Cum sa dezvirginezi o fata?

Pagina 1 din 8
1   2   3   4 ... 8   »

edi

Guest

Cum sa dezvirginezi o fata?

scris pe 31 ian 2004 00:11 de edi

sus

dede

Guest

Re: Re: cum sa dezvirginezi o fata mare?

scris pe 31 ian 2004 02:17 de dede

Ii pui o pernuta sub c** ,dupa care o introbagi cat mai usor cu putinta sa nu o doara.

Adauga: Lubrifiaza (unge) penisul (prezervativul) cu un unguient neiritant. Nu uita ca o femeie trebuie excitata pentru ca penisul sa intre cu usurinta. Nu te gandi la placerea ta la acest act sexual, de aceea supune-te dorintelor ei. O sa ai timp ulterior. Discuta cu ea si fi tandru. Este foarte important ca ea sa vada ca ai deflorat-o din dragosta, nu numai pentru ati satisface poftele sexuale.
sus

lex

Guest

Re: Re: Re: cum sa dezvirginezi o fata mare?

scris pe 20 mai 2008 17:02 de lex


Adauga: Lubrifiaza (unge) penisul (prezervativul) cu un unguient neiritant. Nu uita ca o femeie trebuie excitata pentru ca penisul sa intre cu usurinta. Nu te gandi la placerea ta la acest act sexual, de aceea supune-te dorintelor ei. O sa ai timp ulterior. Discuta cu ea si fi tandru. Este foarte important ca ea sa vada ca ai deflorat-o din dragosta, nu numai pentru ati satisface poftele sexuale.
sus

sexx

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: cum sa dezvirginezi o fata mar

scris pe 20 iul 2008 00:06 de sexx

ma eu is inca virgin am 15 ani shi nush cum sa o fac ma ajuta-ti k niste sfaturi plz
sus

Incepator

Expert member
1708 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: cum sa dezvirginezi o fata

scris pe 20 iul 2008 01:21 de Incepator

Teoria spune ca : ... , ...
Cu cat e mai excitata fata (gasesti tu modalitati - limbi, pupici - ) cu atat va intra mai usor si astfel tu nu te chinui acolo sa ari (a ara) si pe ea nu o va durea .
Smplu nu ? Daaaaa, e doar teorie, Sa nu zici, Practica te omoara !



tertsetsergwergwrgwegwer
sus

Doc

Veteran member
197 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: cum sa dezvirginezi o

scris pe 20 iul 2008 02:25 de Doc

Teoria spune ca : ... , ...
Cu cat e mai excitata fata (gasesti tu modalitati - limbi, pupici - ) cu atat va intra mai usor si astfel tu nu te chinui acolo sa ari (a ara) si pe ea nu o va durea .
Smplu nu ? Daaaaa, e doar teorie, Sa nu zici, Practica te omoara !

Oricum o va durea, chiar daca exista lubrifiere.



RapidConsult
sus

allexxx

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: cum sa dezvirginezi o fata mar

scris pe 29 iul 2008 02:58 de allexxx

Deci pana la urma...cum dezvirginez o fata?
sus

deeadeea21

Senior member
92 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: cum sa dezvirginezi o

scris pe 29 iul 2008 11:23 de deeadeea21

mna bine.. sa nu fiu rautacioasa.. ca fata zic ca intai sa incerci cu degetul putin, iar apoi doar cu organul. pt ca e destul e dureros. si sa fie foarte lubrifiata, cum au spus si ceilalti


Unde dragoste nu e, raman doar sticlele...
sus

claudia

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: cum sa dezvirg

scris pe 1 aug 2008 13:21 de claudia


bai fiti atenti daca barbatul este tandru si nu o baga repede si tare no so doara atat de tare nu?
sus

Doc

Veteran member
197 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: cum sa dez

scris pe 2 aug 2008 01:34 de Doc


bai fiti atenti daca barbatul este tandru si nu o baga repede si tare no so doara atat de tare nu?

Depinde de mai multi factori. Intr-adevar, daca nu este brutal, durerea va fi de o intensitate mica.



RapidConsult
sus

ancutzZzel

Junior member
16 mesaje

Re: Cum sa dezvirginezi o fata mare?

scris pe 4 aug 2008 23:59 de ancutzZzel


....referitor la titlul tau..."Cum sa dezvirginezi o fata mare?"....mah dar porti dezvirgina si o fata mica????



Nu te intinde ca te rupi)...
sus

Blitzkrieg

Veteran member
483 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: cum sa dezvirginezi o

scris pe 5 aug 2008 00:06 de Blitzkrieg

ma da grabit mai esti ma ....cu ce te deranjaza ca esti virgin ???

Probabil îl f..te şi pe el o grijă



Petalele unui trandafir sunt buzele iubitei iar aroma lor, dragostea ei.(eu, Blitzkrieg)

Cind o femeie vorbeste, sa n-o intrerupi pentru nimic in lume. (Enriyeu Castaldo)

"Dormeau pe o frunză două stele ca două inimi de argint
Iar eu visam că eşti cu mine, că te sărut, că te alint
Dormeau pe o frunză două stele cînd seara în taină se lăsa
Şi fiecare dintre ele era o lacrimă de a mea "


Mirabela Dauer-Dormeau pe o frunză două stele.
http://www.trilulilu.ro/emiliabalteanu/028cbff93c8f74
sus

vera_mary88

Expert member
535 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: cum sa dezvirginez

scris pe 5 aug 2008 09:59 de vera_mary88


Probabil îl f..te şi pe el o grijă


poate are un termen limita sa se dezvirgineze asa ca..cum au zis si o fata trebuie prima data sa te joci cu degetelul si sa fie ea foarte excitata si sa nu te grabesti incet incet ca vreme este...sa fii cat mai tandru si sa asculti cand zice ca o doare nu sa i-o bagi mai tare
te descurci tu



"Ne-am nascut liberi dar peste tot suntem in lanturi"
sus

johhnyybz

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: cum sa dezvirginez

scris pe 18 aug 2008 10:33 de johhnyybz


Oricum o va durea, chiar daca exista lubrifiere.
Nu in toate cazurile...daca fata e excitata la maxim , va intra usor si fara sa o doara daca este virgina, dar daca nu stii sa o tii in extaz pe dansa la un moment data cand o bagi si o scoti o sa o doara .....tot timpul ea trebuie sa fie lubrefiata bine(cel mai recomandat este secretia ei)
sus

Doc

Veteran member
197 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: cum sa dezvirginezi o fata

scris pe 25 aug 2008 02:21 de Doc

ma eu is inca virgin am 15 ani shi nush cum sa o fac ma ajuta-ti k niste sfaturi plz

Pai, in primul rand sa iti vezi de scoala. Apoi, daca ai nelamuriri in legatura cu spalatul pe dinti, cu igiena corporala .... sa ne intrebi.



RapidConsult
sus

dragutzu

Guest

Re: Re: Cum sa dezvirginezi o fata mare?

scris pe 29 sep 2008 00:59 de dragutzu


....referitor la titlul tau..."Cum sa dezvirginezi o fata mare?"....mah dar porti dezvirgina si o fata mica????


ba sa mor de nu sunteti sub orice critica auzi si tu pe ce tema va certati cum dezvirginati o fata si voi nici la c**** macar nati fost sincer dupa parerea mea sunteti niste l..... care naveti ce sa faceti seara .aja ca luati dup torent cat mai multe filme si niste vasilinasi incepeti fratilor ca o luati razna sa mor))
sus

vladbodan

Expert member
1249 mesaje

Re: Re:

scris pe 1 oct 2008 19:50 de vladbodan

m-ai am o solutie ...

poti pur si simplu sa ii arunci o piatra in cap si dupa ce vezi sangele , poti considera asta ruperea himenului sa sti ca functioneaza , e pe bune faza ... am incercato si eu si a dat rezultate



You're a mug,
Thats why I had to cut you down,
You run with the wolves,
While I hunt like a hound.

You're a mug,
Thats why I had to cut you down,
You run with the wolves,
Shout it out loud.
sus

Ninja

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

scris pe 5 oct 2008 17:53 de Ninja

Ma astia de pe forum is prosti,nu i asculta,etapele sunt: 1)Mai intai iti gasesti o fata care crezi ca te place si pe tine.2)I dai floi te mai sarutzi cu ea,va duceti la discoteca,etc.3) apoi va tinetzi de mana si i zici ''vrei sa faci sex cu mine''???Si dak zice ''DA''distreaza-te!
sus

Incepator

Expert member
1708 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

scris pe 5 oct 2008 18:45 de Incepator



no need to ) mi-ar placea ca femeile sa se incline nu barbatii scuze


E vorba de respect, dar nu te-a dus capul...nu-i nimic....invatam din greseli .



tertsetsergwergwrgwegwer
sus

vladbodan

Expert member
1249 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

scris pe 6 oct 2008 12:38 de vladbodan



E vorba de respect, dar nu te-a dus capul...nu-i nimic....invatam din greseli .


sunt ironic , am inteles dar vad si alte sensuri ale cuvintelor care mi se par mult mai amuzante decat cele reale



You're a mug,
Thats why I had to cut you down,
You run with the wolves,
While I hunt like a hound.

You're a mug,
Thats why I had to cut you down,
You run with the wolves,
Shout it out loud.
sus

baby

Expert member
3569 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

scris pe 6 oct 2008 12:42 de baby

Ma astia de pe forum is prosti,nu i asculta,etapele sunt: 1)Mai intai iti gasesti o fata care crezi ca te place si pe tine.2)I dai floi te mai sarutzi cu ea,va duceti la discoteca,etc.3) apoi va tinetzi de mana si i zici ''vrei sa faci sex cu mine''???Si dak zice ''DA''distreaza-te!


uite UITEEEEEEEEEEEE
cica nu am dreptateeeeee
tocmai am descris povestea asta si lumea cica ma uit la seriale americane

e adevaraaaaat!
sunt printre noi

offf






http://www.youtube.com/watch?v=pBUxuyYC96o

sus

Incepator

Expert member
1708 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

scris pe 6 oct 2008 13:35 de Incepator



sunt ironic , am inteles dar vad si alte sensuri ale cuvintelor care mi se par mult mai amuzante decat cele reale


Deci tu ai privit din mai multe puncte de vedere...hmm matur imi place . Asa gandesc si eu, dar nu vreau sa ma laud .



tertsetsergwergwrgwegwer
sus

vladbodan

Expert member
1249 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

scris pe 6 oct 2008 15:11 de vladbodan



uite UITEEEEEEEEEEEE
cica nu am dreptateeeeee
tocmai am descris povestea asta si lumea cica ma uit la seriale americane

e adevaraaaaat!
sunt printre noi

offf



bla bla si nu e lumea ca sunt eu care credeam asta dar totusi ce a zis tipul ala ce legatura are cu subiectul " cum dezvirginezi o fata mare " HALOOOOO nene , ai nevoie de o fata virgina nu o fata de la discoteca

ps. @Incepator : exploram totul pana la epuizare



You're a mug,
Thats why I had to cut you down,
You run with the wolves,
While I hunt like a hound.

You're a mug,
Thats why I had to cut you down,
You run with the wolves,
Shout it out loud.
sus

femme

Expert member
880 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: cum sa dezvirginezi o fata

scris pe 14 dec 2008 23:31 de femme

Deci pana la urma...cum dezvirginez o fata?


Cum o dezvirginezi? Pai, nu-i asa de greu!! Trebuie sa-i oferi un preludiu suficient de lung incat sa se excite si sa uite ce va urma, si apoi,cand e suficient de excitata, o introduci usor. Nu uita sa o privesti mereu in ochi si sa te opresti daca o doare prea tare, sa o lasi sa se relaxeze si apoi incerci din nou!! Nu incerca nu stiu ce pozitii extraordinare de la prima partida, veti avea timp mai incolo! Evebtual pune-i o perina sub fund ca sa nu o doara asa tare( vaginul se mai largeste putin daca bazinul este ridicat)!! Bafta!! si nu te stresa prea mult, daca esti tu increzator si relaxat ii vei transmite si ei asta!!
Sper ca ti-am putut fi de folos!



"Dumnezeu le-a dat femeilor intuitie si feminitate. Folosita corespunzator, combinatia zapaceste cu usurinta mintile oricarui barbat pe care l-am intalnit."
Farrah Fawcett


sus

Andrea

Guest

Re: : cum sa dezvirginezi o fata

scris pe 15 dec 2008 14:59 de Andrea

[Hai sa iti spun si eu ca sunt fata
mai intai daca si fata vrea sa faceti dragoste atunci cel mai important sa gasesti un loc sigur sa nu stai tot cu stres ca vine mama vine tata etc... de preferabil la o cabana hotel etc...
incearca ca atmosfera sa fie cat mai romantica, lumanarele... flori petale...etc... apoi nu treci direct la act... incepe pe rand inbratisarii saruturi sa nu fi stresat sau mai ales sa nu simta ea ... sa fie f frumos pt o fata e cel mai important lucru... apoi stii tu ... la inceput cate un deget f finut altfel s-ar putea sa stici totul si sa nu mai vrea ... cate 2 degete ... si cand vezi ca se excita ca nu mai poate atunci .... penisul... durerea nu o sa fie asa mare...
in speranta ca tiam putut fi de folos...
daca mai ai intrebarii te ajut cu placere
sus

Yonutz

Guest

Re: Re: Cum sa dezvirginezi o fata mare?

scris pe 28 dec 2008 22:26 de Yonutz


....referitor la titlul tau..."Cum sa dezvirginezi o fata mare?"....mah dar porti dezvirgina si o fata mica????
))) pai fata mare inseamna fata care a mai facut sex cum poti dezvirgina o fata care nu e virgina ))
sus

Raz

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: cum sa dezvirginezi o

scris pe 31 dec 2008 13:23 de Raz


Pai, in primul rand sa iti vezi de scoala. Apoi, daca ai nelamuriri in legatura cu spalatul pe dinti, cu igiena corporala .... sa ne intrebi.
......



bv mah...:...ce tare e replica..da are dreptate
sus

Raz

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: cum sa dezvirginezi o fata mar

scris pe 3 ian 2009 16:24 de Raz



ce idiot........ nu-l asculta....fata trebuie excitata la maxim atunci cand faci "treaba"....pentru ca sa nu doara asa tare
...poi hy nu vrei sa te oferi sa imi excitzi fetele de aku,...ca vad ca te pricepi......lasa-l in pace pe ala....ca doar el pierde...nu tu:P
sus

femme

Expert member
880 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: cum sa dezvirginezi o

scris pe 24 ian 2009 19:07 de femme

ideea e ca pateaza tare...o s'o afcem al mine acas si mie groaza...


Ti-e groaza de ce? Stai linistit ca nu curge mult sange (asta daca curge, pentru ca unora nu le curge deloc). Ti-e frica ca o sa-si dea seama parintii? Inseamna ca nu esti suficient de matur!!



"Dumnezeu le-a dat femeilor intuitie si feminitate. Folosita corespunzator, combinatia zapaceste cu usurinta mintile oricarui barbat pe care l-am intalnit."
Farrah Fawcett


sus

tiby

Veteran member
366 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: cum sa dezvirginez

scris pe 29 ian 2009 00:11 de tiby



Ti-e groaza de ce? Stai linistit ca nu curge mult sange (asta daca curge, pentru ca unora nu le curge deloc). Ti-e frica ca o sa-si dea seama parintii? Inseamna ca nu esti suficient de matur!!


Toata idea ca barbat e sa o iei usurel,lubrifiant....A doua seara poti s-o dai intra 6a dupa ce i ai facut rodaju
sus
Pagina 1 din 8
1   2   3   4 ... 8   »


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

38 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate