Fetele...

Pagina 1 din 2
1   2   »

ThT

Expert member
1423 mesaje

Fetele...

scris pe 2 sep 2010 20:00 de ThT

De ce toate fetele dupa ce gasesc un baiat care sa le faca pe plac si sa se poarte frumos cu ele (sa fie tot ce-si doresc)..dupa un timp isi bat joc de el gasindu'si pe altul?

Astept pareri



Behind my smile is everything you'll never understand!
sus

ursaru

Expert member
1377 mesaje

Re: Fetele...

scris pe 2 sep 2010 20:02 de ursaru

De ce toate fetele dupa ce gasesc un baiat care sa le faca pe plac si sa se poarte frumos cu ele (sa fie tot ce-si doresc)..dupa un timp isi bat joc de el gasindu'si pe altul?

Astept pareri

Pentru ca sunt vagaboande?



After the therapy, and the psychiatry, and the meetings, you know what it all comes down to? You're all fucked up.
sus

victoria_ok

Veteran member
337 mesaje

Re: Fetele...

scris pe 2 sep 2010 20:09 de victoria_ok

De ce toate fetele dupa ce gasesc un baiat care sa le faca pe plac si sa se poarte frumos cu ele (sa fie tot ce-si doresc)..dupa un timp isi bat joc de el gasindu'si pe altul?

Astept pareri


Nu le pune pe toate in aceeasi oala!
sus

ThT

Expert member
1423 mesaje

Re: Re: Fetele...

scris pe 2 sep 2010 20:11 de ThT



Nu le pune pe toate in aceeasi oala!


ok..hai,ma corectez 90% din fete Oricum cred ca e baiat sa nu fii patit asa.



Behind my smile is everything you'll never understand!
sus

femme

Expert member
880 mesaje

Re: Fetele...

scris pe 2 sep 2010 20:20 de femme

De ce toate fetele dupa ce gasesc un baiat care sa le faca pe plac si sa se poarte frumos cu ele (sa fie tot ce-si doresc)..dupa un timp isi bat joc de el gasindu'si pe altul?

Astept pareri



Pentru ca, la o anumita varsta, toti suntem neseriosi!
Si pentru ca pe adolescente orice "bad boy" le da peste cap! Nu isi dau seama ca ranesc, asa cum nici voi nu va dati seama uneori!
Oricum, cu varsta, lucrurile se schimba, si nu le mai face orice "vin diesel" cu ochiul.



"Dumnezeu le-a dat femeilor intuitie si feminitate. Folosita corespunzator, combinatia zapaceste cu usurinta mintile oricarui barbat pe care l-am intalnit."
Farrah Fawcett


sus

ursaru

Expert member
1377 mesaje

Re: Re: Fetele...

scris pe 2 sep 2010 20:26 de ursaru




Pentru ca, la o anumita varsta, toti suntem neseriosi!
Si pentru ca pe adolescente orice "bad boy" le da peste cap! Nu isi dau seama ca ranesc, asa cum nici voi nu va dati seama uneori!
Oricum, cu varsta, lucrurile se schimba, si nu le mai face orice "vin diesel" cu ochiul.

Foarte adevarat ce spui.



After the therapy, and the psychiatry, and the meetings, you know what it all comes down to? You're all fucked up.
sus

ThT

Expert member
1423 mesaje

Re: Re: Re: Fetele...

scris pe 2 sep 2010 20:32 de ThT

Cred ca ala e raspunsul la intrebarea "de ce tot mai multi baieti aleg sa fie nesimtiti cu persoanele de sex feminin?!"...


Behind my smile is everything you'll never understand!
sus

femme

Expert member
880 mesaje

Re: Re: Re: Re: Fetele...

scris pe 2 sep 2010 20:34 de femme

Cred ca ala e raspunsul la intrebarea "de ce tot mai multi baieti aleg sa fie nesimtiti cu persoanele de sex feminin?!"...



Despre ce raspuns vorbesti??
Si nu cred ca baietii trebuie sa fie nesimtiti cu fetele. Nu vad ce-ar rezolva!



"Dumnezeu le-a dat femeilor intuitie si feminitate. Folosita corespunzator, combinatia zapaceste cu usurinta mintile oricarui barbat pe care l-am intalnit."
Farrah Fawcett


sus

Psyche

Expert member
1930 mesaje

Re: Fetele...

scris pe 2 sep 2010 20:40 de Psyche

cred ca sta in natura incomprehensibila a femeilor de a alerga mereu dupa intangibili,interzisi,inaccesibili. si eu mi-am batut capul mult cu asta ca sa concluzionez afirmatia de mai sus. acum,ceea ce ii caracterizeaza pe oameni,implicit le caracterizeaza si pe femei,e ratiunea. ratiunea ne conduce si domina instinctele si impulsurile de moment,deci e cam asa "sunt proasta dar ma tratez!"


Sometimes you just have to roll the dice, man!
sus

ursaru

Expert member
1377 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Fetele...

scris pe 2 sep 2010 20:41 de ursaru




Despre ce raspuns vorbesti??
Si nu cred ca baietii trebuie sa fie nesimtiti cu fetele. Nu vad ce-ar rezolva!

Stiu eu la ce se refera el...la faptul ca fetele asa zisii smecherasi care se poarta urat cu ele si le vorbesc urat



After the therapy, and the psychiatry, and the meetings, you know what it all comes down to? You're all fucked up.
sus

ThT

Expert member
1423 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Fetele...

scris pe 2 sep 2010 20:45 de ThT




Despre ce raspuns vorbesti??
Si nu cred ca baietii trebuie sa fie nesimtiti cu fetele. Nu vad ce-ar rezolva!

despre cel de jos->
Pentru ca, la o anumita varsta, toti suntem neseriosi!
Si pentru ca pe adolescente orice "bad boy" le da peste cap! Nu isi dau seama ca ranesc, asa cum nici voi nu va dati seama uneori!
Oricum, cu varsta, lucrurile se schimba, si nu le mai face orice "vin diesel" cu ochiul.


Un baiat care se va purta cat mai frumos cu pers iubita si va pune suflet ca mai apoi sa-i traga clapa ..poate isi va reveni si va mai face inca o daca aceasta greseala dar deja daca i se mai intampla ajunge la concluzia ca in viata asta cu fetele e mai bine sa fii un nesimtit.Iar, cu cat va creste, aceasta persoana va fii tot mai greu sa o dezveti de acest comportament.

Nu vad ce-ar rezolva!


Simplu,nemaipunand suflet si urmandu'si doar interesul vor avea ca rezultat ca nu vor mai suferi.

Eu unul..asa consider.



Behind my smile is everything you'll never understand!
sus

femme

Expert member
880 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fetele...

scris pe 2 sep 2010 20:45 de femme


Stiu eu la ce se refera el...la faptul ca fetele asa zisii smecherasi care se poarta urat cu ele si le vorbesc urat



Fetele acelea sunt imature, le lipsesc cativa neuroni, din punctul meu de vedere, si nu se respecta! Iar eu sper sa fie putine!



"Dumnezeu le-a dat femeilor intuitie si feminitate. Folosita corespunzator, combinatia zapaceste cu usurinta mintile oricarui barbat pe care l-am intalnit."
Farrah Fawcett


sus

ursaru

Expert member
1377 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fetele...

scris pe 2 sep 2010 20:47 de ursaru

Buuun.N`o sa mai pui suflet in nici o relatie,o sa fi un dur ,n`o sa te lasi dus de val ,dar tot va aparea o vagaboanda care te va face sa o iubesti!


After the therapy, and the psychiatry, and the meetings, you know what it all comes down to? You're all fucked up.
sus

femme

Expert member
880 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fetele...

scris pe 2 sep 2010 20:49 de femme


despre cel de jos->


Un baiat care se va purta cat mai frumos cu pers iubita si va pune suflet ca mai apoi sa-i traga clapa ..poate isi va reveni si va mai face inca o daca aceasta greseala dar deja daca i se mai intampla ajunge la concluzia ca in viata asta cu fetele e mai bine sa fii un nesimtit.Iar, cu cat va creste, aceasta persoana va fii tot mai greu sa o dezveti de acest comportament.



Simplu,nemaipunand suflet si urmandu'si doar interesul vor avea ca rezultat ca nu vor mai suferi.

Eu unul..asa consider.



Un baiat care se considera bine crescut de parinti se va purta cu fiecare asa cum merita si nu va aplica o regula prosteasca in orice relatie! E normal sa nu saruti mana unei c.u.r.v.e., dar nici sa ajungi sa fii badaran cu o fata de treaba!



"Dumnezeu le-a dat femeilor intuitie si feminitate. Folosita corespunzator, combinatia zapaceste cu usurinta mintile oricarui barbat pe care l-am intalnit."
Farrah Fawcett


sus

ThT

Expert member
1423 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fetele...

scris pe 2 sep 2010 20:49 de ThT

Buuun.N`o sa mai pui suflet in nici o relatie,o sa fi un dur ,n`o sa te lasi dus de val ,dar tot va aparea o vagaboanda care te va face sa o iubesti!


Poate da,dar pana atunci vei rani destule persoane prin comportamentul tau. Oricum,eu vad din ce in ce mai multe fete care se plang ca toti baietii sunt niste"porci".

Concluzie->vina in mare parte tot a voastra e
in fine,am cam deviat de la discutie.



Behind my smile is everything you'll never understand!
sus

femme

Expert member
880 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fetele...

scris pe 2 sep 2010 20:50 de femme

Buuun.N`o sa mai pui suflet in nici o relatie,o sa fi un dur ,n`o sa te lasi dus de val ,dar tot va aparea o vagaboanda care te va face sa o iubesti!



De ce o vagaboanda, si nu o fata normala?!
Pesimisti mai sunteti, mai baieti!!



"Dumnezeu le-a dat femeilor intuitie si feminitate. Folosita corespunzator, combinatia zapaceste cu usurinta mintile oricarui barbat pe care l-am intalnit."
Farrah Fawcett


sus

ursaru

Expert member
1377 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fetele...

scris pe 2 sep 2010 20:51 de ursaru



Poate da,dar pana atunci vei rani destule persoane prin comportamentul tau. Oricum,eu vad di ce in ce mai multe fete care se plang ca toti baietii sunt niste"porci".

Bravo!Acum sti ca trebuie sa fi un nenorocit ca sa fi iubit de femei Alta solutie nu vad si sa stii ca e mai bine sa fi nesimtit cu ele,o sa le atraga asta Garantat!



After the therapy, and the psychiatry, and the meetings, you know what it all comes down to? You're all fucked up.
sus

femme

Expert member
880 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fetele...

scris pe 2 sep 2010 20:53 de femme


Bravo!Acum sti ca trebuie sa fi un nenorocit ca sa fi iubit de femei Alta solutie nu vad si sa stii ca e mai bine sa fi nesimtit cu ele,o sa le atraga asta Garantat!


Le atrage pe cele pe care le-am enumerat eu mai sus!!



"Dumnezeu le-a dat femeilor intuitie si feminitate. Folosita corespunzator, combinatia zapaceste cu usurinta mintile oricarui barbat pe care l-am intalnit."
Farrah Fawcett


sus

ThT

Expert member
1423 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fetele...

scris pe 2 sep 2010 20:54 de ThT



Le atrage pe cele pe care le-am enumerat eu mai sus!!


Din pacate,tot mai multe fete sunt ca acelea.



Behind my smile is everything you'll never understand!
sus

ursaru

Expert member
1377 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fetele...

scris pe 2 sep 2010 20:55 de ursaru



Le atrage pe cele pe care le-am enumerat eu mai sus!!




After the therapy, and the psychiatry, and the meetings, you know what it all comes down to? You're all fucked up.
sus

femme

Expert member
880 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fetele

scris pe 2 sep 2010 20:59 de femme



Din pacate,tot mai multe fete sunt ca acelea.



Asta ai observat tu? Eu ma uitam acum o saptamana la o emisiune cu, despre si pentru adolescenti si am vazut o gramada de tineri/tinere destepti/e. Pareau atat de maturi in gandire, cum noi nu eram la varsta lor!
Asa ca nu stiu ce sa mai cred de noua generatie de adolescenti! Cred ca e "generatia extremelor"!



"Dumnezeu le-a dat femeilor intuitie si feminitate. Folosita corespunzator, combinatia zapaceste cu usurinta mintile oricarui barbat pe care l-am intalnit."
Farrah Fawcett


sus

ursaru

Expert member
1377 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fetele

scris pe 2 sep 2010 20:59 de ursaru



Din pacate,tot mai multe fete sunt ca acelea.

Lasa ca o sa fie si ea in locul tau Don`t worry,be happy!



After the therapy, and the psychiatry, and the meetings, you know what it all comes down to? You're all fucked up.
sus

femme

Expert member
880 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fe

scris pe 2 sep 2010 21:01 de femme


Lasa ca o sa fie si ea in locul tau Don`t worry,be happy!



Sa moara si capra vecinului, nu??

Asa va consolati voi, baietii?!



"Dumnezeu le-a dat femeilor intuitie si feminitate. Folosita corespunzator, combinatia zapaceste cu usurinta mintile oricarui barbat pe care l-am intalnit."
Farrah Fawcett


sus

ursaru

Expert member
1377 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 2 sep 2010 21:04 de ursaru




Sa moara si capra vecinului, nu??

Asa va consolati voi, baietii?!

) De obicei noi ne ducem la o bauta si il consolam pe cel in cauza..."da`o ma in mortii masii ca era c**** si nu merita"



After the therapy, and the psychiatry, and the meetings, you know what it all comes down to? You're all fucked up.
sus

sweety16

Expert member
1226 mesaje

Re: Fetele...

scris pe 2 sep 2010 21:04 de sweety16

De ce toate fetele dupa ce gasesc un baiat care sa le faca pe plac si sa se poarte frumos cu ele (sa fie tot ce-si doresc)..dupa un timp isi bat joc de el gasindu'si pe altul?

Astept pareri


Pentru ca se plictisesc de prea mult bine.La o anumita varsta majoritatea fetelor care stiu ca arata bine vor fi mai atrase de un "bad boy".



"Desi barfa facuta de femei e peste tot privita ca fiind ridicola,josnica si triviala,cea facuta de barbati,si mai ales daca e despre femei,se numeste teorie,idee sau fapt"

"Ca sa afli defectele unei fete,laud'o in fata prietenelor ei"
sus

femme

Expert member
880 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 2 sep 2010 21:07 de femme


) De obicei noi ne ducem la o bauta si il consolam pe cel in cauza..."da`o ma in mortii masii ca era c**** si nu merita"



Dupa care incercati sa-l convingeti sa agate altceva chair acolo ( o chelnerita, ceva). Il duceti apoi acasa, momente in care el plange dupa ea si mai beti si acolo ceva, nu?

Sa mai continui??



"Dumnezeu le-a dat femeilor intuitie si feminitate. Folosita corespunzator, combinatia zapaceste cu usurinta mintile oricarui barbat pe care l-am intalnit."
Farrah Fawcett


sus

ursaru

Expert member
1377 mesaje

Re: Re: Fetele...

scris pe 2 sep 2010 21:07 de ursaru



Pentru ca se plictisesc de prea mult bine.La o anumita varsta majoritatea fetelor care stiu ca arata bine vor fi mai atrase de un "bad boy".

Da sunt atrase de baieti rai care le fac rodaju` si ajung multe domnisoare pe la varsta de 20 de ani si se intreaba de ce le zicea lumea c****



After the therapy, and the psychiatry, and the meetings, you know what it all comes down to? You're all fucked up.
sus

sweety16

Expert member
1226 mesaje

Re: Re: Re: Fetele...

scris pe 2 sep 2010 21:12 de sweety16


Da sunt atrase de baieti rai care le fac rodaju` si ajung multe domnisoare pe la varsta de 20 de ani si se intreaba de ce le zicea lumea c****


Fetele alea ar trebuie sa stie si ele ca pentru un "bad boy" nu trebuie sa sentimente intr-o relatie...Si nici nu trebuie sa ajunga jucaria lui sexuala...trebuie sa aiba si ceva minte pentru a rezista intr-o relatie cu un asemeanea baiat.Inainte de toate un "bad boy" reprezinta o provocare...



"Desi barfa facuta de femei e peste tot privita ca fiind ridicola,josnica si triviala,cea facuta de barbati,si mai ales daca e despre femei,se numeste teorie,idee sau fapt"

"Ca sa afli defectele unei fete,laud'o in fata prietenelor ei"
sus

ursaru

Expert member
1377 mesaje

Re: Re: Re: Re: Fetele...

scris pe 2 sep 2010 21:15 de ursaru



Fetele alea ar trebuie sa stie si ele ca pentru un "bad boy" nu trebuie sa sentimente intr-o relatie...Si nici nu trebuie sa ajunga jucaria lui sexuala...trebuie sa aiba si ceva minte pentru a rezista intr-o relatie cu un asemeanea baiat.Inainte de toate un "bad boy" reprezinta o provocare...

Ele nu gandesc inainte sa se arunce intr`o astfel de relatie.Un adevarat "bad boy" va face ce vrea cu ea:sex,bataia ...mai pe scurt va fi jucaria lui pana se va plictisi de ea sau fata va sfarsi prin strainate la...cluburi.



After the therapy, and the psychiatry, and the meetings, you know what it all comes down to? You're all fucked up.
sus

sweety16

Expert member
1226 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Fetele...

scris pe 2 sep 2010 21:22 de sweety16


Ele nu gandesc inainte sa se arunce intr`o astfel de relatie.Un adevarat "bad boy" va face ce vrea cu ea:sex,bataia ...mai pe scurt va fi jucaria lui pana se va plictisi de ea sau fata va sfarsi prin strainate la...cluburi.


Eu niciodata nu am ajuns sa tin la un asemeanea baiat...si cam genul asta au fost toti prietenii mei.Insa nu am facut-o cu niciunul, am avut grija sa ma despart de el inainte sa aiba el ocazia...si asta pentru ca ma plictiseam eu inainte de el! Nu am facut-o cu niciunul si nicidecum nu ma permis sa dea vreunul in mine.



"Desi barfa facuta de femei e peste tot privita ca fiind ridicola,josnica si triviala,cea facuta de barbati,si mai ales daca e despre femei,se numeste teorie,idee sau fapt"

"Ca sa afli defectele unei fete,laud'o in fata prietenelor ei"
sus
Pagina 1 din 2
1   2   »


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

16 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate