Parul pubian

Pagina 2 din 2
«   1   2

kenwood

Newbie
7 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Parul pubian

scris pe 8 mar 2009 14:07 de kenwood



3-4 saptamani

nu cred
sus

Firefox

Expert member
551 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Parul pubi

scris pe 8 mar 2009 22:02 de Firefox

pe mine ma doare intre picioare.. (la figurat vorbind).. mi-am ras tot parul pubian.. si dupa testicule si dupa penis si de pe langa.. .si din fund.. si e mult mai bine fara.. plus ca arata si mai normal.. nu ca ditai tufisu..


să nu faci PROSTIA să crezi că bărbatul sau femeia sunt mai buni unul decât celălalt.
sus

Listener

Veteran member
346 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Parul pubi

scris pe 14 mar 2009 21:21 de Listener


nu cred


Incearca epilarea la inceput e ca si cum ai vrea sa-ti omori in cel mai cumplit mod parul dintre picioare,fund,testicule,penis,pubis etc. dar a doua oara nu mai ai taine...
PS:La fete epilatorul broun silk epil xelle spune ca tine fara par 3-4 saptamani dar eu zic ca la baieti va tine 5 6 deoarece baiatu este mai dotat decat fata, in ceea ce priveste parul corporal dar regenerarea acestuia este mult mult mai lenta ...
Eu zic ca se merita tortura mai ales ca am burta,pubisul si ce am zis mai sus ca fundul de bebelus



Intreabari si solutii...
sus

simosimina

Expert member
4400 mesaje

Re: Re: Re: Parul pubian

scris pe 15 mar 2009 23:13 de simosimina



mei tu vad ca te razi peste tot mai putin la c** .acolo lasi sa atarne?))





“Today’s mighty oak is just yesterday’s nut, that held its ground.”
sus

myrmidon

Guest

Re: Re: Re: Re: Parul pubian

scris pe 17 mar 2009 22:56 de myrmidon

sa stai sa te faci peste tot terci pentru niste par....daca e, e lasa-l drq acolo ca nu te deranjeaza ...ok parul pubian da nu tre sa incepi sa te faci p picioare si spate si p interior it's freakin' hair ..daca nu ii convine aleia sa gaseasca altu'
sus

Listener

Veteran member
346 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Parul pubian

scris pe 27 mar 2009 20:33 de Listener

sa stai sa te faci peste tot terci pentru niste par....daca e, e lasa-l drq acolo ca nu te deranjeaza ...ok parul pubian da nu tre sa incepi sa te faci p picioare si spate si p interior it's freakin' hair ..daca nu ii convine aleia sa gaseasca altu'


Ma stii cum e?
Terci te faci prima luna dar apoi esti lux

PS:Acuma caut Aparat Laser Rio x60 (face 60 de fire de par pe loc) arde folicului lasand paru sa cada pielea ca de bebe minim 3 luni in cazul in care esti ultra paros,dar poate sa tina si 6 luni chiar un an.
Atentie 3 luni fara urma dupa 3 luni incepe sa se vada o urma de radacina si sa zic ca mai trece o saptamana se va vedea un puf



Intreabari si solutii...
sus

vladydana

Senior member
58 mesaje

Re: Re: Re: Re: Parul pubian

scris pe 28 mar 2009 08:14 de vladydana



Ba da dar acolo am mai putin asa ca nu e stress.
Gandeste logic de ce as lasa sa atarne ) logic ca iau si pe acolo




la femei inteleg k noi epilam tot in materie de par dar la barbati sa va epilati tot corpul eu una nu cred k mai sunte-ti barbati no offense,ce are cel de pe picioare,maini si burta,va inteleg k jos vreti sa fiti igienici dar in rest ce va supara:



tatulica elena daniela
sus

Listener

Veteran member
346 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Parul pubian

scris pe 8 apr 2009 00:25 de Listener





la femei inteleg k noi epilam tot in materie de par dar la barbati sa va epilati tot corpul eu una nu cred k mai sunte-ti barbati no offense,ce are cel de pe picioare,maini si burta,va inteleg k jos vreti sa fiti igienici dar in rest ce va supara:


Mirosul vine de la pubis,anus,testicule(la cine are),abdomen,subsoare,intre picioare si in unele cazuri intre piept (pentru cine are pectoralii foarte dezvoltati) si mirosul nu e mic mai ales vara la 30 - 40 grade,o mica portiune de genu cu par,poate face treaba destul de puturoasa.



Intreabari si solutii...
sus

NNu

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Parul pubian

scris pe 18 apr 2009 21:25 de NNu

periutza, total arata ciudat mise pare funny "mi se pare mai masculin cu umpik de par" pe piept inca nu am :P
sus

ioana

Guest

Re: Re: Re: Re: Parul pubian

scris pe 22 iul 2010 12:00 de ioana



Ba da dar acolo am mai putin asa ca nu e stress.
Gandeste logic de ce as lasa sa atarne ) logic ca iau si pe acolo



mi imi plac baieti parososii la fete mai merege fara
sus

julien

Guest

Re: Parul pubian

scris pe 22 iul 2010 14:01 de julien

Cum le-ar placea fetelor sa aiba un baiat parul pubian ?Sa zicem pt un sex oral...deloc sau periuta ?Dar parul de pe piept ?


Cred ca daca esti bine definit in zona aia nu o sa o sperie parul cat o va speria anvergura
sus
Pagina 2 din 2
«   1   2


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

17 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate