Prietena ...

Pagina 1 din 2
1   2   »

speak13

Junior member
13 mesaje

Prietena ...

scris pe 29 oct 2010 20:51 de speak13

hei ... sal .. buna la toti .. primul meu post


am ceva mai mult sa va povestesc ... e cam o mica biografie a mea


deci am inceput sa caut prietena ... in acest moment imi plac vreo 2 fete din scoala dar sunt cam descurajat ... pt ca ele au o reputatie in scoala un cred eu sa se uite vreuna din ele la mine ... dar una din ele ... :d ceva memorabil ... am fost de servici .. si m-a trimis profa de geogra sa deschid usa clasei ele ...dupa aceea am coborat la cancelaria sa duc cheia ... (in acest timp s-a uitat un pic ciudat la mine) am coborat .. iar cand am urcat sa las cheile (nu gasisem profa)... stiu .. ca din banca a strigat ceva de genu ... ce ochi frumosi ai ... asta s-a intamplat undeva ... acum 2-3 saptamani ...



asa deci sa continui ... undeva eu sunt ceva mai timid recunosc ... sunt de gasca insa nu cu toata lumea de la inceput daca ajung sa te cunosc ... abia dupa /ma cunosti si tu cu adevarat/ asta e firea mea ... si undeva mi-e frica sa ma duc la ea... va rade de mine ... si alta teama de a mea e ca va mai veni prin clasa si ar zice ceva despre asta cu voce tare ... iar la mine in clasa am niste colegi ... cu toate ca sunt impreuna cu de 8 ani ... / s-au smecherit draga ... / in orice caz in clasa am un prieten cu care merg si la sala si asa mai departe ...



si am mai avut prietene ... insa marea mea ... problema in acest caz pana acum... s-a intamplat undeva prin mai ... anul asta
- eu am cam 3 ani de baschet ... unde faceam ... erau baieti si fete ... si era o fata de care imi placea enorm ... deci sa zic prima mare dragoste si ghinionul mare e ca ... atunci cand am vazut ca si ea ... incepe sa se uite dupa mine ... cand ma intalneam cu ea se rusina .. si baga privirea in pamant si stiu ca ultima oara ... a facut orice ca sa faca antrenamentul impreuna cu mine ... eu a trebuit sa termin cu baschetul .. mi s-a schimbat programul la scoala si m-am apucat de un fel de sala + kickboxin / judo ...

acuma simt nevoia sa am o prietena enorm de mult ... dati-mi niste sfatrui orice .. le primesc bucuros

* am 14 ani clasa 8



Privirea sus ...
sus

ThT

Expert member
1423 mesaje

Re: Prietena ...

scris pe 29 oct 2010 21:01 de ThT

Incearca sa-i afli si tu numarul de telefon,id-ul de mess etc. Dupa,ne mai poti da un replay si sa ne spui cum decurge treaba si iti vom putea da sfaturi mai bune.

P.S.
Nu e cam mult sala+kickbox la varsta ta?..



Behind my smile is everything you'll never understand!
sus

speak13

Junior member
13 mesaje

Re: Re: Prietena ...

scris pe 29 oct 2010 21:17 de speak13

Incearca sa-i afli si tu numarul de telefon,id-ul de mess etc. Dupa,ne mai poti da un replay si sa ne spui cum decurge treaba si iti vom putea da sfaturi mai bune.

P.S.
Nu e cam mult sala+kickbox la varsta ta?..



nu este sala ... numai forta este un fel de antrenament ... de ex program de forta 400 flotari + 400 abdomene si multe exercitii .. este sala unui prieten ... bine sala este mult spus ... bag si fiare insa ff rar ... si sincer mi-e cam frica cu nr sau id



Privirea sus ...
sus

ThT

Expert member
1423 mesaje

Re: Re: Re: Prietena ...

scris pe 29 oct 2010 21:56 de ThT




nu este sala ... numai forta este un fel de antrenament ... de ex program de forta 400 flotari + 400 abdomene si multe exercitii .. este sala unui prieten ... bine sala este mult spus ... bag si fiare insa ff rar ... si sincer mi-e cam frica cu nr sau id

Pai si faci doar pentru forta sau vrei sa si pui pe tine?

In legatura cu frica,nu trebuie sa iti fie.Nu te mananca fata,mai ales ca nu o sa vorbesti pentru inceput fata in fata cu ea.Fa rost de id sau nr de la un prieten/coleg de clasa si ia-ti inima in dinti pentru ca nu ai nimic de pierdut.



Behind my smile is everything you'll never understand!
sus

speak13

Junior member
13 mesaje

Re: Re: Re: Re: Prietena ...

scris pe 29 oct 2010 22:33 de speak13


Pai si faci doar pentru forta sau vrei sa si pui pe tine?

In legatura cu frica,nu trebuie sa iti fie.Nu te mananca fata,mai ales ca nu o sa vorbesti pentru inceput fata in fata cu ea.Fa rost de id sau nr de la un prieten/coleg de clasa si ia-ti inima in dinti pentru ca nu ai nimic de pierdut.


pai depinde ... am fost la slabit si acu incep sa pun si pe mine ... dar nu foarte mult ... acum sa ne concentram pe fete



Privirea sus ...
sus

ThT

Expert member
1423 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Prietena ...

scris pe 29 oct 2010 23:02 de ThT



pai depinde ... am fost la slabit si acu incep sa pun si pe mine ... dar nu foarte mult ... acum sa ne concentram pe fete

ti-am zis deja de fete



Behind my smile is everything you'll never understand!
sus

DRE

Expert member
571 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Prietena ...

scris pe 31 oct 2010 00:31 de DRE



pai depinde ... am fost la slabit si acu incep sa pun si pe mine ... dar nu foarte mult ... acum sa ne concentram pe fete


Da dar fetelor le plac baietii care arata bine si care stiu sa dea acolo un pumn, doi, trei...
Fii tupeist! Nici nu ai dee cat de mult de plac fetelor de 14 ani baieteii aia tupeisti care se dau mai smecheri...mai ales daca e si una dintre cele mai populare si fete din scoala.



sweety16

"All the crazy shit I did tonight
Those will be the best memories."

sus

speak13

Junior member
13 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Prietena ...

scris pe 31 oct 2010 08:37 de speak13



Da dar fetelor le plac baietii care arata bine si care stiu sa dea acolo un pumn, doi, trei...
Fii tupeist! Nici nu ai dee cat de mult de plac fetelor de 14 ani baieteii aia tupeisti care se dau mai smecheri...mai ales daca e si una dintre cele mai populare si fete din scoala.


sincer nu imi place sa ma iau in gura cu toti , un lucru il stiu cine ajunge sa ma enerveze ... am grija sa nu o mai faca adoua oara ... si in legatura cu asta ... am facut rost de idul celei mai bune prietene a ei



Privirea sus ...
sus

Rolando

Expert member
1553 mesaje

Re: Re: Re: Re: Prietena ...

scris pe 31 oct 2010 15:15 de Rolando


Pai si faci doar pentru forta sau vrei sa si pui pe tine?

ce sa mai puna pe el?tu nu l-ai vazut cat e?? eu zic ca ar trebui sa mai dea...i-ar prinde bine niste jogging



http://www.youtube.com/watch?v=MGcVm90rkug
sus

ThT

Expert member
1423 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Prietena ...

scris pe 31 oct 2010 15:43 de ThT

ce sa mai puna pe el?tu nu l-ai vazut cat e?? eu zic ca ar trebui sa mai dea...i-ar prinde bine niste jogging


Numai acum am vazut,pusesem intrebarea ca am ramas cand mi-a zis ca face nustiu cate sute de abdomene si flotari.Nu intelegeam de ce le face..la ce il ajuta.



Behind my smile is everything you'll never understand!
sus

speak13

Junior member
13 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Prietena ...

scris pe 31 oct 2010 16:38 de speak13



Numai acum am vazut,pusesem intrebarea ca am ramas cand mi-a zis ca face nustiu cate sute de abdomene si flotari.Nu intelegeam de ce le face..la ce il ajuta.


stati ca fac eu rost de cablu de date .. sa vedeti ce face sala din om am slabit 11 kg )



Privirea sus ...
sus

ThT

Expert member
1423 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Prietena ...

scris pe 31 oct 2010 16:49 de ThT



stati ca fac eu rost de cablu de date .. sa vedeti ce face sala din om am slabit 11 kg )

Ee..nu-mi zi tu mie ca ai dat burta jos prin flotari si abdomene. Ai dat-o prin kickbox care a avut la tine un rol de cardio si in bucatarie: mai explicit..

impins farfuria cand ti se ofera
dat din cap cand mai vrei



Behind my smile is everything you'll never understand!
sus

speak13

Junior member
13 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Prietena ...

scris pe 1 nov 2010 14:08 de speak13


Ee..nu-mi zi tu mie ca ai dat burta jos prin flotari si abdomene. Ai dat-o prin kickbox care a avut la tine un rol de cardio si in bucatarie: mai explicit..

impins farfuria cand ti se ofera
dat din cap cand mai vrei


deci intr-un fel am facut rost der idul eu... eram pe hol azi .. si i l-am cerut ...

rasp a fost ceva genu

pt ce il vrei ?
nu stiu ... sa iti am si eu idul
a ok cereil lui ... andrei un prieten


m-am gandit ca chiar nu vrea sa mi-l dea ... dar cand l-am vazut cum e sigur nu as fi retinut acu astept sa ... accepte invitatia



Privirea sus ...
sus

Heinhill

Junior member
16 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Prietena ...

scris pe 1 nov 2010 19:25 de Heinhill

Si o sa ramai cu asteptatul..

Cand ea te-a intrebat pt ce il vrei tu nu trebuia sa ii dai acel raspuns penibil... trebuia sa ii spui ca vrei sa vorbesti cu ea, sa aflii mai multe despre ea, poate o invitatie la film ceva... ntz ntz ntz fi si tu mai inventiv.


good luck

later edit : banuiesc ca te-ai dus la ea direct : "Imi dai si mie id-ul tau?".. nu ?
sus

ThT

Expert member
1423 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Prietena .

scris pe 1 nov 2010 19:31 de ThT

"Imi dai si mie id-ul tau?".. nu ?


Daca a facut asa si eram in locul ei,cred ca-l lasam sa vorbeasca singur si plecam.



Behind my smile is everything you'll never understand!
sus

DRE

Expert member
571 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Priete

scris pe 1 nov 2010 19:41 de DRE



Daca a facut asa si eram in locul ei,cred ca-l lasam sa vorbeasca singur si plecam.



Pai cam fac toti... )
Vin direct asa sa ceara id-u sau nr de telefon...



sweety16

"All the crazy shit I did tonight
Those will be the best memories."

sus

Rolando

Expert member
1553 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pr

scris pe 1 nov 2010 20:35 de Rolando




Pai cam fac toti... )
Vin direct asa sa ceara id-u sau nr de telefon...
si nu e bine ca are curaj sa faca asta?? nu e bne ca ti-l cere tie direct si nu il primeste din alta parte?



http://www.youtube.com/watch?v=MGcVm90rkug
sus

suchi

Veteran member
234 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 1 nov 2010 21:41 de suchi

PUSTIULE ...de CAND FACI TU SALA?


tot noi,dragi tovarasi
sus

ThT

Expert member
1423 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 1 nov 2010 21:44 de ThT

PUSTIULE ...de CAND FACI TU SALA?
nu ai auzit ce fel de"sala" face?



Behind my smile is everything you'll never understand!
sus

speak13

Junior member
13 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 1 nov 2010 22:23 de speak13

nu ai auzit ce fel de"sala" face?


Mai ... si pentru cultura voastra www.ager-club.ro ... eu fac mai mult cu baiatul sempaiului Staicu Viorel Gabriel ...



Privirea sus ...
sus

olandezu

Junior member
20 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 1 nov 2010 22:29 de olandezu

@speak13
frate tea bagat in seama ?
sus

ThT

Expert member
1423 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 1 nov 2010 22:35 de ThT

@speak13
frate tea bagat in seama ?

M-ai convins ce antrenamente faci.



Behind my smile is everything you'll never understand!
sus

DRE

Expert member
571 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 1 nov 2010 22:35 de DRE

si nu e bine ca are curaj sa faca asta?? nu e bne ca ti-l cere tie direct si nu il primeste din alta parte?


Ba da...eu ma gandeam la altceva.Gen... e prima oara cand o vede pe fata respectiva si se duce sa-i ceara id-u. Mie mi se pare aiurea, pe mine ma enerveaza.Mai ales cand ii vad pe unii care tintesc si foarte sus.Ceva de genu' el e ratatu' clasei si viseaza la cea mai frumoasa fata din scoala.Fata ii spune ca are treaba si nu poate sa iasa la un suc cu el( asta pt ca e draguta si il trimite frumos la plimbare) si el se intreaba ce a vrut sa spuna prin asta.Cam asa imi imaginez eu problema baiatului.



sweety16

"All the crazy shit I did tonight
Those will be the best memories."

sus

speak13

Junior member
13 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 1 nov 2010 22:38 de speak13



Ba da...eu ma gandeam la altceva.Gen... e prima oara cand o vede pe fata respectiva si se duce sa-i ceara id-u. Mie mi se pare aiurea, pe mine ma enerveaza.Mai ales cand ii vad pe unii care tintesc si foarte sus.Ceva de genu' el e ratatu' clasei si viseaza la cea mai frumoasa fata din scoala.Fata ii spune ca are treaba si nu poate sa iasa la un suc cu el( asta pt ca e draguta si il trimite frumos la plimbare) si el se intreaba ce a vrut sa spuna prin asta.Cam asa imi imaginez eu problema baiatului.



ete flosc ce ai scos si tu

si cum ma rog ai dedus tu asta ? da ma rog fetele sti nici nu vreau sa ma obosesc sa iti raspund si daca se poate sterge acest topic e cel mai bine ... / rog un moderator / ca vad ca ma ajutati de numai puteti



Privirea sus ...
sus

DRE

Expert member
571 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 1 nov 2010 22:39 de DRE




ete flosc ce ai scos si tu

si cum ma rog ai dedus tu asta ? da ma rog fetele sti nici nu vreau sa ma obosesc sa iti raspund si daca se poate sterge acest topic e cel mai bine ... / rog un moderator / ca vad ca ma ajutati de numai puteti


Mooaama ce expersii ai )
Te-ai suparat, ti-ai luat jucariile si ai plecat de pe forum?



sweety16

"All the crazy shit I did tonight
Those will be the best memories."

sus

speak13

Junior member
13 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 1 nov 2010 22:43 de speak13



Mooaama ce expersii ai )
Te-ai suparat, ti-ai luat jucariile si ai plecat de pe forum?


da acum ma dadeam cu trenuletzu ... ciu ciu



Privirea sus ...
sus

Rolando

Expert member
1553 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 2 nov 2010 00:38 de Rolando



Mai ... si pentru cultura voastra www.ager-club.ro ... eu fac mai mult cu baiatul sempaiului Staicu Viorel Gabriel ...
am scris "www.ager-club.ro" pe "goagăl" si mi-a gasit o firme de parbrize ....deci inseamna ca e ceva serios ce faci tu acolo



Mooaama ce expersii ai )
Te-ai suparat, ti-ai luat jucariile si ai plecat de pe forum?
ai grija sa nu il superi ca poate iti da o perversa ca pe turnul chindiei



http://www.youtube.com/watch?v=MGcVm90rkug
sus

daniLikkee

Junior member
21 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 16 nov 2010 13:12 de daniLikkee

am scris "www.ager-club.ro" pe "goagăl" si mi-a gasit o firme de parbrize ....deci inseamna ca e ceva serios ce faci tu acolo


ai grija sa nu il superi ca poate iti da o perversa ca pe turnul chindiei

mai repede o perversa ca pe targu ocna )



Carpe diem !
sus

Rolando

Expert member
1553 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 16 nov 2010 15:33 de Rolando


mai repede o perversa ca pe targu ocna )
daca era din rahova dadea perversa ca pe targul ocna,dar el este din targoviste,asa ca da perverse de pe turnul chindiei



http://www.youtube.com/watch?v=MGcVm90rkug
sus

diabolix

Junior member
45 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 3 ian 2011 21:50 de diabolix

Cu telefonu sau id de mess este o prostie daca este la tn la scoala incerca sa vb cu ea sa ii arati ca o placi dar nu lungi chestia asta prea mult pt ca te va crede pampalau iar alta chestie incerca sa te feresti de gurile rele si sa nu acctionezi prea tarziu dar nici sa ii spui dinprima incerca sa vb cu ea si apoi sa ii ei nr de tel daca vrea ea singura sa il dea fara sa o stresezi sau sa o cicalesti
sus
Pagina 1 din 2
1   2   »


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

34 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate