Prima data

Pagina 2 din 2
«   1   2

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Re: Prima data

scris pe 15 apr 2005 10:43 de ExoticDream



cand am zis etalon..nu am vrut sa o zic intr-un mod rau..sau..sa sune urat..pur si simplu tu esti in clasa celor care cred ca totul depinde doar de sentimente...ca exista iubire adevarata... tu esti axata mai mult pe sentimente decat pe sex in sine.... ceea ce nu e ceva rau...dar cel putin pentru mine pare..mai..greu..


Am inteles ideea..... vezi tu, marea majoritate considera ca cei din "clasa celor care cred ca totul depinde de sentimente, ca exista iubire adevarata" sunt niste fiinte ciudate, aeriene, tu esti printre putinii care, chiar daca se afla de cealalta parte a baricadei, le acorda totusi credit..... Eu asa am fost dintotdeauna, am crezut si cred in sentimente, nu pot fi altfel, cel putin deocamdata nu sunt semne ca mi-as schimba conceptiile. Spui ca pentru tine e prea greu..... ai dreptate, a trai considerand sentimentele centrul universului propriu este un lucru cu doua taisuri: uneori poti pluti in nori cuprins de o fericire inimaginabila, dar alteori poti ateriza intr-un ocean de lacrimi...... Optiunea iti apartine: vrei sa traiesti relativ comod, fara complicatii, sau iti doresti sa cunosti clipe de o intensitate extraordinara, asumandu-ti insa riscul suferintei atroce...




"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

EU

Guest

Re: Prima data

scris pe 15 apr 2005 12:16 de EU

Am 17 ani si abia acum m-am hotarat sa incep viata sexuala. Numai ca sunt foarte stanjenita de faptul ca nu stiu ce trebuie sa fac in noaptea aia.Si nici nu am cu cine discuta.
Vom merge impreuna la un club si de acolo la el acasa. Locuieste singur, asa ca macar parintii nu vor fi o problema. Dar ce urmeaza din momentul in care ajungem la el?
Dat fiind ca sunt virgina, probabilitatea mare este sa sangerez in momentul penetrarii. Ce fac atunci? Trebuie sa merg la dush imediat dupa? Sa folosesc un tampon dupa? Ce naiba fac cand va vedea ca s-a patat asternutul? (nu i-am spus ca sunt virgina si nici nu vreau sa ii spun inainte) Stiu ca sunt patetica, dar chiar nu am pe cine intreba si in familia mea ideea de baza e sa te mariti virgina, asa ca nu vad ce sfaturi as putea primi.
Asa ca, va rog, dati-mi cateva sfaturi. Cum trebuie sa decurga noaptea ca sa nu fiu ridicola? Mentionez ca el e foarte experimentat, din faercire sau din pacate pt mine.


NICI O PROBLRMA SE REZOLVA.
TRECI PE LA MINE DE 2 ORI SI TE INVAT EU CUM SA O FACI.
POTI SA SINGEREZI IN PATUL MEU NU MA SUPAR.
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Prima data

scris pe 15 apr 2005 16:43 de ExoticDream



scumpa era taqua...iar etalon exotic..dar poate e prea greu..


Tu...o scumpa...si un etalon...... Simplu si deschis......, dar poate e prea greu.....sau merge?..... Even with your hands tight to your back? Should we...let it go?!?




"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

necunoscutaS

Guest

Re: Prima data

scris pe 15 apr 2005 17:48 de necunoscutaS

Ca de obicei,s-a deviat de la subiect,dar eu voi reveni la problema initiala.Magdutza,in primul rand eu vreau sa iti spun ca virginitatea nu este o rushine.Eu cred ca o fata virgina,este o fata cu personalitate,o fata stapana pe viatza ei,si cu capul pe umeri.Eu te intzeleg ca esti debusolata,dar nu trebuie sa faci un lucru de care nu esti sugura,pana nu te gandesti la el de o mie de ori.Tu esti singura care poate sti daca e bine sa faci asta acum,si cu el,dar eu vreau sa iti spun ca nu il cunosti de 2 ani sau mai mult,ci doar de 2 luni,si nu cred ca in doua luni ai avut timp sa ii cunosti toate fetzele si sa stii tot ce ii poate capul.Trebuie sa te gandesti intai la partile proaste,si gandeste-te ce se va intampla daca dupa ce o veti face,va veni la tine si iti va spune ca vrea sa se termine totul.Oare nu te vei simti trista,dezvirginata si abandonata?Oare vei mai putea sa mai ai incredere in cineva,sau oare vei mai putea sa iti traiesti viatza cu zambetul pe buze?Nu uita ca cei mai multi baietzi vor doar sa ne aiba in pat o noapte,si atat.Si pentru a obtine asta,joaca teatru foarte usor si foarte frumos...asa ca daca are si 29 de ani,stie si mai bine sa te pacaleasca.Eu nu spun ca prietenul tau ar fi unul dintre ei,dar trebuie sa te gandesti si la asta.Si cred ca in proportie de 80% el nu va mai ramane cu tine dupa asta,si in proportie de 20% va ramane cu tine...asa ca e destul de periculos.Oricum,nu uita ca sexul nu se mananca cu paine...adica trebuie sa o faci cu o persoana la care tii...pentru ca daca nu tii la el,o vei face mecanic,si in loc sa simti ca zbori,si ca te urci pe peretzi de placere,nu vei simti prea multe,si va fi ca un sport fara placere.Eu nu iti spun nici sa o faci,nici sa nu o faci,dar ai grija,pentru ca la voi inca nu se poate numi o relatzie,ci doar o aventura,asa ca nu cred ca este momentul pentru un act sexual,mai ales cand este primul.Ai putea totusi sa iti dai seama daca te iubeste sau nu.Poti sa il supui unui test simplu:ii spui ca esti virgina.Daca fuge,inseamna ca nu merita.Daca accepta si da dovada de dragoste,daca te intreaba de doua ori daca esti sigura,atunci merita.Dar tot trebuie sa ai grija.Si oricum trebuie sa ii spui ca esti virgina,pentru ca daca nu ii spui,el o va face cu tine ca, cu o profesionista,iar daca te va penetra brutal,pot aparea o groaza de probleme,cum ar fi hemoragia,sau o durere groaznica,si altele.Si inca o data iti spun,ca nu trebuie sa iti fie rusine ca esti virgina,si ca ar trebui sa te mandresti cu asta,pentru ca nu cred ca exista vreun baiat care sa nu aprecieze o virgina,chiar daca ei nu recunosc asta.Eu cred ca trebuie sa o intzelegem pe magdutza,si sa o sfatuim sincer...sa o ajutam sa treaca cu bine peste problema asta destul de delicata.Eu iti sunt alaturi cu sigurantza,si daca mai ai nevoie de vreun sfat,potzi sa apelezi la mine oricand.Succes
sus

Magdutza

Guest

Re: Re: Prima data

scris pe 15 apr 2005 20:46 de Magdutza

necunoscutaS, iti multumesc mult pentru sfaturi. Ai dreptate, sunt debusolata, nu stiu inca ce sa fac. Ma atrage fizic, dar nu sunt convinsa nici ca il iubesc, nici ca l-as putea iubi. Problema este mult mai complexa. Cand aveam 12 ani am fost victima unei tentative de viol. Esuata, din fericire, dar care a lasat urme adanci, pana acolo incat nu am avut curaj sa las nici un barbat sa ma atinga pana acum. Cu el au disparut mare parte din aceste inhibitii pt ca a stiut cum sa se poarte cu mine. Numai ca, ai dreptate, sansele mari sunt sa dispara din viata mea curand dupa ce as face si pasul decisiv. Deocamdata ma gandesc, cantaresc lucrurile. As vrea sa mai astept, dar nu stiu cat va mai astepta el. Stiu ca asta suna ca si cum as face-o fortata, si poate chiar asa e. Numai ca, daca nu voi face asta cu el, exista si riscul de a nu mai putea lasa pe altul sa se apropie de mine. E foarte greu sa decid ceva acum, asa ca sfaturile voastre sunt foarte bine venite.
Cat despre cei care au dat raspunsuri numai ca sa isi etaleze "simtul umorului", de altfel incredibil de infantil, nu pot sa spun decat "Felicitari ! Ati reusit sa demonstrati ca legea lui Murphy --doua lucruri sunt omniprezente: hidrogenul si prostii-- e mai actuala ca niciodata! "
sus

inuendo

Veteran member
497 mesaje

Re: Re: Re: Prima data

scris pe 16 apr 2005 00:08 de inuendo

scumpa d-soara..ti-am spus sfatul...spunei...ca esti virgina...care e problema?
ce ai cu murhy?



Sunt aici sa ajut, nu sa judec
sus

TaplaYute

Guest

Re: Re: Re: Prima data

scris pe 16 apr 2005 00:12 de TaplaYute

Cat despre cei care au dat raspunsuri numai ca sa isi etaleze "simtul umorului", de altfel incredibil de infantil, nu pot sa spun decat "Felicitari ! Ati reusit sa demonstrati ca legea lui Murphy --doua lucruri sunt omniprezente: hidrogenul si prostii-- e mai actuala ca niciodata! "


Mda, asta e daca ceri sfaturi de la prosti...ti se raspunde ca atare.
De-abia acum ai amintit de tentativa de viol si de trauma suferita in copilarie...aspect esential pentru a putea intelege mai bine situatia ta...

In plus, sunt unele lucruri pe care numai tu le poti cantari...daca esti cu adevarat cu capul pe umeri...nu ceri sfaturi pe acest forum.
Prietenii stiu de ce...
sus

Magdutza

Guest

Re: Prima data

scris pe 16 apr 2005 15:06 de Magdutza

vreau si eu.vreau si eu.
daca e virgina la 23 de ani va rog lasati-ma pe mine.eu am 25 si sunt virgin.poate ca macar de data asta ea este cea pe care o caut eu de atata timp.va rog dati-va la o parte sa trec eu.mersi mersi


La raspunsuri de genul acesta ma refeream cand am amintit de Murphy. Tuturor celor care ati incercat sa dati sfaturi pertinente va sunt recunoscatoare.
sus

okidoki

Senior member
146 mesaje

Re: Prima data

scris pe 21 apr 2005 23:42 de okidoki

Am 17 ani si abia acum m-am hotarat sa incep viata sexuala. Numai ca sunt foarte stanjenita de faptul ca nu stiu ce trebuie sa fac in noaptea aia.Si nici nu am cu cine discuta.
Vom merge impreuna la un club si de acolo la el acasa. Locuieste singur, asa ca macar parintii nu vor fi o problema. Dar ce urmeaza din momentul in care ajungem la el?
Dat fiind ca sunt virgina, probabilitatea mare este sa sangerez in momentul penetrarii. Ce fac atunci? Trebuie sa merg la dush imediat dupa? Sa folosesc un tampon dupa? Ce naiba fac cand va vedea ca s-a patat asternutul? (nu i-am spus ca sunt virgina si nici nu vreau sa ii spun inainte) Stiu ca sunt patetica, dar chiar nu am pe cine intreba si in familia mea ideea de baza e sa te mariti virgina, asa ca nu vad ce sfaturi as putea primi.
Asa ca, va rog, dati-mi cateva sfaturi. Cum trebuie sa decurga noaptea ca sa nu fiu ridicola? Mentionez ca el e foarte experimentat, din faercire sau din pacate pt mine.


Nu vreau sa fiu preotul sau parintele tau
dar te-ai gandit vreodata cati prieteni ai avut pana acuma? de ce fix cu acesta? si fix cati vei mai avea pana cand are sa te casatoresti? hmmm in plus de asta cu prietenu vei sta maxim cativa ani... iar cu sotul tau 50-60 de ani , ar fi corect ca sa-i dai acest lucru superb acestui baiat?
iti zic eu ca merita gandita treaba!
E viata ta, tu faci ce vrei eu ti-am dat doar un sfat!
Virginitatea, nu ii o rusine, ii chiar o metoda de credinta foarte puternica cand ii vorba de un sotz... prin asta poti demonstra oricarui barbat din lume cat de mult tzii la tine, la demnitatea ta si cat de mult te respecti ...
Cate femei isi fac operatie de virginitate numai sa PARA de incredere (eu nu iti dau sfat sa faci sex cu asta, si dupa aia operatie [operatia ii operatie ce dreq , nu ii ceva placut], nici [sa mintzi barbatii aducand dovezi ca "nu ai facut-o cu nime" ] ) ...
Oricum gandeste-te de 30 de ori ... pentru ca pierzi ceva de care nu vei mai putea profita niciodata, si nu stii cand sare iepurele...
la 17 ani , 50% dintre fete inca mai sunt virgine...trebuie sa faci partea din marea adunature care nu is?! Sau sa ai un pic de respect pt. tine... tu alegi!
In plus de asta tipul pare foarte curios... nu sta cu parintii ... e foarte experimentat, chiar crezi ca ii placut sa te arunci in bratele unui om care f... tot ce prinde?Si care se mai si lauda cu asta... gandes-te-te bine de tot, ca are sa iti schimbi foarte mult mentalitatea, si daca nu ma crezi intreaba-i pe altii numai de 19-20 de ani...sa vezi cat de mult s-auschimbat decand aveau 17 ani !!!
Deci ai grija, si nu te hazarda, pentru ca tu pierzi !
Cunosc o gramada de fete, care s-au dezvirginat la nervi (aveau probleme cu parintii , scoala, etc si au facut-o de ciuda , ca sa exprim altfel! )
Niciodata sa nu iei decizii la nervi!
Iar daca chiar ai 23 de ani , si nu 17 [am luat in calcul ambele posibilitati] , du-te si trage-ti 10-20 du-te undeva la munte sa iti limpezesti mintile!Vor mai trece 1-2 ani (fie 3) pana te mariti ... e asa de naspa sa dai cu picioru la 23 de ani de virginitate? pentru ce?!....
sus

Nekunoskuta

Expert member
3987 mesaje

Re: Re: Prima data

scris pe 22 apr 2005 10:15 de Nekunoskuta

Nu vreau sa fiu preotul sau parintele tau
dar te-ai gandit vreodata cati prieteni ai avut pana acuma? de ce fix cu acesta? si fix cati vei mai avea pana cand are sa te casatoresti? hmmm in plus de asta cu prietenu vei sta maxim cativa ani... iar cu sotul tau 50-60 de ani , ar fi corect ca sa-i dai acest lucru superb acestui baiat?
iti zic eu ca merita gandita treaba!
E viata ta, tu faci ce vrei eu ti-am dat doar un sfat!
Virginitatea, nu ii o rusine, ii chiar o metoda de credinta foarte puternica cand ii vorba de un sotz... prin asta poti demonstra oricarui barbat din lume cat de mult tzii la tine, la demnitatea ta si cat de mult te respecti ...
Cate femei isi fac operatie de virginitate numai sa PARA de incredere (eu nu iti dau sfat sa faci sex cu asta, si dupa aia operatie [operatia ii operatie ce dreq , nu ii ceva placut], nici [sa mintzi barbatii aducand dovezi ca "nu ai facut-o cu nime" ] ) ...
Oricum gandeste-te de 30 de ori ... pentru ca pierzi ceva de care nu vei mai putea profita niciodata, si nu stii cand sare iepurele...
la 17 ani , 50% dintre fete inca mai sunt virgine...trebuie sa faci partea din marea adunature care nu is?! Sau sa ai un pic de respect pt. tine... tu alegi!
In plus de asta tipul pare foarte curios... nu sta cu parintii ... e foarte experimentat, chiar crezi ca ii placut sa te arunci in bratele unui om care f... tot ce prinde?Si care se mai si lauda cu asta... gandes-te-te bine de tot, ca are sa iti schimbi foarte mult mentalitatea, si daca nu ma crezi intreaba-i pe altii numai de 19-20 de ani...sa vezi cat de mult s-auschimbat decand aveau 17 ani !!!
Deci ai grija, si nu te hazarda, pentru ca tu pierzi !
Cunosc o gramada de fete, care s-au dezvirginat la nervi (aveau probleme cu parintii , scoala, etc si au facut-o de ciuda , ca sa exprim altfel! )
Niciodata sa nu iei decizii la nervi!
Iar daca chiar ai 23 de ani , si nu 17 [am luat in calcul ambele posibilitati] , du-te si trage-ti 10-20 du-te undeva la munte sa iti limpezesti mintile!Vor mai trece 1-2 ani (fie 3) pana te mariti ... e asa de naspa sa dai cu picioru la 23 de ani de virginitate? pentru ce?!....


Am si eu o intrebare pentru tine...fata cu care vorbesti acum, cea despre care ai scris si aici pe forum, e viitoarea ta sotie? Daca nu, ea stie cum gandesti tu? I-ai spus si ei chestiile astea pe care le-ai scris aici? Ti-a pasat de virginitatea ei? Ti-a pasat daca veti fi impreuna 50-60 de ani sau nu? Ea sa dat pe brazada si a pierdut ceva? Pentru ce si-a irosit x ani de virginitate?

Daca prietena ta e viitoarea ta sotie si poti spune asta cu mana pe inima imi cer scuze, daca nu e asa, revizuieste-ti atitudinea pentru ca prin ce ai spus aici ai blamat-o si pe cae de langa tine.



Nimic...
sus

dyana

Newbie
5 mesaje

Re: Re: Prima data

scris pe 23 apr 2005 00:51 de dyana

ce inseamna penetra? pe un limbag mai..nush cum....sa bage p***in..??


dya
sus

nemesis

Guest

Re: Re: Re: Prima data

scris pe 23 apr 2005 01:19 de nemesis

ce inseamna penetra? pe un limbag mai..nush cum....sa bage p***in..??


Tu... traba' ca esti tare proasta, duduie!
sus

Necunoscut

Expert member
535 mesaje

Prima data

scris pe 23 apr 2005 04:10 de Necunoscut

Parerea mea de super sexpert e ca... tre` sa`i zici la om =))
Gandeste-te ca cu o virgina trebuie sa fii mai atent, mai lin in timpul actului sexual, mult mai lin decat cu una versata... so.. el daca nu stie, tot tie iti face rau


Asta din punct de vedere fizic.


Pai.. daca nu-i zici ca esti virgina, te faci mai tare de ras.. el cand o sa vada ca nu stii (si crede ca nu mai esti virgina) o sa i se pare ridicol.

So.. spune`i, cel mai bine =)))
sus

okidoki

Senior member
146 mesaje

Re: Re: Prima data

scris pe 23 apr 2005 19:48 de okidoki



Nu vreau sa fiu preotul sau parintele tau
dar te-ai gandit vreodata cati prieteni ai avut pana acuma? de ce fix cu acesta? si fix cati vei mai avea pana cand are sa te casatoresti? hmmm in plus de asta cu prietenu vei sta maxim cativa ani... iar cu sotul tau 50-60 de ani , ar fi corect ca sa-i dai acest lucru superb acestui baiat?
iti zic eu ca merita gandita treaba!
E viata ta, tu faci ce vrei eu ti-am dat doar un sfat!
Virginitatea, nu ii o rusine, ii chiar o metoda de credinta foarte puternica cand ii vorba de un sotz... prin asta poti demonstra oricarui barbat din lume cat de mult tzii la tine, la demnitatea ta si cat de mult te respecti ...
Cate femei isi fac operatie de virginitate numai sa PARA de incredere (eu nu iti dau sfat sa faci sex cu asta, si dupa aia operatie [operatia ii operatie ce dreq , nu ii ceva placut], nici [sa mintzi barbatii aducand dovezi ca "nu ai facut-o cu nime" ] ) ...
Oricum gandeste-te de 30 de ori ... pentru ca pierzi ceva de care nu vei mai putea profita niciodata, si nu stii cand sare iepurele...
la 17 ani , 50% dintre fete inca mai sunt virgine...trebuie sa faci partea din marea adunature care nu is?! Sau sa ai un pic de respect pt. tine... tu alegi!
In plus de asta tipul pare foarte curios... nu sta cu parintii ... e foarte experimentat, chiar crezi ca ii placut sa te arunci in bratele unui om care f... tot ce prinde?Si care se mai si lauda cu asta... gandes-te-te bine de tot, ca are sa iti schimbi foarte mult mentalitatea, si daca nu ma crezi intreaba-i pe altii numai de 19-20 de ani...sa vezi cat de mult s-auschimbat decand aveau 17 ani !!!
Deci ai grija, si nu te hazarda, pentru ca tu pierzi !
Cunosc o gramada de fete, care s-au dezvirginat la nervi (aveau probleme cu parintii , scoala, etc si au facut-o de ciuda , ca sa exprim altfel! )
Niciodata sa nu iei decizii la nervi!
Iar daca chiar ai 23 de ani , si nu 17 [am luat in calcul ambele posibilitati] , du-te si trage-ti 10-20 du-te undeva la munte sa iti limpezesti mintile!Vor mai trece 1-2 ani (fie 3) pana te mariti ... e asa de naspa sa dai cu picioru la 23 de ani de virginitate? pentru ce?!....

Mi-ar place sa stiu de ce pe mine nu ma ia nimeni in seama?
sus

Nekunoskuta

Expert member
3987 mesaje

Re: Re: Re: Prima data

scris pe 23 apr 2005 21:37 de Nekunoskuta


Mi-ar place sa stiu de ce pe mine nu ma ia nimeni in seama?


Te-am luat eu in seama, chiar nu ai observat?????



Nimic...
sus

raull

Newbie
3 mesaje

Re: Prima data

scris pe 19 mai 2005 10:48 de raull

[nu iti pierde virginitatea ..asta e sfatul meu!daca o toti o fac trebuie si tu s ao faci?astepta mare dragoste..cu care vei trai toata viatza si vei fii mult mai fericita..


trust me
sus

Dr Pork

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Prima data

scris pe 19 mai 2005 11:53 de Dr Pork

Nu te mai fandosi...virgine la 23 de ani sunt destule, cel putin din propria experienta Evindet majoritatea lor tin ascuns "secretul".
Oricum daca ti-e asa de rusine (desi nue cazul)dezvirgineaza-te singura, o alta practica la moda (din placere sau necesitate)
sus

nemesis

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Prima data

scris pe 19 mai 2005 13:27 de nemesis

Evindet majoritatea lor tin ascuns "secretul".


sus

jannis

Newbie
8 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Prima data

scris pe 19 mai 2005 14:33 de jannis


nici mie nu mi se pare o rusine sa fii virgina nici la 23 d ani.eu am acusik 18 si inca sunt(fizic vorbind...)
mai bine astepti pe cineva care chiar sa te iubeasca si sa faca din `prima ta data` ceva frumos, o amintire de care sa`ti aduci aminte cu placere...parerea mea



just jannis
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Prima data

scris pe 19 mai 2005 15:10 de ExoticDream





In termeni medicali se cheama dislexie, in termeni uzuali se numeste graba de a tasta idei multe si interesante pe acest forum foarte extraordinar!!!




"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Prima data

scris pe 19 mai 2005 15:17 de ExoticDream

Nu te mai fandosi...virgine la 23 de ani sunt destule, cel putin din propria experienta Evindet majoritatea lor tin ascuns "secretul".
Oricum daca ti-e asa de rusine (desi nue cazul)dezvirgineaza-te singura, o alta practica la moda (din placere sau necesitate)


Da, si eu stiu ca sunt destule, dar chestia cu ascunsul secretului este destul de departe de adevar, ar fi culmea sa le fie rusine ca n-au facut-o! Nu toate fetele adora sa se laude cu succesele lor rasunatoare la pat asa cum obisnuiesc masculii feroce!!!

Dezvirginarea de una singura?!? Wow, cica e la moda si nu cunosc pe nimeni care sa fi auzit de ea, dar'mite s-o fi si practicat! Hai ca m-ai amuzat grozav! Chiar asa de rau sa streseze pe cineva "complexul" virginitatii pentru a si-o face cu mana sa?!?




"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

valentine

Expert member
6465 mesaje

Re: Re: Re: Prima data

scris pe 20 mai 2005 02:35 de valentine

ce inseamna penetra? pe un limbag mai..nush cum....sa bage p***in..??



Inseamna sa bagi glontul in teava....
sus

Dr.Pork

Guest

Re: Re: Re: Re: Prima data

scris pe 20 mai 2005 10:38 de Dr.Pork

...Ei bine da...personal am intalnit tipe trecute de 23 de ani care sa-mi spuna ca e prima oara cand o fac...fiind nedumerit cum de nu a curs utin sange mi--au spus ca s-au dezvirginat singure cu degetele sau cu "diverse" ...banuiesc si eu ca la 24-25 de ani aveau peste 10 ani de masturbare in spate...cum sa reziste un biet himenut la asemenea incercari.
sus
Pagina 2 din 2
«   1   2


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

54 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate