Varsta

Pagina 2 din 2
«   1   2

MonicaColumbeanu

Newbie
7 mesaje

Re: Varsta

scris pe 6 mar 2010 13:46 de MonicaColumbeanu

buna! ma numesc lucretia si am 18 ani. de la un timp m-am indragostit de un barbat de 48 de ani. tin sa mentionez ca nu arata de 48 adik se ingrijeste. ne iubim foarte mult. credeti ca aceasta diferenta mare e buna pt viitor?

Sa stii ca nu conteaza varsta,conteaza doar iubirea!
sus

McLove

Expert member
3587 mesaje

Re: Re: Varsta

scris pe 6 mar 2010 14:11 de McLove


Sa stii ca nu conteaza varsta,conteaza doar iubirea!

Mi-ai smuls o lacrima!



Cei ce se tem de prafuri, iarbă şi seringi să reţină
Droguri tari ţi se injectează prin timpan şi retină.
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Varsta

scris pe 7 mar 2010 03:51 de ExoticDream


Sa stii ca nu conteaza varsta,conteaza doar iubirea!


Asa o fi, dar nu prea se aplica in cazul Virinel, voi pe-acolo prin Vitan n-ati auzit ca porumbeii se despart?




"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

sweetgirl16

Expert member
512 mesaje

Re: Re: Varsta

scris pe 7 mar 2010 15:47 de sweetgirl16


Sa stii ca nu conteaza varsta,conteaza doar iubirea!
wow...sunt profund impresionata



Amprentele digitale si fulgii de zapada nu sunt singurele elemente caracterizate prin unicitate absoluta...
sus

al3xa_anamaria

Senior member
64 mesaje

Re: Re: Re: Varsta

scris pe 17 mar 2010 16:52 de al3xa_anamaria

eu nu am 18 ani am 16 iar prietenul meu 25 ... ne-am cunoscut in 2008, relatia noastra este stabila.
Stiu ca el este la varsta la care un barbat si-ar dori sa isi intemeieze o familie...iar eu sa imi termin scoala...( nici nu se pune problema.. am de gand sa fac si facultate ...iar el este de aceiasi parere)

Eu nu vad a fi o problema, ne iubim foarte mult iar la liceu merge foarte bine.. ba chiar am note mai mari de cand sunt cu el.

parintii mei stiu ..si treptat ne-au inteles.. noi suntem fericiti impreuna si chiar ne dorim un viitor unul alaturi de celalalt

nu stiu cum priviti voi aceste relatii in care diferenta de varsta este destul de mare, dar eu pot spune ca nimic nu este imposibil.. timpul le rezolva pe toate iar iubirea primeaza




la voi diferenta este de 10 ani nu este asa o tragedie multe cupluri sunt k voi...dar deja 30 d ani...e un pic cam mult
sus

al3xa_anamaria

Senior member
64 mesaje

Re: Re: Re: Re: Varsta

scris pe 17 mar 2010 16:55 de al3xa_anamaria

dak stau bine sa ma gandesc eu am 20 si tata 40 ))) cum ar fi sa am un iubit d 48??? =))=))=))
sus

Psyche

Expert member
1930 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Varsta

scris pe 19 mar 2010 18:27 de Psyche

dak stau bine sa ma gandesc eu am 20 si tata 40 ))) cum ar fi sa am un iubit d 48??? =))=))=))


se intampla,dupa cum se tot mentioneaza,si la case mai mari.mult mai mari(vezi "Virinel",mentionat de ExoticDream).
n-ai ce face decat sa te mentii neutru.sa incurajezi,iti iei palme figurate de la altii care vad ceva diferit de tine prin cuvantul "moralitate" si sa critici,nu prea ai nici un drept;o legatura amoroasa e un cerc in care nu ar trebui sa intre decat doua persoane(excludem menaje`ul a trois!).



Sometimes you just have to roll the dice, man!
sus

Machiavelli

Expert member
1640 mesaje

Re: Varsta

scris pe 7 mai 2010 15:39 de Machiavelli

buna! ma numesc lucretia si am 18 ani. de la un timp m-am indragostit de un barbat de 48 de ani. tin sa mentionez ca nu arata de 48 adik se ingrijeste. ne iubim foarte mult. credeti ca aceasta diferenta mare e buna pt viitor?

Nu sunt de acord ... Aceasta iubire in maxim 5-10 ani se va transforma intr-o mare intoleranta



Mie mi-e somn, mi-e lene, n-am chef sa discut- mie mi-e foame, mi-e sete si vreau sa f*t!
sus

ari

Guest

Re: Varsta

scris pe 7 mai 2010 23:20 de ari

buna! ma numesc lucretia si am 18 ani. de la un timp m-am indragostit de un barbat de 48 de ani. tin sa mentionez ca nu arata de 48 adik se ingrijeste. ne iubim foarte mult. credeti ca aceasta diferenta mare e buna pt viitor?

Nu va tine.Nu inteleg ce fel de om este de umbla cu o fetita...ca asta esti tu pe langa el...
Si tie cum poate sa iti placa un barbat de 48 de ani? nici asta nu pot sa inteleg...in loc sa umbli cu baieti tineri,frumosi acum cat esti tanara ca apoi o sa ai timp de bosorogi .Eu n-as putea,imi plac prospaturile
sus

Machiavelli

Expert member
1640 mesaje

Re: Re: Re: Varsta

scris pe 8 mai 2010 00:26 de Machiavelli

eu nu am 18 ani am 16 iar prietenul meu 25 ... ne-am cunoscut in 2008, relatia noastra este stabila.
Stiu ca el este la varsta la care un barbat si-ar dori sa isi intemeieze o familie...iar eu sa imi termin scoala...( nici nu se pune problema.. am de gand sa fac si facultate ...iar el este de aceiasi parere)

Eu nu vad a fi o problema, ne iubim foarte mult iar la liceu merge foarte bine.. ba chiar am note mai mari de cand sunt cu el.

parintii mei stiu ..si treptat ne-au inteles.. noi suntem fericiti impreuna si chiar ne dorim un viitor unul alaturi de celalalt

nu stiu cum priviti voi aceste relatii in care diferenta de varsta este destul de mare, dar eu pot spune ca nimic nu este imposibil.. timpul le rezolva pe toate iar iubirea primeaza


Nu stiu daca ai observat dar iubitul tau are 25 si al fetei 48 ..e o mica mare diferenta.Mai avea un pic si era tacsu-mare.No offence



Mie mi-e somn, mi-e lene, n-am chef sa discut- mie mi-e foame, mi-e sete si vreau sa f*t!
sus

Fraise

Junior member
17 mesaje

Re: Varsta

scris pe 12 mai 2010 21:58 de Fraise

buna! ma numesc lucretia si am 18 ani. de la un timp m-am indragostit de un barbat de 48 de ani. tin sa mentionez ca nu arata de 48 adik se ingrijeste. ne iubim foarte mult. credeti ca aceasta diferenta mare e buna pt viitor?


Nu trebuie sa te prinzi de primul venit! O fi iubire sau nu intre voi, voi stiti. Desi diferenta este foarte mare si gandeste-te cand el va fi la 50 si ceva-60 de ani si apetitul sexual va descreste, tu fata tanara luata de sotie, ce vei face! Normal ca vei vrea sa incerci si altul mai tanar decat el. Imi dau cu parerea in fel si chip. Oricum cu inima nu te joci, dar gandeste-te de 100 de ori cand faci acest pas. Pe forum fiecare va zice altceva, tu esti singura care trebuie sa decida.
Intre mine si iubitul meu e diferenta de 14 ani (eu 29 si el 43) si se vede de pe acum, dornica de mai mult, el o lasa pe alta data, chiar daca ne iubim mult ... dar exista un darin relatia noastra! Oricum faci ce vrei, este viata ta!

(am facut legatura de partea intima, desi intr-o relatie pot decurge multe in legatura cu varsta inaintata)
sus

sss

Guest

Re: Re: Re: Re: Varsta

scris pe 13 mai 2010 11:40 de sss


Nu stiu daca ai observat dar iubitul tau are 25 si al fetei 48 ..e o mica mare diferenta.Mai avea un pic si era tacsu-mare.No offence
Nu mai avea un pic,chiar ar putea sa fie taica-su ca e dif de 30 ani,deci.....daca o facea la 15 si ea la 15 facea bebe era bunicu chiar
sus

Machiavelli

Expert member
1640 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Varsta

scris pe 21 iun 2010 02:10 de Machiavelli

Nu mai avea un pic,chiar ar putea sa fie taica-su ca e dif de 30 ani,deci.....daca o facea la 15 si ea la 15 facea bebe era bunicu chiar

Am spus tacsu-mare adica bunicul ... in fine...cred ca in afara de columbofila lui pacaliciul ala nu ii poate da nimeni dreptate



Mie mi-e somn, mi-e lene, n-am chef sa discut- mie mi-e foame, mi-e sete si vreau sa f*t!
sus

dorinda

Expert member
3383 mesaje

Re: Varsta

scris pe 22 iun 2010 05:08 de dorinda

buna! ma numesc lucretia si am 18 ani. de la un timp m-am indragostit de un barbat de 48 de ani. tin sa mentionez ca nu arata de 48 adik se ingrijeste. ne iubim foarte mult. credeti ca aceasta diferenta mare e buna pt viitor?



Eu am o cunostinta al carei "prieten" are vreo 50 si ceva de ani...si pot sa spun ca profita de ea in ultimul hal, o manipuleaza psihic si ea proasta, se intoarce mereu la el, ba mai si plange daca ii da papucii. Macar de-ar fi avut bani,dar e un bosorog barbos, urat si cu o burta de elefant si care n-are nici cea mai mica intentie sa respecte vreodata o femeie.
Iar parintii ei mai sa faca infarct cand au auzit ca este mai in varsta decat ei.
sus

Machiavelli

Expert member
1640 mesaje

Re: Re: Varsta

scris pe 23 iun 2010 05:02 de Machiavelli




Eu am o cunostinta al carei "prieten" are vreo 50 si ceva de ani...si pot sa spun ca profita de ea in ultimul hal, o manipuleaza psihic si ea proasta, se intoarce mereu la el, ba mai si plange daca ii da papucii. Macar de-ar fi avut bani,dar e un bosorog barbos, urat si cu o burta de elefant si care n-are nici cea mai mica intentie sa respecte vreodata o femeie.
Iar parintii ei mai sa faca infarct cand au auzit ca este mai in varsta decat ei.

Prostia din cap i-o poate scoate doar popa .se vede ca e aeriana cu lumea asta .



Mie mi-e somn, mi-e lene, n-am chef sa discut- mie mi-e foame, mi-e sete si vreau sa f*t!
sus

Arayas

Expert member
516 mesaje

Re: Re: Re: Varsta

scris pe 30 iul 2010 15:08 de Arayas


Prostia din cap i-o poate scoate doar popa .se vede ca e aeriana cu lumea asta .


In primul rand astea nu sunt relatii care sa duca in vreo casnicie. Daca e asa atunci e naspa. Daca e o simpla relatie, nu e nimic iesit din comun. Femeile se ofenseaza grav pe tema asta pentru ca la 40 de ani nu vrei sa ai de a face cu un putoi de 20. Barbatii de 40 si-ar dori una de 20. Bine, rog ipocriti sa ma contrazica. In final, e ceva normal si acest lucru se intampla din cauza ofertei pe care o ai in fata la 20 de ani ca femeie. Tipii de varsta ei sunt inca la stadiul de primat: fac concursuri de flegme, de ragait, vorbesc tare si sunt "sa moara ma-sa" foarte 'jmecheri, au rable de masini care trebuie sa mearga cu suta prin oras, trebuie sa urle muzica pana iti vine sa vomiti. In final, dupa ce se culca cu femeia de 20 de ani, se rup in barfe prin baruri unde beau singura cola pe care si-o pot permite: "i-am tras-o lu' aia, ba! Sa vezi cum chiuia, ca pisica in calduri". Inutil sa mai spun ca "i-am tras-o" inseamna pentru ei sa puna coatele in perna si sa dea din c** 3 minute.
Deci, de multe ori cam asta e oferta. De ce sa o condamni cand da peste unul mai in varsta, versat, care ii poate deschide usa spre o lume necunoscuta ei, care nu se repede in chilotii ei ca somalezii in bucata de paine si care ii arata in pat ca exista viata dupa moarte si moarte dupa viata.

Dar asta e bineinteles doar parerea mea, eu fiind unul din aia "care pute a carne veche" cum spunea o micuta si dragalasa retardata de pe forum.



http://babayuga.blogspot.ro/
sus

suchi

Veteran member
234 mesaje

Re: Re: Re: Re: Varsta

scris pe 17 oct 2010 03:26 de suchi

Lucretia fa si tu k Monica Columbeanul,iti place de el si tio tragi cu altul )ala iese la pensie si tu nici nu termini facultatea
makr ala are bani?k la monik dak moare Irinel ii ramane ceva,dar tie?



tot noi,dragi tovarasi
sus

AnaAnita

Newbie
8 mesaje

Re: Re: Varsta

scris pe 19 oct 2010 09:31 de AnaAnita

Intre mine si prietenul meu e diferenta de 12 ani
sus

suchi

Veteran member
234 mesaje

Re: Re: Re: Varsta

scris pe 19 oct 2010 11:47 de suchi

Intre mine si prietenul meu e diferenta de 12 ani


de 12 ani,nu de 30 ),da oricum la varsta asta is doar pasarele :-J



tot noi,dragi tovarasi
sus

ella0790

Senior member
123 mesaje

Re: Varsta

scris pe 9 nov 2010 18:49 de ella0790

buna! ma numesc lucretia si am 18 ani. de la un timp m-am indragostit de un barbat de 48 de ani. tin sa mentionez ca nu arata de 48 adik se ingrijeste. ne iubim foarte mult. credeti ca aceasta diferenta mare e buna pt viitor?


nu conteza varsta daca va iubiti



ella0790
sus
Pagina 2 din 2
«   1   2


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

38 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate