Fara titlu

Pagina 2 din 2
«   1   2

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re:

scris pe 31 iul 2004 21:45 de ExoticDream

Vreau sa spulber orice confuzie vis-a-vis de presupunerea ca Dualis ar fi una si aceeasi persoana cu Monica, fata din povestea mai veche cu Infector! Dualis este un un baiat al carui site puteti sa-l consultati si voi (adresa se afla in profilul sau) care nici nu o cunoaste pe Monica si nu e nimeni vinovat daca unele din parerile unor useri converg!


"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

scris pe 31 iul 2004 21:54 de ExoticDream




I-am spus adevarul, i-am spus tot, nu am putut sa-l mint, nu pot sa-l mint, chiar si acum cand nu mai simt nimic nu pot sa mint, NU POT, poate ca asa i-am facut mai mult rau, dar da, chiar a fost acea dragoste la prima vedere care orbeste totul in cale si eu ard in mine acum de dorul lui....si nu pot, NU POT SA MA INTORC DIN NOU LA PRIETENUL MEU(fostul) cand il am in minte, in ganduri, in inima pe EL...chiar ma doare enorm cand stiu cat sufera dar nu pot sa fac nimic....am incercat sa-l scot din cap pe celalalt dar nu pot.......,,,nici nu mai pot sa gandesc normal.parca tot ce-a fost in trecut (7 luni de zile!!)cu el s-au sters complet din mintea mea atunci cand a aparut celalat El...nici eu nu pot sa ma inteleg e mine, nu mai cer nimanui sa ma inteleaga, acesta e ultimul post in care mai amintesc despre "povestea" mea, voi inchide totul, voi pune punct si voi face asa cum mi-a spus si el, baiatul cu care am stat atat timp: "sa nu mai faci nimanui, niciodata asa ceva...nu iti doresc nici tie, nici nimanui".


Bine ai facut ca i-ai spus adevarul, asa era cinstit si fata de el, si fata de tine. Poate ca e dragoste la prima vedere si atunci sarutul acela a venit din dragoste....Imi dau seama de ce esti confuza si speriata...acum nu ai de ales, ramai cu baiatul pe care spui ca-l iubesti, celalalt va trebui sa se consoleze...chiar daca ai fi ramas cu el, daca iubirea ta pt el a murit, ar fi suferit si mai mult. Singurele 2 probleme pe care le vad sunt: 1) baiatul al doilea te iubeste si el? 2) dragostea voastra nascuta la prima vedere va dura oare? (spun asta gandindu-ma ca se bazeaza probabil pe o atractie fizica, si nu pe cunosterea reciproca, de aceea exista riscul sa nu va potriviti, dar exista si sansa sa fie totul OK)! Bafta!!!



"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

dualis

Veteran member
478 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re:

scris pe 1 aug 2004 00:26 de dualis

Vreau sa spulber orice confuzie vis-a-vis de presupunerea ca Dualis ar fi una si aceeasi persoana cu Monica, fata din povestea mai veche cu Infector! Dualis este un baiat al carui site puteti sa-l consultati si voi (adresa se afla in profilul sau) care nici nu o cunoaste pe Monica si nu e nimeni vinovat daca unele din parerile unor useri converg!


Mai ce rea esti Claudiu nu primeste id-ul, eu nu pot sa fiu prietena ta
Si-mi mai faci si reclama la SAIT Maine o sa ma duc la alimentara si o sa cer "milk" in loc de "lapte".



Câinii tãi sãlbatici vor sã fie liberi
I want you to hit me as hard as you can !
sus

Infector

Expert member
1846 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

scris pe 1 aug 2004 14:18 de Infector



Mai ce rea esti Claudiu nu primeste id-ul, eu nu pot sa fiu prietena ta
Si-mi mai faci si reclama la SAIT Maine o sa ma duc la alimentara si o sa cer "milk" in loc de "lapte".


Asta era gluma sau ce ai vrut sa spui acolo? Dar ti-ai dat seama pana acum ca esti cam distrus asa-i? Daca nu ti-ai dat iti spun eu : Esti cam varza frate!No hard feelings!



S.N.O.W.B.O.A.R.D. D.U.D.E.
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

scris pe 2 aug 2004 12:21 de ExoticDream



Mai ce rea esti Claudiu nu primeste id-ul, eu nu pot sa fiu prietena ta
Si-mi mai faci si reclama la SAIT Maine o sa ma duc la alimentara si o sa cer "milk" in loc de "lapte".


Nu sunt rea!!! Claudiu e baiat "mare" si s-a descurcat cu id-ul, iar tu poti fi prietenul meu chiar daca nu te cheama Monica! Pe site m-am uitat si mi-a placut (desi unii zic ca-i virusat), ma asteptam sa citesc acolo exact ce ai scris! Indiferent ce cred altii, mie imi place cum gandesti si cum glumesti, ne asemanam, si tu, si eu, si fata aceea suntem probabil la fel de...varza!!! So what???



"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

FireSoul

Expert member
751 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

scris pe 2 aug 2004 13:12 de FireSoul



Nu sunt rea!!! Claudiu e baiat "mare" si s-a descurcat cu id-ul, iar tu poti fi prietenul meu chiar daca nu te cheama Monica! Pe site m-am uitat si mi-a placut (desi unii zic ca-i virusat), ma asteptam sa citesc acolo exact ce ai scris! Indiferent ce cred altii, mie imi place cum gandesti si cum glumesti, ne asemanam, si tu, si eu, si fata aceea suntem probabil la fel de...varza!!! So what???

Offf...nu sunteti, mey, varza!
Daca iti tot repeti un lucru, ajungi sa-l crezi! A gandi diferit nu inseamna a gandi incorect. Shi tu, shi monica(shi dualis) sunteti "de treaba". Ca va mai zice omu' cate una- asta nu inseamna ca v-ar considera "dusi", ci ca incearca sa va arate shi un alt sistem de valori(sa arate, nu sa impuna!)
Ideea e ca, chiar daca ma iau de tine, de dualis sau de mai stiu yo cine, asta nu inseamna ca sunteti "varza" sau ca as avea ceva cu voi, ci ca incerc sa va spun ceva care v-ar putea ajuta(sau pur shi simplu am draci shi tre' sa ma cert cu cineva )



Save water! drink beer!!!
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

scris pe 2 aug 2004 13:49 de ExoticDream


Offf...nu sunteti, mey, varza!
Daca iti tot repeti un lucru, ajungi sa-l crezi! A gandi diferit nu inseamna a gandi incorect. Shi tu, shi monica(shi dualis) sunteti "de treaba". Ca va mai zice omu' cate una- asta nu inseamna ca v-ar considera "dusi", ci ca incearca sa va arate shi un alt sistem de valori(sa arate, nu sa impuna!)
Ideea e ca, chiar daca ma iau de tine, de dualis sau de mai stiu yo cine, asta nu inseamna ca sunteti "varza" sau ca as avea ceva cu voi, ci ca incerc sa va spun ceva care v-ar putea ajuta(sau pur shi simplu am draci shi tre' sa ma cert cu cineva )


Nu tu ne-ai zis ca suntem varza sau distrusi!!! Stiu ca sunt putini care gandesc diferit de trend....si chiar daca mi se va spune de mii de ori ca ar fi trebuit sa traiesc in Evul Mediu nu ma deranjeaza si nici nu am de gand sa ma schimb pt ca sistemul de valori pe care mi l-am construit ma reprezinta pe mine insami f bine, nu spun ca e cel corect si nu vreau sa-l impun altora, sunt de acord ca fiecare e liber sa gandeasca asa cum vrea, dar eu ma simt OK asa cum sunt. By the way, multi n-ar dori sa traiasca in Evul Mediu pt simplul motiv ca acolo adulterul se pedepsea grav si puteai sa-ti pierzi o mana sau altceva daca furai ceva neinsemnat! S-ar rasuci aia in mormant sa vada cate se intampla azi si cum minciuna, inselatoria, rautatea, ura, razbunarea stau la loc de cinste!

Anyway....unele certuri aici sunt chiar distractive! Cu totii avem uneori "chef" de putin scandal....si atunci devenim niste micuti Chucky si ne stresam unii pe altii!!!



"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus
Pagina 2 din 2
«   1   2


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

27 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate