb cateva clipe cand ai timp...


te-am bagat in lista cu vechile tale id-uri..
sus

Aluka

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Gabriel Liiceanu

scris pe 21 oct 2004 22:24 de Aluka


Aluka, te rog, hai sa incercam sa facem ceva sa nu ne mai "enervam" in asa hal. Ne-a zis "adevarul" despre noi si ne doare, offfff Trebuie sa ne calmam, uh, respira incet, priveste-l cat de senin e.

editat de mine

Acolo spusesem ca probabil isi vede iubita doar ca pe o fiinta care defecheaza, insa in momentul in care va gasi una diferita, va putea si el iubi fara sa fie gelos.



Poate ii place Tzutzea..,mai shtii?

"Omul nu se poate autodefini. El se defineºte prin semeni. Constatãm actul individuaþiei, dar nu ne dãm seama cotidian de incapacitatea autodefinirii."
sus

Aluka

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Gabriel Liiceanu

scris pe 21 oct 2004 22:26 de Aluka




Poate ii place Tzutzea..,mai shtii?

"Omul nu se poate autodefini. El se defineºte prin semeni. Constatãm actul individuaþiei, dar nu ne dãm seama cotidian de incapacitatea autodefinirii."


tot copy/paste ca mi-i lene sa scriu pentru "nemesimtitul" asta..
sus

nemesis

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Gabriel Liiceanu

scris pe 21 oct 2004 22:41 de nemesis



Nu stiu cum sa-ti spun dar 'intre dumnezeu si neamul meu' sigur nu sta Tutea...

Neeeext...!
sus

Aluka

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Gabriel Liicea

scris pe 21 oct 2004 22:56 de Aluka



Nu stiu cum sa-ti spun dar 'intre dumnezeu si neamul meu' sigur nu sta Tutea...

Neeeext...!


Taina-cuvant pe care-l folosim ca sa-i inselam pe ceilalti,ca sa-i facem sa creada ca suntem mai profunzi ca ei.(E.Cioran)
sus

nemesis

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Gabriel Liiceanu

scris pe 21 oct 2004 22:57 de nemesis


Aluka, te rog, hai sa incercam sa facem ceva sa nu ne mai "enervam" in asa hal. Ne-a zis "adevarul" despre noi si ne doare, offfff Trebuie sa ne calmam, uh, respira incet, priveste-l cat de senin e.

editat de mine



dualis, dualis...
Tine atat de mult tzatza aia din tine sa ma enerveze... Hmmm!
Ce as putea sa fac ?
Sa zambesc senin filosofului ratat, 'rascolnicovianului' ESUAT din tine...

Tot copy/paste si tu aluka? Hmmm! ma intreb daca mai stiti si altceva...

Hai sa spunem ce au spus altii, hai sa postam citate, hai sa scriem dupa dictare din Friedrich Nietzsche sau din Exupery...

Aluka si dualis... sa va dictez?


sus

nem-esis

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Gabriel Li

scris pe 21 oct 2004 23:01 de nem-esis



Taina-cuvant pe care-l folosim ca sa-i inselam pe ceilalti,ca sa-i facem sa creada ca suntem mai profunzi ca ei.(E.Cioran)


Tu chiar ai langa tine un dictionar de idei luate de-a gata ?
sus

nemesis

Expert member
2038 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Gabriel Liiceanu

scris pe 21 oct 2004 23:07 de nemesis


tot copy/paste ca mi-i lene sa scriu pentru "nemesimtitul" asta..


0722924XXX ... tic tac tic tac tic tac




Why am I frank with you? Because we, my friend, face an evolutionary gap here...

Din ciclul: "Prostia-i mai mare decat fosta Uniune Sovietica", astazi va prezentam: Si ar fi trebuit atunci sa se gandeasca la faptul ca un intelectual nu face amor pe cuptor. Nicolae I. Nicolae, consilier al presedintelui Academiei Romane
sus

Aluka

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Gabrie

scris pe 21 oct 2004 23:07 de Aluka



Tu chiar ai langa tine un dictionar de idei luate de-a gata ?



esti idiot!
sus

nemesis

Expert member
2038 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Gabriel Li

scris pe 21 oct 2004 23:09 de nemesis



Taina-cuvant pe care-l folosim ca sa-i inselam pe ceilalti,ca sa-i facem sa creada ca suntem mai profunzi ca ei.(E.Cioran)


Iara mi-l citezi pe cacaciosul asta?



Why am I frank with you? Because we, my friend, face an evolutionary gap here...

Din ciclul: "Prostia-i mai mare decat fosta Uniune Sovietica", astazi va prezentam: Si ar fi trebuit atunci sa se gandeasca la faptul ca un intelectual nu face amor pe cuptor. Nicolae I. Nicolae, consilier al presedintelui Academiei Romane
sus

Aluka

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Gabrie

scris pe 21 oct 2004 23:14 de Aluka



Iara mi-l citezi pe cacaciosul asta?


ªi pe urma, fara sa stii cum, ceva obscur si fara forma vine si-i îmbraca nesiguranta, prefacînd din centrul acela de neliniste si pendulare un sîmbure de mistica si adevar. E de multe ori inexplicabil felul cum devin oamenii apologeti, traind si patetizînd pentru jumatatile lor de adevar. Sau, poate, au dreptate?(Noica-Mathesis sau bucuriile simple)
sus

nemesis

Expert member
2038 mesaje

Re: Re: Re: plictiseala..

scris pe 21 oct 2004 23:28 de nemesis



eu sunt framantat de probleme....
stie careva ... ADAM a avut buric?


...dar iata - Aluka, CriticalSex,etc - ca ai putut debita si ceva fara a folosi ghilimele...
Nu-mi spune! Ti-a dictat dualis!!!



Why am I frank with you? Because we, my friend, face an evolutionary gap here...

Din ciclul: "Prostia-i mai mare decat fosta Uniune Sovietica", astazi va prezentam: Si ar fi trebuit atunci sa se gandeasca la faptul ca un intelectual nu face amor pe cuptor. Nicolae I. Nicolae, consilier al presedintelui Academiei Romane
sus

nemesis

Expert member
2038 mesaje

Re: Re: Re: Re: plictiseala..

scris pe 21 oct 2004 23:31 de nemesis


Nu stiu, dar marul sigur i-a ramas in gat.


Iata si raspunsul inteleptului...



Why am I frank with you? Because we, my friend, face an evolutionary gap here...

Din ciclul: "Prostia-i mai mare decat fosta Uniune Sovietica", astazi va prezentam: Si ar fi trebuit atunci sa se gandeasca la faptul ca un intelectual nu face amor pe cuptor. Nicolae I. Nicolae, consilier al presedintelui Academiei Romane
sus
Pagina 2 din 2
«   1   2


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

54 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate