Fotbal

Pagina 2 din 33
«   1   2   3   4   5 ... 33   »

ursaru

Expert member
1377 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fotbal

scris pe 14 mai 2010 18:25 de ursaru

salut,sunt nou pe acest site si vreau sa-mi dau si eu cu parerea despre acest Forlan,vreau sa zic ca Pippo Inzaghi e nimic la noroc pe langa acest Forlan. Inzaghi avea nororc dar mai stia sa loveasca si mingea pe cand acest Forlan habar nu are fotbal dar se loveste mingea de el si intra unde trebuie.Daca era un mare atacand de ce la Manchester utd nu a avut loc??era rezerva eterna.Imi aduc aminte de and juca la Man utd ca a scapat cu poarta goala si cand a lovit el mingea a sarit din el ca din coltul mesii pe langa poarta,deci Forlan il devanseaza cu mult pe Inzaghi la noroc.....

Pippo Inzaghi e unul dintre cei mai oportunisti atacanti din istorie,are mult noroc si sansa.Cum zicea un mare antrenor,e nascut in offsaid.



After the therapy, and the psychiatry, and the meetings, you know what it all comes down to? You're all fucked up.
sus

valentine

Expert member
6465 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fotbal

scris pe 14 mai 2010 18:38 de valentine


e nascut in offsaid.


Buna asta
sus

ursaru

Expert member
1377 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fotbal

scris pe 14 mai 2010 19:29 de ursaru



Buna asta

mda aveam si noi specimene in Romania gen Claudiu Raducanu ...



After the therapy, and the psychiatry, and the meetings, you know what it all comes down to? You're all fucked up.
sus

ygrec

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fotbal

scris pe 14 mai 2010 23:33 de ygrec


Pippo Inzaghi e unul dintre cei mai oportunisti atacanti din istorie,are mult noroc si sansa.Cum zicea un mare antrenor,e nascut in offsaid.
Sir Ferguson a spus-o ..... despre Forlan ar trebui sa se zica ca: s-a nascut sa-l loveasca mingea ca daca o loveste el devine o amenintare pt suporterii din tribune
sus

ursaru

Expert member
1377 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fotbal

scris pe 16 mai 2010 01:28 de ursaru

Sir Ferguson a spus-o ..... despre Forlan ar trebui sa se zica ca: s-a nascut sa-l loveasca mingea ca daca o loveste el devine o amenintare pt suporterii din tribune

Eee,nici chiar asa Oricum e atacant de careu foarte bun Diego Forlan asta...si in plus are si ceva tehnica,ca nu iesea el degeaba gheata de aur a europei..
Pfff,a luat Clujul titlul...



After the therapy, and the psychiatry, and the meetings, you know what it all comes down to? You're all fucked up.
sus

compot

Expert member
1548 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fotbal

scris pe 16 mai 2010 04:15 de compot


Pfff,a luat Clujul titlul...



Lasa, pan' la 23 mai are de castigat, Cfr-ul !
Sa vedem daca intr-adevar Gigi se va tine de cuvant si va baga bani in echipa din vara!
15 milioane si titlul e garantat!!!



Femeile nu gem...
Femeile compot
sus

ursaru

Expert member
1377 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fotbal

scris pe 16 mai 2010 14:05 de ursaru




Lasa, pan' la 23 mai are de castigat, Cfr-ul !
Sa vedem daca intr-adevar Gigi se va tine de cuvant si va baga bani in echipa din vara!
15 milioane si titlul e garantat!!!

Nu iti face iluzii degeaba,ca 15 milioane sunt bani grei pe criza asta.Noi trebuie sa luam 6-7 jucatori buni ca sa facem ceva in sezonul viitor.Forta Steaua!!
psoate se impiedica Barcelona cu Valladolid



After the therapy, and the psychiatry, and the meetings, you know what it all comes down to? You're all fucked up.
sus

compot

Expert member
1548 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fotbal

scris pe 16 mai 2010 17:54 de compot


Nu iti face iluzii degeaba,ca 15 milioane sunt bani grei pe criza asta.Noi trebuie sa luam 6-7 jucatori buni ca sa facem ceva in sezonul viitor.Forta Steaua!!

Pentru noi da, insa nu si pentru Becali, sa fim sinceri, oricat de afectat ar fi el de criza, tot are bani. Oricum, investitia facuta si-ar recupera-o!!!
ps: Poate se impiedica Barcelona cu Valladolid

Sa fim sinceri!!!
E ca si cum noi 2 am castiga premiul cel mare la Lotto!



Femeile nu gem...
Femeile compot
sus

Machiavelli

Expert member
1640 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fo

scris pe 17 mai 2010 13:09 de Machiavelli

Tutti volevanno vincere e l"hanno preso nel culo,tutti volevanno vincere e l"hanno preso nel culo e l"hanno preso nel culo...to totti di merda...
Scuze baieti dar sunt fericit de Inter si de mecla lui Ranieri ...
Imi pare nespus de rau ca nu pot fii asa de fericit de ceea ce se intampla in Romania...Poate se va tine oierul de cuvant si sa aduca bani la echipa...Primul pe lista ar fii Mourinho ...
Fortza STEAUA



Mie mi-e somn, mi-e lene, n-am chef sa discut- mie mi-e foame, mi-e sete si vreau sa f*t!
sus

anonimu

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 22 mai 2010 20:33 de anonimu

Poate se va tine oierul de cuvant si sa aduca bani la echipa...Primul pe lista ar fii Mourinho ...
Fortza STEAUA
sa-l aduca pe Raul Gonzales,am inteles ca va pleca de la Real,isi va rezilia contractul .... am si eu o mare nelamurire in legatura cu scandalul stelei cu mapn,de ce Becali in loc sa fii investit in jafula ala de stadion numit Ghemcea(pt care platea chirie) nu a ales sa construiasca un stadion de la 0??ma uit si acum la stadioanele construite in portugalia pt euro 2004,supr stadioane construite cu bani putini,spre exemplu Dragao cu 50.000 locuri si stadion de 5 stele,omologat Fifa ,a costat 100 milioane euro,asta ar fi trebuit sa faca Becalii prin 2005-2006 cand nu era criza si avea bani la greu,la vremea aceea 100 milioane nici nu le simtea,putea sa faca un stadion de 30.000 locuri si cred ca iesea la 70-80 milioane(spre exemplu stadionul:Estadio Municipal de Aveiro,stadion de 30.000 locuri a costat in jur de 60 milioane euro si vreau sa zic ca este un super stadion),dar macar aveam si noi un stadion calumea.......
sus

anonimu

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 22 mai 2010 20:44 de anonimu

apropo de stadioane.......care este stadionul vostru favorit?
sus

compot

Expert member
1548 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 23 mai 2010 06:40 de compot

apropo de stadioane.......care este stadionul vostru favorit?

Old Trafford.
Pana-n 2012 vom avea si noi unul!
Defapt, speram !



Femeile nu gem...
Femeile compot
sus

compot

Expert member
1548 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 23 mai 2010 06:43 de compot

sa-l aduca pe Raul Gonzales,am inteles ca va pleca de la Real,isi va rezilia contractul ....

Nu vine la Steaua. Oricum, stii si tu, salariul lunar e de maxim 10.000 euro. La echipa la care va pleca va lua 10.000 euro la fiecare gol, cel putin !!




Femeile nu gem...
Femeile compot
sus

Bozgoru

Expert member
3081 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 25 mai 2010 02:59 de Bozgoru

cu,a costat 100 milioane euro,asta ar fi trebuit sa faca Becalii prin 2005-2006 cand nu era criza si avea bani la greu,la vremea aceea 100 milioane nici nu le simtea,.....

becali nu a avut niciodata banii cu care se lauda... nu credeti tot ce vedeti la tv.. are bani dar nu la nivelul de a fii nici macar in top 500 in Romania.. adica ma refer la un adevarat TOP 500... nu UN TOP IN CARE TOTI COCALARII dau 2000-3000 de euro la ziarist sa-i bage si pe ei acolo...
sus

anonimu

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 26 mai 2010 23:20 de anonimu


becali nu a avut niciodata banii cu care se lauda... nu credeti tot ce vedeti la tv.. are bani dar nu la nivelul de a fii nici macar in top 500 in Romania.. adica ma refer la un adevarat TOP 500... nu UN TOP IN CARE TOTI COCALARII dau 2000-3000 de euro la ziarist sa-i bage si pe ei acolo...
ba da 50 milioane sa bage intr-un stadion avea,sau daca nu baga el sa bage parvenitul ala de Tiriac,care la Madrid face fel de fel de sali de sport,organizeaza turnee de tenis cu premii de milioane de dolari si in romanica nu face nimic sau macar Dinu Petroliciu sa faca ceva ca la cat a furat tara asta sa dea macar 0,0001% prin constructia unui stadion/sala sau ceva acolo,o construcite pt practicarea sportului....ati vazut la meciul oltchim-viborc,tabela s-a stricat,in sala a patruns ploaia.....ca la noi la nimeni
sus

Bozgoru

Expert member
3081 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 27 mai 2010 03:32 de Bozgoru

ba da 50 milioane sa bage intr-un stadion avea,sau daca nu baga el sa bage parvenitul ala de Tiriac,care la Madrid face fel de fel de sali de sport,organizeaza turnee de tenis cu premii de milioane de dolari si in romanica nu face nimic sau macar Dinu Petroliciu sa faca ceva ca la cat a furat tara asta sa dea macar 0,0001% prin constructia unui stadion/sala sau ceva acolo,o construcite pt practicarea sportului....ati vazut la meciul oltchim-viborc,tabela s-a stricat,in sala a patruns ploaia.....ca la noi la nimeni
nu baga nimeni nimic daca nu au de castigat.. daia au si ajuns la averile astea... nu s-au bagat in nimic ,,non-profit,,...
sus

compot

Expert member
1548 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 29 mai 2010 19:01 de compot

Hai Romania !!!


Femeile nu gem...
Femeile compot
sus

Derby County

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 30 mai 2010 18:34 de Derby County

Hai Romania !!!
am luat 3 goluri de cascadorii rasului,Jabulani e de vina ca e rotunda....
sus

compot

Expert member
1548 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 31 mai 2010 06:14 de compot

am luat 3 goluri de cascadorii rasului,Jabulani e de vina ca e rotunda....


Oribil...
Oricum, nici campania asta de calificare nu va fi una stralucita, din contra, eu cred ca va fi una mai proasta ca cea precedenta.
Nu prea mai sunt deloc jucatori care pot face diferenta la noi in fotbal.



Femeile nu gem...
Femeile compot
sus

Machiavelli

Expert member
1640 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 3 iun 2010 02:20 de Machiavelli



Oribil...
Oricum, nici campania asta de calificare nu va fi una stralucita, din contra, eu cred ca va fi una mai proasta ca cea precedenta.
Nu prea mai sunt deloc jucatori care pot face diferenta la noi in fotbal.

Suntem praf...0 barat...



Mie mi-e somn, mi-e lene, n-am chef sa discut- mie mi-e foame, mi-e sete si vreau sa f*t!
sus

Machiavelli

Expert member
1640 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Fotbal

scris pe 3 iun 2010 02:21 de Machiavelli

eram sigur ca asta o sa zici,ce conteaza cum a fost,conteaza ca Bayern e in finala
nu fii asa sigur

ia zi cumetre...ce ai facut pe 22 mai?ti-a placut meciul?nu exista bayern...exista decat Robben



Mie mi-e somn, mi-e lene, n-am chef sa discut- mie mi-e foame, mi-e sete si vreau sa f*t!
sus

tot eu

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fotbal

scris pe 3 iun 2010 23:44 de tot eu


ia zi cumetre...ce ai facut pe 22 mai?ti-a placut meciul?nu exista bayern...exista decat Robben
nici inter nu exista.... exista decat Mourinho,dupa plecarea lu,Inter va revenii la forma de altadata,adica se bate la primele 3 locuri in Italia(asta datorita retrogradarii lui Juve si imbatranirii lotului lui Ac milan si devalorificarea lui),va ajunge prin grupele Champions League,face act de prezenta si se intoarce acasa .... e drept ca nici Bayern nu mai e ce a fost prin anii 70-80 sau pe la sfarsitul anilor 90 (1998-2002) insa fata de inter este o chipa cu o traditie mai mare in champions league si va ramane,daca isi iau un fundas calumea in locul lui Van Buyten ca are 2metri 100kg si se misca ca un mos si sa-l dea o data pe expiratu de Ribery,de banii luati pe el sa cumpere alt mijlocas sau tot un fundas,iar legat de finala ,sincer nu inteleg de ca Van Gaal ,nu inteleg de ce l-a folosit atacant pe Muller si l-a tinut pe banca pe KLOSE sau GOMEZ.......imi este dor de vremurile cand la Bayern jucau fotbalisti gen: Olivr Kahn(neamtz adevarat,cu o privire infioratoare,cand se uita la un adversar facea ala pe el de frica),Thomas Linke,Samuel Kuffour,Willy Sagnol,Robert Kovac,Nico Kovac,Jens Jeremies,Stefan Effemberg(la fel ca si oliver kahn,avea o privire infioratoare si un devotament incredibil,acum Schweinsteiger mi se pare ca se aseamana cu Effemberg,se zice chiar ca ar fi fisu'),Hargraves,Bixente Lizarazu,Hasan Salihamidzic,Mehmet Scholl,Michael Tarnat,Giovane Elber,Carsten Janker(un super atacant,imi placea cum juca la aceea vreme,la fel un alt jucator gigant,in jur de 1.95 si o privire infioratoare de ziceai ca vrea sa muste din adversar),Roque Santa Cruz,Alexander Zikler,in vremurile acestea de glorie al bayernului ,interul avea vreo 10-11 ani de cand se chinuia sa ia titlul in italia(adica prin 2000-2001),in champions league nici nu mai putem vorbii,ca daca ajungeau prin grupe era chiar o performanta pt ei,asa era si Barcelona pe vremea aceea in C.L insa acestia spre deosebire de Inter acum si-au facut echipa.....
sus

compot

Expert member
1548 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fotbal

scris pe 4 iun 2010 06:09 de compot

Romania 0-1 Macedonia

Dezastru !!!!



Femeile nu gem...
Femeile compot
sus

Machiavelli

Expert member
1640 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fotbal

scris pe 4 iun 2010 13:33 de Machiavelli

Romania 0-1 Macedonia

Dezastru !!!!

Pe mine unul nu mai ma mira nimic...nu avem nimic...nici antrenor nici jucatori...acum ne vor trebuii 10 ani de munca,ca sa iesim din mlastina in care suntem...unde esti tu Hagi????????



Mie mi-e somn, mi-e lene, n-am chef sa discut- mie mi-e foame, mi-e sete si vreau sa f*t!
sus

RicardoRocha

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fotbal

scris pe 4 iun 2010 13:35 de RicardoRocha

Romania 0-1 Macedonia

Dezastru !!!!
nu ar trebui sa te mai mire nimic .....am ajuns rau de tot...ce sa faci cu vedete gen: Chivu,Tanase,Mutu(in putinele momente cand nu trage pe nas) ....astea sunt niste pleve,acum are si Gabonul sanse sa ne bata,chiar si Samoa Americana(app de Samoa Americana,am vazut ca in preliminariile pt nu mai stiu ce campionat mondial,Australia i-a dat lu samoa 31-0,pe noi Samoa cred ca ne bate),in preliminarii deabia am batut cu chiu cu vai Insulele Feroe,va dati seama ce fotbal avem??
Ne bate Israelul,ne bate Ucraina,ne bate Macedonia,ne chinui cu Insulele Feroe sa le dam 1-0,fotbalistii lui insulele feroe fiin manageri,tamplari,zidari etc,ei joaca fotbal doar in timpul liber,nici antrenamentele nu si le fac...... am ajuns rau de tot.....am auzit de curand ca suntem pe locul 28 in lume???
sus

compot

Expert member
1548 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fotbal

scris pe 4 iun 2010 19:29 de compot

Pe mine unul nu mai ma mira nimic...nu avem nimic...nici antrenor nici jucatori...acum ne vor trebuii 10 ani de munca,ca sa iesim din mlastina in care suntem...unde esti tu Hagi????????


Razvan Lucescu e un antrenor bun, dar clar, e prea mic pentru nationala. Nu face selectia bine, parerea mea.
Hagi... pai peste vreo 10 ani, o sa vina fiu'su !!! Am auzit ca e talentat !



Femeile nu gem...
Femeile compot
sus

Machiavelli

Expert member
1640 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fotbal

scris pe 5 iun 2010 02:40 de Machiavelli



Razvan Lucescu e un antrenor bun, dar clar, e prea mic pentru nationala. Nu face selectia bine, parerea mea.
Hagi... pai peste vreo 10 ani, o sa vina fiu'su !!! Am auzit ca e talentat !

Da...dar nu cred ca va ajunge la performantele lui tac-su...si dintr-un simplu fapt:nu mai este ordinea si disciplina ce era atunci...acum ai vazut si u mari jucatori ca tanase sau ceilalti pe unde isi petrec timpul cu pitipoancele...pe noi tehnologia ne impinge din ce in ce mai mult in groapa...asa si cu fotbalul...fara disciplina,onoare si dorinta de joc nu vei putea face niciodata performanta ... insa noi tindem sa ne imbatam cu apa rece



Mie mi-e somn, mi-e lene, n-am chef sa discut- mie mi-e foame, mi-e sete si vreau sa f*t!
sus

ursaru

Expert member
1377 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fotbal

scris pe 7 iun 2010 14:33 de ursaru

Maine incepe CM.aveti vreo favorita?


After the therapy, and the psychiatry, and the meetings, you know what it all comes down to? You're all fucked up.
sus

McLove

Expert member
3587 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fo

scris pe 7 iun 2010 15:58 de McLove

Maine incepe CM.aveti vreo favorita?

Eu stiam ca incepe pe 11, adica vineri..
Maine e concertul kick-off.

Meciuri pe 11 iunie 2010

17.00 Africa de Sud - Mexic
21.30 Uruguay - Franta



Cei ce se tem de prafuri, iarbă şi seringi să reţină
Droguri tari ţi se injectează prin timpan şi retină.
sus

compot

Expert member
1548 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fo

scris pe 7 iun 2010 19:57 de compot

Vineri incepe CM.aveti vreo favorita?

Da, am mai multe: Portugalia, Spania, Anglia.



Femeile nu gem...
Femeile compot
sus
Pagina 2 din 33
«   1   2   3   4   5 ... 33   »


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

21 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate