M-am indragostit :D

Pagina 2 din 2
«   1   2

dorinda

Expert member
3383 mesaje

Re: M-am indragostit :D

scris pe 4 iul 2011 22:10 de dorinda


vad ca esti din piatra.. Ai mai rezolvat ceva cu ea?



Nu astepta sa-ti mai raspunda, din decembrie 2010 a trecut ceva...
sus

DaysOfSummer

Newbie
4 mesaje

Re: M-am indragostit :D

scris pe 5 iul 2011 02:00 de DaysOfSummer

si eu sunt curioasa totusi poate ne spune ce sa mai intamplat intre timp


sunt multe probleme care nu exista
sus

Guest

Guest

Re: M-am indragostit :D

scris pe 5 iul 2011 16:38 de Guest

:4x
4

Nu astepta sa-ti mai raspunda, din decembrie 2010 a trecut ceva...


untitled (1).jpg (8.19 KB)
sus

BauBau1

Senior member
53 mesaje

Re: M-am indragostit :D

scris pe 23 ian 2012 21:38 de BauBau1




Nu astepta sa-ti mai raspunda, din decembrie 2010 a trecut ceva...

Speranta moare ultima . Uite ca am revenit, dar deloc cu vesti bune. Still singur, desi imi place de alta fata, vorbeste cu mine, dar din cate vad, nu prea ma place. Stiu sigur ca nu are iubit.
Am senzatia ca sunt prea urat, si poate putin scund... Asta sa fie? Totusi ma ingrijesc. Niciodata nu s-a intamplat sa miros urat la scoala sau ceva, iar altii duhnesc si tot au gagici...
sus

BauBau1

Senior member
53 mesaje

Re: M-am indragostit :D

scris pe 25 ian 2012 22:48 de BauBau1

Up
sus

mamintors12

Senior member
64 mesaje

Re: M-am indragostit :D

scris pe 25 ian 2012 23:09 de mamintors12


Asta sa fie? Totusi ma ingrijesc. Niciodata nu s-a intamplat sa miros urat la scoala sau ceva, iar altii duhnesc si tot au gagici...


poate nici ele nu prea iau contact cu sapunul

keep walking daca nu te place...nu te stresa de aspectul fizic eu stiu unul urat, impertinent, freak care a avut o relatie cu o fata superok...se intampla in liceu...dupa ce s-au despartit, "lumea" a sarit cu gura pe fata)) pe motive de genul "cum a putut sa-i faca asa ceva?"))
[intre timp fata s-a ofilit, nu mai e asa draguta ca in liceu]
deci dak stai sa-ti pese de parerile lumii, iti consumi neuroni degeaba




sus

BauBau1

Senior member
53 mesaje

Re: M-am indragostit :D

scris pe 25 ian 2012 23:15 de BauBau1



poate nici ele nu prea iau contact cu sapunul

keep walking daca nu te place...nu te stresa de aspectul fizic eu stiu unul urat, impertinent, freak care a avut o relatie cu o fata superok...se intampla in liceu...dupa ce s-au despartit, "lumea" a sarit cu gura pe fata)) pe motive de genul "cum a putut sa-i faca asa ceva?"))
[intre timp fata s-a ofilit, nu mai e asa draguta ca in liceu]
deci dak stai sa-ti pese de parerile lumii, iti consumi neuroni degeaba






Pai problema mea este ca nu sunt deloc atractiv... Cred... Niciodata nu mi s-a intamplat ca o fata sa inceapa o discutie cu mine, sau daca incepeam eu, ea zicea raspunsuri scurte ca sa se descotoroseasca de mine. Si cam toate sunt asa...
sus

mamintors12

Senior member
64 mesaje

Re: M-am indragostit :D

scris pe 25 ian 2012 23:37 de mamintors12


Niciodata nu mi s-a intamplat ca o fata sa inceapa o discutie cu mine


sa stii ca asta e un soi de cutuma..mai ales intr-o societate de speriati cum e a noastra...daca o fata danseaza, e mai entuziasta la un party, carcotasele de pe margine incep sa zica " ia uite-o pe-asta cum se batzaie ca o c**** " chiar daca ele sunt cele care dupa petrecere inghit sperma, in timp ce fata care dansa se duce frumos acasa si se odihneste.

daca incepeam eu, ea zicea raspunsuri scurte ca sa se descotoroseasca de mine. Si cam toate sunt asa...


nu trebuie sa te descurajezi..daca ele iti dau raspunsuri scurte pot fi doua cauze: fie sunt timide, caz in care dak te intereseaza cu adevarat fata respectiva trebuie sa fii insistent...

fie nu merita sa-ti bati capul... nu trebuie sa privesti o conversatie doar ca un "test" pentru tine, e la fel de important si ce are ea de spus...daca spune f putine poate n-o duce capul! contrar parerilor generale, nu e bine sa faci sex cu proaste! poate sunt sifilitice sau poate ramane gravida, copilul nu are nici o vina! saracu'!

sus

Arayas

Expert member
516 mesaje

Re: M-am indragostit :D

scris pe 1 feb 2012 21:42 de Arayas


nu e bine sa faci sex cu proaste! poate sunt sifilitice sau poate ramane gravida, copilul nu are nici o vina! saracu'!


VA ORDON! ASCULTATI-L ! STIE CE SPUNE!

Asa e ma, mamrambursat12, tu n-ai nici o vina! Saracu'!


Editat de Arayas pe 1 feb 2012 21:42


http://babayuga.blogspot.ro/
sus

SebySeBitza

Veteran member
496 mesaje

Re: M-am indragostit :D

scris pe 1 feb 2012 21:55 de SebySeBitza



VA ORDON! ASCULTATI-L ! STIE CE SPUNE!

Asa e ma, mamrambursat12, tu n-ai nici o vina! Saracu'!
Nu stiu de unde le scoti dar mereu rad cate 10-15 min la posturile tale



Sa spargem gheata!
Sa traim viata!!!
sus

Arayas

Expert member
516 mesaje

Re: M-am indragostit :D

scris pe 1 feb 2012 22:03 de Arayas

Nu stiu de unde le scoti dar mereu rad cate 10-15 min la posturile tale


Mda, dupa luni de pauza intru si vad un mesaj privat de la boulean, ceva de genul: "multa m*ie baaaaa!".
I-am spus ca nu pot sa-i dau, dar sa apeleze cu incredere la taica-su'. Nu stiu daca s-a rezolvat.



http://babayuga.blogspot.ro/
sus

SebySeBitza

Veteran member
496 mesaje

Re: M-am indragostit :D

scris pe 1 feb 2012 22:10 de SebySeBitza



Mda, dupa luni de pauza intru si vad un mesaj privat de la boulean, ceva de genul: "multa m*ie baaaaa!".
I-am spus ca nu pot sa-i dau, dar sa apeleze cu incredere la taica-su'. Nu stiu daca s-a rezolvat.
Tu vorbesti serios? Te-ai mai certat cu el inainte? Daca da spune-mi si mie in ce topic, ca imi plac posturile lui lipsite de cuvinte



Sa spargem gheata!
Sa traim viata!!!
sus

Arayas

Expert member
516 mesaje

Re: M-am indragostit :D

scris pe 1 feb 2012 22:20 de Arayas

Tu vorbesti serios? Te-ai mai certat cu el inainte? Daca da spune-mi si mie in ce topic, ca imi plac posturile lui lipsite de cuvinte


Nu l-am deranjat nicaieri. N-am mai fost pe aici de luni bune. Dar banuiesc un "guest" care a fost nevoit sa-si faca cont. In orice caz, ma amuz acum ca si atunci. Mi-e mila de el. N-am putut sa-i dau ce mi-a cerut in mesajul privat si nici nu-l vad bine la 24 de ani cu o asemenea tentativa de gandire. Am vazut copii de 15 ani mai articulati ca el. Lasa-l in pace. Nu are cu cine sa vorbeasca in viata reala si de aia se da cocos aici. Lumea e rea si te ostracizeaza cand esti prost si nesimtit. Ori aici, noi il bagam in seama. Sa ne fie rusine!



http://babayuga.blogspot.ro/
sus

SebySeBitza

Veteran member
496 mesaje

Re: M-am indragostit :D

scris pe 1 feb 2012 22:46 de SebySeBitza



Nu l-am deranjat nicaieri. N-am mai fost pe aici de luni bune. Dar banuiesc un "guest" care a fost nevoit sa-si faca cont. In orice caz, ma amuz acum ca si atunci. Mi-e mila de el. N-am putut sa-i dau ce mi-a cerut in mesajul privat si nici nu-l vad bine la 24 de ani cu o asemenea tentativa de gandire. Am vazut copii de 15 ani mai articulati ca el. Lasa-l in pace. Nu are cu cine sa vorbeasca in viata reala si de aia se da cocos aici. Lumea e rea si te ostracizeaza cand esti prost si nesimtit. Ori aici, noi il bagam in seama. Sa ne fie rusine!
Pai da Daca nu ar exista prosti ca el eu nu mi-as lua portia zilnica de ras Oricum exotica o sa stearga posturile astea si protagonistul o sa nege tot. Cand beneficiezi de anonimat pe internet poti sa faci pe prostu' si apoi sa negi tot, ca si garcea ala de mai sus.



Sa spargem gheata!
Sa traim viata!!!
sus

Kitty_skumpy

Newbie
2 mesaje

Re: M-am indragostit :D

scris pe 18 apr 2012 02:31 de Kitty_skumpy

Si eu sunt in aceeasi situatie (imi place de un baiat ca nu-s lesbi ), dar pot sa iti dau niste sfaturi:
-incearca sa afli ce ii place (daca aveti multe lucruri in comun poate vei avea succes!)
-daca vezi ca e trista du-te la ea si incearca sa o consolezi
-fa-o sa rada (dar cu tine, nu de tine)
-incearca sa o impresionezi
-arata-i ca esti un tip cu capul pe umeri(adica un tip hotarat, serios-dar nici prea serios, caruia nu-i arde de glume proaste, etc.)
-fii la moda
-daca vezi ca a cazut si/sau s-a lovit, du-te si ajut-o
-ai grija sa nu pari un disperat nu exagera cu sfaturile de mai sus!!!

Ei bine, iti urez mult noroc si sper ca vei reusi sa o cuceresti

P.S: Asa mi-ar placea mie sa fie un baiat
sus

BauBau1

Senior member
53 mesaje

Re: M-am indragostit :D

scris pe 13 mai 2012 20:01 de BauBau1

Si eu sunt in aceeasi situatie (imi place de un baiat ca nu-s lesbi ), dar pot sa iti dau niste sfaturi:
-incearca sa afli ce ii place (daca aveti multe lucruri in comun poate vei avea succes!)
-daca vezi ca e trista du-te la ea si incearca sa o consolezi
-fa-o sa rada (dar cu tine, nu de tine)
-incearca sa o impresionezi
-arata-i ca esti un tip cu capul pe umeri(adica un tip hotarat, serios-dar nici prea serios, caruia nu-i arde de glume proaste, etc.)
-fii la moda
-daca vezi ca a cazut si/sau s-a lovit, du-te si ajut-o
-ai grija sa nu pari un disperat nu exagera cu sfaturile de mai sus!!!

Ei bine, iti urez mult noroc si sper ca vei reusi sa o cuceresti

P.S: Asa mi-ar placea mie sa fie un baiat


Doamne simt ca mor... Am doar ghinion... Toate fetele cu care am luat contact primavara asta, vreo 4 la numar, m-au friendzonat din prima, plus ca pentru una la care tineam, si credeam ca si ea tine la mine , am facut enorm de multe... Pot sa incep prin faptul ca am dus-o beata moarta pe brate acasa la mine, I-am oferit hanoracul meu, si am ramas in tricou in ploaie, I-am dat sa manance, si la sfarsit ma scoate vinovat ca am vrut sa profit de ea, ca am vrut sa fac sex si nu mai stiu cate...
sus

xetix

Senior member
100 mesaje

Re: M-am indragostit :D

scris pe 14 mai 2012 08:21 de xetix



Doamne simt ca mor... Am doar ghinion... Toate fetele cu care am luat contact primavara asta, vreo 4 la numar, m-au friendzonat din prima, plus ca pentru una la care tineam, si credeam ca si ea tine la mine , am facut enorm de multe... Pot sa incep prin faptul ca am dus-o beata moarta pe brate acasa la mine, I-am oferit hanoracul meu, si am ramas in tricou in ploaie, I-am dat sa manance, si la sfarsit ma scoate vinovat ca am vrut sa profit de ea, ca am vrut sa fac sex si nu mai stiu cate...


Iti meriti soarta trebuia sa faci sex cu ea cand era beata sa nu te acuze pe nedrept si macar stiai o treaba.Friend zone intri daca esti prea bun cu ele si stai dupa curuI lor,mai nou le place aia rai si dupa ceva timp regreta.


Editat de xetix pe 14 mai 2012 08:22


Nimeni nu s-a născut învățat, dar multi au murit prosti.
sus

BauBau1

Senior member
53 mesaje

Re: M-am indragostit :D

scris pe 14 mai 2012 19:58 de BauBau1



Iti meriti soarta trebuia sa faci sex cu ea cand era beata sa nu te acuze pe nedrept si macar stiai o treaba.Friend zone intri daca esti prea bun cu ele si stai dupa curuI lor,mai nou le place aia rai si dupa ceva timp regreta.

Nu as fi putut face asa ceva... nu ma regasesc sa profit de cineva cand e beat/a...

Si nu stau dupa fundu nimanui, ci doar incercam sa fiu cat mai aproape, sa ii dau de inteles ca o plac ,fiindca daca as sta degeaba, nu cred ca s-ar grabi fetele sa vina sa ma agate ele pe mine ....
sus

xetix

Senior member
100 mesaje

Re: M-am indragostit :D

scris pe 15 mai 2012 08:56 de xetix


Nu as fi putut face asa ceva... nu ma regasesc sa profit de cineva cand e beat/a...

Si nu stau dupa fundu nimanui, ci doar incercam sa fiu cat mai aproape, sa ii dau de inteles ca o plac ,fiindca daca as sta degeaba, nu cred ca s-ar grabi fetele sa vina sa ma agate ele pe mine ....

Credema daca tot incerci asta o sa intri dinou la friendzone ca la fete le place ca cineva sa aibe grija de ele,cel mai rau e ca inteleg gresit.



Nimeni nu s-a născut învățat, dar multi au murit prosti.
sus

compot

Expert member
1548 mesaje

Re: M-am indragostit :D

scris pe 28 mai 2012 06:23 de compot


Nu as fi putut face asa ceva... nu ma regasesc sa profit de cineva cand e beat/a...


Atunci prinde-o treaza.



Femeile nu gem...
Femeile compot
sus
Pagina 2 din 2
«   1   2


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

41 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate