Prietena ...

Pagina 2 din 2
«   1   2

Sunshine87

Veteran member
201 mesaje

Re: Prietena ...

scris pe 6 ian 2011 22:59 de Sunshine87

hei ... sal .. buna la toti .. primul meu post


am ceva mai mult sa va povestesc ... e cam o mica biografie a mea


deci am inceput sa caut prietena ... in acest moment imi plac vreo 2 fete din scoala dar sunt cam descurajat ... pt ca ele au o reputatie in scoala un cred eu sa se uite vreuna din ele la mine ... dar una din ele ... :d ceva memorabil ... am fost de servici .. si m-a trimis profa de geogra sa deschid usa clasei ele ...dupa aceea am coborat la cancelaria sa duc cheia ... (in acest timp s-a uitat un pic ciudat la mine) am coborat .. iar cand am urcat sa las cheile (nu gasisem profa)... stiu .. ca din banca a strigat ceva de genu ... ce ochi frumosi ai ... asta s-a intamplat undeva ... acum 2-3 saptamani ...



asa deci sa continui ... undeva eu sunt ceva mai timid recunosc ... sunt de gasca insa nu cu toata lumea de la inceput daca ajung sa te cunosc ... abia dupa /ma cunosti si tu cu adevarat/ asta e firea mea ... si undeva mi-e frica sa ma duc la ea... va rade de mine ... si alta teama de a mea e ca va mai veni prin clasa si ar zice ceva despre asta cu voce tare ... iar la mine in clasa am niste colegi ... cu toate ca sunt impreuna cu de 8 ani ... / s-au smecherit draga ... / in orice caz in clasa am un prieten cu care merg si la sala si asa mai departe ...



si am mai avut prietene ... insa marea mea ... problema in acest caz pana acum... s-a intamplat undeva prin mai ... anul asta
- eu am cam 3 ani de baschet ... unde faceam ... erau baieti si fete ... si era o fata de care imi placea enorm ... deci sa zic prima mare dragoste si ghinionul mare e ca ... atunci cand am vazut ca si ea ... incepe sa se uite dupa mine ... cand ma intalneam cu ea se rusina .. si baga privirea in pamant si stiu ca ultima oara ... a facut orice ca sa faca antrenamentul impreuna cu mine ... eu a trebuit sa termin cu baschetul .. mi s-a schimbat programul la scoala si m-am apucat de un fel de sala + kickboxin / judo ...

acuma simt nevoia sa am o prietena enorm de mult ... dati-mi niste sfatrui orice .. le primesc bucuros

* am 14 ani clasa 8



Pai ai putea sa o inviti pur si simplu la o plimbare, la un suc, sa fii detasat cand faci asta.Acolo va veti cunoaste mai bine, veti vb mai multe, si va veti descoperi gusturile comune etc etc.Curaj ca esti baiat mare de acum.Ai incredere in tine si nu te subestima ca esti timid.Succes



I live my life in my way and if I'm wrong pay
sus

Firefox

Expert member
551 mesaje

Re: Prietena ...

scris pe 11 ian 2011 02:09 de Firefox

* am 14 ani clasa 8
Eh.. asta e mare game changer..
Vorbesti cu ea/ele.. te faci placut.. si dupa care o inviti in oras.



să nu faci PROSTIA să crezi că bărbatul sau femeia sunt mai buni unul decât celălalt.
sus

nickname

Senior member
87 mesaje

Re: Re: Prietena ...

scris pe 12 ian 2011 17:32 de nickname

Cand ti-a zis prima data atunci ca ii plac ochii tai, puteai sa dai si tu un raspuns, nu sa bagi ochii in pamant. "Puteai sa-i zici ceva de genu: aoleu nu sti tu acum.... altceva mai nou?"

Dupa asta trebuia s-o prinzi undeva pe hol si pur si simplu sa vorbesti cu ea, nu sa-i ceri IDu asa direct, mi se pare ca ti l-a dat mai mult din politete decat ca isi dorea sa vorbeasca cu tine. Asa pentru tine, mai intai vorbesti cu ea, o faci sa fie atrasa de tine, apoi iei IDu sau numaru de telefon pentru a o scoate in oras la o intalnire. Pana nu este prietena ta, nu sta cu ea la discutii interminabile pe mess pentru ca nu este in avantajul tau.
sus
Pagina 2 din 2
«   1   2


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

25 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate