Poveste!

Pagina 1 din 3
1   2   3   »

sabba

Expert member
1435 mesaje

Poveste!

scris pe 19 sep 2004 20:54 de sabba

" ai considerat intotdeauna ca motivul pentru care stau alaturi de tine este stras legat de o oareceare incapacitate de a avea o alta relatie.am inteles in final ca comportamentul tau s-a datorat acestui crez.nu vreau sa citez fraze care inca imi viuesc in minte, fraze spuse atunci cand eu te iubeam atat de mult...cu toate astea nu am incercat sa ma razbun si nici n-am s-o fac, dar CRED ca Dumnezeu a incetat sa-mi mai plateasca vechi facturi.....
...nu incerc sa te contactez, nu sunt cu ochii pe tine si-ti doresc sa-ti gasesti fericirea pe care eu am vrut-o pentru tine alaturi de mine si pe care n-am reusit sa ti-o ofer oricat de tare m-am straduit"

Am gasit scrisoarea asta pe un site de Povesti de dragoste adevarate, m-a impresionat foarte mult pentru ca .... si am vrut s-o cititi si voi!
Cred ca este ultimul post al meu pe acest forum!
Cred ca am stat destul!
Va doresc la toti numai bine!



Cand totul este pierdut, tot ce-ti ramane e viitorul!
sus

Flashlights

Senior member
88 mesaje

Re: Poveste!

scris pe 19 sep 2004 22:42 de Flashlights

" ai considerat intotdeauna ca motivul pentru care stau alaturi de tine este stras legat de o oareceare incapacitate de a avea o alta relatie.am inteles in final ca comportamentul tau s-a datorat acestui crez.nu vreau sa citez fraze care inca imi viuesc in minte, fraze spuse atunci cand eu te iubeam atat de mult...cu toate astea nu am incercat sa ma razbun si nici n-am s-o fac, dar CRED ca Dumnezeu a incetat sa-mi mai plateasca vechi facturi.....
...nu incerc sa te contactez, nu sunt cu ochii pe tine si-ti doresc sa-ti gasesti fericirea pe care eu am vrut-o pentru tine alaturi de mine si pe care n-am reusit sa ti-o ofer oricat de tare m-am straduit"

Am gasit scrisoarea asta pe un site de Povesti de dragoste adevarate, m-a impresionat foarte mult pentru ca .... si am vrut s-o cititi si voi!
Cred ca este ultimul post al meu pe acest forum!
Cred ca am stat destul!
Va doresc la toti numai bine!


La inceput a fost cuvantul, apoi au venit userii, apoi au inceput sa curga mesajele dar toate au un sfarsit.
Ashes to ashes and dust to dust



Blink Blink
sus

dualis

Veteran member
478 mesaje

Re: Re: Poveste!

scris pe 19 sep 2004 23:48 de dualis

La inceput a fost cuvantul, apoi au venit userii, apoi au inceput sa curga mesajele dar toate au un sfarsit.
Ashes to ashes and dust to dust


Chiar si repetarea vorbelor tale se va termina intr-o buna zi.



Câinii tãi sãlbatici vor sã fie liberi
I want you to hit me as hard as you can !
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Poveste!

scris pe 20 sep 2004 12:10 de ExoticDream

" ai considerat intotdeauna ca motivul pentru care stau alaturi de tine este stras legat de o oareceare incapacitate de a avea o alta relatie.am inteles in final ca comportamentul tau s-a datorat acestui crez.nu vreau sa citez fraze care inca imi viuesc in minte, fraze spuse atunci cand eu te iubeam atat de mult...cu toate astea nu am incercat sa ma razbun si nici n-am s-o fac, dar CRED ca Dumnezeu a incetat sa-mi mai plateasca vechi facturi.....
...nu incerc sa te contactez, nu sunt cu ochii pe tine si-ti doresc sa-ti gasesti fericirea pe care eu am vrut-o pentru tine alaturi de mine si pe care n-am reusit sa ti-o ofer oricat de tare m-am straduit"

Am gasit scrisoarea asta pe un site de Povesti de dragoste adevarate, m-a impresionat foarte mult pentru ca .... si am vrut s-o cititi si voi!
Cred ca este ultimul post al meu pe acest forum!
Cred ca am stat destul!
Va doresc la toti numai bine!


Sabba, te rog nu pleca!



"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

squaw

Senior member
80 mesaje

Re: Re: Poveste!

scris pe 20 sep 2004 12:31 de squaw



Sabba, te rog nu pleca!
O iubesti?Si eu!
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Re: Poveste!

scris pe 20 sep 2004 12:34 de ExoticDream

O iubesti?Si eu!


Da, o iubesc, este "useritza" mea preferata!!! Sper sa se razgandeasca si sa nu le dea satisfactie celor care ne doresc raul!



"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

FireSoul

Expert member
751 mesaje

Re: Re: Re: Poveste!

scris pe 20 sep 2004 12:36 de FireSoul

Sabba! te-ai tacanit??? Unde draq vrei sa pleci? Incepuse sa imi placa de tine, esti printre putinii useri care spun chestii interesante...shi tu pleci!!! Tradatoareo!


Save water! drink beer!!!
sus

Ionel

Expert member
1173 mesaje

Re: Poveste!

scris pe 20 sep 2004 23:31 de Ionel

" ai considerat intotdeauna ca motivul pentru care stau alaturi de tine este stras legat de o oareceare incapacitate de a avea o alta relatie.am inteles in final ca comportamentul tau s-a datorat acestui crez.nu vreau sa citez fraze care inca imi viuesc in minte, fraze spuse atunci cand eu te iubeam atat de mult...cu toate astea nu am incercat sa ma razbun si nici n-am s-o fac, dar CRED ca Dumnezeu a incetat sa-mi mai plateasca vechi facturi.....
...nu incerc sa te contactez, nu sunt cu ochii pe tine si-ti doresc sa-ti gasesti fericirea pe care eu am vrut-o pentru tine alaturi de mine si pe care n-am reusit sa ti-o ofer oricat de tare m-am straduit"

Am gasit scrisoarea asta pe un site de Povesti de dragoste adevarate, m-a impresionat foarte mult pentru ca .... si am vrut s-o cititi si voi!
Cred ca este ultimul post al meu pe acest forum!
Cred ca am stat destul!
Va doresc la toti numai bine!

Rau faci, dar nu te critic. Asa am facut si eu. Insa tu erai oarecum un liant, eu un dezintegrator.



iubesc oamenii asa cum sunt
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Poveste!

scris pe 21 sep 2004 11:01 de ExoticDream


Rau faci, dar nu te critic. Asa am facut si eu. Insa tu erai oarecum un liant, eu un dezintegrator.


Si pe mine ma batea gandul sa renunt....e prea multa rautate si aici, ca si in viata reala....oamenii marunti de afara se comporta la fel si in viata virtuala...dar poate totusi reusim sa ramanem macar un nucleu de oameni cumsecade care se intalnesc cand si cand aici si mai schimba o vorba...sa ne mai dam o sansa inainte sa renuntam si sa lasam forumul sa moara spre satisfactia dusmanilor si a concurentei! Ce parere aveti???



"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

dualis

Veteran member
478 mesaje

Re: Re: Poveste!

scris pe 22 sep 2004 01:41 de dualis


Rau faci, dar nu te critic. Asa am facut si eu. Insa tu erai oarecum un liant, eu un dezintegrator.


Nu erai nici un dezintegrator. Te-ai suparat insa, si pe mine, desi tu singur ai spus ca un prieten nu te lasa sa gresesti. Sunt sigur ca nu ai renuntat din cauza mea si vreau sa-ti spun doar atat : daca nu-ti vedeam si partea buna nu-ti mai aruncam nici o manusa.



Câinii tãi sãlbatici vor sã fie liberi
I want you to hit me as hard as you can !
sus

dualis

Veteran member
478 mesaje

Re: Poveste!

scris pe 22 sep 2004 01:53 de dualis

Cred ca este ultimul post al meu pe acest forum!
Cred ca am stat destul!
Va doresc la toti numai bine!

Si tu vino la datorie, ce crezi, ca faci ce vrei ?
Crezi ca e ultimul post, NOI NU CREDEM , crezi ca ai stat destul, DA, AI STAT DESTUL, e timpul sa vii aici leneso, ce crezi, ca scapi fara sa-mi trimiti albumul ala ?
Daca nu-l voi primi pana la ultimul meu post, care va veni in curand, o sa-i spun lu' nenea Vin Diesel (parca asa se scrie ) ca nu esti serioasa, la care el va spune : "Wow, there's other people like me !" si va veni la tine mancand pamantul.



Câinii tãi sãlbatici vor sã fie liberi
I want you to hit me as hard as you can !
sus

MamaOmida

Senior member
88 mesaje

Re: Poveste!

scris pe 22 sep 2004 06:34 de MamaOmida

Cred ca este ultimul post al meu pe acest forum!
Cred ca am stat destul!
Va doresc la toti numai bine!

Nu-sh de ce te inteleg.. nu-sh de ce am facut acelasi lucru.. oare din aceleasi motive??



daca intr-o zi simti un gol mare-n stomac.. mananca.. sigur ti-e foame..
sus

squaw

Guest

Re: Re: Poveste!

scris pe 23 sep 2004 16:49 de squaw


Nu-sh de ce te inteleg.. nu-sh de ce am facut acelasi lucru.. oare din aceleasi motive??
Si eu va spun adio.Motivele nu sunt legate numai de voi.Aveam prieteni aici si poate mi-as mai fi facut.Le multumesc si celor care ma considerau dusman.As fi vrut sa va cunosc mult mai bine.Cred ca m-am maturizat un pic tarziu.Maine fac 31 ani.Cu dragoste,Bogdan
sus

HappyBirthda

Guest

Re: Re: Re: Poveste!

scris pe 23 sep 2004 16:57 de HappyBirthda

Si eu va spun adio.Motivele nu sunt legate numai de voi.Aveam prieteni aici si poate mi-as mai fi facut.Le multumesc si celor care ma considerau dusman.As fi vrut sa va cunosc mult mai bine.Cred ca m-am maturizat un pic tarziu.Maine fac 31 ani.Cu dragoste,Bogdan


Nu face prostia sa te retragi, e pacat ca tocmai oamenii cu adevarat buni se simt inutili si luati in ras de cei multi si rai...Mai stai macar un timp... La multi ani pt cei 31 de ani!!!!!!!
sus

Huggy

Guest

Re: Re: Re: Poveste!

scris pe 24 sep 2004 08:37 de Huggy



Si pe mine ma batea gandul sa renunt....e prea multa rautate si aici, ca si in viata reala....oamenii marunti de afara se comporta la fel si in viata virtuala...dar poate totusi reusim sa ramanem macar un nucleu de oameni cumsecade care se intalnesc cand si cand aici si mai schimba o vorba...sa ne mai dam o sansa inainte sa renuntam si sa lasam forumul sa moara spre satisfactia dusmanilor si a concurentei! Ce parere aveti???


In viata de zi cu zi depinde in ce mediu te invarti . Forumul asta e unul mai special se pare . Am intrat pe un forum de emigrare si am gasit 3-4 oameni ce sunt peste hotare , un agent de emigrari ce isi fac timp si ajuta intiatii cu sfaturi . PE forumul de sort , culturism si fitness sunt altleti de performasnta si oameni 4X4 ce au trecut prin sport si se pricep . Dar aici ? Nu vad sa fie vreun medic sau vreun terapeut . Daca se aduce problema sexului se face un misto gen clasa a IX-a de liceu . Iar despre doragoste ... suntem prea "kool" sa avem un astfel de sentiment . Asa ca pe forumul asta in mare sunt altercatii intre utilizatori si cam atat .
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Re: Poveste!

scris pe 24 sep 2004 12:29 de ExoticDream

Si eu va spun adio.Motivele nu sunt legate numai de voi.Aveam prieteni aici si poate mi-as mai fi facut.Le multumesc si celor care ma considerau dusman.As fi vrut sa va cunosc mult mai bine.Cred ca m-am maturizat un pic tarziu.Maine fac 31 ani.Cu dragoste,Bogdan


La multi ani, Bogdan!!!

E alegerea ta sa parasesti acest forum, insa regret ca tocmai cei care au un cuvant de spus se simt marginalizati si scarbiti de comportamentul nedemn al unor useri ce confunda acet loc cu maidanul din spatele blocului. Ne-am facut prieteni aici, am vorbit cate in luna si in stele, am mai si invatat cate ceva, ne-am spus pasurile, am primit cate un sfat...Daca tragem linie si socotim, pana la urma bilantul e cu plus... Ce zici, mai ramai? Nu cred sa ai dusmani aici... Mai gandeste-te! Fara oameni ca tine, ca aluka, sabba, inuendo, forumul asta se va umple de aberatii....si e pacat!



"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

YLoveCamelia

Expert member
721 mesaje

Re: Re: Re: Poveste!

scris pe 24 sep 2004 20:59 de YLoveCamelia



Si pe mine ma batea gandul sa renunt....e prea multa rautate si aici, ca si in viata reala....oamenii marunti de afara se comporta la fel si in viata virtuala...dar poate totusi reusim sa ramanem macar un nucleu de oameni cumsecade care se intalnesc cand si cand aici si mai schimba o vorba...sa ne mai dam o sansa inainte sa renuntam si sa lasam forumul sa moara spre satisfactia dusmanilor si a concurentei! Ce parere aveti???


cred ca pe mai toti ne a imboldit ideea sa lasam forumul deoparte.
personal inca nu am renuntat din 2 motive.
ii inteleg pe cei care pleaca.
nu cred ca forumul moare fara "nucleul" asta de useri ci se face si mai neinteresant.
posturi nesfarsite , nenumarate , oameni retardati si sau plictisitori nu ma pot motiva sa incerc sa pun mana in a face forumul mai intersant, incitant si cu topicuri inedite , se observa clar asta.
bine macar ca se pot numara pe degetele unei maini oameni care starnesc interes si suscita cicitorul la raspunsuri pe masura.



_________________________
nu cred ca intelegi
sus

Ionel

Expert member
1173 mesaje

Re: Re: Re: Poveste!

scris pe 26 sep 2004 02:02 de Ionel



Nu erai nici un dezintegrator. Te-ai suparat insa, si pe mine, desi tu singur ai spus ca un prieten nu te lasa sa gresesti. Sunt sigur ca nu ai renuntat din cauza mea si vreau sa-ti spun doar atat : daca nu-ti vedeam si partea buna nu-ti mai aruncam nici o manusa.

Nu plec din cauza ta. Am plecat deoarece am semnalizat administratorului limbajul vulgar si jignitor folosit de o persoana si am fost jignit in continuare. Am vazut pe alte forum-uri ca doar s-a abatut de la topic si a fost avertizat, iar postarile jignitoare erau sterse imediat. Moderatorul trebuie sa se ocupe de ceea ce-i cere functia, nu sa intre in dispute neprincipiale.
Sunt de acord cu ce a spus Bogdan.
O sa va mai citesc, dar nu o sa intervin, doar in situatii deosebite, cum a fost asta.
Va urez tot ce-mi doresc.



iubesc oamenii asa cum sunt
sus

alex

Guest

Re: Re: Re: Re: Poveste!

scris pe 26 sep 2004 02:05 de alex


O sa va mai citesc, dar nu o sa intervin, doar in situatii deosebite..


nici daca naste soacra-mea?
sus

alex

Guest

Re: Re: Re: Re: Poveste!

scris pe 26 sep 2004 02:11 de alex


Am plecat deoarece am semnalizat administratorului limbajul vulgar si jignitor folosit de o persoana si am fost jignit in continuare.


o sa-l prindem,o sa-l schingiuim,il bagam la parnaie,ii facem noi ceva.
sus

dualis

Veteran member
478 mesaje

Re: Re: Re: Re: Poveste!

scris pe 26 sep 2004 03:49 de dualis


Nu plec din cauza ta. Am plecat deoarece am semnalizat administratorului limbajul vulgar si jignitor folosit de o persoana si am fost jignit in continuare. Am vazut pe alte forum-uri ca doar s-a abatut de la topic si a fost avertizat, iar postarile jignitoare erau sterse imediat. Moderatorul trebuie sa se ocupe de ceea ce-i cere functia, nu sa intre in dispute neprincipiale.
Sunt de acord cu ce a spus Bogdan.
O sa va mai citesc, dar nu o sa intervin, doar in situatii deosebite, cum a fost asta.
Va urez tot ce-mi doresc.

Prea luati lucrurile in serios, cu atat mai mult acest forum unde orice mucios poate sa scrie ce a auzit si el la Gigi Duru ala de la colt cu trening marfa.
Unii chiar s-au retras, unii spun ca au sau au avut gandul asta, de parca aveti contract, sunteti legati intr-un fel de acesti patroni care se cred cei mai cei, si va ganditi la demisie.
Ce naiba, am ceva de spus, spun, n-am, nu spun.
E o prostie, Aluka, Sabba, Ionel... cititi, insa va abtineti sa mai spuneti ceva doar pt. ca v-ati prezentat demisia.. mdea..



Câinii tãi sãlbatici vor sã fie liberi
I want you to hit me as hard as you can !
sus

blueyes

Senior member
88 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Poveste!

scris pe 26 sep 2004 03:55 de blueyes


Prea luati lucrurile in serios, cu atat mai mult acest forum unde orice mucios poate sa scrie ce a auzit si el la Gigi Duru ala de la colt cu trening marfa.
Unii chiar s-au retras, unii spun ca au sau au avut gandul asta, de parca aveti contract, sunteti legati intr-un fel de acesti patroni care se cred cei mai cei, si va ganditi la demisie.
Ce naiba, am ceva de spus, spun, n-am, nu spun.
E o prostie, Aluka, Sabba, Ionel... cititi, insa va abtineti sa mai spuneti ceva doar pt. ca v-ati prezentat demisia.. mdea..


e alegerea fiecaruia sa scrie sau doar sa citeasca! poate e vorba de orgoliu poate nu! mie mi se pare un forum care nu are reguli! si de aceea zic ca nu conteaza parerile unora si daca ai ceva de zis fa-o1 pana la urma e parerea te si asta e ce conteaza



Dragostea e ca o stafie. Multi vorbesc despre ea dar putini o vad intr-adevar.
sus

lt.aluka

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Poveste!

scris pe 26 sep 2004 03:58 de lt.aluka


Prea luati lucrurile in serios, cu atat mai mult acest forum unde orice mucios poate sa scrie ce a auzit si el la Gigi Duru ala de la colt cu trening marfa.
Unii chiar s-au retras, unii spun ca au sau au avut gandul asta, de parca aveti contract, sunteti legati intr-un fel de acesti patroni care se cred cei mai cei, si va ganditi la demisie.
Ce naiba, am ceva de spus, spun, n-am, nu spun.
E o prostie, Aluka, Sabba, Ionel... cititi, insa va abtineti sa mai spuneti ceva doar pt. ca v-ati prezentat demisia.. mdea..



la datorie sa traitzi!Postez...,dar din cand in cand!
Chiar nu ma uit la mucosul asta de Sexpert!dar am avut treaba... shi chiar catziva inshi sa canalizam discutziile postand sub diferite nick-uri sau dand o conotatziee ironica sau hazlie posturilor tampite mi se pare obositor!La fel si posturile ce vizeaza razboiul alex,monica shi exotic!
Oricum in cazul lor adevarul e undeva la mijloc!
sus

sabba

Expert member
1435 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Poveste!

scris pe 26 sep 2004 12:24 de sabba


Prea luati lucrurile in serios, cu atat mai mult acest forum unde orice mucios poate sa scrie ce a auzit si el la Gigi Duru ala de la colt cu trening marfa.
Unii chiar s-au retras, unii spun ca au sau au avut gandul asta, de parca aveti contract, sunteti legati intr-un fel de acesti patroni care se cred cei mai cei, si va ganditi la demisie.
Ce naiba, am ceva de spus, spun, n-am, nu spun.
E o prostie, Aluka, Sabba, Ionel... cititi, insa va abtineti sa mai spuneti ceva doar pt. ca v-ati prezentat demisia.. mdea..


N-a fost o demisie!
Poate doar o pasa prosta sau una buna....
Cine mai stie!



Cand totul este pierdut, tot ce-ti ramane e viitorul!
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Poveste!

scris pe 27 sep 2004 13:13 de ExoticDream




la datorie sa traitzi!Postez...,dar din cand in cand!
Chiar nu ma uit la mucosul asta de Sexpert!dar am avut treaba... shi chiar catziva inshi sa canalizam discutziile postand sub diferite nick-uri sau dand o conotatziee ironica sau hazlie posturilor tampite mi se pare obositor!La fel si posturile ce vizeaza razboiul alex,monica shi exotic!
Oricum in cazul lor adevarul e undeva la mijloc!


Razboiul acela practic s-a incheiat....eu am fost, sunt si voi fi doar solul de pace....nu ma intreba cine e invingatorul si cine invinsul, n-as sti sa-ti spun! E posibil ca cel care de crede invingator azi sa fie de fapt invinsul si invers, doar ca nici unul nu-si da seama de asta inca! The truth is out there.....!!!



"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

dualis

Veteran member
478 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Poveste!

scris pe 27 sep 2004 13:46 de dualis

Razboiul acela practic s-a incheiat...

De cand m-am inscris aici, se tot incheie "razboiul" asta...



Câinii tãi sãlbatici vor sã fie liberi
I want you to hit me as hard as you can !
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Poveste!

scris pe 27 sep 2004 13:54 de ExoticDream


De cand m-am inscris aici, se tot incheie "razboiul" asta...


Deh, cateodata conditiile armistitiului se iau dupa indelungate deliberari....s-a mai intamplat ca pacea sa se incheie la mai mult timp de la incetarea ostilitatilor decat a durat insusi conflictul!!! Poate in cazul de fata nu exista nici o solutie!!!



"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

squaw

Senior member
80 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Poveste!

scris pe 2 oct 2004 14:45 de squaw



N-a fost o demisie!
Poate doar o pasa prosta sau una buna....
Cine mai stie!
Doar o pasaEu mai am de citit.Poate o sa fug dupa ce voi lansa si eu un personal-sex-subiect...asta n-am incercat inca
sus

valy2jan

Veteran member
298 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Poveste!

scris pe 2 oct 2004 15:01 de valy2jan

Doar o pasaEu mai am de citit.Poate o sa fug dupa ce voi lansa si eu un personal-sex-subiect...asta n-am incercat inca

Cred ca ar trebui lasati pe forum o luna de zile doi indivizi: infractor (pardon infector) si o fata ... Poate si-ar rezolva diferendele dintre ei si apoi noi am putea discuta despre probleme sexuale nu sa auzim mizeriile lui infractor si dizertatiile kilometrice fara noima ale lu Exotic.



fara sex nu am exista
sus

Maya

Guest

Poveste!

scris pe 2 oct 2004 15:04 de Maya


Cred ca ar trebui lasati pe forum o luna de zile doi indivizi: infractor (pardon infector) si o fata ... Poate si-ar rezolva diferendele dintre ei si apoi noi am putea discuta despre probleme sexuale nu sa auzim mizeriile lui infractor si dizertatiile kilometrice fara noima ale lu Exotic.

Da, cred ca ar fi bine.
sus
Pagina 1 din 3
1   2   3   »


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

26 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate