Sex anal

Pagina 3 din 3
«   1   2   3

Yasmina

Junior member
17 mesaje

Re: Sex anal

scris pe 14 sep 2011 21:54 de Yasmina

Anusul este o zona sensibila si pe toti ne excita atingerea acestuia fie cu degetul, limba sau altele. Multi dintre noi nu am incercat din cauza unor prejudecati, mai ales majoritatea barbati care se duc cu gandul la homosexualitate. Eu am intalnit barbati care nu au ezitat sa recunoasca ca le place, sincer mie personal nu mi-ar placea un barbat care sa ma puna sa-l ating acolo. Nici mie nu-mi place foarte tare sa mi se dea limbi acolo , sexul anal este ok dar cu masura, nu se poate abuza de acea zona. Cea mai buna pozitie pentru sex anal este pe la spate, mai ales pozitia lingurita.
sus

rar2112

Senior member
73 mesaje

Re: Sex anal

scris pe 14 sep 2011 23:38 de rar2112

Anusul este o zona sensibila si pe toti ne excita atingerea acestuia fie cu degetul, limba sau altele. Multi dintre noi nu am incercat din cauza unor prejudecati, mai ales majoritatea barbati care se duc cu gandul la homosexualitate. Eu am intalnit barbati care nu au ezitat sa recunoasca ca le place, sincer mie personal nu mi-ar placea un barbat care sa ma puna sa-l ating acolo. Nici mie nu-mi place foarte tare sa mi se dea limbi acolo , sexul anal este ok dar cu masura, nu se poate abuza de acea zona. Cea mai buna pozitie pentru sex anal este pe la spate, mai ales pozitia lingurita.


wow...o fata hotarata...a postat de 3 ori...asa da :P

glumesc....felicitari pt sinceritate



Have Fun !!!
sus

Yasmina

Junior member
17 mesaje

Re: Sex anal

scris pe 15 sep 2011 13:14 de Yasmina



wow...o fata hotarata...a postat de 3 ori...asa da :P

glumesc....felicitari pt sinceritate


Imi cer scuze ca am postat de 3 ori. Nu a fost cu intentie.
sus

ingerul

Junior member
42 mesaje

Re: Sex anal

scris pe 15 sep 2011 13:29 de ingerul

Aiurea sexul anal ... sa scoti p.la plina de rahat , dupaia cand te mai gandesti ca trebuie sa scoti prezervativul te speli pe maini etc , si trebuie sa mergi la masa ca ti se face o foame de lup .

Clisma ohh da , cu furtunel cu apa calda bleahhh sa vezi prin cada micile bucati de cacao ...
sus

rar2112

Senior member
73 mesaje

Re: Sex anal

scris pe 15 sep 2011 14:43 de rar2112



Imi cer scuze ca am postat de 3 ori. Nu a fost cu intentie.


lasa....fara modestie...macar dorinta din tine sa fie directa :P



Have Fun !!!
sus

dorinda

Expert member
3383 mesaje

Re: Sex anal

scris pe 15 sep 2011 15:23 de dorinda

Aiurea sexul anal ... sa scoti p.la plina de rahat , dupaia cand te mai gandesti ca trebuie sa scoti prezervativul te speli pe maini etc , si trebuie sa mergi la masa ca ti se face o foame de lup .

Clisma ohh da , cu furtunel cu apa calda bleahhh sa vezi prin cada micile bucati de cacao ...


Tu iti faci nevoile in cada??? Macar ai habar cum se face o clisma?
sus

ingerul

Junior member
42 mesaje

Re: Sex anal

scris pe 15 sep 2011 23:45 de ingerul



Tu iti faci nevoile in cada??? Macar ai habar cum se face o clisma?


Dorinda ce intrebari stupide imi adresezi .... Largeste-ti tu funduletu ca la vreme de batranete vei avea ,,de tras" .... Vei vedea tu cu ce. Fata cum dracu sa nu mai apara si rahatul in cada daca cineva se mai spala profund la c** fara clisma ... clisma se face cu un mic furtunas , iar mizeria se colecteaza intr-un rezervor ... dar lasa-ma dracu ca vomit
sus

ursaru

Expert member
1377 mesaje

Re: Sex anal

scris pe 16 sep 2011 00:40 de ursaru

Pff...la ce discutii s-a ajuns,unii dintre cei care intra pe site-ul asta am probleme la cap


After the therapy, and the psychiatry, and the meetings, you know what it all comes down to? You're all fucked up.
sus

dorinda

Expert member
3383 mesaje

Re: Sex anal

scris pe 16 sep 2011 02:08 de dorinda



Dorinda ce intrebari stupide imi adresezi .... Largeste-ti tu funduletu ca la vreme de batranete vei avea ,,de tras" .... Vei vedea tu cu ce. Fata cum dracu sa nu mai apara si rahatul in cada daca cineva se mai spala profund la c** fara clisma ... clisma se face cu un mic furtunas , iar mizeria se colecteaza intr-un rezervor ... dar lasa-ma dracu ca vomit


Tu ai scris "Clisma ohh da , cu furtunel cu apa calda bleahhh sa vezi prin cada micile bucati de cacao ..."
Eu nu inteleg gresit, insa tu te exprimi aiurea rau de tot si pe deasupra nici nu stii sa citesti cum trebuie pentru ca n-am scris nimic de sex anal, ci de CLISMA.
Ia un laxativ ca ti s-a constipat mintea de atat prostie.
sus

ingerul

Junior member
42 mesaje

Re: Sex anal

scris pe 16 sep 2011 11:23 de ingerul



am scris nimic de sex anal, ci de CLISMA.
Ia un laxativ ca ti s-a constipat mintea de atat prostie.


Iar prostia ce se va revarsa din cauza laxativului ti`o dau tie nu ? Cum face doctoru veterinar cand castreaza vierii ... coaiele numai ei le ia . Tot asa si tu , daca eu scap de prostie , pe aceea ti-o dau tie DORIN(Da)
sus

rar2112

Senior member
73 mesaje

Re: Sex anal

scris pe 16 sep 2011 14:45 de rar2112



Iar prostia ce se va revarsa din cauza laxativului ti`o dau tie nu ? Cum face doctoru veterinar cand castreaza vierii ... coaiele numai ei le ia . Tot asa si tu , daca eu scap de prostie , pe aceea ti-o dau tie DORIN(Da)


Ideea de baza ar fi sa vorbiti despre subiect.....nu sa va insultati...pt cei care nu stiu..."google it"...pt cei care stiu....have fun...sau stati cuminti



Have Fun !!!
sus

Guest

Guest

Re: Sex anal

scris pe 16 sep 2011 20:42 de Guest

am probleme la cap
tiam de mult ca ai astfel de probleme
sus

ursaru

Expert member
1377 mesaje

Re: Sex anal

scris pe 16 sep 2011 22:43 de ursaru

tiam de mult ca ai astfel de probleme

Mai greseste omu` bai Orlando



After the therapy, and the psychiatry, and the meetings, you know what it all comes down to? You're all fucked up.
sus

simosimina

Expert member
4400 mesaje

Re: Sex anal

scris pe 18 sep 2011 12:58 de simosimina

de ce, ma rog , de unde ai ajuns la concluzia asta ?


pentru ca un barbat hetero nu se .... in c.u.r ... Sunt de acord ca acolo sunt anumite senzatii, deoarece sunt multe terminatii nervoase..si e logic....numai ca barbatilor carora le place asta...sunt catalogati ca fiind homosexuali
D`aia!


Editat de simosimina pe 5 apr 2013 17:37


“Today’s mighty oak is just yesterday’s nut, that held its ground.”
sus

Guest

Guest

Re: Sex anal

scris pe 18 sep 2011 13:34 de Guest


Mai greseste omu` bai Orlando
Gura pacatosului,adevar graieste!
sus

tigru

Newbie
7 mesaje

Re: Sex anal

scris pe 5 apr 2013 09:20 de tigru

in timp ce-i fc sex oral ,este super chestia cu degetu in anus sa-i fc masaj la prostata.....are parte de un orgasm exploziv,prostata este, punctu G, la barbati

0-cac1a87af2.jpg (106.09 KB)
sus
Pagina 3 din 3
«   1   2   3


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

38 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate