Fetele cuminti

Pagina 1 din 2
1   2   »

valentine

Guest

Fetele cuminti

scris pe 7 nov 2008 16:29 de valentine

Intrebare, intrebatoare, care pe mine ma framanta: cum seduci/combini/agati/etc fetele cuminti dar care sunt bombardate de "cereri" din toate partile?
A flirta cu ele nu merge, pentru ca fiind bombardata de baieti, toti flirteaza. A fi natural si tu insuti, nu merge pt ca la fel, fiind bombardata de baieti, treci neobservat. Mai pe romaneste...contextul prezentat, face imposibile cele mai multe strategii de a seduce si cum aproape toate fetele de pe aici se dau cuminti si frumoase...
sus

ursaru

Expert member
1377 mesaje

Re: Fetele cuminti

scris pe 7 nov 2008 17:59 de ursaru

Intrebare, intrebatoare, care pe mine ma framanta: cum seduci/combini/agati/etc fetele cuminti dar care sunt bombardate de "cereri" din toate partile?
A flirta cu ele nu merge, pentru ca fiind bombardata de baieti, toti flirteaza. A fi natural si tu insuti, nu merge pt ca la fel, fiind bombardata de baieti, treci neobservat. Mai pe romaneste...contextul prezentat, face imposibile cele mai multe strategii de a seduce si cum aproape toate fetele de pe aici se dau cuminti si frumoase...

Asta depinde de cat de original esti,nu merge intotdeauna cu caterinca ieftina,sau aceleasi fraze uzuale,folosite de toti.Prima impresie conteaza,contactul fizic..



After the therapy, and the psychiatry, and the meetings, you know what it all comes down to? You're all fucked up.
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Fetele cuminti

scris pe 8 nov 2008 01:59 de ExoticDream

Intrebare, intrebatoare, care pe mine ma framanta: cum seduci/combini/agati/etc fetele cuminti dar care sunt bombardate de "cereri" din toate partile?
A flirta cu ele nu merge, pentru ca fiind bombardata de baieti, toti flirteaza. A fi natural si tu insuti, nu merge pt ca la fel, fiind bombardata de baieti, treci neobservat. Mai pe romaneste...contextul prezentat, face imposibile cele mai multe strategii de a seduce si cum aproape toate fetele de pe aici se dau cuminti si frumoase...


I can hardly believe my eyes!!!

Ti-am mai spus, "tactica" depinde de "target": daca-i fata buna (cuminte, serioasa), mergi pe varianta naturala, punandu-ti in valoare calitatile (reale), daca-i o fata moderna (fitoasa, plina de importanta, cu impresii de vedeta, cum sunt aproape toate), incearca flirtul, insa revizuit si adaugit pentru ca s-ar putea ca "mustele" sa nu mai pice in plasa doar cu cateva fraze culese de pe net sau din texte de manele, s-au mai "rafinat" gusturile!




"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

DarkAngel

Expert member
1098 mesaje

Re: Fetele cuminti

scris pe 9 nov 2008 05:27 de DarkAngel

Intrebare, intrebatoare, care pe mine ma framanta: cum seduci/combini/agati/etc fetele cuminti dar care sunt bombardate de "cereri" din toate partile?
A flirta cu ele nu merge, pentru ca fiind bombardata de baieti, toti flirteaza. A fi natural si tu insuti, nu merge pt ca la fel, fiind bombardata de baieti, treci neobservat. Mai pe romaneste...contextul prezentat, face imposibile cele mai multe strategii de a seduce si cum aproape toate fetele de pe aici se dau cuminti si frumoase...
Deobicei o fata cuminte cauta siguranta daca ai reusit sa o convingi ca ii poti oferi acest lucru (si bineinteles trebuie sa-i si placa de tine,fie ii place fie nu)ar putea fi sedusa dar cum ma gandesc multi au incercat sa le pacaleasca in fel si chip trebuie sa ii demonstrezi ca doresti o relatie serioasa cu ea si sa-i dai timp sa te cunoasca (prin fapte) in timp.
Daca cumva cautai o tehnica rapida de a seduce o fata cuminte care probabil este bombardata de tot felul de abordari probabilitatea ca acea tehnica sa aiba succes (daca gasesti una) eu cred ca este foarte mica.
sus

cosminutza

Guest

Re: Fetele cuminti

scris pe 19 nov 2008 16:48 de cosminutza

Intrebare, intrebatoare, care pe mine ma framanta: cum seduci/combini/agati/etc fetele cuminti dar care sunt bombardate de "cereri" din toate partile?
A flirta cu ele nu merge, pentru ca fiind bombardata de baieti, toti flirteaza. A fi natural si tu insuti, nu merge pt ca la fel, fiind bombardata de baieti, treci neobservat. Mai pe romaneste...contextul prezentat, face imposibile cele mai multe strategii de a seduce si cum aproape toate fetele de pe aici se dau cuminti si frumoase...
Exact!!!trebuie sa o impresionezi din prima...si chiar dk zici k a fi u insuti nu e bine si nu te ajuta la nimic,parerea mea e k trebuie sa fii cunoscut asa cum esti...sa fii u insuti... BAFTA!!!
sus

Listener

Veteran member
346 mesaje

Re: Fetele cuminti

scris pe 15 dec 2008 16:56 de Listener

Intrebare, intrebatoare, care pe mine ma framanta: cum seduci/combini/agati/etc fetele cuminti dar care sunt bombardate de "cereri" din toate partile?
A flirta cu ele nu merge, pentru ca fiind bombardata de baieti, toti flirteaza. A fi natural si tu insuti, nu merge pt ca la fel, fiind bombardata de baieti, treci neobservat. Mai pe romaneste...contextul prezentat, face imposibile cele mai multe strategii de a seduce si cum aproape toate fetele de pe aici se dau cuminti si frumoase...


In functie de ce fata este...a fii cuminte NU INSEAMNA GREU DE CUCERIT...Eu unu am agatat fete cuminti in cel mai usor mod posibil.



Intreabari si solutii...
sus

tiby

Veteran member
366 mesaje

Re: Re: Fetele cuminti

scris pe 2 feb 2009 00:00 de tiby

Pe fetee cuminti, le vad timide si care nu vb cu orice baiat.Sincer eu am avut pretene numai fete cuminti si vrea sa spun ca le prefer pe ele decat sa am una care se arunca in bratele la toti si care vb urat.Parerea mea
sus

CARMEN

Guest

Re: Re: Re: Fetele cuminti

scris pe 22 feb 2009 17:06 de CARMEN

Pe fetee cuminti, le vad timide si care nu vb cu orice baiat.Sincer eu am avut pretene numai fete cuminti si vrea sa spun ca le prefer pe ele decat sa am una care se arunca in bratele la toti si care vb urat.Parerea mea



sus

bebetinusdananghel

Newbie
1 mesaje

Re: Fetele cuminti

scris pe 22 feb 2009 17:39 de bebetinusdananghel

Intrebare, intrebatoare, care pe mine ma framanta: cum seduci/combini/agati/etc fetele cuminti dar care sunt bombardate de "cereri" din toate partile?
A flirta cu ele nu merge, pentru ca fiind bombardata de baieti, toti flirteaza. A fi natural si tu insuti, nu merge pt ca la fel, fiind bombardata de baieti, treci neobservat. Mai pe romaneste...contextul prezentat, face imposibile cele mai multe strategii de a seduce si cum aproape toate fetele de pe aici se dau cuminti si frumoase...



bogdan
sus

lilibede@gma

Guest

Re: Re: Fetele cuminti

scris pe 23 feb 2009 23:37 de lilibede@gma


Asta depinde de cat de original esti,nu merge intotdeauna cu caterinca ieftina,sau aceleasi fraze uzuale,folosite de toti.Prima impresie conteaza,contactul fizic..

Tu crezi ca mai exista "fete cuminti"?
sus

Firefox

Expert member
551 mesaje

Re: Re: Re: Fetele cuminti

scris pe 23 feb 2009 23:59 de Firefox


Tu crezi ca mai exista "fete cuminti"?
da credem:P.. nu crezi? tu nu te duci la biserica.. sa vezice cuminti stau ele...



să nu faci PROSTIA să crezi că bărbatul sau femeia sunt mai buni unul decât celălalt.
sus

tiby

Veteran member
366 mesaje

Re: Re: Re: Re: Fetele cuminti

scris pe 25 feb 2009 03:12 de tiby

Mai exista mai baieti si fete cuminti, parerea mea...dar parca sunt mai multe cele indraznetze
sus

Firefox

Expert member
551 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Fetele cuminti

scris pe 25 feb 2009 12:24 de Firefox

Mai exista mai baieti si fete cuminti, parerea mea...dar parca sunt mai multe cele indraznetze
gresit sunt mai multe cele care "par" indraznete.. ca cele indraznete indraznete sunt RARE....



să nu faci PROSTIA să crezi că bărbatul sau femeia sunt mai buni unul decât celălalt.
sus

miami

Guest

Re: Fetele cuminti

scris pe 25 feb 2009 19:04 de miami

fetele cuminti sunt fetele care isi fac placerile nu acele fete care stau virgine pana la varsta de 80 de ani
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Fetele cuminti

scris pe 26 feb 2009 00:43 de ExoticDream

fetele cuminti sunt fetele care isi fac placerile nu acele fete care stau virgine pana la varsta de 80 de ani


Din ce dictionar ai luat definitia asta?




"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

Bozgoru

Expert member
3081 mesaje

Re: Re: Re: Fetele cuminti

scris pe 26 feb 2009 03:25 de Bozgoru

fi tu insuti.. daca fata e cuminte si tu vrei sa o agati.. cu scheme.. restii... etc.. nu o meriti si ar trebui sa o lasi in pace..
sus

fete cumite

Guest

fete

scris pe 5 apr 2009 12:49 de fete cumite

fete care vrea sa cobinati
parea mea
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: fete

scris pe 5 apr 2009 20:51 de ExoticDream

fete care vrea sa cobinati
parea mea


Parerea mea este sa (mai) treci pe la scoala, invata intai combinatiile de litere si pe urma te prinzi cum e si cu alte chestii.




"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

Firefox

Expert member
551 mesaje

Re: Re: Re: Fetele cuminti

scris pe 6 apr 2009 01:28 de Firefox



Din ce dictionar ai luat definitia asta?

I think it is "Miami 101"



să nu faci PROSTIA să crezi că bărbatul sau femeia sunt mai buni unul decât celălalt.
sus

bebe

Guest

Re: Fetele cuminti

scris pe 13 apr 2009 20:15 de bebe

ce o sa faci tu peste 2 zile daca maine mor?
sus

sweetgirl16

Expert member
512 mesaje

Re: Re: Re: Re: Fetele cuminti

scris pe 30 iun 2009 16:39 de sweetgirl16

da credem:P.. nu crezi? tu nu te duci la biserica.. sa vezice cuminti stau ele...
normal k exista dar si ele knd descoprea un baiat...se ,,transforma"...



Amprentele digitale si fulgii de zapada nu sunt singurele elemente caracterizate prin unicitate absoluta...
sus

mandarina

Veteran member
295 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Fetele cuminti

scris pe 30 iun 2009 20:04 de mandarina

inca se gasesc..nu sunt specii pe cale de disparitie nu inca..si ca sa le "agati" nu trebuie sa te transformi intr-un papagal sa spui tot felul de dulcegarii:-l..si pe urma sa faci sperante desarte fetei..
sus

valentine

Expert member
6465 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fetele cuminti

scris pe 30 iun 2009 21:10 de valentine

inca se gasesc..

Si cuminti si frumoase? Dream on... M-am impacat oarecum cu ideea ca trebuie sa mai lasi intr-o parte. Si cuminti si frumoase cu adevarat nu exista, cel putin nu pe la noi

P.S exista o diferenta intre "draguta" si "frumoasa"
sus

lady***blue

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fetele cuminti

scris pe 1 iul 2009 16:45 de lady***blue

depinde c intelegi u prin cuminte!!!majoritatea intelege ca , cuminte rimeaza cu virgina....si d multe ori chiar asa e....nu e greu sa gasesti o asa fata...numai ca majoritatea baietilor cauta mereu in acelasi loc...desi cica se straduiesc sa gaseasca....cu o fata 'cuminte' tre sa fi cel putin tandru,sa ii arati ca sti sa fi sensibil...dar in acelasi timp,nu cauta sa fi prea siropos...daca ea e siropoasa deja...n-ai d c sa fi si u bafta!!!
sus

Firefox

Expert member
551 mesaje

alta intrebare off-topic

scris pe 2 iul 2009 01:28 de Firefox

cum combini/agati baietii cuminti? puteti experimenta pe mn fetelor


să nu faci PROSTIA să crezi că bărbatul sau femeia sunt mai buni unul decât celălalt.
sus

valentine

Expert member
6465 mesaje

Re: alta intrebare off-topic

scris pe 2 iul 2009 17:16 de valentine

cum combini/agati baietii cuminti? puteti experimenta pe mn fetelor


Baieti cuminti sunt excesiv de multi. Eu ma refeream la fetele cuminti si frumoase, in cazul tau, trebuie sa fi si cuminte si frumos ca sa sara doritoarele pe tine
sus

sweety16

Expert member
1226 mesaje

Re: Re: alta intrebare off-topic

scris pe 2 iul 2009 23:54 de sweety16



Baieti cuminti sunt excesiv de multi.


Asa si fete cuminti sunt excesiv de multe...dar nu neaparat frumoase.Asa cum spui tu ca nu gasesti fete foarte frumoase si cuminti asa consider si eu ca nu exista baieti cuminti si foarte frumosi.Sau esti tu exceptia?




"Desi barfa facuta de femei e peste tot privita ca fiind ridicola,josnica si triviala,cea facuta de barbati,si mai ales daca e despre femei,se numeste teorie,idee sau fapt"

"Ca sa afli defectele unei fete,laud'o in fata prietenelor ei"
sus

valentine

Expert member
6465 mesaje

Re: Re: Re: alta intrebare off-topic

scris pe 2 iul 2009 23:56 de valentine


Sau esti tu exceptia?


Eu nu sunt nici cuminte nici frumos, dar nu despre mine era vorba in topicul asta...
sus

fulgdenea

Guest

Re: Re: Re: Re: alta intrebare off-topic

scris pe 3 iul 2009 12:29 de fulgdenea



Eu nu sunt nici cuminte nici frumos,

Esti bengos de modest.
sus

SORIN28

Expert member
3805 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: alta intrebare off-topic

scris pe 3 iul 2009 15:16 de SORIN28


Esti bengos de modest.


Este cel mai dulce barbat de pe forum



Radio Greu de difuzat

http://radio-host.ro:8012/
sus
Pagina 1 din 2
1   2   »


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

23 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate