Fotbal

Pagina 29 din 33
«   1 ... 26   27   28   29   30   31   32   33   »

girls2

Veteran member
196 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 16 dec 2010 20:02 de girls2

Cupa Campionilor a fost castigata o data. Vreau sa aud de la tine meciuri in care romanii au pierdut in relungiri calificari.N-a pierdut Steaua in semifinalele UEFA in 2006 in prelungiri?Daca nu era Vali "Ceasca" nu pupa Steaua nici o cupa
sus

compot

Expert member
1548 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 16 dec 2010 21:26 de compot

http://www.sport.ro/video/momente.html

Noi suntem romani!



Femeile nu gem...
Femeile compot
sus

compot

Expert member
1548 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 16 dec 2010 21:49 de compot

Ce parere aveti de Surdu, si de atitudinea lui?
In viziunea mea, e un jucator foarte slab, cu o atitudine de ratat.
Tocmai ce-am citit ca s-a certat cu Lungu, iar in partida cu Liverpool, i-a injurat pe Lato si Szekely.
Cum comentati asta?




Femeile nu gem...
Femeile compot
sus

ThT

Expert member
1423 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 16 dec 2010 22:00 de ThT

http://www.sport.ro/liga-1/intariri-pentru-steaua-dica-nu-vrea-la-dinamo-sau-rapid-banii-nu-conteaza-in-revenirea-la-steaua.html


ce parere aveti?eu unul mi-as dori sa-l revad la steaua.



Behind my smile is everything you'll never understand!
sus

Machiavelli

Expert member
1640 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 16 dec 2010 23:22 de Machiavelli

de Tatarusanu nu comenteaza nimeni??

El a ajutat Steaua sa se califice in Europa...In schimb Kape ar trebuii sa zboare in mama ma'sii de la Steaua..El e singurul vinovat...Surdu si Stancu cat dracu sa mai faca?



Mie mi-e somn, mi-e lene, n-am chef sa discut- mie mi-e foame, mi-e sete si vreau sa f*t!
sus

Machiavelli

Expert member
1640 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 16 dec 2010 23:27 de Machiavelli


Sincer doar ambitia personala l-ar putea aduce pe acel Dicanho de care Steaua are nevoie ca de aer



Mie mi-e somn, mi-e lene, n-am chef sa discut- mie mi-e foame, mi-e sete si vreau sa f*t!
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Vrea careva cartonas galben/rosu de sarbatori?

scris pe 17 dec 2010 02:22 de ExoticDream

Asta este un topic "de baieti", nu m-am amestecat pana acum in discutiile voastre in care tocati marunt "sportul rege" mai ceva ca sexul (cred ca veti bate recordul la numar de pagini!), insa am primit reclamatii cum ca v-ati apucat de faulturi pe-aici! Eu inteleg ca nu sunteti toti suporteri ai aceleiasi echipe, ca aveti simpatii si antipatii diferite, insa va propun sa ne pastram in limitele bunului simt si sa dezbatem chestiunile arzatoare in mod civilizat, OK? Nu as vrea ca cineva sa primeasca avertisment sau sa fie eliminat de pe "teren" pentru replici jignitoare tocmai acum, cand Mosul e pe drum...

Sper ca ne-am inteles!



"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

SORIN28

Expert member
3805 mesaje

Re: Vrea careva cartonas galben/rosu de sarbatori?

scris pe 17 dec 2010 09:31 de SORIN28

Asta este un topic "de baieti",
...si lasa-l asa


nu m-am amestecat pana acum in discutiile voastre in care tocati marunt "sportul rege" mai ceva ca sexul (cred ca veti bate recordul la numar de pagini!)

Nici de acum inainte, cat sunt eu prezent sau mod.


insa am primit reclamatii cum ca v-ati apucat de faulturi pe-aici!
Daca existau faulturi, le vedeam si sanctionam eu. Din moment ce nu am vazut nimic, nici macar de cartonas galben...cred ca ai primit spaga ca sa elimini jucatorii.


Eu inteleg ca nu sunteti toti suporteri ai aceleiasi echipe, ca aveti simpatii si antipatii diferite, insa va propun sa ne pastram in limitele bunului simt si sa dezbatem chestiunile arzatoare in mod civilizat, OK?
Daca "explici" mai bine, poate vad si eu injuriile alea desi cred ca am citit cam ce a scris fiecare pe aici si nimic nu a semanat a fault, poate o mica impingere dar sigur nu a fost fault.
Cine stie, in reluare poate se vede mai bine.


Nu as vrea ca cineva sa primeasca avertisment sau sa fie eliminat de pe "teren" pentru replici jignitoare tocmai acum, cand Mosul e pe drum...

Sper ca ne-am inteles!
La mine nu vine mosul, vine baba iar cartonasele le dau eu, tu dai doar perioada de penalizare.



Radio Greu de difuzat

http://radio-host.ro:8012/
sus

compot

Expert member
1548 mesaje

Re: Re: Vrea careva cartonas galben/rosu de sarbat

scris pe 17 dec 2010 15:30 de compot

http://www.prosport.ro/fotbal-extern/liga-campionilor/meci-accesibil-pentru-mircea-lucescu-in-optimi-roma-sahtior-donetk-reeditarea-finalei-din-2010-inter-bayern-vezi-meciurile-7825894

Ce parere aveti? Pe cine vedeti in urmatoarea faza a competitiei?

Printre altele, Real Madrid are ocazia sa se revanseze in fata celor de la Lyon. Cu Mourinho vad Realul mai departe.

Ol. Marseille, prada usoara pentru Manchester.

Shahtior... parerea mea e ca e mai buna in acest moment ca Roma.

ottenham trece fara probleme de AC. Milan.

Bayern - Inter, e cea mai asteptata confruntare! Daca ramane Benitez, Bayern poate juca si cu rezervele.

Arsenal - Barcelona. Fara absolut nicio emotie pentru catalani vor veni victoriile, desi Wenger ma contrazice. Imi doresc din tot sufletul sa aiba dretate!

Copenhaga - Chelsea

De cand cu Adi Mutu, am o boala pe Chelsea... pacat ca se vor califica..

Valencia - Shalke.

Nu stiu ce sa zic...



Femeile nu gem...
Femeile compot
sus

Machiavelli

Expert member
1640 mesaje

Re: Re: Vrea careva cartonas galben/rosu de sarbat

scris pe 17 dec 2010 15:49 de Machiavelli


Daca existau faulturi, le vedeam si sanctionam eu. Din moment ce nu am vazut nimic, nici macar de cartonas galben...cred ca ai primit spaga ca sa elimini jucatorii.

Daca nu stergeai mesajele la care dadusem reply vedeai destule cartonase,atunci cred ca iti schimbai parerea ...



Mie mi-e somn, mi-e lene, n-am chef sa discut- mie mi-e foame, mi-e sete si vreau sa f*t!
sus

Rolando

Expert member
1553 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 17 dec 2010 16:18 de Rolando

Ce parere aveti de Surdu, si de atitudinea lui?
tu ce parere a de lipsa lui ronaldo de aici: http://www.sport.ro/anglia/asta-e-cel-mai-bun-11-din-istoria-lui-manchester-united.html ?



http://www.youtube.com/watch?v=MGcVm90rkug
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Re: Vrea careva cartonas galben/rosu de sa

scris pe 17 dec 2010 21:19 de ExoticDream


Daca nu stergeai mesajele la care dadusem reply vedeai destule cartonase,atunci cred ca iti schimbai parerea ...


Nu le-a sters el, ci eu, erau prea urate ca sa le mai suporte spatiul asta, fie el si virtual! Vom redeveni civilizati, vei vedea.




"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Vrea careva cartonas galben/rosu de sarbat

scris pe 17 dec 2010 21:30 de ExoticDream

...si lasa-l asa

Nici de acum inainte, cat sunt eu prezent sau mod.


Din partea mea, l-as lasa cu draga inima, dar cateodata, cand sunt atentionata ca se depasesc limitele bunului simt si tu nu esti prin preajma, nu am incotro si intervin. Imagineaza-ti ca esti arbitru la centru si eu am vazut reluarile!

si Daca existau faulturi, le vedeam si sanctionam eu. Din moment ce nu am vazut nimic, nici macar de cartonas galben...cred ca ai primit spaga ca sa elimini jucatorii.

Daca "explici" mai bine, poate vad si eu injuriile alea desi cred ca am citit cam ce a scris fiecare pe aici si nimic nu a semanat a fault, poate o mica impingere dar sigur nu a fost fault.
Cine stie, in reluare poate se vede mai bine.


Asa este, nu le-ai vazut, au fost cateva mesaje foarte urate, in care Rolando a apelat la "expresii", ca sa nu le calific altfel, legate de moartea mamei si nu numai. Imi pare rau, dar asa ceva nu putem tolera, aici nu este maidan si oricat v-ati ciondani pe teme fotbalistice, nu este permis sa apelati la astfel de "argumente".

Cu aceasta ocazie, il AVERTIZEZ din nou pe ROLANDO sa-si cenzureze limbajul, este ultima data cand ii atrag atentia. La urmatoarea abatere, va fi banat fara avertisment!

La mine nu vine mosul, vine baba iar cartonasele le dau eu, tu dai doar perioada de penalizare.


Ma tem ca nu mai apuca nici campionatul urmator la cata perioada de penalizare va primi daca mai faulteaza o singura data! Te rog sa fii cu ochii pe el, domnule arbitru!




"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

Rolando

Expert member
1553 mesaje

Re: Re: Re: Vrea careva cartonas galben/rosu de sa

scris pe 17 dec 2010 22:15 de Rolando

Asa este, nu le-ai vazut, au fost cateva mesaje foarte urate, in care Rolando a apelat la "expresii", ca sa nu le calific altfel, legate de moartea mamei si nu numai.
dupa ce in prealabil,machiavelli a zis de mama tot ce i-a venit la gura,din cauza ca am zis de steaua ca este slaba....lucru acesta de ce nu este specificat?



http://www.youtube.com/watch?v=MGcVm90rkug
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Re: Re: Vrea careva cartonas galben/rosu d

scris pe 17 dec 2010 22:38 de ExoticDream

dupa ce in prealabil,machiavelli a zis de mama tot ce i-a venit la gura,din cauza ca am zis de steaua ca este slaba....lucru acesta de ce nu este specificat?


Peace, men! OK?



"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

Rolando

Expert member
1553 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Vrea careva cartonas galben/ro

scris pe 17 dec 2010 22:53 de Rolando



Peace, men! OK?
poti sa fii macar obiectiva si sa prezinti exact ce s-a intamplat,daca tot te-ai apucat sa povestesti ce si cum



http://www.youtube.com/watch?v=MGcVm90rkug
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vrea careva cartonas galbe

scris pe 18 dec 2010 01:46 de ExoticDream

poti sa fii macar obiectiva si sa prezinti exact ce s-a intamplat,daca tot te-ai apucat sa povestesti ce si cum


Ma straduiesc sa fiu obiectiva, stai linistit. Machiavelli a zis ceva de Steaua parca, iar tu ai facut o "gluma" vis-a-vis de mama moarta, lucru care l-a oripilat pe Machiavelli. Acum regret ca n-am lasat temporar posturile alea (ale voastre plus unul al lui girls2 parca), nu ma gandeam ca mai despicam firul in 15 cand cel mai simplu era sa facem pace si sa fim mai atenti in viitor!




"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

Rolando

Expert member
1553 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vrea careva cartonas g

scris pe 18 dec 2010 01:58 de Rolando



Ma straduiesc sa fiu obiectiva, stai linistit. Machiavelli a zis ceva de Steaua parca, iar tu ai facut o "gluma" vis-a-vis de mama moarta, lucru care l-a oripilat pe Machiavelli. Acum regret ca n-am lasat temporar posturile alea (ale voastre plus unul al lui girls2 parca), nu ma gandeam ca mai despicam firul in 15 cand cel mai simplu era sa facem pace si sa fim mai atenti in viitor!

eu am zis ceva de steau si girls2 a zis ceva de steaua,machiavellin nu avea cum sa zica de steaua ceva rau ca el este stelist...... machiavelli s-a legat de mamele noastre,nervos fiind,ca noi am spus despre steaua ca este o echipa slaba...... nu mi-a convenit ca eu am fost scos tap ispasitor din toata chestia asta



http://www.youtube.com/watch?v=MGcVm90rkug
sus

compot

Expert member
1548 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 18 dec 2010 06:01 de compot



Lipseste Cristiano Ronaldo si multi altii. Ce sa zic, ziaristii asa cred, e treaba lor. Cred ca Ferguson e cel mai in masura sa spuna asta. Dar nu uita, CR7 are nenumarate premii individuale si nu numai, castigate in Premiere League. Prin asta, ziaristii au sfidat foarte multi jucatori care-au jucat in Anglia, parerea mea.

eu am zis ceva de steau si girls2 a zis ceva de steaua,machiavellin nu avea cum sa zica de steaua ceva rau ca el este stelist...... machiavelli s-a legat de mamele noastre,nervos fiind,ca noi am spus despre steaua ca este o echipa slaba...... nu mi-a convenit ca eu am fost scos tap ispasitor din toata chestia asta


Ai antecedente amice! Ti s-a atras atentia sa incetezi cu posturile jignitoare. Vezi, asa se intampla cand te iei de Steaua.
Steaua e Steaua, toti tre' sa-ntelegeti asta, are cei mai multi suporteri din tara, indiferent de pozitia in clasament, adica este cea mai iubita echipa din Romania, in acelasi timp, cea mai renumita in afara tarii, cu cele mai bune rezultate pe plan mondial.
Ca sa fii iertat, stii cum e: M**E Dinamo sa "se-auda" din mainile tale!
Apoi un Forta Steaua si esti iertat de toate pacatele!



Femeile nu gem...
Femeile compot
sus

Machiavelli

Expert member
1640 mesaje

Re: Re: Re: Re: Vrea careva cartonas galben/rosu d

scris pe 18 dec 2010 07:09 de Machiavelli

dupa ce in prealabil,machiavelli a zis de mama tot ce i-a venit la gura,din cauza ca am zis de steaua ca este slaba....lucru acesta de ce nu este specificat?

Copilul joaca frumos...nu trebuia sa iti editezi mesajele din care sa reiasa ce am zis eu si ce ai zis tu..



Mie mi-e somn, mi-e lene, n-am chef sa discut- mie mi-e foame, mi-e sete si vreau sa f*t!
sus

girls2

Veteran member
196 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vrea careva cartonas g

scris pe 18 dec 2010 07:14 de girls2


Acum regret ca n-am lasat temporar posturile alea (ale voastre plus unul al lui girls2 parca),

Te rog sa-mi arati si mie vreun post in care am adus jigniri sau injurii la adresa unui user
sus

Machiavelli

Expert member
1640 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vrea careva carton

scris pe 18 dec 2010 07:16 de Machiavelli

eu am zis ceva de steau si girls2 a zis ceva de steaua,machiavellin nu avea cum sa zica de steaua ceva rau ca el este stelist...... machiavelli s-a legat de mamele noastre,nervos fiind,ca noi am spus despre steaua ca este o echipa slaba...... nu mi-a convenit ca eu am fost scos tap ispasitor din toata chestia asta

nu m'am legat de mamele tuturor..decat despre MAICA"TA cand am spus ca nu stie ce "destept" are acasa...de unde dracu scoti toate prostiile astea pe gura?



Mie mi-e somn, mi-e lene, n-am chef sa discut- mie mi-e foame, mi-e sete si vreau sa f*t!
sus

SORIN28

Expert member
3805 mesaje

Fotbal

scris pe 18 dec 2010 10:45 de SORIN28

Si asta a fost ultimul mesaj off-topic. Restul le sterg fara drept de apel si fara sa ma intereseze ca plangeti sau va spargeti tastaturile de ciuda ca ati scris degeaba.


Radio Greu de difuzat

http://radio-host.ro:8012/
sus

girls2

Veteran member
196 mesaje

Re: Re: Re: Vrea careva cartonas galben/rosu de sa

scris pe 18 dec 2010 19:22 de girls2

Mai departe cred ca trec Realul,Barcelona,Valencia,Chelsea,Manchester,Milan,Bayern si Sahtior.Lyon-ul anul asta n-are nici o sansa cu Realul,Barcelona va trece fara probleme de "pustii" lui Wenger,Valencia si Chelsea nu cred ca au emotii(poate Valencia sa aiba ceva probleme).La Milan-Tottenham te contrazic,Ibrahimovic poate oricand sa agate o centrare si s-o bage in ate.La cum joaca Inter,n-are nici o sansa cu nemtii.La cum am vazut ca a jucat in grupe Sahtiorul o bate sigur pe Roma
sus

alexbrr

Junior member
23 mesaje

Re: Re: Re: Re: Vrea careva cartonas galben/rosu d

scris pe 19 dec 2010 11:08 de alexbrr

http://www.sport.ro/spania/toata-galaxia-il-uraste-pe-ronaldo-cr7-are-doar-3-prieteni-la-real-vezi-care.html
sus

girls2

Veteran member
196 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Vrea careva cartonas galben/ro

scris pe 19 dec 2010 12:02 de girls2

De ce crezi ca se intampla asta?Din cauza orgoliului,egoismului si a fitelor sale.Probabil cei 3 vor sa iasa astfel in evidenta ca pe teren n-o fac in mod pozitiv(exceptie DiMaria)
sus

SORIN28

Expert member
3805 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vrea careva cartonas galbe

scris pe 19 dec 2010 12:33 de SORIN28

De ce crezi ca se intampla asta?Din cauza orgoliului,egoismului si a fitelor sale.Probabil cei 3 vor sa iasa astfel in evidenta ca pe teren n-o fac in mod pozitiv(exceptie DiMaria)

Citeste ce scrie aici: "Marca scrie ca CR7 are numai trei prieteni la Real Madrid: Pepe, Marcelo si Di Maria, care nu a apucat insa sa stea prea mult prin preajma lui." ....exact la sfarsitul articolului.

Impresii de fotbalist retardat.



Radio Greu de difuzat

http://radio-host.ro:8012/
sus

girls2

Veteran member
196 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vrea careva cartonas g

scris pe 19 dec 2010 13:08 de girls2

Am precizat ca Di Maria face exceptie.
sus

ursaru

Expert member
1377 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vrea careva carton

scris pe 21 dec 2010 01:05 de ursaru


Ce jucatori ati vrea sa aduca Steaua in iarna asta?



After the therapy, and the psychiatry, and the meetings, you know what it all comes down to? You're all fucked up.
sus

Machiavelli

Expert member
1640 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vrea careva ca

scris pe 21 dec 2010 01:27 de Machiavelli


Ce jucatori ati vrea sa aduca Steaua in iarna asta?

Moraes,Wesley si Rapa



Mie mi-e somn, mi-e lene, n-am chef sa discut- mie mi-e foame, mi-e sete si vreau sa f*t!
sus
Pagina 29 din 33
«   1 ... 26   27   28   29   30   31   32   33   »


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

16 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate