#Intalnire Sexpert 2010 ?

Pagina 7 din 7
«   1 ... 4   5   6   7

Pasaroi_Cuminte

Expert member
2314 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 21 aug 2010 11:42 de Pasaroi_Cuminte


Ma ocup de ani de zile de web design

Ce inseamna web design ?


stiu cu ce se mananca un forum..

Cu ce se "mananca" un forum ?


si nu e greu sa bifezi 2 butoane ca

"Web design "?

sa nu se mai intample atatea lucruri ani de zile la rand...

Categoric "web design" !


De atatia ani nici macar reclamele nu s-au schimbat...


Ce legatura au merele cu perele ?
Pai "web-design" ,nu ?!
...web-design....



http://www.youtube.com/watch?v=3hxO_RB27jk&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=E9SmQW2TPgM&feature=related

"A phoenix is a mythical bird with a tail of beautiful gold and red plumage or purple and blue.
The bird was also said to regenerate when hurt or wounded by a foe, thus being almost immortal and invincible — it is also said that it can heal a person with a tear from its eyes and make them temporarily immune to death. The phoenix is a symbol of fire and divinity." ( Greek mythology )



"Creierul=locul geometric al neuronilor egal departati de inteligenta situati pe cercul purtator al centrelor de vointa" (Eu,Pasaroi_Cuminte)
sus

DaNNY_DiViNO

Expert member
1750 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 21 aug 2010 11:53 de DaNNY_DiViNO




Ce legatura au merele cu perele ?
Pai "web-design" ,nu ?!
...web-design....


ce ar trebui sa insemne asta ?



🔴 Content Creator [@] DannyDivino
sus

Pasaroi_Cuminte

Expert member
2314 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 21 aug 2010 12:00 de Pasaroi_Cuminte



ce ar trebui sa insemne asta ?

Pai eu nu stiu ce inseamna web-design.Daca tot ai ani buni de experienta in domeniu,cred ca ai putea sa ne inveti si pe noi notiunile fundamentale (ca sa nu facem noi confuzii si sa intelegem gresit spusele tale ) .



http://www.youtube.com/watch?v=3hxO_RB27jk&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=E9SmQW2TPgM&feature=related

"A phoenix is a mythical bird with a tail of beautiful gold and red plumage or purple and blue.
The bird was also said to regenerate when hurt or wounded by a foe, thus being almost immortal and invincible — it is also said that it can heal a person with a tear from its eyes and make them temporarily immune to death. The phoenix is a symbol of fire and divinity." ( Greek mythology )



"Creierul=locul geometric al neuronilor egal departati de inteligenta situati pe cercul purtator al centrelor de vointa" (Eu,Pasaroi_Cuminte)
sus

DaNNY_DiViNO

Expert member
1750 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 21 aug 2010 12:04 de DaNNY_DiViNO


Pai eu nu stiu ce inseamna web-design.Daca tot ai ani buni de experienta in domeniu,cred ca ai putea sa ne inveti si pe noi notiunile fundamentale (ca sa nu facem noi confuzii si sa intelegem gresit spusele tale ) .


tu tocmai mi-ai confirmat ce am scris eu mai sus...



🔴 Content Creator [@] DannyDivino
sus

Pasaroi_Cuminte

Expert member
2314 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 21 aug 2010 12:25 de Pasaroi_Cuminte



tu tocmai mi-ai confirmat ce am scris eu mai sus...

Stiam eu.
Daca ma duc la un jurnalist si il intreb in ce consta activitatea sa, acesta ma va lamuri,apoi imi va descrie succint ce inseamna meseria sa, importanta pe care o are meseria sa in lantul socio-profesional.

La fel se intampla si cu oamenii de alte profesii aflate in nomenclatorul de meserii.

Atunci cand te pricepi cat de cat la ceea ce faci, este imposibil ca informatiile pe care le oferi(putine sau multe) sa nu ofere o imagine in asamblu asupra rolului si importanta activitatii sale.

Eu dorind insa sa aflu de la cineva cu experienta deosebita in domeniul web-designului ce inseamna ,am pus si eu o intrebare extem de simpla.

Ce mi-ai spus tu se poate rezuma astfel:

A: "-Ma ocup de ani de zile de web design"
B: -Si in ce consta aceasta activitate ?
A: -Avionul zboara deoarece are aripi.
B: -WTF ?! Si ce legatura are una cu alta ?
A:-..ehm nu stiu.Nu cred ca ar avea.
B:-Ok.

Q.e.d

Cam asa ceva.
Banuiam eu, ce banuiam



http://www.youtube.com/watch?v=3hxO_RB27jk&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=E9SmQW2TPgM&feature=related

"A phoenix is a mythical bird with a tail of beautiful gold and red plumage or purple and blue.
The bird was also said to regenerate when hurt or wounded by a foe, thus being almost immortal and invincible — it is also said that it can heal a person with a tear from its eyes and make them temporarily immune to death. The phoenix is a symbol of fire and divinity." ( Greek mythology )



"Creierul=locul geometric al neuronilor egal departati de inteligenta situati pe cercul purtator al centrelor de vointa" (Eu,Pasaroi_Cuminte)
sus

DaNNY_DiViNO

Expert member
1750 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 21 aug 2010 22:26 de DaNNY_DiViNO

ma gandesc ca daca asa tare ardeai de curiozitate puteai sa intrebi ca omu normal "ce este web design?" nu sa faci misto si sa zici numai cretinitati pe langa... si daca nu stiai ce e, puteai sa dai pe google... si daca stai sa te gandesti LOGIC ce inseamna WEB / DESIGN.... ia zi.. ce plm poate sa fie ?


🔴 Content Creator [@] DannyDivino
sus

McLove

Expert member
3587 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 21 aug 2010 23:12 de McLove

Nu vreau sa te superi pe mine, dar... Pasaroi_Cuminte, esti high? Ceva "fumigene" la bord?


Cei ce se tem de prafuri, iarbă şi seringi să reţină
Droguri tari ţi se injectează prin timpan şi retină.
sus

Pasaroi_Cuminte

Expert member
2314 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 21 aug 2010 23:50 de Pasaroi_Cuminte

ma gandesc ca daca asa tare ardeai de curiozitate puteai sa intrebi ca omu normal "ce este web design?" nu sa faci misto

Am facut eu misto ?
Ti se pare, te inseli, eroare de interpretare.



http://www.youtube.com/watch?v=3hxO_RB27jk&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=E9SmQW2TPgM&feature=related

"A phoenix is a mythical bird with a tail of beautiful gold and red plumage or purple and blue.
The bird was also said to regenerate when hurt or wounded by a foe, thus being almost immortal and invincible — it is also said that it can heal a person with a tear from its eyes and make them temporarily immune to death. The phoenix is a symbol of fire and divinity." ( Greek mythology )



"Creierul=locul geometric al neuronilor egal departati de inteligenta situati pe cercul purtator al centrelor de vointa" (Eu,Pasaroi_Cuminte)
sus

Pasaroi_Cuminte

Expert member
2314 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 21 aug 2010 23:50 de Pasaroi_Cuminte

Nu vreau sa te superi pe mine, dar... Pasaroi_Cuminte, esti high? Ceva "fumigene" la bord?

Doar lapte.



http://www.youtube.com/watch?v=3hxO_RB27jk&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=E9SmQW2TPgM&feature=related

"A phoenix is a mythical bird with a tail of beautiful gold and red plumage or purple and blue.
The bird was also said to regenerate when hurt or wounded by a foe, thus being almost immortal and invincible — it is also said that it can heal a person with a tear from its eyes and make them temporarily immune to death. The phoenix is a symbol of fire and divinity." ( Greek mythology )



"Creierul=locul geometric al neuronilor egal departati de inteligenta situati pe cercul purtator al centrelor de vointa" (Eu,Pasaroi_Cuminte)
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 22 aug 2010 01:03 de ExoticDream

Daca ar trebui sa ma simt prost pentru ce am zis, chiar nu ma simt. Daca ai impresia ca vorbesc prostii, uita-te la subiectele de la Viata sexuala si Adolescenta si o sa vezi ca nu exista un subiect fara o injuratura sau cineva sa faca caterinca pe subiectul ala..


Din pacate, nu suntem responsabili de IQul celor care ne pasesc pragul. Multe din intrebarile puse la sectiunile amintite nu sunt caterinci, ci dovezi ale lipsei unei minime educatii sexuale (de care sunt sau vinovati astia mici). Cat despre injuraturi, stii ca le stergem imediat ce le observam (chiar in timp real nu este posibil, nu suntem angajati aici); in plus, nici limbajul folosit de tine nu este tocmai academic, daca nici noi, astia mai mari, nu le dam exemplu bun, la ce ne putem astepta?

Dupa atatia ani am astepam sa faceti si voi in asa fel incat userii neinregistrati sa nu poata posta, sa existe o mica masura de siguranta anti reclame si spam... si in asa fel se pot bloca utilizatorii care trimit reclame si vorbesc urat.. Ma ocup de ani de zile de web design si stiu cu ce se mananca un forum.. si nu e greu sa bifezi 2 butoane ca sa nu se mai intample atatea lucruri ani de zile la rand... Dar deh... comoditatea..

De atatia ani nici macar reclamele nu s-au schimbat... Ia zi-mi tu cine da 389 Lei pe un CD cu kamasutra cand sunt sute de articole pe net si chiar o gasesti gratuit.. sau sa dea bani pe un ringtone sau o poza pe telefon..


Iar ne jignesti, comoditatea noastra nu are nici o legatura cu lipsa unor anumite imbunatatiri ale site-ului, si noi, moderatorii, am facut numeroase propuneri si sesizari pentru ca problemele cu care ne confruntam sa fie solutionate. Dincolo de asta..... nu avem acces. Crezi ca mie nu mi-ar conveni sa ma uit la un film sau sa citesc un capitol dintr-o carte in loc sa sterg seara de seara cate 100 de emanatii ale roboteilor si fel de fel de trivialitati, raspandite care incotro? Ni s-a promis o forma noua a site-ului, care va elimina multe din problemele actuale, o asteptam cu deosebit interes!




"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 22 aug 2010 01:04 de ExoticDream

Nu vreau sa te superi pe mine, dar... Pasaroi_Cuminte, esti high? Ceva "fumigene" la bord?


Sa fi fost prea subtil......?



"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

Bozgoru

Expert member
3081 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 22 aug 2010 03:33 de Bozgoru


de ce trebuie sa se retraga cineva? de ce trebuie ca cineva sa fie suparat daca cineva face caterinca sau nu? de ce cineva se supara ca un minor face sex de la 11 ani sau nu? trebuie doar sa intri pe intrebarea careia tu ii poti da un raspuns.. sa dai un raspuns si cu asta basta.. si astfel l-ai ajutat pe omul respectiv.. eu zic ca la asta se rezuma site-ul asta... lasati detaliile la o parte.. asa ca Just Smile and Wave....
sus

DaNNY_DiViNO

Expert member
1750 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 23 aug 2010 08:22 de DaNNY_DiViNO


de ce trebuie sa se retraga cineva? de ce trebuie ca cineva sa fie suparat daca cineva face caterinca sau nu? de ce cineva se supara ca un minor face sex de la 11 ani sau nu? trebuie doar sa intri pe intrebarea careia tu ii poti da un raspuns.. sa dai un raspuns si cu asta basta.. si astfel l-ai ajutat pe omul respectiv.. eu zic ca la asta se rezuma site-ul asta... lasati detaliile la o parte.. asa ca Just Smile and Wave....


corect cum zici tu.. nu are rost.. nu traiesc pe un forum.. fiecare face ce vrea si atat.. daca pe unii nu ii duce capul la mai mult, treaba lor



🔴 Content Creator [@] DannyDivino
sus

Leroy

Expert member
715 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 26 oct 2010 18:37 de Leroy

wow, cat off-topic, ia cere-ti-va scuze

Deci, vorbeam de vreo intalnire ?



Festina Lente !
sus

ursaru

Expert member
1377 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 26 oct 2010 18:50 de ursaru

wow, cat off-topic, ia cere-ti-va scuze

Deci, vorbeam de vreo intalnire ?

N-ai cu cine...nu poti sa strangi toti userii.



After the therapy, and the psychiatry, and the meetings, you know what it all comes down to? You're all fucked up.
sus

Psyche

Expert member
1930 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 27 oct 2010 00:02 de Psyche


N-ai cu cine...nu poti sa strangi toti userii.


haideti maine cei din bucuresti in fata casei poporului si dati-mi si mie un beep.



Sometimes you just have to roll the dice, man!
sus

Leroy

Expert member
715 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 28 oct 2010 00:09 de Leroy

ups, tarzie ora cea la care am postat, se scrie de fapt "cereti-va"... scuzeeee...

Pai la Bucuresti as putea ajunge intr-un weekend daca s-ar pune cineva de acord



Festina Lente !
sus

Bozgoru

Expert member
3081 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 28 oct 2010 03:12 de Bozgoru

ups, tarzie ora cea la care am postat, se scrie de fapt "cereti-va"... scuzeeee...

Pai la Bucuresti as putea ajunge intr-un weekend daca s-ar pune cineva de acord

asa se zice mereu de intalnirea asta ..de ani intregi.. dar adevaru e ca nu se va infaptui niciodata...:
1. pentru ca fetele care zic ca ar veni ..renunta in ultimul moment din cauza complexului c-as urate si se fac de ras.
2. baietilor le e frica sa se intalneasca... ca se gandesc.. ca poate au fost vreodata prea tari in gura... cu cineva anume.. si ala cand vede ca e vorba de intalnire.. vine si el si le umfla mufa...

deci nu e vorba de distanta.. nu e vorba de timp.. restu sunt detalii...
sus

compot

Expert member
1548 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 29 oct 2010 00:34 de compot


asa se zice mereu de intalnirea asta ..de ani intregi.. dar adevaru e ca nu se va infaptui niciodata...:
1. pentru ca fetele care zic ca ar veni ..renunta in ultimul moment din cauza complexului c-as urate si se fac de ras.
2. baietilor le e frica sa se intalneasca... ca se gandesc.. ca poate au fost vreodata prea tari in gura... cu cineva anume.. si ala cand vede ca e vorba de intalnire.. vine si el si le umfla mufa...

deci nu e vorba de distanta.. nu e vorba de timp.. restu sunt detalii...



Tare asta... da' chiar asa stau lucrurile!
P.S. Psyche, saluta-i pe toti pe privat si intalneste-te cu ei.



Femeile nu gem...
Femeile compot
sus

McLove

Expert member
3587 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 5 nov 2010 13:22 de McLove


2. baietilor le e frica sa se intalneasca... ca se gandesc.. ca poate au fost vreodata prea tari in gura... cu cineva anume.. si ala cand vede ca e vorba de intalnire.. vine si el si le umfla mufa...

De ce? Nu cred ca valentine e atat de suparat incat sa ma bata...

Deci, si timpul, si distanta, sunt cele mai importante.



Cei ce se tem de prafuri, iarbă şi seringi să reţină
Droguri tari ţi se injectează prin timpan şi retină.
sus

Bozgoru

Expert member
3081 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 6 nov 2010 02:53 de Bozgoru


De ce? Nu cred ca valentine e atat de suparat incat sa ma bata...

Deci, si timpul, si distanta, sunt cele mai importante.
totul e relativ si personalizat
sus

Rolando

Expert member
1553 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 9 nov 2010 12:32 de Rolando


asa se zice mereu de intalnirea asta ..de ani intregi.. dar adevaru e ca nu se va infaptui niciodata...:
1. pentru ca fetele care zic ca ar veni ..renunta in ultimul moment din cauza complexului c-as urate si se fac de ras.
aici nu sunt de acord cu tine,cred ca tu nu ai vazut ce fete avem aici pe site,gen DRE,ella0790,kitty_cat,victoria_ok(e cam micuta dar este draguta).....si restul fetelor,(cu care nu m vazut poza)cu siguranta sunt destul de prezentabile


2. baietilor le e frica sa se intalneasca... ca se gandesc.. ca poate au fost vreodata prea tari in gura... cu cineva anume.. si ala cand vede ca e vorba de intalnire.. vine si el si le umfla mufa..
eu nu sunt in situatia asta sau cel putin asa cred si cu siguranta nu cred ca s-ar intampla ce ai zis tu,pareti oameni cumpatati,cel putin aici pe forum,nu cred ca s-ar ajung la o bataie din nimica toata si daca s-ar ajunge la bataie asta e,ii da unu un pumn in pifometru altuia si gata...ce mare lucru??



http://www.youtube.com/watch?v=MGcVm90rkug
sus

Bozgoru

Expert member
3081 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 10 nov 2010 05:14 de Bozgoru

aici nu sunt de acord cu tine,cred ca tu nu ai vazut ce fete avem aici pe site,gen DRE,ella0790,kitty_cat,victoria_ok(e cam micuta dar este draguta).....si restul fetelor,(cu care nu m vazut poza)cu siguranta sunt destul de prezentabile


eu nu sunt in situatia asta sau cel putin asa cred si cu siguranta nu cred ca s-ar intampla ce ai zis tu,pareti oameni cumpatati,cel putin aici pe forum,nu cred ca s-ar ajung la o bataie din nimica toata si daca s-ar ajunge la bataie asta e,ii da unu un pumn in pifometru altuia si gata...ce mare lucru??
da de unde le stii pozele? cred ca la user are una maxim doua poza cu ele.... iar despre partea cu bataia.. le e frica... nu stii cum se zice?...- unii inteleg doar de bataie.. nu de vorba buna
sus

Rolando

Expert member
1553 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 10 nov 2010 13:07 de Rolando

da de unde le stii pozele? cred ca la user are una maxim doua poza cu ele....
si nu e de ajuns sa iti faci o parere?



http://www.youtube.com/watch?v=MGcVm90rkug
sus

Bozgoru

Expert member
3081 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 11 nov 2010 03:51 de Bozgoru

si nu e de ajuns sa iti faci o parere?
neah in nici un caz.. dupa cum ai observat si pe astea e socializare facebook.. hi5.. toti isi pun cele mai misto poze... si tot nu arata execelent
sus
Pagina 7 din 7
«   1 ... 4   5   6   7


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

41 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate