Parul pubian

Pagina 1 din 2
1   2   »

dhdfhd

Guest

Parul pubian

scris pe 14 ian 2008 07:08 de dhdfhd

Cum le-ar placea fetelor sa aiba un baiat parul pubian ?Sa zicem pt un sex oral...deloc sau periuta ?Dar parul de pe piept ?
sus

deea

Guest

Re: Parul pubian

scris pe 14 ian 2008 09:32 de deea

Cum le-ar placea fetelor sa aiba un baiat parul pubian ?Sa zicem pt un sex oral...deloc sau periuta ?Dar parul de pe piept ?


mie una miar place sa nu fie deloc..mai ales pt oral...si mai ales pe piept...
sus

chic_garcon

Junior member
32 mesaje

Re: Re: Parul pubian

scris pe 4 feb 2008 17:06 de chic_garcon



mie una miar place sa nu fie deloc..mai ales pt oral...si mai ales pe piept...


radem tot!
sau epilam ...



Carpe Diem!
sus

ilana

Newbie
2 mesaje

Re: Parul pubian

scris pe 4 feb 2008 19:24 de ilana

Cum le-ar placea fetelor sa aiba un baiat parul pubian ?Sa zicem pt un sex oral...deloc sau periuta ?Dar parul de pe piept ?


deloc sau ce voua va place sa avem......



Ilana
sus

solokd

Expert member
522 mesaje

Re: Re: Parul pubian

scris pe 4 feb 2008 20:23 de solokd



deloc sau ce voua va place sa avem......



mdea chiar interesant subiectul
yo nu ma epilez de tot par a fi un mare gay epilat in totalitate imi mai trebe o fustitza si pot sa ies pe centura ) prefer tuns periutza



Love Is The Name...
Sex Is the Game....
Fuck The Name And Play The Game...
sus

Danny_DaBoss

Expert member
2005 mesaje

Re: Re: Re: Parul pubian

scris pe 4 feb 2008 21:35 de Danny_DaBoss

dar de ce zici ca cei care se epileaza ar fi gay ? poate le place sa arate bine si sa nu aiba par pe tot corpul. din maimutze ne tragem..
ca si cum te-ar judeca lumea ca te tunzi in cap
sus

solokd

Expert member
522 mesaje

Re: Re: Re: Re: Parul pubian

scris pe 4 feb 2008 23:18 de solokd

dar de ce zici ca cei care se epileaza ar fi gay ? poate le place sa arate bine si sa nu aiba par pe tot corpul. din maimutze ne tragem..
ca si cum te-ar judeca lumea ca te tunzi in cap



nu am zis de cei care se epileaza eu m-am referit la mine insumi doar atat ...din partea mea sa se epileze si in urechi prea putzin imi pasa important e sa ma simt eu bine



Love Is The Name...
Sex Is the Game....
Fuck The Name And Play The Game...
sus

ZigZag

Veteran member
457 mesaje

Re: Re: Re: Re: Parul pubian

scris pe 5 feb 2008 11:28 de ZigZag

dar de ce zici ca cei care se epileaza ar fi gay ? poate le place sa arate bine si sa nu aiba par pe tot corpul. din maimutze ne tragem..
ca si cum te-ar judeca lumea ca te tunzi in cap


tu de ex te epilezi pe picioare ? itzi pensezi sprancenele ? sau acuma o sa`mi zici ca te faci si pe maini sa n`ai par deloc .. nuh ? hai ca mai zic .. la fete da .. la baietzi paru reprezinta faptu ca esti barbat .. da nah aia nu inseamna ca ai la p*#a padurice .. deci mi se pare normal ca un baiat sa mai dea din par jos de la gogu , de la sub-bratz , de pe fatza .. nu`i suport cand vad baietzi cu picioarele netede mai cva ca o pi*da sclifosita !



Yo raman exact cum am promis .. Prietenos ca o grenada data`n spatziu inchis !

Cand arunci grenada spre mine , yo fac stop pe piept .. si tzi`o shutez pana la tine direct !
sus

solokd

Expert member
522 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Parul pubian

scris pe 5 feb 2008 12:59 de solokd



tu de ex te epilezi pe picioare ? itzi pensezi sprancenele ? sau acuma o sa`mi zici ca te faci si pe maini sa n`ai par deloc .. nuh ? hai ca mai zic .. la fete da .. la baietzi paru reprezinta faptu ca esti barbat .. da nah aia nu inseamna ca ai la p*#a padurice .. deci mi se pare normal ca un baiat sa mai dea din par jos de la gogu , de la sub-bratz , de pe fatza .. nu`i suport cand vad baietzi cu picioarele netede mai cva ca o pi*da sclifosita !



exact ai punctat f corect



Love Is The Name...
Sex Is the Game....
Fuck The Name And Play The Game...
sus

ZigZag

Veteran member
457 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Parul pubian

scris pe 5 feb 2008 13:22 de ZigZag




exact ai punctat f corect


e doar parerea mea .. poate acuma vine un travestit si se ia de mine pt ce`am zis asta e adevaru !
Barbat de unde credetzi ca vine cuvantu ? .. daca nu stitzi va zic yo : de la barba !



Yo raman exact cum am promis .. Prietenos ca o grenada data`n spatziu inchis !

Cand arunci grenada spre mine , yo fac stop pe piept .. si tzi`o shutez pana la tine direct !
sus

stefanoski

Expert member
1927 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Parul pubian

scris pe 7 feb 2008 16:44 de stefanoski



e doar parerea mea .. poate acuma vine un travestit si se ia de mine pt ce`am zis asta e adevaru !
Barbat de unde credetzi ca vine cuvantu ? .. daca nu stitzi va zic yo : de la barba !


Zig Zag - hop tzop, uite ca s-a nimerit si "travestitu" sa citeasca tampeniile tale. Cine a adus un intelectual printre noi ? Ca sa-l citez pe "iubitul" nostru presedinte, HAI SICTIR ! GAOZARULE !!

Stai tu cu stuf pe tine si nu mai critica ce fac altii



http://stefanoski.wordpress.com/
sus

wiczur

Senior member
82 mesaje

Re: Parul pubian

scris pe 12 feb 2008 18:24 de wiczur

Cum le-ar placea fetelor sa aiba un baiat parul pubian ?Sa zicem pt un sex oral...deloc sau periuta ?Dar parul de pe piept ?

io mah tund periuta....da' daca ash fi fata cred k miar placea deloc



Live for nothing or die for something
sus

barosank17

Senior member
96 mesaje

Re: Parul pubian

scris pe 5 sep 2008 16:01 de barosank17

Cum le-ar placea fetelor sa aiba un baiat parul pubian ?Sa zicem pt un sex oral...deloc sau periuta ?Dar parul de pe piept ?


sincer..trebuie s fie ras..s nu aibe delok par akolo jos..si mai ales p piept...

UN BARBAT TREBUIE SA FIE LA FEL K O FEMEIE IGIENIC S NU AIBE PADURE ..SI MAI ALES K MIROASE..BLEAH..



jejeje
sus

baby

Expert member
3569 mesaje

Re: Parul pubian

scris pe 5 sep 2008 16:13 de baby

Cum le-ar placea fetelor sa aiba un baiat parul pubian ?Sa zicem pt un sex oral...deloc sau periuta ?Dar parul de pe piept ?


sa nu aiba DELOC
nu stiu dar cred ca parul tuns periuta in zona pubiana te cam accidenteaza eu zic ca inteapa
si nu e mare greutate sa il dea jos.....asa cum o facem noi pot si baietii

iar parul de pe piept.....sa ramana acolo
ala nu ar incurca





http://www.youtube.com/watch?v=pBUxuyYC96o

sus

GhoTiK

Veteran member
355 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Parul pubian

scris pe 5 sep 2008 17:17 de GhoTiK



Zig Zag - hop tzop, uite ca s-a nimerit si "travestitu" sa citeasca tampeniile tale. Cine a adus un intelectual printre noi ? Ca sa-l citez pe "iubitul" nostru presedinte, HAI SICTIR ! GAOZARULE !!

Stai tu cu stuf pe tine si nu mai critica ce fac altii



inca un "travestit" ti`a citit parerea



Never regret something that once made you smile.

If you really desire something,don`t take NO for an answer.
sus

simosimina

Expert member
4400 mesaje

Re: Parul pubian

scris pe 5 sep 2008 18:03 de simosimina

Cum le-ar placea fetelor sa aiba un baiat parul pubian ?Sa zicem pt un sex oral...deloc sau periuta ?Dar parul de pe piept ?


Jos acolo...NIMIC
Pe piept..sa fie..dar putin



“Today’s mighty oak is just yesterday’s nut, that held its ground.”
sus

Stranger_to_love

Expert member
732 mesaje

Re: Re: Parul pubian

scris pe 5 sep 2008 19:10 de Stranger_to_love


si nu e mare greutate sa il dea jos.....asa cum o facem noi pot si baietii


Pt. fete e mult mai usor ca nu au un nici un obstacol in zona pubiana.



In caz de efecte adverse ce am spus mai sus a fost parerea mea personala.
sus

trotil

Guest

Re: Re: Parul pubian

scris pe 5 sep 2008 22:13 de trotil



deloc sau ce voua va place sa avem......

mie unul da...dar nu prea mare
sus

cevacenue

Junior member
13 mesaje

Re: Parul pubian

scris pe 6 sep 2008 21:22 de cevacenue

Cum le-ar placea fetelor sa aiba un baiat parul pubian ?Sa zicem pt un sex oral...deloc sau periuta ?Dar parul de pe piept ?

Periuta,deloc zici ca e baiatel iar cel de pe piept sa ramana Cui nu-i place un Tarzan incins?



Cine traieste fara frica nu poate fi zdrobit,cand cineva traieste cu frica este zdrobit inainte sa apuce sa traiesca
sus

boby93

Senior member
86 mesaje

Re: Re: Parul pubian

scris pe 8 sep 2008 19:22 de boby93



sincer..trebuie s fie ras..s nu aibe delok par akolo jos..si mai ales p piept...

UN BARBAT TREBUIE SA FIE LA FEL K O FEMEIE IGIENIC S NU AIBE PADURE ..SI MAI ALES K MIROASE..BLEAH..




sincer...nu sunt in totalitate de acord cu tine.....partea cu rasu jos e bine.....daca esti tuns acolo si "gogu" pare mai mare decat daca se rataceste prin padure...cat despre cel de pe piept tin sa te contrazic deoarece majoritatea fetelor il considara un simbol de masculinitate asa ca eu zic sa il lasi acolo pe ala



~~Viata e ca hartia igienica......lunga si nefolositoare~~fiecare shut in fund pe care ti-l da viata e un pas innainte~~most shit happend to me....so don't worry.....be happy~~
sus

Listener

Veteran member
346 mesaje

Re: Parul pubian

scris pe 9 sep 2008 22:39 de Listener

Cum le-ar placea fetelor sa aiba un baiat parul pubian ?Sa zicem pt un sex oral...deloc sau periuta ?Dar parul de pe piept ?

Cu masina dat jos ca daca rad se fac bube naspa si fetele o sa se uite ciudat...N-am dreptate cat despre piep il las ca a crecut bine



Intreabari si solutii...
sus

myrmidon

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Parul pubian

scris pe 1 mar 2009 23:13 de myrmidon



e doar parerea mea .. poate acuma vine un travestit si se ia de mine pt ce`am zis asta e adevaru !
Barbat de unde credetzi ca vine cuvantu ? .. daca nu stitzi va zic yo : de la barba !


dak nu eram proiectati sa fim cu par p noi nu aveam nu? dak avem inseamna ca nu ar trebui sa nu existe ...din motive cat de cat estetice e bine sa nu ai "za cushion"la copac , sub brat ...
sus

Listener

Veteran member
346 mesaje

Re: Parul pubian

scris pe 4 mar 2009 00:16 de Listener

Cum le-ar placea fetelor sa aiba un baiat parul pubian ?Sa zicem pt un sex oral...deloc sau periuta ?Dar parul de pe piept ?


Metoda mea este urmatoarea:
Jos rad dar invers,nu in sensul opus al firului de par,chestia asta te va proteja de cosuri si de alte nebunii+ca arata mai sexy
La picioare pun masina de tuns la 3mm si ii dau,nu aprob epilarea la barbati numai daca au grupele musculare imense,atunci paru va fi un obstacol (ma refer gen Arnold in tinerete sau Jay Cutler )
La piept cu masina pe abdomen in schimb cu lama dar aici cred ca ma chinui si eu cu epilare,deoarece acesta este muncit si facut.
Subbrat si la sfarcuri ras complet.
Pe brate ca la pubis.
iar pe fata las putin rugged prietenii stiu de ce



Intreabari si solutii...
sus

pacpac

Expert member
1127 mesaje

Re: Re: Parul pubian

scris pe 4 mar 2009 08:50 de pacpac



Metoda mea este urmatoarea:
Jos rad dar invers,nu in sensul opus al firului de par,chestia asta te va proteja de cosuri si de alte nebunii+ca arata mai sexy
La picioare pun masina de tuns la 3mm si ii dau,nu aprob epilarea la barbati numai daca au grupele musculare imense,atunci paru va fi un obstacol (ma refer gen Arnold in tinerete sau Jay Cutler )
La piept cu masina pe abdomen in schimb cu lama dar aici cred ca ma chinui si eu cu epilare,deoarece acesta este muncit si facut.
Subbrat si la sfarcuri ras complet.
Pe brate ca la pubis.
iar pe fata las putin rugged prietenii stiu de ce


mei tu vad ca te razi peste tot mai putin la c** .acolo lasi sa atarne?))



http://www.sexyandfunny.com/view_joke/the-funniest-sleepwalking-dog-video-you-will-see-today_38457.html
sus

Listener

Veteran member
346 mesaje

Re: Re: Re: Parul pubian

scris pe 6 mar 2009 20:18 de Listener



mei tu vad ca te razi peste tot mai putin la c** .acolo lasi sa atarne?))


Ba da dar acolo am mai putin asa ca nu e stress.
Gandeste logic de ce as lasa sa atarne ) logic ca iau si pe acolo



Intreabari si solutii...
sus

vicentiu

Junior member
12 mesaje

Re: Re: Re: Re: Parul pubian

scris pe 6 mar 2009 21:59 de vicentiu

MIE IMI E RUSINE CU PARUL DE PE PIEPT SI DE PE BURTA ce sa fac cu el ? daca il rad ma irit si o sa creasca si mai mult ..


asd
sus

Listener

Veteran member
346 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Parul pubian

scris pe 6 mar 2009 23:06 de Listener

MIE IMI E RUSINE CU PARUL DE PE PIEPT SI DE PE BURTA ce sa fac cu el ? daca il rad ma irit si o sa creasca si mai mult ..


Am zis si eu ce sa fac sa previn iritatiile si bubele in postul anterios...rade cu lama in sensul opus al firului de par il lasi foarte putin si acesta nu va fi nici rigid,nici urat,da un aspect mai sexy decat 100% epilat



Intreabari si solutii...
sus

Listener

Veteran member
346 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Parul pubian

scris pe 7 mar 2009 21:50 de Listener



Am zis si eu ce sa fac sa previn iritatiile si bubele in postul anterios...rade cu lama in sensul opus al firului de par il lasi foarte putin si acesta nu va fi nici rigid,nici urat,da un aspect mai sexy decat 100% epilat


De pilada la parul din zona oraganului sexual,respectiv pubian mai dau cu epilatorul meu (braun silk epil...nu ii fac reclama dar este cel mai bun )
Daca vrei sa scapi de par eu personal iti recomand brown silk epil varianta xelle are si atenuator de durere (in fine mitica treaba),zone senzsibile si precizie la 260 lei la inceput o epilare ia (2 3 zile sesiuni de durere ) dar apoi o sa te epilezi cu el ca cu lama fara sa mai simti nimic + ca brutalitatea lui iti reface parul,subtiaza si se face puf (fara fire de par negre si groase,deaceea doare cumplit la inceput firul de par enorm de gros poate si o dublura 2 fire crescute in acelasi spatiu....eu zic ca merita mai ales ca il uzez la subbrat,abdomen,zone sensibile,pubian si la zona bikinilor (picioare)...pfff si in te ass



Intreabari si solutii...
sus

kenwood

Newbie
7 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Parul pubian

scris pe 8 mar 2009 11:36 de kenwood



De pilada la parul din zona oraganului sexual,respectiv pubian mai dau cu epilatorul meu (braun silk epil...nu ii fac reclama dar este cel mai bun )
Daca vrei sa scapi de par eu personal iti recomand brown silk epil varianta xelle are si atenuator de durere (in fine mitica treaba),zone senzsibile si precizie la 260 lei la inceput o epilare ia (2 3 zile sesiuni de durere ) dar apoi o sa te epilezi cu el ca cu lama fara sa mai simti nimic + ca brutalitatea lui iti reface parul,subtiaza si se face puf (fara fire de par negre si groase,deaceea doare cumplit la inceput firul de par enorm de gros poate si o dublura 2 fire crescute in acelasi spatiu....eu zic ca merita mai ales ca il uzez la subbrat,abdomen,zone sensibile,pubian si la zona bikinilor (picioare)...pfff si in te ass


si apoi tre sa te razi o data la 3-4 zile pe tot corpu....naspa
sus

Listener

Veteran member
346 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Parul pubian

scris pe 8 mar 2009 12:00 de Listener



si apoi tre sa te razi o data la 3-4 zile pe tot corpu....naspa


3-4 saptamani



Intreabari si solutii...
sus
Pagina 1 din 2
1   2   »


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

23 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate