Decembrie 1989

Pagina 2 din 2
«   1   2

Machiavelli

Expert member
1640 mesaje

Re: Re: Re: Decembrie 1989

scris pe 6 iul 2010 08:21 de Machiavelli


mama ei de rabla ca faceam 250Km in 6-7ore


Nu ca acum i-ai face mai repede...Inainte nu te ajuta masina acum nu te ajuta strazile...
Oricum ar fii tot nu gasim ceva bun in tara asta
Dar ce sa faci nea Sorine cine avea pe timpul ala o masina in curte era boier
Nu conta ca tractiunea se simtea mai in toate ...



Mie mi-e somn, mi-e lene, n-am chef sa discut- mie mi-e foame, mi-e sete si vreau sa f*t!
sus

SORIN28

Expert member
3805 mesaje

Decembrie 1989

scris pe 9 iul 2010 19:05 de SORIN28

Parerea mea o stiu...totusi ma intreb: De ce s-au grabit sa-i execute pe ceausesti? De ce au venit minerii cand Iliescu trebuia sa cada la parnaie? De ce nimeni nu vorbeste despre Targoviste? De ce toata "revolutia" se rezuma la Bucuresti?

...multe intrebari, nici un raspuns.

P.S. - stii...mi-ar placea(fara gluma) sa le cos gura parlamentarilor cu sarma ghimpata. De asta le dedic:
http://www.youtube.com/watch?v=VKtANdKJfmg

Chiar nu m-ar durea nimic, n-as simti nimc daca ar muri...chiar m-ar face fericit.



Radio Greu de difuzat

http://radio-host.ro:8012/
sus

Machiavelli

Expert member
1640 mesaje

Re: Decembrie 1989

scris pe 13 iul 2010 03:03 de Machiavelli

Parerea mea o stiu...totusi ma intreb: De ce s-au grabit sa-i execute pe ceausesti? De ce au venit minerii cand Iliescu trebuia sa cada la parnaie? De ce nimeni nu vorbeste despre Targoviste? De ce toata "revolutia" se rezuma la Bucuresti?

...multe intrebari, nici un raspuns.

P.S. - stii...mi-ar placea(fara gluma) sa le cos gura parlamentarilor cu sarma ghimpata. De asta le dedic:
http://www.youtube.com/watch?v=VKtANdKJfmg

Chiar nu m-ar durea nimic, n-as simti nimc daca ar muri...chiar m-ar face fericit.


Lumea se axeaza mai mult pe Bucuresti deoarece este capitala Romaniei (doar cu numele) .Vorbind despre capitala se deschid mai multe cercuri si anturaje care pot devenii mai interesante.Spre exemplu daca cineva moare impuscat in Piata Universitatii in Bucuresti este mult mai important si alarmant ca cel care moare in acelasi mod in Curtea Domneasca din Targoviste.
Asta din cauza ca media este mult mai puternic dezvoltata in capitala unei tari decat in alte orase.
O astfel de explicatie pot da in ceea ce priveste abtinerea unor persoane si nerelatarea unor informatii pe piata cum ar fii ceea ce s-a intamplat la Targoviste.
Sunt, dar foarte vagi,cum ar fii ca acolo au vrut sa scape Ceausestii tot acolo au fost prinsi de catre militie si procesul in sine desfasurat tot in acest Targoviste.
S-au intamplat lucruri importante poate chiar cele mai importante dar noi totusi avem in prim plan Bucurestiul.De ce...cred ca am gasit o explicatie "media".
De alt motiv (al acestei abstinente a presei ) eu unul nu imi pot da seama



Mie mi-e somn, mi-e lene, n-am chef sa discut- mie mi-e foame, mi-e sete si vreau sa f*t!
sus
Pagina 2 din 2
«   1   2


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

19 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate