Postinor 2

Pagina 3 din 3
«   1   2   3

Leroy

Expert member
715 mesaje

Re: Ajutor va rog !!!

scris pe 18 mar 2010 23:47 de Leroy

Buna. am si eu o rugaminte la voi. am facuto cu iubitul si s-a rupt prezervativul...:-s (1 mai)
10 ore dupa contact am luat prima pastila Postinor 2...iar exact dupa 12 ora am luat si cealalta pastila...dupa exact o saptaman (8 mai) mi-a venit ciclul ...asa cum era anticipat. Desi nu sunt sigura ca era mesntruatia deoarece...am avut sangerari doar 2 zile dupa care scurgere foarte putina asa marou inca 4 zile...
Deci "menstruatia" a tinut 6 zile...acum ...de vreo doua zile ma doare abdomenul de parca trebuie sa'mi vina din nou...shi la sani am senzatia ca sunt asa umflati un pic...ce credeti? pot fii insarcinata? :-s


Categoric NU



Festina Lente !
sus

anne01

Newbie
1 mesaje

Ajutor va rog !!!

scris pe 16 apr 2010 16:55 de anne01

Buna am si eu o problema,
Am avut contact sexual neprotejat si a ejaculat in mine iin a 17`a zi dupa ultima menstra. Ciclul meu nu e regulat uneori vine la 26 de zile uneori la 28 zile. Am luat postinor prima pastila in juma de ora de la contact dar a doua pastila am luat-o la 16 ore. Mai are postinor efect?
Care sunt sansele sa raman insarcinata?
Va rog sa`mi raspundeti. Multumesc.
sus

Roxana

Guest

Re: Re: tot Postinor 2

scris pe 2 iul 2010 23:25 de Roxana

Fetelor voi va dati seama ce faceti cand folositi anticonceptionale? UCIDETI cu atat mai mult acest Postinor 2 care nu face decat sa omoare embrionul format. Ucide copilul!Intrebati un ginecolog. ! Interesati-va inainte sa faceti ceva ce mai tarziu o sa regretati!
sus

simosimina

Expert member
4400 mesaje

Re: Re: Re: tot Postinor 2

scris pe 3 iul 2010 01:15 de simosimina

Fetelor voi va dati seama ce faceti cand folositi anticonceptionale? UCIDETI cu atat mai mult acest Postinor 2 care nu face decat sa omoare embrionul format. Ucide copilul!Intrebati un ginecolog. ! Interesati-va inainte sa faceti ceva ce mai tarziu o sa regretati!


si?
ce vrei ca unele inconstiente sa se trezeasca cu burta la gura la 17-18 ani???



“Today’s mighty oak is just yesterday’s nut, that held its ground.”
sus

SORIN28

Expert member
3805 mesaje

Re: Re: Re: tot Postinor 2

scris pe 3 iul 2010 08:17 de SORIN28

Fetelor voi va dati seama ce faceti cand folositi anticonceptionale? UCIDETI cu atat mai mult acest Postinor 2 care nu face decat sa omoare embrionul format. Ucide copilul!Intrebati un ginecolog. ! Interesati-va inainte sa faceti ceva ce mai tarziu o sa regretati!

Nu mai vorbi prostii.
Anticonceptionalele si anticonceptionalul de ugenta(Postinor2) nu ucide nimic. Ele doar previn uciderea.



Radio Greu de difuzat

http://radio-host.ro:8012/
sus

dorinda

Expert member
3383 mesaje

Re: Re: Re: tot Postinor 2

scris pe 4 iul 2010 04:28 de dorinda

Fetelor voi va dati seama ce faceti cand folositi anticonceptionale? UCIDETI cu atat mai mult acest Postinor 2 care nu face decat sa omoare embrionul format. Ucide copilul!Intrebati un ginecolog. ! Interesati-va inainte sa faceti ceva ce mai tarziu o sa regretati!



Nu mai merge atat la biserica pentru ca o sa te prostesti din ce in ce mai tare. Chiar crezi toate aberatiile pe care le insira aia?
sus

Mari

Guest

Re: Postinor 2

scris pe 12 aug 2010 01:12 de Mari

Buna. As avea si eu o intrebare... Mi-e venit menstruatia sambata 07.08 si luni seara prietenul meu a terminat inauntru...am luat postinor la 2 ore dupa incident si urmatoarea pastila la 12 ore. Luni seara inca mai aveam menstruatie dar destul de putin. In prospect scria ca apar mici sangerari...Marti nu am mai avut nici o scurgere pana spre seara cand a avut o culoare inchisa spre maro...si miercuri la fel...dar ff putin. Nu stiu ce sa mai inteleg. Am avur ameteli si diaree de ieri dupa-masa. Nu stiu ce sa mai cred... Care ar fi sansele sa fiu insarcinata? Va rog raspunde-ti careva...sunt putin cam disperata.
sus

georgiana8

Newbie
1 mesaje

Re: postinor-2

scris pe 4 nov 2011 17:55 de georgiana8

buna..eu am luat postinor acum 5 zile..dupa aprox 24 de ore de la contactul sexual..dupa ce am luat pastilele ma cam doare burta...ce se intampla ?e posibil sa fi ramas insarcinata ?:|
sus

dorinda

Expert member
3383 mesaje

Re: postinor-2

scris pe 4 nov 2011 21:08 de dorinda

buna..eu am luat postinor acum 5 zile..dupa aprox 24 de ore de la contactul sexual..dupa ce am luat pastilele ma cam doare burta...ce se intampla ?e posibil sa fi ramas insarcinata ?:|


Simptomele unei sarcini nu apar dupa 5 zile...
sus

Divenire

Veteran member
153 mesaje

Re: postinor-2

scris pe 4 nov 2011 23:58 de Divenire

buna..eu am luat postinor acum 5 zile..dupa aprox 24 de ore de la contactul sexual..dupa ce am luat pastilele ma cam doare burta...ce se intampla ?e posibil sa fi ramas insarcinata ?:|


daca ai luat Postinor nu vei ramane insarcinata
nu e nimic daca te doare burta si sa nu te sperii daca iti intarzie ciclul, s`ar putea sa il fi dereglat



If you really desire something,don`t take NO for an answer.

Never regret something that once made you smile.
sus

biaa0202

Junior member
13 mesaje

Re: Postinor 2

scris pe 4 nov 2011 23:58 de biaa0202

Cumpara-i un test de sarcina si rezolvi enigma. Asta asa..pentru linistea ta ( a voastra) ..


http://www.youtube.com/watch?v=sj1Asfw7avE
sus

simosimina

Expert member
4400 mesaje

Re: postinor-2

scris pe 6 nov 2011 16:54 de simosimina

buna..eu am luat postinor acum 5 zile..dupa aprox 24 de ore de la contactul sexual..dupa ce am luat pastilele ma cam doare burta...ce se intampla ?e posibil sa fi ramas insarcinata ?:|


NU



“Today’s mighty oak is just yesterday’s nut, that held its ground.”
sus

sweetgirl16

Expert member
512 mesaje

Re: postinor-2

scris pe 7 nov 2011 20:42 de sweetgirl16

buna..eu am luat postinor acum 5 zile..dupa aprox 24 de ore de la contactul sexual..dupa ce am luat pastilele ma cam doare burta...ce se intampla ?e posibil sa fi ramas insarcinata ?:|
Nu ai cum sa fi insarcinata daca ai luat postinor la timp,dar ai grija ca este foarte toxic si nu se ia decat de 2 ori pe an!



Amprentele digitale si fulgii de zapada nu sunt singurele elemente caracterizate prin unicitate absoluta...
sus
Pagina 3 din 3
«   1   2   3


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

35 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate