Sex anal

Pagina 1 din 3
1   2   3   »

Alina

Guest

Sex anal

scris pe 16 sep 2006 14:05 de Alina

Imi puteti spune care este pozitia cea mai indicata din punct de vedere al durerii in sexul anal?
Care este timpul mediu de ejaculare al barbatilor de la intromisiune atunci cind fac sex anal cu o fata? Baietilor le-ar place ca noi fetele sa le introducem degetul in fundulet?
Ce-mi puteti spune fetelor despre acest subiect din experienta proprie?
sus

dazza

Expert member
513 mesaje

Re: Sex anal

scris pe 17 sep 2006 01:57 de dazza

Imi puteti spune care este pozitia cea mai indicata din punct de vedere al durerii in sexul anal?
Care este timpul mediu de ejaculare al barbatilor de la intromisiune atunci cind fac sex anal cu o fata? Baietilor le-ar place ca noi fetele sa le introducem degetul in fundulet?
Ce-mi puteti spune fetelor despre acest subiect din experienta proprie?



Alina,nu`ti spun din experienta proprie ca n`am practicat...dar cea mai buna pozitie ar fi pe la spate.
Si ..DA...unora le place sa li se bage degetul in anus...altora nu...difera de la barbat la barbat.



Daca tii prea usor dragostea,zboara,daca o tii prea strans,moare....
sus

Bozgoru

Expert member
3081 mesaje

Re: Re: Sex anal

scris pe 17 sep 2006 03:00 de Bozgoru

le place pe dracu la baieti sa li se bage destiu-n c** ... poate doar daca sunt homosexuali... e totala diferita chestia cu sexul anal la femei... pt ca in timpul sexului anal.. femeia poate simti placere..deoarece esti o legatura intre vagin si anus.. nu exista nervii de placere in fund in nici un caz... tot cu vaginul si uterul are legatura sexual anal..nu cu ,,nervurile,, din rect !
sus

carrie

Expert member
823 mesaje

Re: Re: Re: Sex anal

scris pe 17 sep 2006 11:54 de carrie

eu nu am incercat niciodata sexul anal, nici nu stiu daca voi incerca, si nici treaba cu degetul (am unghii lungi si zgarie ). nu e nimic homosexual in a iti placea, ca barbat, sa ti se introduca degetul in anus. si asa cum la femei exista corespondenta peretului anal cu cel vaginal, de unde rezulta placerea daca durerea nu este foarte mare, la barbati exista prostata, mi s-a spus ca este foarte placut. insa multi se tem sa recunoasca faptul ca le place sau nu vor sa incerce, tocmai datorita acestei asocieri, incorecte, cu homosexualitatea (atunci, tot cu tendinte homosexuale sunt si aceia care doresc sa isi penetreze partenera anal? )


"The best way to predict the future is to invent it"

"I'm in love with my lust/Burning angel wings to dust"
sus

valentine

Expert member
6465 mesaje

Re: Sex anal

scris pe 17 sep 2006 13:35 de valentine

Imi puteti spune care este pozitia cea mai indicata din punct de vedere al durerii in sexul anal?


Culcata,stand pe o parte,cu spatele la el

Care este timpul mediu de ejaculare al barbatilor de la intromisiune atunci cind fac sex anal cu o fata?

E ca si cum ai intreba in cat timp are fata orgasm...

Baietilor le-ar place ca noi fetele sa le introducem degetul in fundulet?

No f*cking ideea...
sus

iepurasul

Newbie
2 mesaje

Re: Sex anal

scris pe 22 sep 2006 13:59 de iepurasul

Imi puteti spune care este pozitia cea mai indicata din punct de vedere al durerii in sexul anal?
Care este timpul mediu de ejaculare al barbatilor de la intromisiune atunci cind fac sex anal cu o fata? Baietilor le-ar place ca noi fetele sa le introducem degetul in fundulet?
Ce-mi puteti spune fetelor despre acest subiect din experienta proprie?
Daca vrei si un raspuns din partea unui barbat....zi-mi si-ti voi spune....Te pup dulce....
sus

Alina

Guest

Re: Re: Sex anal

scris pe 22 sep 2006 21:13 de Alina

da vreau
sus

LonelyGirl

Expert member
1322 mesaje

Re: Re: Sex anal

scris pe 23 sep 2006 03:59 de LonelyGirl

Daca vrei si un raspuns din partea unui barbat....zi-mi si-ti voi spune....Te pup dulce....

Banuim ca vrea din moment ce a acceptat raspunsurile baietilor
Asteptam si parerile tale




Ti-e bine?Stai linistit, o sa treci si peste asta!

Dragostea catre Prietenie: Si daca eu exist, tu ce rost mai ai?
Prietenia: Eu las un zambet acolo unde tu lasi o lacrima...
sus

insane_mcd

Junior member
11 mesaje

Re: Re: Re: Sex anal

scris pe 25 sep 2006 12:16 de insane_mcd

nu stiu dar mie mi se pare total aiurea faza cu degetu in C**...eu nu as suporta asa ceva si daca ar face...ias da o palma,2.......


insane racer
sus

mya

Expert member
1180 mesaje

Re: Re: Re: Re: Sex anal

scris pe 26 sep 2006 18:06 de mya

nu stiu dar mie mi se pare total aiurea faza cu degetu in C**...eu nu as suporta asa ceva si daca ar face...ias da o palma,2.......


peste ... poponetz ?



Viata nu e alcatuita din numarul de respiratii, ci din momentele care iti taie respiratia.

Ce fiinta umbla dimineata in patru picioare, la amiaza in doua, iar seara in trei? Este omul in copilarie, la maturitate si la batranete.

Daca-ti depasesti limitele, esti pedepsit, daca nu ti le depasesti, nu esti om.

Unde anume se afla lacasul sufletului si al cugetului in corpul omenesc? In inima sau in cap?
sus

prophetutza

Newbie
7 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Sex anal

scris pe 10 oct 2006 18:11 de prophetutza

Sexul anal nu e asa de naspa precum pare... pozitia cea mai buna dupa parerea mea, e ca fata sa stea sprijinita pe coate si fundul cat mai ridicat, iar picioarele cat mai departate! Si un pic de lubrifiant...... mmm!!


JeLLy
sus

lorycyk18

Newbie
1 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Sex anal

scris pe 15 oct 2006 23:55 de lorycyk18

Sexul anal nu e asa de naspa precum pare... pozitia cea mai buna dupa parerea mea, e ca fata sa stea sprijinita pe coate si fundul cat mai ridicat, iar picioarele cat mai departate! Si un pic de lubrifiant...... mmm!!




sa stii k e chiar fine.... parerea mea....



www.ia_adidasii_k_sunt_ultimii_si_vreau_sa_plec_aksa.ro
sus

Danny_DaBoss

Expert member
2005 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Sex anal

scris pe 16 oct 2006 23:38 de Danny_DaBoss





sa stii k e chiar fine.... parerea mea....



yayayaa..
sus

MS

Junior member
12 mesaje

Re: Sex anal

scris pe 1 dec 2006 23:28 de MS

Imi puteti spune care este pozitia cea mai indicata din punct de vedere al durerii in sexul anal?
Care este timpul mediu de ejaculare al barbatilor de la intromisiune atunci cind fac sex anal cu o fata? Baietilor le-ar place ca noi fetele sa le introducem degetul in fundulet?
Ce-mi puteti spune fetelor despre acest subiect din experienta proprie?

Eu nu stiu de ce toata lumea evita sa faca sex anal si de ce atunci cand o fac,evita sa spuna ca au facut-o.Este un sex la fel de normal ca si cel vaginal sau oral.Toate acestea sunt lucruri care produc placere si tzin o relatzie in picioare,alaturi de iubire.Eu si sotul meu facem toate tipurile de sex si facem tot ce se poate face sa ne simtim bine.Revenind la sexul anal,va spun ca este superb.Pozitia cea mai indicata ar fi urmatoarea: ea sa stea intinsa pe pat,intr-o parte,iar el in spatele ei,in aceeasi pozitie ca si ea.In felul asta muschii anusului vor fi relaxatzi,iar penisul trebuie introdus cat mai incet la inceput,pt ca la cea mai mica miscare brusca se contracta muschii anusului si odata aparuta durerea e mai neplacut.Daca se introduce penisul usor,muschii se obishuiesc si e ok.Muschii se relaxeaza si mai repede,iar durerea dispare sau nu se mai simte,daca barbatul ii stimuleaza clitorisul cu mana,in timpul penetrarii.Cat despre ejacularea barbatului...depinde de barbat...dar muschii anusului sunt mai puternici decat cei ai vaginului si locul este mai stramt,iar barbatul ejaculeaza de regula mai repede.Iar daca femeia are si orgasm,muschii strang puternic penisul iar ejacularea lui este inevitabila.
sus

Funky

Senior member
100 mesaje

Re: Sex anal

scris pe 13 feb 2007 15:44 de Funky

Imi puteti spune care este pozitia cea mai indicata din punct de vedere al durerii in sexul anal?
Care este timpul mediu de ejaculare al barbatilor de la intromisiune atunci cind fac sex anal cu o fata? Baietilor le-ar place ca noi fetele sa le introducem degetul in fundulet?
Ce-mi puteti spune fetelor despre acest subiect din experienta proprie?

degetul in fund....never



"...stai linistit ,nu dispera....speranta moare ultima...."
sus

stefanoski

Expert member
1927 mesaje

Re: Re: Sex anal

scris pe 14 feb 2007 10:23 de stefanoski


degetul in fund....never

Sunt de aceiasi parere !



http://stefanoski.wordpress.com/
sus

rar2112

Senior member
73 mesaje

Re: Sex anal

scris pe 7 iul 2011 18:53 de rar2112

Imi puteti spune care este pozitia cea mai indicata din punct de vedere al durerii in sexul anal?
Care este timpul mediu de ejaculare al barbatilor de la intromisiune atunci cind fac sex anal cu o fata? Baietilor le-ar place ca noi fetele sa le introducem degetul in fundulet?


Am zis si eu nu...pana cand mi s-a facut o "surpriza"....si a fost PLACUTA !!!!!....am fost masat incet inainte...s-a jucat cu limba putin....si pana sa imi dau seama ce se intapla.... AAAAA....PLACEREEEE....SI FINALIZARE CU TREMURAT ca sa nu mai zic ca am ejaculat mult de tot ....gata cu povestea ca mi se face dor

HAVE FUN !!!



Have Fun !!!
sus

madaliiina

Senior member
117 mesaje

Re: Sex anal

scris pe 7 iul 2011 23:10 de madaliiina



Am zis si eu nu...pana cand mi s-a facut o "surpriza"....si a fost PLACUTA !!!!!....am fost masat incet inainte...s-a jucat cu limba putin....si pana sa imi dau seama ce se intapla.... AAAAA....PLACEREEEE....SI FINALIZARE CU TREMURAT ca sa nu mai zic ca am ejaculat mult de tot ....gata cu povestea ca mi se face dor

HAVE FUN !!!


Scuza-ma dar mi se pare chiar scarbos .



"Numesc deșteaptă o femeie care sucește mințile bărbaților.Ăsta e rostu' femeilor."
sus

rar2112

Senior member
73 mesaje

Re: Sex anal

scris pe 8 iul 2011 11:22 de rar2112



Scuza-ma dar mi se pare chiar scarbos .


a fost o experienta ... fiecare e liber sa faca sau nu ceea ce vrea...inainte sa mi se faca "surpriza" ziceam NU clar.
in final e o chestiune de alegere si acceptare. depinde de fiecare



Have Fun !!!
sus

onlyforgod

Veteran member
398 mesaje

Re: Sex anal

scris pe 8 iul 2011 15:46 de onlyforgod

ma bucur sa vad ca nu exista numai lume incuiata pe aici. multi dintre voi traiesc dupa tipare si dupa idei preconcepute. ideal ar fi sa faceti ce simtiti voi si sa experimentati iar apoi sa va dati cu parerea , nu inainte. Igiena, intelegere, educatie . nu transformati sexul intr-o rutina, condimentati-l putin.. si stiti voi: orice e omenesc e normal , limitele le stabiliti voi! o viata avem:X



Editat de onlyforgod pe 8 iul 2011 15:47


"I believe that unarmed truth and unconditional love will have the final word in reality".-Dr. Martin Luther King Jr.
"We must become the change we want to see in the world".-Mohandas Gandhi.
sus

Melisa

Veteran member
382 mesaje

Re: Sex anal

scris pe 8 iul 2011 15:57 de Melisa

ma bucur sa vad ca nu exista numai lume incuiata pe aici. multi dintre voi traiesc dupa tipare si dupa idei preconcepute. ideal ar fi sa faceti ce simtiti voi si sa experimentati iar apoi sa va dati cu parerea , nu inainte. Igiena, intelegere, educatie . nu transformati sexul intr-o rutina, condimentati-l putin.. si stiti voi: orice e omenesc e normal , limitele le stabiliti voi! o viata avem:X


Poate ca noi traim dupa idei preconcepute , dar unii dintre voi transforma.ti sexul in ceva de nedescris , scarbos , oribil . Ma refer strict la partea cu degetul in anusul unui BAIAT , nu as fi in stare , doar pentru ca mi s.ar face rau , iar el probabil ma va arunca pe geam . Fiecare cu parerea lui ..
sus

madaliiina

Senior member
117 mesaje

Re: Sex anal

scris pe 8 iul 2011 16:00 de madaliiina


Poate ca noi traim dupa idei preconcepute , dar unii dintre voi transforma.ti sexul in ceva de nedescris , scarbos , oribil . Ma refer strict la partea cu degetul in anusul unui BAIAT , nu as fi in stare , doar pentru ca mi s.ar face rau , iar el probabil ma va arunca pe geam . Fiecare cu parerea lui ..


Total de acord cu tine.



"Numesc deșteaptă o femeie care sucește mințile bărbaților.Ăsta e rostu' femeilor."
sus

onlyforgod

Veteran member
398 mesaje

Re: Sex anal

scris pe 8 iul 2011 16:01 de onlyforgod


Poate ca noi traim dupa idei preconcepute , dar unii dintre voi transforma.ti sexul in ceva de nedescris , scarbos , oribil . Ma refer strict la partea cu degetul in anusul unui BAIAT , nu as fi in stare , doar pentru ca mi s.ar face rau , iar el probabil ma va arunca pe geam . Fiecare cu parerea lui ..


uite ca sunt foarte multe cupluri care fac asta respectiv in a baga degetzelul in funduletzul baiatului. nu degeaba vorbeste lumea despre prostata. face minuni, este componenta a aparatului reproducator. . daca ar exista dicutie libera si lipsita de inhibitii ar rezolva multe din problemele noastre....de ce sa ti se faca rau? fiecare particica a corpului merita acordata atentie si cred ca daca exista o igiena adecvata n-ar trebui sa fie probleme ...


Editat de onlyforgod pe 8 iul 2011 16:12


"I believe that unarmed truth and unconditional love will have the final word in reality".-Dr. Martin Luther King Jr.
"We must become the change we want to see in the world".-Mohandas Gandhi.
sus

C275

Veteran member
255 mesaje

Re: Sex anal

scris pe 8 iul 2011 17:11 de C275

Imi puteti spune care este pozitia cea mai indicata din punct de vedere al durerii in sexul anal?
Care este timpul mediu de ejaculare al barbatilor de la intromisiune atunci cind fac sex anal cu o fata? Baietilor le-ar place ca noi fetele sa le introducem degetul in fundulet?
Ce-mi puteti spune fetelor despre acest subiect din experienta proprie?



depinde aici de fiecare in parte, si ca pozitie si ca durata a actului.
unora le place, am incercat cu fostul meu iubit, lui nu i-a placut (ma refer la deget in anusul lui )

am facut sex anal, doar de cateva ori. mi s-a parut mult prea dureros, desi placut
incearca sa stai relaxata
sus

dorinda

Expert member
3383 mesaje

Re: Sex anal

scris pe 8 iul 2011 18:22 de dorinda



a fost o experienta ... fiecare e liber sa faca sau nu ceea ce vrea...inainte sa mi se faca "surpriza" ziceam NU clar.
in final e o chestiune de alegere si acceptare. depinde de fiecare


Data viitoare incearca sa folosesti o sfecla, o sa fii mai satisfacut.
sus

madaliiina

Senior member
117 mesaje

Re: Sex anal

scris pe 8 iul 2011 18:43 de madaliiina



Data viitoare incearca sa folosesti o sfecla, o sa fii mai satisfacut.





"Numesc deșteaptă o femeie care sucește mințile bărbaților.Ăsta e rostu' femeilor."
sus

rar2112

Senior member
73 mesaje

Re: Sex anal

scris pe 8 iul 2011 23:04 de rar2112



Data viitoare incearca sa folosesti o sfecla, o sa fii mai satisfacut.


hmmm faptul ca scrie "expert member" la profilul tau si ca mai "arunci" in stanga si in dreapta cu replici de prost gust nu te face mai inteligenta...fa ceea ce iti place si nu ii condamna pe altii...de orice fel.



Have Fun !!!
sus

dorinda

Expert member
3383 mesaje

Re: Sex anal

scris pe 8 iul 2011 23:54 de dorinda



hmmm faptul ca scrie "expert member" la profilul tau si ca mai "arunci" in stanga si in dreapta cu replici de prost gust nu te face mai inteligenta...fa ceea ce iti place si nu ii condamna pe altii...de orice fel.


Ce pot sa-i spun unui gay care nu se accepta asa cum este? Nu te mai ascunde, mai tarziu vei fi nevoit sa spui adevarul. Daca tot te crezi heterosexual, atunci dovedeste! Totusi, preferintele si ideile tale te contrazic.
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Sex anal

scris pe 9 iul 2011 03:08 de ExoticDream



Ce pot sa-i spun unui gay care nu se accepta asa cum este? Nu te mai ascunde, mai tarziu vei fi nevoit sa spui adevarul. Daca tot te crezi heterosexual, atunci dovedeste! Totusi, preferintele si ideile tale te contrazic.


Nu inseamna ca este gay daca i-a placut gestul respectiv, nu-l acuza degeaba. Reciteste ceea ce a scris carrie acum 4 ani, sintetizeaza perfect ideea despre care se discuta aici:

"nu e nimic homosexual in a iti placea, ca barbat, sa ti se introduca degetul in anus. si asa cum la femei exista corespondenta peretului anal cu cel vaginal, de unde rezulta placerea daca durerea nu este foarte mare, la barbati exista prostata, mi s-a spus ca este foarte placut. insa multi se tem sa recunoasca faptul ca le place sau nu vor sa incerce, tocmai datorita acestei asocieri, incorecte, cu homosexualitatea (atunci, tot cu tendinte homosexuale sunt si aceia care doresc sa isi penetreze partenera anal? )"







"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

w33d_adicted

Veteran member
201 mesaje

Re: Sex anal

scris pe 9 iul 2011 03:35 de w33d_adicted

omul nu e gay =)) doar se f*** in c** =)) Cum sa iti placa ca barbat sa iti bagi ceva in fund ? fereasca dumnezeu , ce a ajuns lumea asta ...

Editat de w33d_adicted pe 9 iul 2011 03:36


Am nevoie de o pastilă care să mă adoarmă
într-o garsonieră şi să mă trezească într-o vilă
apoi am să iau încă o pastilă
si am să mă trezesc cu 3 prieteni undeva într-o maşină
încă o pastilă, sunt in drum spre trecut
şi privesc la filmul vieţii cu volumul dat pe mute
sus
Pagina 1 din 3
1   2   3   »


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

35 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate