Fetele cuminti

Pagina 2 din 2
«   1   2

BabyKitty

Senior member
109 mesaje

Re: Fetele cuminti

scris pe 4 iul 2009 22:53 de BabyKitty

Intrebare, intrebatoare, care pe mine ma framanta: cum seduci/combini/agati/etc fetele cuminti dar care sunt bombardate de "cereri" din toate partile?
A flirta cu ele nu merge, pentru ca fiind bombardata de baieti, toti flirteaza. A fi natural si tu insuti, nu merge pt ca la fel, fiind bombardata de baieti, treci neobservat. Mai pe romaneste...contextul prezentat, face imposibile cele mai multe strategii de a seduce si cum aproape toate fetele de pe aici se dau cuminti si frumoase...


Te folosesti de simtul umorului(pe care sper ca il ai) si ii faci complimente(ii spui sincer ce iti place la ea, nu vrajeli ieftine ca se prinde si e nasol dup`aia...)



In love with...him
sus

Firefox

Expert member
551 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: alta intrebare off-topic

scris pe 6 iul 2009 00:06 de Firefox



Este cel mai dulce barbat de pe forum
That sounds gay..



să nu faci PROSTIA să crezi că bărbatul sau femeia sunt mai buni unul decât celălalt.
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: alta intrebare off-top

scris pe 6 iul 2009 01:56 de ExoticDream

That sounds gay..


Not necessarily. Just real.



"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

celina

Guest

Re: Re: Re: Re: Fetele cuminti

scris pe 6 iul 2009 17:12 de celina

da credem:P.. nu crezi? tu nu te duci la biserica.. sa vezice cuminti stau ele...
in ce sens sa fie fete cuminti?
sus

cristinel

Guest

Re: Fetele cuminti

scris pe 6 iul 2009 20:11 de cristinel

Intrebare, intrebatoare, care pe mine ma framanta: cum seduci/combini/agati/etc fetele cuminti dar care sunt bombardate de "cereri" din toate partile?
A flirta cu ele nu merge, pentru ca fiind bombardata de baieti, toti flirteaza. A fi natural si tu insuti, nu merge pt ca la fel, fiind bombardata de baieti, treci neobservat. Mai pe romaneste...contextul prezentat, face imposibile cele mai multe strategii de a seduce si cum aproape toate fetele de pe aici se dau cuminti si frumoase...
sus

valentine

Expert member
6465 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: alta intrebare off-topic

scris pe 8 iul 2009 15:02 de valentine



Este cel mai dulce barbat de pe forum






in ce sens sa fie fete cuminti?

Pai...presupun sa aiba oarece principii la care tin.

P.S sa fie si frumoase
sus

yony

Expert member
614 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fetele cuminti

scris pe 18 iul 2009 09:26 de yony

depinde c intelegi u prin cuminte!!!majoritatea intelege ca , cuminte rimeaza cu virgina....si d multe ori chiar asa e....nu e greu sa gasesti o asa fata...numai ca majoritatea baietilor cauta mereu in acelasi loc...desi cica se straduiesc sa gaseasca....cu o fata 'cuminte' tre sa fi cel putin tandru,sa ii arati ca sti sa fi sensibil...dar in acelasi timp,nu cauta sa fi prea siropos...daca ea e siropoasa deja...n-ai d c sa fi si u bafta!!!


nu se poate generaliza k o fata virgina e si cuminte dupa parerea mea...
io stiu cateva fete care au ink himenul "intreg" dar recunosc k fac sex oral... aia e virgina dar nu se mai poate numi fata cuminte.... depinde
sus

Firentze

Expert member
546 mesaje

Re: alta intrebare off-topic

scris pe 18 iul 2009 12:21 de Firentze

O fata cuminte greu de cucerit?Nu este adevarat!
Ca sa cuceresti o fata cuminte trebuie sa fii natural,tu insati,sa mai ai putin creier si sa arati cat de cat bine...caci daca vii cu o replica gen:"Papusa cum te numeste?Nu de alta dar as vrea sa stiu ce-i cer mosului de Craciun"si mai ai si un pachet de muschi si lipsa de creier nu ai nicio sansa:-j
Eu,lasand modestia la o parte nu pot sa zic ca arat naspa,ma simt bine in corpul meu si prefer un baiat cu creier nu un pachet de muschi care habar nu are cat fac 2+2*3:-j



0604
sus

sweetgirl16

Expert member
512 mesaje

Re: Re: Fetele cuminti

scris pe 20 iul 2009 12:11 de sweetgirl16

fetele cuminti sunt fetele care isi fac placerile nu acele fete care stau virgine pana la varsta de 80 de ani



Amprentele digitale si fulgii de zapada nu sunt singurele elemente caracterizate prin unicitate absoluta...
sus

sweety16

Expert member
1226 mesaje

Re: Re: Re: Fetele cuminti

scris pe 20 iul 2009 18:28 de sweety16

Deci daca placerea mea e sa fac sex de la 12 ani cu toti baietii care-i intalnesc eventual si pe bani uneori totusi as fi o fata cuminte.Interesant.


"Desi barfa facuta de femei e peste tot privita ca fiind ridicola,josnica si triviala,cea facuta de barbati,si mai ales daca e despre femei,se numeste teorie,idee sau fapt"

"Ca sa afli defectele unei fete,laud'o in fata prietenelor ei"
sus

Pantera roz

Guest

Re: alta intrebare off-topic

scris pe 19 dec 2009 00:41 de Pantera roz

Parerea mea este sa te porti normal dak e o fata "simbla","cuminte" fara replici dalea "smekere" cum spuneti voi fara figuri si altele........ aratati calitatile tale de barbat sigur o uceresti ushor....decat cu figuri si late arfe..
sus

george_alex86

Newbie
9 mesaje

Re: Re: alta intrebare off-topic

scris pe 18 iul 2010 08:15 de george_alex86

Parerea mea este sa te porti normal dak e o fata "simbla","cuminte" fara replici dalea "smekere" cum spuneti voi fara figuri si altele........ aratati calitatile tale de barbat sigur o uceresti ushor....decat cu figuri si late arfe..



asa e Pantera Roz,desi in general daca nu ''detii'' ceva sa zic asa o asinuta si banuti mai nimeni nu se uita la tine,sa fim seriosi ca astai realitatea.dintre 10 femei intre mine si unul cu Ferrari si banuti,iti bat la pariu ca 8 sau 9 il vor alege pe x,pentru ca astai femeia,profitoare si c**** .



George
sus

Firefox

Expert member
551 mesaje

Re: Re: Re: alta intrebare off-topic

scris pe 19 iul 2010 01:36 de Firefox




asa e Pantera Roz,desi in general daca nu ''detii'' ceva sa zic asa o asinuta si banuti mai nimeni nu se uita la tine,sa fim seriosi ca astai realitatea.dintre 10 femei intre mine si unul cu Ferrari si banuti,iti bat la pariu ca 8 sau 9 il vor alege pe x,pentru ca astai femeia,profitoare si c**** .
a trecut un an.. si pe langa asta.. iti zic eu ca daca esti baiat destept te-ai bucura ca 8 sau 9 din 10 femei s-ar uita doar la el pentru ca asa "sortezi" rapid.. presupun ca nu ai vrea sa fi cu ea pentru ca este doar frumoasa(basically being THE main reason...).. caci de obicei "pitzipoancele" is bune doar pentru un singur lucru..

Offtopic: ce postari aveam acum un an...



să nu faci PROSTIA să crezi că bărbatul sau femeia sunt mai buni unul decât celălalt.
sus

andrei123

Newbie
6 mesaje

Re: Re: Re: Re: alta intrebare off-topic

scris pe 1 aug 2010 02:30 de andrei123

ok , vreau sa cuceresc o fata "cuminte" , cand zic cuminte ma refer ca invata eminent si nu a avut nici o data prieten . Nu prea stiu cum sa fac , deoarece faptul cu "n-a avut nici o data prieten" . Cam greu pentru ca nu stiu cum s-o abordez . Ce sa fac ? Cum sa procedez?
sus

Arayas

Expert member
516 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: alta intrebare off-topic

scris pe 7 aug 2010 03:41 de Arayas

Sa vedem...hmmm...fete cuminti.
Fete cuminti speriate de bombe? Sau fete cuminti care stiu de o caterinca si un flirt dar isi asteapta alesul?
La primele, nu stiu de ce sa-ti bati capul. Ma rog, te transformi in "calugarita" si incerci sa te apropii de ea prin aceleasi ocupatii, hobby-uri. Te transformi din coleg in prieten. Apoi vezi cum merge treaba.
La celelalte e mai greu, au un target fixat. Dar in final, ce tot atatea framantari? Cine naiba are nevoie de fete cuminti?




http://babayuga.blogspot.ro/
sus
Pagina 2 din 2
«   1   2


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

23 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate