Virgina la 17 ani

Pagina 2 din 2
«   1   2

compot

Expert member
1548 mesaje

Re: Re: Re: V

scris pe 10 feb 2010 21:10 de compot




dar eu tot nu sunt de acord ca toti sunt la fel


esti genu' de femeie care stie ce vor barbatii :>:>:> :*



Femeile nu gem...
Femeile compot
sus

basturk

Expert member
1183 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Virgin

scris pe 11 feb 2010 00:17 de basturk

cum poti sa zici "bv, esti virgina, tine-o tot asa" ??? adica... cat crezi ca o poti tine asa sau cat crezi ca poti ramane virgina ?

cum poti sa zici "Dacă nu ai găsit băiatul potrivit, care să te iubească şi să fie alături de tine..." ?? la 17 ani ce stii tu despre iubire din moment ce alti copii ca si tine se sinucid din iubirea asta sau pur si simplu se despart din banalitati de genul "nu mi-a raspuns la telefon".. asta e iubire ?

La voi iubirea inseamna "imi place de el, e dragut, brunet si are ochii verzi"... Atractia fizica nu este iubire iar la 17 ani nu poti avea pretentia sa te iubeasca cineva.

Pur si simplu traieste-ti viata, gaseste o persoana cu care sa fii, care sa te placa, sa te aprecieze si sa ti se daruiasca tie, si atunci poti sa discuti si pe tema virginitatii.

Maturizati-va !

sa zicem ca iti faci familie, si ai o fata.iar la 16-17 ani gaseste unul brunet cu ochii verzi, il place si...isi "traieste viata cu el".numai k nu gandeste prea bine la varsta aia, iar baiatul si-a facut treaba si o lasa dupa o luna.dar fata are noroc: la inca o luna, gaseste un baiat cu ochii albastii.si isi traieste viata si cu el, ca deh...dupa parerea ta nu vrei "sa moara virgina".si o tine tot asa.sincer: nu te pui cu drujba pe ei?si nu ma lua cu lectia ca o sa fi un parinte model, ca toti spun si prea putini reusesc.facem exceptie de la regula in cazul de fata.fi sincer



Ce spui draga?ca ti-ai pierdut virginitatea?pai ce, eu sunt Lazarus, vrei sa ti-o caut noaptea?
sus

Danny_DaBoss

Expert member
2005 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vi

scris pe 11 feb 2010 12:32 de Danny_DaBoss

da sigur.. oricum, ce ma intereseaza pe mine de pasarika alteia ? Eu mi-am exprimat parerea, din partea mea poata sa ramana virgina si pana la 50 de ani d-aia nu mai pot eu.. Totul depinde de ea si de alegerile care le face in viata.
sus

angel_hopes01

Junior member
34 mesaje

Re: Virgina la 17 ani

scris pe 13 feb 2010 11:55 de angel_hopes01

mda...daca asta ti se pare o greseala,apuca'te de experiente.da' mie una nu mi se pare nicio grozavie.sincer!eu,am 16 si inca nu ma plang ca nu m'am culcat cu nimeni pana acum,cu toate ca majoritatea prietenelor mele,nu mai sunt virgine.fiecare face ce vrea cu viata lui.eu,una,sunt mandra de mine asa cum sunt.asa ca,fi si tu mandra de tine.si nu te baga in ,,randul lumii".fii cum iti doresti


Sunt aici,la mine sub tricou


Rasuna'n mintea mea zi de zi ca un ecou ..


Sa sufar eu pentru voi?..O zic din nou


Bag pu*a'n lume si v'o fac cadou
sus

angel_hopes01

Junior member
34 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Virgin

scris pe 13 feb 2010 11:57 de angel_hopes01

draga viky...daca u crezi ca asta e o rusina,e clar ca nu iti dai seama care sunt cele mai importante lucruri la o femeie


Sunt aici,la mine sub tricou


Rasuna'n mintea mea zi de zi ca un ecou ..


Sa sufar eu pentru voi?..O zic din nou


Bag pu*a'n lume si v'o fac cadou
sus

alexnico08

Veteran member
211 mesaje

:|

scris pe 16 feb 2010 07:31 de alexnico08

cum poti sa zici "bv, esti virgina, tine-o tot asa" ??? adica... cat crezi ca o poti tine asa sau cat crezi ca poti ramane virgina ?

cum poti sa zici "Dacă nu ai găsit băiatul potrivit, care să te iubească şi să fie alături de tine..." ?? la 17 ani ce stii tu despre iubire din moment ce alti copii ca si tine se sinucid din iubirea asta sau pur si simplu se despart din banalitati de genul "nu mi-a raspuns la telefon".. asta e iubire ?

La voi iubirea inseamna "imi place de el, e dragut, brunet si are ochii verzi"... Atractia fizica nu este iubire iar la 17 ani nu poti avea pretentia sa te iubeasca cineva.

Pur si simplu traieste-ti viata, gaseste o persoana cu care sa fii, care sa te placa, sa te aprecieze si sa ti se daruiasca tie, si atunci poti sa discuti si pe tema virginitatii.

Maturizati-va !


nu baga pe toti in aceiasi oala!
toti care m'au vazut cu prietena mea,din gesturile care le facem noi 2,pana si parinti mei si ai ei... si'au dat seama ca ne iubim
ea are 16 ani eu 17...daca ne certam,nu dureaza 10 min,iar noi ne impacam
nu stiu cat de profitoare sunt fetele,dar ea nu cred ca e ""
sus

Danny_DaBoss

Expert member
2005 mesaje

Re: :|

scris pe 16 feb 2010 08:25 de Danny_DaBoss

ok, sa vedem daca zici acelasi lucru peste un an


da sunt curios, ia zi-mi, de ce o iubesti ?
sus

McLove

Expert member
3587 mesaje

Re: :|

scris pe 16 feb 2010 14:08 de McLove



nu baga pe toti in aceiasi oala!
toti care m'au vazut cu prietena mea,din gesturile care le facem noi 2,pana si parinti mei si ai ei... si'au dat seama ca ne iubim
ea are 16 ani eu 17...daca ne certam,nu dureaza 10 min,iar noi ne impacam
nu stiu cat de profitoare sunt fetele,dar ea nu cred ca e ""

Vorbim peste o luna...

Tu nu iubesti, pentru ca nu stii ce e aia "iubirea".



Cei ce se tem de prafuri, iarbă şi seringi să reţină
Droguri tari ţi se injectează prin timpan şi retină.
sus

Boby2124

Junior member
10 mesaje

Re: Virgina la 17 ani

scris pe 18 feb 2010 23:01 de Boby2124

Da e foarte bine ca..."se pastreaza"
sus
Pagina 2 din 2
«   1   2


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

15 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate