intrebare

Pagina 2 din 2
«   1   2

nemesis

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 7 ian 2005 04:35 de nemesis



Am vazut ca u faci 20 in august....e chiar asha mare diferenta?


"Credema", este abisala...
sus

valentine

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 7 ian 2005 05:25 de valentine



"Credema", este abisala...




crezi u? defapt ce te face sa crezi asta?
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: intreb

scris pe 7 ian 2005 20:13 de ExoticDream



Totusi e un inceput ca retii tot ce scriu pai ce diferenta de varsta e?....eu am 19 u?


Sa nu exageram, nu retin chiar tot ce scrii in noptile tale de nesomn, n-as mai avea loc de citatele din Cioran (ala cu baladele)! Mda...Eu fac in curand 21....in alt topic ziceai ca ai 13....hotaraste-te! Hai la multi ani si sa traim bine, dar...depinde cu cine!!!



"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: in

scris pe 7 ian 2005 20:15 de ExoticDream




Fac 19


Da, si eu voi face 26 intr-o zi...sper!!!



"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 7 ian 2005 20:16 de ExoticDream



Am vazut ca u faci 20 in august....e chiar asha mare diferenta?


Chiar daca ai vazut gresit, diferenta ramane tot mare....



"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: intrebare

scris pe 7 ian 2005 20:25 de ExoticDream




Cea mai mare greseala a unui baiat....sa gandeasca ca o fata nu e de nasul lui...sincer sa fiu nu sufar de negativism...


Ai dreptate, o vom numi "Axioma lui valentine":

Orice baiat, indiferent de dotare (a se citi mobilare a creierului: inteligenta - IQ), educatie, sensibilitate, varsta, personalitate etc. are dreptul sa acceseze oricand, oriunde si in orice scop orice fata isi doreste. Incompatibilitatile sunt excluse cu exceptia situatiilor in care fata nu corespunde dpdv fizic sau financiar!

Spor la vanatoare!!!



"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

valentine

Expert member
6465 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: intrebare

scris pe 7 ian 2005 23:27 de valentine



Ai dreptate, o vom numi "Axioma lui valentine":

Orice baiat, indiferent de dotare (a se citi mobilare a creierului: inteligenta - IQ), educatie, sensibilitate, varsta, personalitate etc. are dreptul sa acceseze oricand, oriunde si in orice scop orice fata isi doreste. Incompatibilitatile sunt excluse cu exceptia situatiilor in care fata nu corespunde dpdv fizic sau financiar!

Spor la vanatoare!!!




Oare voi ramane in istorie cu axioma asta??? Sa fiti onorati ca ati avut ocazia sa vb cu una dintre cele mai importante persoane din istoria ultimilor zile...
sus

Vampyrela

Expert member
568 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: in

scris pe 8 ian 2005 01:08 de Vampyrela



Sa nu exageram, nu retin chiar tot ce scrii in noptile tale de nesomn, n-as mai avea loc de citatele din Cioran (ala cu baladele)! Mda...Eu fac in curand 21....in alt topic ziceai ca ai 13....hotaraste-te! Hai la multi ani si sa traim bine, dar...depinde cu cine!!!


Ai uitat un lucru.......numai 3 persoane stiu adevarata lui varsta......ce te face sa crezi ca-ti spune adev?



Vampy
sus

valentine

Expert member
6465 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 8 ian 2005 03:47 de valentine



Ai uitat un lucru.......numai 3 persoane stiu adevarata lui varsta......ce te face sa crezi ca-ti spune adev?


Uite cine e desteapta si ma prinde
sus

Vampyrela

Expert member
568 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 8 ian 2005 05:28 de Vampyrela



Uite cine e desteapta si ma prinde



Hahahahaha.........ce ma bucur......ca te-am dat in fapt



Vampy
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 9 ian 2005 00:06 de ExoticDream



Ai uitat un lucru.......numai 3 persoane stiu adevarata lui varsta......ce te face sa crezi ca-ti spune adev?


Cele 3 persoane sunt mosul, baba si cu tine? Cand exista milioane de intrebari al caror raspuns vreau sa-l aflu, ce te face sa crezi ca sunt lesinata de curiozitate sa-i aflu varsta enigmatica???



"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

Vampyrela

Expert member
568 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 10 ian 2005 19:35 de Vampyrela



Cele 3 persoane sunt mosul, baba si cu tine? Cand exista milioane de intrebari al caror raspuns vreau sa-l aflu, ce te face sa crezi ca sunt lesinata de curiozitate sa-i aflu varsta enigmatica???


Nimic.....



Vampy
sus

valentine

Expert member
6465 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 11 ian 2005 09:13 de valentine



Cele 3 persoane sunt mosul, baba si cu tine? Cand exista milioane de intrebari al caror raspuns vreau sa-l aflu, ce te face sa crezi ca sunt lesinata de curiozitate sa-i aflu varsta enigmatica???



Faptu ca nus E. Cioran?
sus

valentine

Expert member
6465 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 11 ian 2005 09:13 de valentine



Cand exista milioane de intrebari al caror raspuns vreau sa-l aflu,



Ia enumerale aici...sa vedem la care pot eu sati raspund...
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 11 ian 2005 13:30 de ExoticDream




Faptu ca nus E. Cioran?


Macar "E" stii de unde vine? (Nu merge cu copy-paste!)



"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

valentine

Expert member
6465 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 12 ian 2005 11:11 de valentine



Macar "E" stii de unde vine? (Nu merge cu copy-paste!)




DE LA IONEL?
sus
Pagina 2 din 2
«   1   2


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

49 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate