Fotbal

Pagina 1 din 33
1   2   3   4 ... 33   »

compot

Expert member
1548 mesaje

Fotbal

scris pe 8 mai 2010 16:12 de compot

Aici vom discuta despre Fotbal si tot ce tine de el!

Cine credeti ca o sa ia titlul in Romania, Anglia, Spania?



Femeile nu gem...
Femeile compot
sus

Bozgoru

Expert member
3081 mesaje

Re: Fotbal

scris pe 8 mai 2010 16:39 de Bozgoru

Aici vom discuta despre Fotbal si tot ce tine de el!

Cine credeti ca o sa ia titlul in Romania, Anglia, Spania?
cluj - manchester -Barca
sus

compot

Expert member
1548 mesaje

Re: Re: Fotbal

scris pe 8 mai 2010 19:21 de compot

cluj - manchester -Barca


Mie mi-ar placea asa: Unirea Urziceni - Manchester - Real Madrid.

-Unirea la un punct de lider, are sanse destul de mari tinand cont ca are meciuri mai usoare decat contracandidatele CFR Cluj si Fc Timisoara(Eu sunt stelist, dar as prefera sa o vad campioana pe Dinamo decat pe CFR). Clujul o sa aiba o deplasare dificila la Craiova(ma rog, Severin), unde sper eu sa plece infranta.

-Manchester are sanse doar teoretice, nu cred ca se va impiedica Chelsea de Wigan chiar pe Stamford Bridge.

-Real Madrid spera mai mult tinand cont ca Barcelona are meci la Sevilla, echipa care a invins-o in Cupa Spaniei chiar pe Camp Nou.
Asta seara se va decide titlul in Spania, sper ca Cristiano sa fie campion!



Femeile nu gem...
Femeile compot
sus

Machiavelli

Expert member
1640 mesaje

Re: Fotbal

scris pe 8 mai 2010 23:07 de Machiavelli

Aici vom discuta despre Fotbal si tot ce tine de el!

Cine credeti ca o sa ia titlul in Romania, Anglia, Spania?

urziceni-manchester-real madrid
urziceni:nu suport cfr-ul;
manchester:mi se pare cel mai mai mare club din lumea prin prisma suporterilor;
real madrid:merita la cati bani au bagat si la ce piese au.In comparatie cu Barcelona care are 3-4
P.S. Italia trebuie luata si ea serios in calcul
Inter-ul deocamdata domina Europa sa fim seriosi



Mie mi-e somn, mi-e lene, n-am chef sa discut- mie mi-e foame, mi-e sete si vreau sa f*t!
sus

rakitic

Guest

Re: Re: Fotbal

scris pe 9 mai 2010 19:12 de rakitic

Inter-ul deocamdata domina Europa sa fim seriosi
de ce zici chestia asta??daca s-ar mai juca de 10 inter-barca sunt sigur ca barca ar fi in finala.Despre Bayern de ce nu zici ca domina Europa??A luat campionatul in Germanaia,e in finala cupei germaniei si in finala Champions League
sus

rakitic

Guest

Re: Re: Fotbal

scris pe 9 mai 2010 19:28 de rakitic

manchester:mi se pare cel mai mai mare club din lumea prin prisma suporterilor

daca e sa o luam dupa suporteri,oficial cel mai mare club din lume e Benfica Lisabona,oricum nu poti sa spui despre un club ca e mare datorita suporterilor,un club e mare datorita traditiei(palares) si modului in care joaca in prezent:daca e sa o luam dupa traditiei cel mai important club din lume este: Real Madrid,apoi Ac.Milan si pe 3 Liverpool
real madrid:merita la cati bani au bagat si la ce piese au.In comparatie cu Barcelona care are 3-4
banii se baga cu cap in orice domeniu,mai ales in fotbal,nu inseamna ca daca dai 90milioane euro pe un jucator ala stie fotbal,are realul multe piese dar fotbalul este joc de echipa.Realul e la ora actual cu mult sub Barcelona si cu stilul asta de transferuri va ramane mult timp o echipa medie care nu mai sperie pe nimeni cum facea intre 1998-2004
doar in privinta urzicenului suntem pe aceeasi lungime de unda si eu vreau sa castige ei campionatul ca nu suport cfrul
sus

compot

Expert member
1548 mesaje

Re: Re: Re: Fotbal

scris pe 9 mai 2010 19:57 de compot



banii se baga cu cap in orice domeniu,mai ales in fotbal,nu inseamna ca daca dai 90milioane euro pe un jucator ala stie fotbal

Banii bagati in Cristiano Ronaldo, 94 milioane euro, au fost bagati cu cap.
1. Si-au recuperat banii
2. Duce Realul in spate, ajutat de Sergio Ramos.

are realul multe piese dar fotbalul este joc de echipa.Realul e la ora actual cu mult sub Barcelona

E intr-adevar sub Barcelona, dar nu cu mult. In campionat e doar la 1 pct. Nici la fotbalul practicat nu e prea in spate. Sezonul viitor, daca va ramane in mare acelasi 11, chiar si cu Pellegrini, o sa castige cel putin un trofeu.

si cu stilul asta de transferuri va ramane mult timp o echipa medie care nu mai sperie pe nimeni cum facea intre 1998-2004

Junior la Real sa fi, n-ai nicio sansa !
Mie chiar imi place stilul asta, dar ei se axeaza doar pe jucatori. Cum ar fi sa vina Mourinho la Real?

doar in privinta urzicenului suntem pe aceeasi lungime de unda si eu vreau sa castige ei campionatul ca nu suport cfrul

Ma alatur voua !



Femeile nu gem...
Femeile compot
sus

Machiavelli

Expert member
1640 mesaje

Re: Re: Re: Fotbal

scris pe 9 mai 2010 20:44 de Machiavelli

de ce zici chestia asta??daca s-ar mai juca de 10 inter-barca sunt sigur ca barca ar fi in finala.Despre Bayern de ce nu zici ca domina Europa??A luat campionatul in Germania,e in finala cupei germaniei si in finala Champions League

Fratele meu..Bayern nu trecea nici de Fiorentina daca iti aduci aminte deoarece golul ce i-au calificat pe ei a fost clar din OFFSIDE...Oricum o sa si-o ia de la INTER si urat de tot...Deocamdata Bayern a castigat decat campionatul.Inter a luat cupa Italiei,campionatul e ca si luat...O sa vezi pe 22



Mie mi-e somn, mi-e lene, n-am chef sa discut- mie mi-e foame, mi-e sete si vreau sa f*t!
sus

rakitic

Guest

Re: Re: Re: Re: Fotbal

scris pe 9 mai 2010 20:55 de rakitic


Fratele meu..Bayern nu trecea nici de Fiorentina daca iti aduci aminte deoarece golul ce i-au calificat pe ei a fost clar din OFFSIDE...
eram sigur ca asta o sa zici,ce conteaza cum a fost,conteaza ca Bayern e in finala
Oricum o sa si-o ia de la INTER si urat de tot...
nu fii asa sigur
sus

rakitic

Guest

Re: Re: Re: Re: Fotbal

scris pe 9 mai 2010 21:00 de rakitic


Fratele meu..Bayern nu trecea nici de Fiorentina daca iti aduci aminte deoarece golul ce i-au calificat pe ei a fost clar din OFFSIDE...
peste 2-3ani, cine crezi ca isi mai aminteste de ce s-a intamplat la meciul cu Fiorentina??nimeni.Si Bayern o sa ramana in palmares cu finala C.L. si sper ca si cu trofeul,cu toate ca nu sunt fan Bayern dar dintre cele 2 sper ca nemtii sa castige
sus

Machiavelli

Expert member
1640 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Fotbal

scris pe 9 mai 2010 22:09 de Machiavelli

peste 2-3ani, cine crezi ca isi mai aminteste de ce s-a intamplat la meciul cu Fiorentina??nimeni.Si Bayern o sa ramana in palmares cu finala C.L. si sper ca si cu trofeul,cu toate ca nu sunt fan Bayern dar dintre cele 2 sper ca nemtii sa castige

OK...Fie cum spui tu...chiar daca stii si tu ca Inter-ul va castiga



Mie mi-e somn, mi-e lene, n-am chef sa discut- mie mi-e foame, mi-e sete si vreau sa f*t!
sus

compot

Expert member
1548 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fotbal

scris pe 9 mai 2010 23:43 de compot

eram sigur ca asta o sa zici,ce conteaza cum a fost,conteaza ca Bayern e in finala

Da asta conteaza, dar conteaza si cum a ajuns acolo. E o echipa norocoasa. Daca iti amintesti, abia a iesit din grupe!
A dat de Fiorentina unde s-a calificat cu eurogolul ala a lui Robben!
A dat de Manchester Utd, unde iar s-a calificat dupa un alt eurogol al lui Robben, plus eliminarea lui Rafael.
A dat de Lyon, o Lyon proasta cum n-am vazut niciodata, mai ales in tur(desi in retur a pierdut categoric 0-3), cu un om in plus, in loc sa forteze sa dea un gol in deplasare care ar fi cantarit mult, din contra a jucat mai prost.
Acum o sa dea de Inter, care a trecut de Chelsea, TSKA Moscova
si Barcelona!
Bayern a avut adversari mai usori decat Inter, desi a dat de ManUTD.
In finala orice e posibil!
N-am nicio favorita, dar am un plus pt. Inter ca e Chivu acolo!

Ambele echipe se bat pentru 3 trofee anul acesta, dar doar una din ele le va avea. Bayern deja a luat campionatul iar Inter Cupa.

Si anul trecut Manchester si Barcelona se luptau pe 3 fronturi!
Nu vi se pare cidat, o finala UCL fara o echipa din Anglia !



Femeile nu gem...
Femeile compot
sus

Machiavelli

Expert member
1640 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fotbal

scris pe 10 mai 2010 01:10 de Machiavelli


Da asta conteaza, dar conteaza si cum a ajuns acolo. E o echipa norocoasa. Daca iti amintesti, abia a iesit din grupe!
A dat de Fiorentina unde s-a calificat cu eurogolul ala a lui Robben!
A dat de Manchester Utd, unde iar s-a calificat dupa un alt eurogol al lui Robben, plus eliminarea lui Rafael.
A dat de Lyon, o Lyon proasta cum n-am vazut niciodata, mai ales in tur(desi in retur a pierdut categoric 0-3), cu un om in plus, in loc sa forteze sa dea un gol in deplasare care ar fi cantarit mult, din contra a jucat mai prost.
Acum o sa dea de Inter, care a trecut de Chelsea, TSKA Moscova
si Barcelona!
Bayern a avut adversari mai usori decat Inter, desi a dat de ManUTD.
In finala orice e posibil!
N-am nicio favorita, dar am un plus pt. Inter ca e Chivu acolo!

Ambele echipe se bat pentru 3 trofee anul acesta, dar doar una din ele le va avea. Bayern deja a luat campionatul iar Inter Cupa.

Si anul trecut Manchester si Barcelona se luptau pe 3 fronturi!
Nu vi se pare cidat, o finala UCL fara o echipa din Anglia !

E si englezii astia sa isi mai dea jos fumurile din cap
Cat despre Bayern pot sa spun ca sunt cel mai fericit ca nu va juca Ribery...bun jucator...



Mie mi-e somn, mi-e lene, n-am chef sa discut- mie mi-e foame, mi-e sete si vreau sa f*t!
sus

Bozgoru

Expert member
3081 mesaje

Re: Re: Fotbal

scris pe 10 mai 2010 01:12 de Bozgoru

cluj - manchester -Barca

-cluj pt. ca nu va mai lua nici o bataie si va ramane pe primul loc
-manchester pt ca merita
-barca a jucat mai bine ca real chiar daca a bagat bani mai putini..., iar interul in europa a ajuns unde a ajuns din bulan.. iar ea nu lua niciodata campionatul in ita;lia daca nu ii retrograda pe juve acu 3-4 ani si nu ii depuncta pe milan
si compot daca etsi stelist cum poti zice ca vrei sa ia Dinamo Campionatul in locu lui CFR CluJ(Doamne fereste)... prefer sa raman impotent eu 6 luni decat sa ia Dinamo Campionatul..
sus

Machiavelli

Expert member
1640 mesaje

Re: Re: Re: Fotbal

scris pe 10 mai 2010 01:27 de Machiavelli


-cluj pt. ca nu va mai lua nici o bataie si va ramane pe primul loc
-manchester pt ca merita
-barca a jucat mai bine ca real chiar daca a bagat bani mai putini..., iar interul in europa a ajuns unde a ajuns din bulan.. iar ea nu lua niciodata campionatul in ita;lia daca nu ii retrograda pe juve acu 3-4 ani si nu ii depuncta pe milan
si compot daca etsi stelist cum poti zice ca vrei sa ia Dinamo Campionatul in locu lui CFR CluJ(Doamne fereste)... prefer sa raman impotent eu 6 luni decat sa ia Dinamo Campionatul..

Cred ca a gresit preferand javrele...eu prefer Urziceni deoarece cfr-ul sunt prea infumurati...in fine...cat despre Inter te rog sa nu vorbesti in nestiinta de cauza(No Offence) deoarece in Italia,Inter reprezinta un mod de viata...Nu poti spune mereu ca o echipa care intr-un final si-a gasit apogeul este norocoasa...intotdeauna trebuie sa gasim impedimente contra celor mai buni ca noi...si ma rog...este de vina Inter-ul ca Juve si Milan si-o iau pe unde apuca? Ce.hai sa spunem ca Inter castiga meciuri ajutati,dar celelalte de ce pierd?=???



Mie mi-e somn, mi-e lene, n-am chef sa discut- mie mi-e foame, mi-e sete si vreau sa f*t!
sus

compot

Expert member
1548 mesaje

Re: Re: Re: Re: Fotbal

scris pe 10 mai 2010 02:19 de compot

iar ea, INTER, nu lua niciodata campionatul in ita;lia daca nu ii retrograda pe juve acu 3-4 ani si nu ii depuncta pe milan

Asta cred si eu!

si compot daca etsi stelist cum poti zice ca vrei sa ia Dinamo Campionatul in locu lui CFR CluJ(Doamne fereste)...

Am spus ca as prefera, oricum am gresit cu afirmatia mea.
Pai, am spus asta doar pentru ca Dinamo nu mai are nicio sansa la titlu si nici nu il va lua multi ani de-acum inainte!

Cred ca a gresit preferand javrele...eu prefer Urziceni deoarece cfr-ul sunt prea infumurati...

Am gresit , am vrut doar sa scot in evidenta cat de mult urasc CFR Cluj !

eu prefer Urziceni deoarece cfr-ul sunt prea infumurati...
Urziceni prefer si eu, nu Clujul pentru ca sunt Roman !!



Femeile nu gem...
Femeile compot
sus

Bozgoru

Expert member
3081 mesaje

Re: Re: Re: Re: Fotbal

scris pe 11 mai 2010 02:35 de Bozgoru


cat despre Inter te rog sa nu vorbesti in nestiinta de cauza(No Offence) deoarece in Italia,Inter reprezinta un mod de viata
am foarte mare cunostinta de cauza pana in 2006 inter n-a mai luat campionatul de vreo 18-20 de ani... este o echipa de top de la ei dar in nici un caz un lider incontestabil..( doar in ultimii ani mai nou).... este ceva de gen Rapid la noi... in nici un caz ceva gen steaua si Dinamo care-s unice..
sus

SORIN28

Expert member
3805 mesaje

Fotbal

scris pe 11 mai 2010 13:23 de SORIN28

Nu-mi sariti in cap ca nu sunt microbist(daca ar fi ceva, macar tin cu Otelul ) dar:
Craiova 2-3 CFR ...blat sau nu? ca parca-i prea de tot sa pierzi de la 2-0 si cu un om in plus.



Radio Greu de difuzat

http://radio-host.ro:8012/
sus

Bozgoru

Expert member
3081 mesaje

Re: Fotbal

scris pe 11 mai 2010 13:35 de Bozgoru

Nu-mi sariti in cap ca nu sunt microbist(daca ar fi ceva, macar tin cu Otelul ) dar:
Craiova 2-3 CFR ...blat sau nu? ca parca-i prea de tot sa pierzi de la 2-0 si cu un om in plus.
am vazut meciul .. n-a fost blat.. au fost idioti... plus ca e riscant blatul sa fie facut in minutul 92.
sus

Bozgoru

Expert member
3081 mesaje

Re: Re: Fotbal

scris pe 13 mai 2010 00:58 de Bozgoru

a cazut pronosticul.. a iesit chelsea campioana la un punct..
sus

compot

Expert member
1548 mesaje

Re: Re: Re: Fotbal

scris pe 13 mai 2010 01:27 de compot

Atletico Madrid a castigat finala E.L, 2-1, dupa prelungiri.
Meciul a fost foarte frumos!
Cu cine-ati tinut, eu am fost fanul lui Fulham!



Femeile nu gem...
Femeile compot
sus

Machiavelli

Expert member
1640 mesaje

Re: Re: Re: Re: Fotbal

scris pe 13 mai 2010 16:03 de Machiavelli

Atletico Madrid a castigat finala E.L, 2-1, dupa prelungiri.
Meciul a fost foarte frumos!
Cu cine-ati tinut, eu am fost fanul lui Fulham!

Ma asteptam...nici Fulham nu pare deloc o echipa rea



Mie mi-e somn, mi-e lene, n-am chef sa discut- mie mi-e foame, mi-e sete si vreau sa f*t!
sus

ursaru

Expert member
1377 mesaje

Re: Re: Re: Re: Fotbal

scris pe 13 mai 2010 16:52 de ursaru

Atletico Madrid a castigat finala E.L, 2-1, dupa prelungiri.
Meciul a fost foarte frumos!
Cu cine-ati tinut, eu am fost fanul lui Fulham!

Da ,si eu am fost fanul lui Fulham ,dar din pacate atat au putut.Atletico a cam dominat meciul ,si in plus l-au avut pe Forlan,care e un adevarat golgheter.



After the therapy, and the psychiatry, and the meetings, you know what it all comes down to? You're all fucked up.
sus

compot

Expert member
1548 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Fotbal

scris pe 13 mai 2010 19:06 de compot


Forlan,care e un adevarat golgheter.

Este, are 2 ghete de aur !!



Femeile nu gem...
Femeile compot
sus

ursaru

Expert member
1377 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fotbal

scris pe 13 mai 2010 19:16 de ursaru


Este, are 2 ghete de aur !!

Are baiatu,are!
Apropo...am auzit ca ar veni Mourinho la Real toata afacerea l-ar costa pe Perez vreo 50 de milioane de euro.



After the therapy, and the psychiatry, and the meetings, you know what it all comes down to? You're all fucked up.
sus

compot

Expert member
1548 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fotbal

scris pe 13 mai 2010 19:29 de compot


Are baiatu,are!
Apropo...am auzit ca ar veni Mourinho la Real toata afacerea l-ar costa pe Perez vreo 50 de milioane de euro.

Probabil ii face o oferta pe mai multi ani. Clauza de reziliere, din cate stiam, o are de 8 milioane, pana la 50... nu stiu ce i-ar mai putea costa.
Instalarea ca antrenor si salariul probabil. Oricum, Mourinho e un antrenor care isi merita toti banii si care garantat le va aduce trofee!



Femeile nu gem...
Femeile compot
sus

ursaru

Expert member
1377 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fotbal

scris pe 13 mai 2010 19:38 de ursaru


Probabil ii face o oferta pe mai multi ani. Clauza de reziliere, din cate stiam, o are de 8 milioane, pana la 50... nu stiu ce i-ar mai putea costa.
Instalarea ca antrenor si salariul probabil. Oricum, Mourinho e un antrenor care isi merita toti banii si care garantat le va aduce trofee!

In suma asta de 50 de milioane intra clauza de reziliere cu Inter,comisionul impresarului,salariul pe minim 3 sezoana ca el doar asa semneaza. e un antrenor bun care ar putea sa construiasca cu adevarat o Echipa.Hala Madrid!



After the therapy, and the psychiatry, and the meetings, you know what it all comes down to? You're all fucked up.
sus

Machiavelli

Expert member
1640 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fotbal

scris pe 14 mai 2010 01:01 de Machiavelli


Probabil ii face o oferta pe mai multi ani. Clauza de reziliere, din cate stiam, o are de 8 milioane, pana la 50... nu stiu ce i-ar mai putea costa.
Instalarea ca antrenor si salariul probabil. Oricum, Mourinho e un antrenor care isi merita toti banii si care garantat le va aduce trofee!

Hmmmdea...Pacat ca Mourinho a castigat cu Inter numai pe "shustache" cum spuneai si tu mai devreme



Mie mi-e somn, mi-e lene, n-am chef sa discut- mie mi-e foame, mi-e sete si vreau sa f*t!
sus

ygrec

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Fotbal

scris pe 14 mai 2010 17:34 de ygrec

l-au avut pe Forlan,care e un adevarat golgheter.
salut,sunt nou pe acest site si vreau sa-mi dau si eu cu parerea despre acest Forlan,vreau sa zic ca Pippo Inzaghi e nimic la noroc pe langa acest Forlan. Inzaghi avea nororc dar mai stia sa loveasca si mingea pe cand acest Forlan habar nu are fotbal dar se loveste mingea de el si intra unde trebuie.Daca era un mare atacand de ce la Manchester utd nu a avut loc??era rezerva eterna.Imi aduc aminte de and juca la Man utd ca a scapat cu poarta goala si cand a lovit el mingea a sarit din el ca din coltul mesii pe langa poarta,deci Forlan il devanseaza cu mult pe Inzaghi la noroc.....
sus

compot

Expert member
1548 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fotbal

scris pe 14 mai 2010 18:08 de compot

salut,sunt nou pe acest site si vreau sa-mi dau si eu cu parerea despre acest Forlan,vreau sa zic ca Pippo Inzaghi e nimic la noroc pe langa acest Forlan. Inzaghi avea nororc dar mai stia sa loveasca si mingea pe cand acest Forlan habar nu are fotbal dar se loveste mingea de el si intra unde trebuie.Daca era un mare atacand de ce la Manchester utd nu a avut loc??era rezerva eterna.Imi aduc aminte de and juca la Man utd ca a scapat cu poarta goala si cand a lovit el mingea a sarit din el ca din coltul mesii pe langa poarta,deci Forlan il devanseaza cu mult pe Inzaghi la noroc.....

Pe langa multe altele, rolul unui atacant e sa fie la locul potrivil in momentul potrivit. Chiar crezi in noroc cu carul??



Femeile nu gem...
Femeile compot
sus
Pagina 1 din 33
1   2   3   4 ... 33   »


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

20 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate