Cearta

Pagina 3 din 3
«   1   2   3

Ionela23

Veteran member
316 mesaje

Re: Re

scris pe 5 iun 2011 16:56 de Ionela23

chestia aia cu "las-o sa i se faca dor" chiar merge?
nu cred ca o sa i se mai faca dor daca mi-a zis deja ca nu mai simte nimic pt mine... sau poate a fost doar bluf
si nu inteleg cum nu i se face dor daca o sun... si i se face daca nu ii mai dau nici un semn. adica e cam ciudat, nu ar trebui sa ti se faca dor pt ca nu mai vezi persoana? daca o suni n-are nici o legatura...
sper ca ati inteles ce vreau sa spun

Cum sa i se faca dor de tine daca tu esti tot pe capul ei cu telefoane si restu'?



No matter how old you are, You'll always rush for a swing in a park :')
sus

ThT

Expert member
1423 mesaje

Re: Re

scris pe 5 iun 2011 16:56 de ThT

O data ce nu mai stie nimic de tine incepe sa se intrebe "oare ce mai face?" "oare ce s-a intamplat de nu mai da nici un semn ?" etc. ,incep sa-i revina amintiri ,sa se gandeasca ca ai uitat-o si alte.Din moment ce o cauti si stie ca oricand vrea ea,te intorci inapoi ca un catelus..normal ca nu i se face dor si i se cam rupe de persoana ta..


Behind my smile is everything you'll never understand!
sus

CaptainCrunch

Junior member
31 mesaje

Re: Re

scris pe 5 iun 2011 17:55 de CaptainCrunch

O data ce nu mai stie nimic de tine incepe sa se intrebe "oare ce mai face?" "oare ce s-a intamplat de nu mai da nici un semn ?" etc. ,incep sa-i revina amintiri ,sa se gandeasca ca ai uitat-o si alte.Din moment ce o cauti si stie ca oricand vrea ea,te intorci inapoi ca un catelus..normal ca nu i se face dor si i se cam rupe de persoana ta..


ms... trebuia sa fac asta cand ne-am certat acum nu stiu daca mai merge
hai ca incercam, va tin la curent
ms
sus

Razvyyylici

Newbie
6 mesaje

Re: Re

scris pe 5 iun 2011 23:36 de Razvyyylici

Scrie-i si tu ca cel din poza , si poate o sa reusesti ))

poze_haioase_funny_photos_0163760001181742267466ff4bb27fc0323355527.jpg (34.99 KB)



Rzv
sus

Melisa

Veteran member
382 mesaje

Re: Re

scris pe 6 iun 2011 00:05 de Melisa



ms... trebuia sa fac asta cand ne-am certat acum nu stiu daca mai merge
hai ca incercam, va tin la curent
ms

Nu stiu cat de ok e chestia asta... adica eu as muri de gelozie daca mi s.ar face asa si de dor ...dar... daca e orgolioasa o sa o ajuti sa te uite... nu stiu ce sa zic.. incearca !
sus

CaptainCrunch

Junior member
31 mesaje

Re: Re

scris pe 6 iun 2011 00:29 de CaptainCrunch

Scrie-i si tu ca cel din poza , si poate o sa reusesti ))


am vrut asta mai demult cand ne-am mai certat si cand ne-am impacat i-am zis ca asta vreau sa fac, si a spus ca bine ca n-am facut-o ca ar fi vazut maica-sa si ar fi iesit aiurea
sus

Melisa

Veteran member
382 mesaje

Re: Re

scris pe 6 iun 2011 00:30 de Melisa



am vrut asta mai demult cand ne-am mai certat si cand ne-am impacat i-am zis ca asta vreau sa fac, si a spus ca bine ca n-am facut-o ca ar fi vazut maica-sa si ar fi iesit aiurea

Vorbeste cu o prietena de.a ei , scrie asta intr.un parc ceva si tipa respectiva sa o duca acolo . O poti astepta si tu cu niste flori...
sus

FlyBoy

Junior member
15 mesaje

Re: Re

scris pe 7 iun 2011 22:09 de FlyBoy

"If you love somebody, let them go, for if they return, they were always yours. And if they don't, they never were."
-- Kahlil Gibran
sus

ciciloveslaura

Veteran member
326 mesaje

Re: Re

scris pe 8 iun 2011 16:10 de ciciloveslaura

http://www.youtube.com/watch?v=0IncCp_-oC8&feature=related

De tinut minte..



Unde ești copilărie, cu alaiul tău cu tot...
sus

fiat_lux_mihi

Expert member
502 mesaje

Re: Re

scris pe 8 iun 2011 16:50 de fiat_lux_mihi




Da, are perfecta dreptate!
Ceea ce ziceam si eu prin alte post-uri, O IGNORI!



"Is he dead?" - "I hope so... we buried him..."
sus

ThT

Expert member
1423 mesaje

Re: Re

scris pe 8 iun 2011 17:06 de ThT


Nu cred ca mai e ceva de adaugat.



Behind my smile is everything you'll never understand!
sus

CaptainCrunch

Junior member
31 mesaje

Re: Re

scris pe 14 iun 2011 02:41 de CaptainCrunch


Nu cred ca mai e ceva de adaugat.


Ne-am vazut, mi-a zis ca nu mai putem fi impreuna, ca nu crede ca ma pot schimba... eu in pauza am insistat si de-aici si-a dat seama ca fac acelasi lucru mereu si nu merit alta sansa. Ii luasem un cadou de despartire/impacare n-a vrut sa-l primeasca, am bocit, m-am calmat, am bocit iar... tot tacamul, n-am reusit sa o induplec, ea a fost calma si mi-a vb frumos pana la sfarsit, ceea ce n-a mai facut de cand am luat pauza aia... la sfarsit a zis ca trebuie sa plece, ne-am ridicat amandoi am vrut sa o imbratisez, m-a prins de maini, m-a luat de obraz si m-a sarutat 2-3 secunde, s-a uitat la mine... eu deja n-o mai vedeam de lacrimi, mi-a zis papa si a plecat... s-a oprit la 15m 2 secunde si-a sters lacrimile si a plecat mai departe.... m-am uitat pana a disparut in zare si nu s-a uitat o clipa inapoi......................
am mai stat ceva pe acolo sa ma calmez si am sunat-o cand am ajuns acasa sa nu se ingrijoreze si cica chiar se intreba... ca sunt mai nebun si ies la plimbari super nocturne sa ma linistesc.
am intrebat-o daca putem ramane prieteni buni si a zis ca nu stie ce sa-mi raspunda acum.
am incheiat cu: nu ai sa stii niciodata daca chiar m-am schimbat si te-ai inselat in privinta mea sau ce ar fi fost daca m-ai fi iertat o ultima oara... noapte buna
....a tacut ca si cum ar fi inceput sa planga vreo 10 sec si mi-a zis noapte buna

nu mai are incredere in mine se pare, din cate am inteles crede ca mai devreme sau mai tarziu tot ne despartim si cred ca face asta oricat de greu i-ar fi acum pt ca mai tarziu tot aici s-ar ajunge...


innebunesc, o iubesc prea mult si recunosc ca i-am gresit mult, dar ce mai pot sa fac pt inca o sansa in conditiile astea? inca sunt in faza de negare

sus

ThT

Expert member
1423 mesaje

Re: Re

scris pe 14 iun 2011 07:14 de ThT

Timpul le va rezolva pe toate...


Behind my smile is everything you'll never understand!
sus

CaptainCrunch

Junior member
31 mesaje

Re: Re

scris pe 15 iun 2011 01:23 de CaptainCrunch

Timpul le va rezolva pe toate...


Daca te referi ca am sa o uit da, ai dreptate... dar oricat de incredibil, ciudat, oricum vrei tu sa zici ar parea... vreau sa ma impac cu ea.. desi sanse sunt 0,0000000000000001%... cred in sansa mea si chiar am de gand sa ma schimb si sa o invit peste cateva sapt/luni in oras si ma refer la schimbat complet, ma duc la sala, mentalitatea... tot
am intrebat-o daca putem ramane prieteni si a zis ca nu stie momentan... in fine, imi pare super rau ca n-am stiut cand sa ma opresc si sa ascult... cat de prost sa fii sa ratezi 50 de ultime sanse? ma tot intreb.... am sa mor de gat cu intrebarea asta


Editat de CaptainCrunch pe 15 iun 2011 01:24
sus
Pagina 3 din 3
«   1   2   3


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

32 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate