Poveste!

Pagina 3 din 3
«   1   2   3

squaw

Senior member
80 mesaje

Re: Re: Poveste!

scris pe 25 oct 2004 17:39 de squaw


Si tu vino la datorie, ce crezi, ca faci ce vrei ?
Crezi ca e ultimul post, NOI NU CREDEM , crezi ca ai stat destul, DA, AI STAT DESTUL, e timpul sa vii aici leneso, ce crezi, ca scapi fara sa-mi trimiti albumul ala ?
Daca nu-l voi primi pana la ultimul meu post, care va veni in curand, o sa-i spun lu' nenea Vin Diesel (parca asa se scrie ) ca nu esti serioasa, la care el va spune : "Wow, there's other people like me !" si va veni la tine mancand pamantul.
Vin
sus

squaw

Senior member
80 mesaje

Re: Re: Re: Poveste!

scris pe 25 oct 2004 17:42 de squaw

Si eu va spun adio.Motivele nu sunt legate numai de voi.Aveam prieteni aici si poate mi-as mai fi facut.Le multumesc si celor care ma considerau dusman.As fi vrut sa va cunosc mult mai bine.Cred ca m-am maturizat un pic tarziu.Maine fac 31 ani.Cu dragoste,Bogdan
sus

dualis

Guest

Re: Re: Re: Re: Poveste!

scris pe 25 oct 2004 21:41 de dualis

"Daca as putea, as aduce intreaga lume in agonie, pt. a realiza o purificare din radacini a vietii ; as pune flacari arzatoare si insinuante la aceste radacini, nu pt. a le distruge, ci pt. a le da alta seva si alta caldura.
Focul pe care l-as pune eu acestei lumi n-ar aduce ruine, ci o transfigurare cosmica esentiala."
Un cacacios.

"Cine este nedrept, sa fie nedrept si mai departe ; cine este fara prihana sa traiasca si mai departe fara prihana. Si cine este sfant, sa se sfinteasca si mai departe !
Iata, Eu vin curand ; si rasplata Mea este cu Mine, ca sa dau fiecaruia dupa fapta lui.
[...] Afara sunt canii, vrajitorii, curvarii, ucigasii, inchinatorii la idoli, si oricine iubeste minciuna si traieste in minciuna !
[...] Harul Domnului Isus Hristos sa fie cu toti ! Amin."
Apocalipsa lui Ioan
sus

nemesis

Expert member
2038 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Poveste!

scris pe 25 oct 2004 21:46 de nemesis

"Daca as putea, as aduce intreaga lume in agonie,

.................

Apocalipsa lui Ioan






Why am I frank with you? Because we, my friend, face an evolutionary gap here...

Din ciclul: "Prostia-i mai mare decat fosta Uniune Sovietica", astazi va prezentam: Si ar fi trebuit atunci sa se gandeasca la faptul ca un intelectual nu face amor pe cuptor. Nicolae I. Nicolae, consilier al presedintelui Academiei Romane
sus

dualis

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Poveste!

scris pe 25 oct 2004 21:54 de dualis


Da, sunt bun la jocul asta. Stiu ce e, asa se uita melcul la cascada.
sus

Aluka

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Poveste!

scris pe 25 oct 2004 22:08 de Aluka


Da, sunt bun la jocul asta. Stiu ce e, asa se uita melcul la cascada.



Nasol moment..
sus

sabba

Expert member
1435 mesaje

Re: Re: Re: Poveste!

scris pe 26 oct 2004 19:25 de sabba



Aha! Acum ma iubesti?
Acum cateva posturi eram a treia pe lista ta de invitati la cafea?
A TREIA??????



Cand totul este pierdut, tot ce-ti ramane e viitorul!
sus

squaw

Guest

Re: Re: Re: Re: Poveste!

scris pe 27 oct 2004 08:58 de squaw



Aha! Acum ma iubesti?
Acum cateva posturi eram a treia pe lista ta de invitati la cafea?
A TREIA??????
Ca sa nu se prinda Nemesis de orientarile sexuale ale lui squaw.N-am mai avut bani de benzina dupa pocker
sus

Mikii

Senior member
70 mesaje

Re: Poveste!

scris pe 29 oct 2004 13:27 de Mikii

" ...................
Cred ca este ultimul post al meu pe acest forum!
Cred ca am stat destul!
Va doresc la toti numai bine!

Si totusi ai revenit. Nu-mi pare rau. Ai facut bine.



Sunt ceea ce sunt, pentru ca sunt.
sus

dualis

Veteran member
478 mesaje

Liiceanu - Moartea lui Cioran

scris pe 30 oct 2004 13:02 de dualis

Ii adusesem ultima editie a primei lui carti in romana : "Pe culmile disperarii". A luat-o prevenitor si a inceput sa intoarca filele cu o concentrare extrema, aducandu-le f. aproape de ochi. Tinea insa cartea pe dos. Dupa o vreme, m-a intrebat in franceza, alegandu-si vorbele cu teribila greutate :
Cine a scris asta ?
- E cartea dumneavoastra de debut, i-am raspuns. Ati scris-o la 22 de ani. Si atunci, cu o neasteptata izbucnire - ca si cum spiritul lui s-ar fi ridicat brusc in picioare sau ca si cum in acest dezastru un lucru de pret ar fi ramas intact (codul umorului nu-l parasise !) -, m-a intrebat, vorbind insa la fel de greu :
Si inainte de asta ce faceam ?
Dupa care a ras.

Tocmai primise in ziua aceea, de la Ion Iliescu, presedinte, pe atunci, al Romaniei, o scrisoare pe care Simone Boue o adusese la spital. [...] Am terminat de citit si am intrebat :
"Si ce-o sa-i raspundeti ?"
Atunci, din gura Simonei Boue au iesit cuvintele pe care pretindea ca le invatase primele in lb. romana, il asculta pe Cioran vorbind in Jardin du Luxembourg cu prieteni romani si pe care, in plus, se lauda ca le pronunta cu accent ardelenesc :
"Pupa-ma in courr !" [...]
Am izbucnit toti 3 in hohote de ras. Cioran s-a oprit primul, s-a recules si, cu o mimica spasita, apasand pe fiecare cuvant, a spus :
"Non, non. C'est pas beau. Il faut trouver quelque chose de plus nuance."
Dupa care si-a reluat rasul, plimbandu-si privirea de la unul la altul, ca si cum ar fi vrut sa fie sigur ca toti cei de fata fusesera la inaltimea umorului sau.
G. Liiceanu - Declaratie de iubire



Câinii tãi sãlbatici vor sã fie liberi
I want you to hit me as hard as you can !
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Re: Re: Poveste!

scris pe 1 nov 2004 18:50 de ExoticDream



Aha! Acum ma iubesti?
Acum cateva posturi eram a treia pe lista ta de invitati la cafea?
A TREIA??????


Totul este relativ pe lumea asta, pana si iubirea..., nu conta pe ea!!! Ti-as ceda pozitia mea pt ca eu m-am razgandit, am de suferit....un viol sau o trepanatie, insa oricum sunt doar pe pozitia a 4-a in lista de musafiri....

PS. Acum voi putea onora in fine datoria pe care o am la tine (daca nu cumva e un lucru superfluu azi) !!!



"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

sabba

Expert member
1435 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Poveste!

scris pe 1 nov 2004 19:16 de sabba



Totul este relativ pe lumea asta, pana si iubirea..., nu conta pe ea!!! Ti-as ceda pozitia mea pt ca eu m-am razgandit, am de suferit....un viol sau o trepanatie, insa oricum sunt doar pe pozitia a 4-a in lista de musafiri....

PS. Acum voi putea onora in fine datoria pe care o am la tine (daca nu cumva e un lucru superfluu azi) !!!


Ok! Asteptez!



Cand totul este pierdut, tot ce-ti ramane e viitorul!
sus
Pagina 3 din 3
«   1   2   3


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

33 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate