Prima data

Pagina 1 din 2
1   2   »

Magdutza

Guest

Prima data

scris pe 7 apr 2005 23:07 de Magdutza

Am 17 ani si abia acum m-am hotarat sa incep viata sexuala. Numai ca sunt foarte stanjenita de faptul ca nu stiu ce trebuie sa fac in noaptea aia.Si nici nu am cu cine discuta.
Vom merge impreuna la un club si de acolo la el acasa. Locuieste singur, asa ca macar parintii nu vor fi o problema. Dar ce urmeaza din momentul in care ajungem la el?
Dat fiind ca sunt virgina, probabilitatea mare este sa sangerez in momentul penetrarii. Ce fac atunci? Trebuie sa merg la dush imediat dupa? Sa folosesc un tampon dupa? Ce naiba fac cand va vedea ca s-a patat asternutul? (nu i-am spus ca sunt virgina si nici nu vreau sa ii spun inainte) Stiu ca sunt patetica, dar chiar nu am pe cine intreba si in familia mea ideea de baza e sa te mariti virgina, asa ca nu vad ce sfaturi as putea primi.
Asa ca, va rog, dati-mi cateva sfaturi. Cum trebuie sa decurga noaptea ca sa nu fiu ridicola? Mentionez ca el e foarte experimentat, din faercire sau din pacate pt mine.
sus

inuendo

Veteran member
497 mesaje

Re: Prima data

scris pe 8 apr 2005 02:19 de inuendo

poate mai bine ii spui ca esti virg..care e problema...si apropo...cati ani are el de sta singur?
si nu cred ca e patetic sa intrebi..dar ...un raspuns mai clar poate iti dau fetele, ca eu desi am avut cateva femei la viata mea...nu am nimerit nici una ...cred ca sunt pe cale de disparitie)



Sunt aici sa ajut, nu sa judec
sus

Bozgoru

Expert member
3081 mesaje

Re: Prima data

scris pe 8 apr 2005 02:25 de Bozgoru

Trebuie sa-i spui ca esti virgina..oricum..vei fii mai patetica daca va afla pe moment ca esti virgina...
apoi...daca sangerezi.... automat se va pata si putin cearceaful...dar trebuie sa te duci la baie dupa ce s-a terminat tot actul toata dezvirginarea nu imediat dupa penetrare... oricum d-abia dupa sf actului sexual observi sangerarea sigur nu in timp ce.... bafta si totul va fii bine...
sus

SORIN28

Expert member
3805 mesaje

Re: Prima data

scris pe 8 apr 2005 07:52 de SORIN28

Am 17 ani si abia acum m-am hotarat sa incep viata sexuala. Numai ca sunt foarte stanjenita de faptul ca nu stiu ce trebuie sa fac in noaptea aia.Si nici nu am cu cine discuta.
Vom merge impreuna la un club si de acolo la el acasa. Locuieste singur, asa ca macar parintii nu vor fi o problema. Dar ce urmeaza din momentul in care ajungem la el?
Dat fiind ca sunt virgina, probabilitatea mare este sa sangerez in momentul penetrarii. Ce fac atunci? Trebuie sa merg la dush imediat dupa? Sa folosesc un tampon dupa? Ce naiba fac cand va vedea ca s-a patat asternutul? (nu i-am spus ca sunt virgina si nici nu vreau sa ii spun inainte) Stiu ca sunt patetica, dar chiar nu am pe cine intreba si in familia mea ideea de baza e sa te mariti virgina, asa ca nu vad ce sfaturi as putea primi.
Asa ca, va rog, dati-mi cateva sfaturi. Cum trebuie sa decurga noaptea ca sa nu fiu ridicola? Mentionez ca el e foarte experimentat, din faercire sau din pacate pt mine.


Mai bine ii spui inainte ca esti virgina,iar daca cearsaful se pateaza de putin singe,dupa ce terminati pune-l sa le spele.Stii nu tu trebuie sa-ti faci probleme daca vei fi sau nu ridicola,el trebuie sa isi faca probleme,sa fie atent,mult mai atent tinand cont de virginitatea ta.Parerea mea



Radio Greu de difuzat

http://radio-host.ro:8012/
sus

Nekunoskuta

Expert member
3987 mesaje

Re: Prima data

scris pe 8 apr 2005 09:16 de Nekunoskuta

Am 17 ani si abia acum m-am hotarat sa incep viata sexuala. Numai ca sunt foarte stanjenita de faptul ca nu stiu ce trebuie sa fac in noaptea aia.Si nici nu am cu cine discuta.
Vom merge impreuna la un club si de acolo la el acasa. Locuieste singur, asa ca macar parintii nu vor fi o problema. Dar ce urmeaza din momentul in care ajungem la el?
Dat fiind ca sunt virgina, probabilitatea mare este sa sangerez in momentul penetrarii. Ce fac atunci? Trebuie sa merg la dush imediat dupa? Sa folosesc un tampon dupa? Ce naiba fac cand va vedea ca s-a patat asternutul? (nu i-am spus ca sunt virgina si nici nu vreau sa ii spun inainte) Stiu ca sunt patetica, dar chiar nu am pe cine intreba si in familia mea ideea de baza e sa te mariti virgina, asa ca nu vad ce sfaturi as putea primi.
Asa ca, va rog, dati-mi cateva sfaturi. Cum trebuie sa decurga noaptea ca sa nu fiu ridicola? Mentionez ca el e foarte experimentat, din faercire sau din pacate pt mine.


In primul rand, spune-i ca esti virgina pentru ca va fi nashpa sa te doara si sa incepi sa tipi pe acolo iar el sa te intrebe de ce, apoi chiar sa-ti spuna sa nu o mai faceti, te-ai gandit la asta???Apoi...ce relatie ai cu el??? Din ce zici nu mi se pare ca sunteti impreuna de mult si nici macar nu-l iubesti. Daca ar fi fost asa nu ti-ai mai fi facut problemele astea, ati fi discutat despre virginitatea ta, despre posibila sangerare.
Eu cred ca dupa emotiile si problemele pe care le ai exista sanse sa te doara destul de tare pentru ca nu vei fi indeajuns de relaxata. Sangele se poate rexolva cu un prosop asezat pe pat, dar pentru asta trebuie sa stie si el. De spalat te speli dupa ce s-a terminat tot, in cazul in care nu cumva ai vreo hemoragie (Doamne fereste) cand lasi balta totul si fugi la baie.
Daca el e "foarte experimentat" ar putea fi bine pentru tine daca ar sti ca esti virgina si daca ar tine la tine indeajuns incat sa-i pese cum te simti.
Nu ai zis nimic de protectie, banuiesc ca te-ai gandit. Daca nu, iti zic eu, prezervativul e sfant, nu uita sa-i amintesti sa-l foloseasca, desi ma intreb daca vei putea sa-i spui daca tu nu i-ai spus ca esti virgina.
Eu totusi vreau sa stiu ce relatie ai cu el.
Succes.



Nimic...
sus

Magdutza

Guest

Re: Re: Prima data

scris pe 9 apr 2005 03:16 de Magdutza

Nu ne cunoastem de prea mult timp(vreo 2 luni). El are 29 de ani. Nu sunt indragostita de el, dar imi place mult. E foarte atent, foarte grijuliu. Nu cred ca l-ar deranja sa afle ca sunt virgina, dar nu pot eu sa ii spun . Poate voi reusi sa ii spun pana atunci.
M-am gandit la protectie, evident. Culmea e ca despre asta am vorbit si el e de parere ca prezervativul e cea mai buna solutie.
Mi-e cam frica, dar vreau sa fiu cu el.
sus

valentine

Expert member
6465 mesaje

Re: Re: Re: Prima data

scris pe 9 apr 2005 03:49 de valentine

Nu ne cunoastem de prea mult timp(vreo 2 luni). El are 29 de ani. Nu sunt indragostita de el, dar imi place mult. E foarte atent, foarte grijuliu. Nu cred ca l-ar deranja sa afle ca sunt virgina, dar nu pot eu sa ii spun . Poate voi reusi sa ii spun pana atunci.
M-am gandit la protectie, evident. Culmea e ca despre asta am vorbit si el e de parere ca prezervativul e cea mai buna solutie.
Mi-e cam frica, dar vreau sa fiu cu el.



Eu zic sa fii cu capul pe umeri si sa te mai gandesti odata...odata ce te-ai dezvirginat...dezvirginata ramai.
sus

inuendo

Veteran member
497 mesaje

Re: Re: Re: Re: Prima data

scris pe 9 apr 2005 05:32 de inuendo

ideea e sa ii spui fiindca virginele de obicei ar trebui tratate altfel...macar prima data



Sunt aici sa ajut, nu sa judec
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Re: Prima data

scris pe 9 apr 2005 22:41 de ExoticDream

Nu ne cunoastem de prea mult timp(vreo 2 luni). El are 29 de ani. Nu sunt indragostita de el, dar imi place mult. E foarte atent, foarte grijuliu. Nu cred ca l-ar deranja sa afle ca sunt virgina, dar nu pot eu sa ii spun . Poate voi reusi sa ii spun pana atunci.
M-am gandit la protectie, evident. Culmea e ca despre asta am vorbit si el e de parere ca prezervativul e cea mai buna solutie.
Mi-e cam frica, dar vreau sa fiu cu el.


Vrei sa-i spunem noi? Nu il cunoastem deloc, dar nu cred ca l-ar deranja sa afle (de la noi) ca esti virgina, intelegem ca tu nu poti sa-i spui, relatia voastra nu este atat de... intima. Poate vom reusi sa ii spunem pana cand te va dezvirgina. Si noi ne-am gandit la protectie, evident. Suntem de parere ca prezervativul e cea mai buna solutie, mai ales ca nu se stie cate sedinte hot veti mai avea dupa cea de dezvirginare, avand in vedere ca nu va cunoasteti decat de doua luni si nu exista sentimente. Ne e cam frica sa n-o dai in bara cu cheful asta de sex cu tipul de 29 de ani, dar vrem sa fii cu el fie si numai pentru o noapte!

Have a nice time!!!




"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

SORIN28

Expert member
3805 mesaje

Re: Re: Re: Re: Prima data

scris pe 10 apr 2005 00:07 de SORIN28



Vrei sa-i spunem noi? Nu il cunoastem deloc, dar nu cred ca l-ar deranja sa afle (de la noi) ca esti virgina, intelegem ca tu nu poti sa-i spui, relatia voastra nu este atat de... intima. Poate vom reusi sa ii spunem pana cand te va dezvirgina. Si noi ne-am gandit la protectie, evident. Suntem de parere ca prezervativul e cea mai buna solutie, mai ales ca nu se stie cate sedinte hot veti mai avea dupa cea de dezvirginare, avand in vedere ca nu va cunoasteti decat de doua luni si nu exista sentimente. Ne e cam frica sa n-o dai in bara cu cheful asta de sex cu tipul de 29 de ani, dar vrem sa fii cu el fie si numai pentru o noapte!

Have a nice time!!!



Eu nu pun bani pentru prezervativ,eu nu ii spun lui ca ea este virgina.De ce sa imi aprind eu paie in cap in caz ca el o paraseste sau ei nu i-a placut ?!.



Radio Greu de difuzat

http://radio-host.ro:8012/
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Prima data

scris pe 10 apr 2005 00:14 de ExoticDream



Eu nu pun bani pentru prezervativ,eu nu ii spun lui ca ea este virgina.De ce sa imi aprind eu paie in cap in caz ca el o paraseste sau ei nu i-a placut ?!.


Esti un tip rational: sansele ca el sa nu ramana cu o pustoaica (virgina) de 17 ani si ca ei sa nu-i placa "prima data" sunt de 99%!!! Eu ma incumet sa particip doar pentru ca genul acesta de oameni nu poate fi convins ca greseste pana nu da capul de zid!




"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

SORIN28

Expert member
3805 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Prima data

scris pe 10 apr 2005 00:17 de SORIN28



Esti un tip rational: sansele ca el sa nu ramana cu o pustoaica (virgina) de 17 ani si ca ei sa nu-i placa "prima data" sunt de 99%!!! Eu ma incumet sa particip doar pentru ca genul acesta de oameni nu poate fi convins ca greseste pana nu da capul de zid!



Si daca toata lumea ii spune ca nu e bine,de ce mai intreaba ?!



Radio Greu de difuzat

http://radio-host.ro:8012/
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Prima data

scris pe 10 apr 2005 00:24 de ExoticDream



Si daca toata lumea ii spune ca nu e bine,de ce mai intreaba ?!


Nu avea de unde sa stie asta atunci cand a pus intrebarea! Probabil se astepta ca de pe un forum depsre sex sa primeasca numnai incurajari!!!




"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

SORIN28

Expert member
3805 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Prima data

scris pe 10 apr 2005 00:35 de SORIN28



Nu avea de unde sa stie asta atunci cand a pus intrebarea! Probabil se astepta ca de pe un forum depsre sex sa primeasca numnai incurajari!!!



Socoteala de acasa ........



Radio Greu de difuzat

http://radio-host.ro:8012/
sus

Nekunoskuta

Expert member
3987 mesaje

Re: Re: Re: Prima data

scris pe 10 apr 2005 00:40 de Nekunoskuta

Nu ne cunoastem de prea mult timp(vreo 2 luni).


E putin timp si nici nu folosesti o expresie de genul "suntem impreuna..." asa ca...o bila neagra.

El are 29 de ani.

Aici sunt vreo cateva variante:
1. Se comporta frumos cu tine (si pentru asta ar trebui sa-i spui ca esti virgina) si apoi te paraseste.
2. Se comporta frumos cu tine si ramaneti impreuna o perioada.
3. Nu-i pasa de tine si se gandeste doar la satisfactia lui.
4. Dupa ce ii spui ca esti virgina (sau cand isi da seama) o sa refuze sa termine ce a inceput pentru ca la varsta lui intelege ce inseamna ca o fata sa-si piarda virginitatea.

Nu sunt indragostita de el, dar imi place mult. E foarte atent, foarte grijuliu.


Crezi ca e de ajuns incat sa fie fericitul care te va dezvirgina??? Gandeste-te bine, la intrebarea asta doar tu poti sa-ti raspunzi!!!

Nu cred ca l-ar deranja sa afle ca sunt virgina, dar nu pot eu sa ii spun . Poate voi reusi sa ii spun pana atunci.


ZI-I!!!

M-am gandit la protectie, evident. Culmea e ca despre asta am vorbit si el e de parere ca prezervativul e cea mai buna solutie.


Bravo, o bila alba. Dar totusi daca despre asta ati vorbit, de ce nu poti sa-i spui ca esti virgina?

Mi-e cam frica, dar vreau sa fiu cu el.


Oricum vei face ce vrei si ce-ti dicteaza inima.

Eu sper doar sa fie un om bun, sa-si dea seama ce onoare are si sa aiba grija de tine.



Nimic...
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Re: Re: Prima data

scris pe 11 apr 2005 14:33 de ExoticDream

Eu sper doar sa fie un om bun, sa-si dea seama ce onoare are si sa aiba grija de tine.


Eu sper sa-si dea el seama ca e virgina (nu imi este deloc clar de ce ea se fereste sa-i spuna) si sa nu profite de faptul ca ea nu stie sa-si poarte singura de grija.




"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

Magdutza

Guest

Re: Prima data

scris pe 12 apr 2005 19:17 de Magdutza

OK, se pare ca sunt datoare niste lamuriri. De fapt, una singura va clarifica mai multe intrebari. De fapt nu am 17 ani, ci 23. Asta e motivul pt care mi-e jena sa ii spun ca sunt virgina. E privita destul de aiurea o virgina de 23 de ani, nu?
Tot asta e si motivul pt care nu mi se pare deloc imposibila chiar o relatie de durata cu un barbat de 29 de ani.
Multumesc atat celor care mi-au dat raspunsuri la intrebari, cat si celor care s-au scandalizat. E un semn ca va pasa.
Cat despre raspunsul la intrebarea "Sunt indragostita?", din pacate acesta e "Nu", dar simt pentru el mai mult decat pentru oricare alt barbat/baiat care a aparut vreodata in viata mea. POate ca nu sunt genul care se indragosteste usor.
sus

Nekunoskuta

Expert member
3987 mesaje

Re: Re: Prima data

scris pe 12 apr 2005 22:20 de Nekunoskuta

OK, se pare ca sunt datoare niste lamuriri. De fapt, una singura va clarifica mai multe intrebari. De fapt nu am 17 ani, ci 23. Asta e motivul pt care mi-e jena sa ii spun ca sunt virgina. E privita destul de aiurea o virgina de 23 de ani, nu?
Tot asta e si motivul pt care nu mi se pare deloc imposibila chiar o relatie de durata cu un barbat de 29 de ani.
Multumesc atat celor care mi-au dat raspunsuri la intrebari, cat si celor care s-au scandalizat. E un semn ca va pasa.
Cat despre raspunsul la intrebarea "Sunt indragostita?", din pacate acesta e "Nu", dar simt pentru el mai mult decat pentru oricare alt barbat/baiat care a aparut vreodata in viata mea. POate ca nu sunt genul care se indragosteste usor.


Chiar ca ai lamurit unele chestii!!! Deci...in legatura cu virginitatea la 23 ani poate unii privesc ciudat o astfel de fata dar asta nu inseamna ca au dreptate.
Ai dreptate, devine posibila o relatie cu respectivul.
Totusi cel mai bun lucru pe care poti sa-l faci e sa-i zici ca esti virgina. Din moment ce ati putut vorbi despre prezervativ banuiesc ca poti vorbi si despre asta. Sa stii ca si pentru un barbat e ciudat sa afle in "focul actiunii" ca esti virgina. Daca ar sti asta, tinand cont de varsta lui, poate s-ar comporta altfel cu tine, mai cu grija, mai cu atentie.





Nimic...
sus

Taqua

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Prima data

scris pe 13 apr 2005 00:32 de Taqua

ideea e sa ii spui fiindca virginele de obicei ar trebui tratate altfel...macar prima data


Da-ti un sut in fund singur, te rog...:/
sus

inuendo

Veteran member
497 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Prima data

scris pe 13 apr 2005 01:06 de inuendo



Da-ti un sut in fund singur, te rog...:/

lol nu pot fah ca nu ajung..glumeam..dar daca nu te prinzi..mai mananca peste.....
.

Anyway, virgina la 23 de ani suna ciudat..sunt curious cum s-a intamplat... mama autoritara? ceva genul...exoticdream? barbati nu vor decat sex de la tine..sunt niste porci..fereste-te?
nu vreau sa acuz sau sa atac...pur si simplu sunt curios....
si chiar un sfat..
e adevarat ca experienta se vede in pat...dar cel mai mult conteaza sa vrei sa oferi..sa vrei sa te simti bine...asta conteaza mult mai mult..cel putin pentru mine...
si acum aduce-ti aparatul de dat suturi in fund :d



Sunt aici sa ajut, nu sa judec
sus

Taqua

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Prima data

scris pe 13 apr 2005 01:20 de Taqua


lol nu pot fah ca nu ajung..glumeam..dar daca nu te prinzi..mai mananca peste.....
.

Anyway, virgina la 23 de ani suna ciudat..sunt curious cum s-a intamplat... mama autoritara? ceva genul...exoticdream? barbati nu vor decat sex de la tine..sunt niste porci..fereste-te?
nu vreau sa acuz sau sa atac...pur si simplu sunt curios....
si chiar un sfat..
e adevarat ca experienta se vede in pat...dar cel mai mult conteaza sa vrei sa oferi..sa vrei sa te simti bine...asta conteaza mult mai mult..cel putin pentru mine...
si acum aduce-ti aparatul de dat suturi in fund :d



Meniuri bogate in fosfor ori prea putin, gluma sau nu, apelativul "fah" imi displace total...asta daca are vreo importanta...

De cand si pana cand Exotic a ajuns etalon?

Vom incerca sa-ti "aduce-m" un astfel de aparat...pari a avea toate drepturile unui mandru detinator...

Imi pare ca pauza nu ti-a prins prea bine...
sus

inuendo

Veteran member
497 mesaje

Prima data

scris pe 13 apr 2005 01:35 de inuendo



lol...nu fosfor..mah...(asa e mai bine?) balene...exotic mereu a fost un etalon...iar daca te-ai inregistra ca user..ummm? ce zici? poti sa te iei de cum scriu..zau daca ma intereseaza..dar as prefera sa te iei de pertinenta sfaturilor mele... and now stop it pls...you are way below me in word games...i could winn with my hands tight to my back....so...let it go..



Sunt aici sa ajut, nu sa judec
sus

haniball13

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Prima data

scris pe 13 apr 2005 05:08 de haniball13

vreau si eu.vreau si eu.
daca e virgina la 23 de ani va rog lasati-ma pe mine.eu am 25 si sunt virgin.poate ca macar de data asta ea este cea pe care o caut eu de atata timp.va rog dati-va la o parte sa trec eu.mersi mersi
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Prima data

scris pe 13 apr 2005 10:41 de ExoticDream

OK, se pare ca sunt datoare niste lamuriri. De fapt, una singura va clarifica mai multe intrebari. De fapt nu am 17 ani, ci 23. Asta e motivul pt care mi-e jena sa ii spun ca sunt virgina. E privita destul de aiurea o virgina de 23 de ani, nu?
Tot asta e si motivul pt care nu mi se pare deloc imposibila chiar o relatie de durata cu un barbat de 29 de ani.
Multumesc atat celor care mi-au dat raspunsuri la intrebari, cat si celor care s-au scandalizat. E un semn ca va pasa.
Cat despre raspunsul la intrebarea "Sunt indragostita?", din pacate acesta e "Nu", dar simt pentru el mai mult decat pentru oricare alt barbat/baiat care a aparut vreodata in viata mea. POate ca nu sunt genul care se indragosteste usor.


Da, ne pasa. Perspectiva este cu totul alta dupa "iluminare", ne-ai indus in eroare si am aberat in nestire, criticandu-te ca pe o gasculita care abia a renuntat la papusi si vrea sa "o faca" neaparat!

Nu trebuie sa te simti aiurea pentru ca mai esti inca virgina, probabil ca nu intalnisesi inca omul potrivit, so what? Poate nu crezi, dar exista atat fete, cat si baieti care nu si-au inceput inca viata sexuala la 21-23 de ani, la fel ca tine nici ei nu ar recunoaste-o, asa ca imaginea pe care o avem despre cei din jur poate fi departe de adevar. Tinerii timizi, tinerii care se respecta pe ei insisi suficient de mult incat sa nu faca sex de amorul...sexului sau de gura lumii, tinerii care n-au avut noroc in dragoste se numara printre cei care "incep" mai tarziu.

Intre tine si acel barbat este o diferenta de varsta acceptabila, exista sanse sa aveti o relatie, dar, daca vrei ca totul sa fie OK, fii sincera cu el, spune-i ca esti virgina, zici ca este experimentat, asa ca nu va fugi auzind asta, dimpotriva, eu cred ca va aprecia faptul ca esti fata cuminte si se va simti mai atasat de tine "dupa". In plus, trebuie sa stie pentru ca altfel tie iti va fi teribil de greu prima data! De ce nu vrei sa faci totul sa fie minunat? Daca te ia in ras sau fuge, insemana ca nu te merita, dar daca nu....... ai toate sansele sa petreci clipe de vis cu experimentatul tau prieten!!!

BAFTA!!!



"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Prima data

scris pe 13 apr 2005 10:59 de ExoticDream


Anyway, virgina la 23 de ani suna ciudat..sunt curious cum s-a intamplat... mama autoritara? ceva genul...exoticdream? barbati nu vor decat sex de la tine..sunt niste porci..fereste-te?
:d


Imi esti tare simpatic (parca am zis candva ca esti si dragut,nu?), asa ca n-as vrea sa ramai cu impresia ca as fi vreo ciudatenie a naturii! Nu sufar de sindromul mamei autoritare, nici nu consider ca tot ceea ce vor barbatii (care nu sunt chiar toti "porci"!) se traduce in cuvantul pe care ei il adora (SEX), nu am idei preconcepute/prejudecati in privinta sexului (poate doar faptul ca nu vreau sa fac sex, ci dragoste), dar..... nu a fost sa fie pana acum! La 15-16 ani nu as fi facut-o, nu simteam ca este timpul meu, dar la 18-19 da, cu conditia sa fi existat dragoste impartasita. Sunt o fiinta calda (in conditii de existenta a sentimentelor devin fierbinte, creativa, un pic salbatica - hai ca suna ca in reclamele cu 89...!), deschisa in privinta fanteziilor sexuale, as face orice agreem amandoi si nu raneste pe nimeni, imi doresc sa-l fac in primul rand pe el fericit, imi place sa comunicam total, sa ne impartasim deschis dorintele pentru a le implini impreuna. Nu vreau sa fiu considerata etalon, sunt un om obisnuit care isi doreste sa daruiasca si sa primeasca dragoste, cuvantul de ordine in cazul meu este "IUBIRE".....




"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

Taqua

Veteran member
500 mesaje

Re: Prima data

scris pe 13 apr 2005 14:12 de Taqua



lol...nu fosfor..mah...(asa e mai bine?) balene...exotic mereu a fost un etalon...iar daca te-ai inregistra ca user..ummm? ce zici? poti sa te iei de cum scriu..zau daca ma intereseaza..dar as prefera sa te iei de pertinenta sfaturilor mele... and now stop it pls...you are way below me in word games...i could winn with my hands tight to my back....so...let it go..



Sa mori tu???
Esti amuzant, nimic de zis.



Sunt femeie, dar ma tratez.
sus

inuendo

Veteran member
497 mesaje

Re: Re: Prima data

scris pe 13 apr 2005 14:54 de inuendo




Sa mori tu???
Esti amuzant, nimic de zis.

merci mult..esti o scumpa... ...

cand am zis etalon..nu am vrut sa o zic intr-un mod rau..sau..sa sune urat..pur si simplu tu esti in clasa celor care cred ca totul depinde doar de sentimente...ca exista iubire adevarata... tu esti axata mai mult pe sentimente decat pe sex in sine.... ceea ce nu e ceva rau...dar cel putin pentru mine pare..mai..greu..



Sunt aici sa ajut, nu sa judec
sus

MachoMan

Veteran member
399 mesaje

Re: Re: Re: Prima data

scris pe 13 apr 2005 15:03 de MachoMan


merci mult..esti o scumpa... ...

cand am zis etalon..nu am vrut sa o zic intr-un mod rau..sau..sa sune urat..pur si simplu tu esti in clasa celor care cred ca totul depinde doar de sentimente...ca exista iubire adevarata... tu esti axata mai mult pe sentimente decat pe sex in sine.... ceea ce nu e ceva rau...dar cel putin pentru mine pare..mai..greu..


Mai,vezi ca scumpa si etalonul sunt doua fete diferite!
sus

Taqua

Guest

Re: Re: Re: Re: Prima data

scris pe 13 apr 2005 22:02 de Taqua



Mai,vezi ca scumpa si etalonul sunt doua fete diferite!


Mai conteaza?
sus

inuendo

Veteran member
497 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Prima data

scris pe 14 apr 2005 18:26 de inuendo



Mai conteaza?


scumpa era taqua...iar etalon exotic..dar poate e prea greu..



Sunt aici sa ajut, nu sa judec
sus
Pagina 1 din 2
1   2   »


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

39 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate