Cura 309 sau cura amix 200?

Pagina 2 din 3
«   1   2   3   »

bobocu

Guest

Re: Re: Re: Cura 309 sau cura amix 200?

scris pe 7 mar 2009 13:28 de bobocu

Oameni buni!!! Atentie mare!!! Contine INSULINA. Cititi prospectul cu atentie. Chiar daca sunteti sanatosi, nu este indicat sa luati insulina fara acordul medicului. Sharlatanii nu scriu nimic despre insulina pe site-ul lor. In plus, am dat telefon la ei si i-am intrebat in mod special ce contine formula. Raspunsul lor a fost: "contine numai plante, minerale si vitamine". Am insistat, spunandu-le ca sufar de sindromul rezistentei la insulina (se secreta mai multa insulina, invers decat la diabet). Ei mi-au raspuns ca nu are contraindicatii. Am facut comanda, am platit o groaza de bani si cand am primit coletul, surpriza. Am citit pe cutie din ce este facut. Si cum va spuneam, contine insulina. Va dati seama daca as lua 309 ca as putea face o coma?!
sus

lili

Guest

capsula de slabit e ok

scris pe 7 mar 2009 22:41 de lili



vA ROG FRUMOS, SUNT O PERSOANA DISPERATA, OARE NU EXISTA si pentru barbati cure de slabire? am esuat cu amix 300, am 21 de ani,97 de kg,1.79 m inaltime.. Inainte de vacanta aveam 76 de kg..acum cu scl etc etc munca nu imi permit kiar deloc sa fac sport,sunt intr-un concurs de imprejurari si sunt foarte obligat sa muncesc.. Deci o problema ar fi banii dar nu au importanta deoarece..'burtica' mia afectat perfomantele sexuale, kiar si intelectuale pot spune, intr-un mod indirect, asta ca sa nu mai spun ca sunt complexat mai rau ca o femeie, fiind obisnuit sa incap in orice pereche de blugi !! Astept un raspuns detaliat si nu o sa tin cont de sfaturi gen faceti sport etc etc.. Sunt in foarte mare masura de cauza, iar un eventual alt esec mar demoraliza si mai mult de aceea mam hotarat sa postez aici inainte de a incerca cu 309. Va mutumesc anticipat ce lora care nu vati plictisit la finele post-ului meu si multa bafta tuturor!
As dori sa pot primi un raspund concret pe adresa florian_panaitescu@yahoo.com,inca o data vas ramane profund indatorat
capsula de slabit e ok dar trebuie sa mananci desi la inceput ai o senzatie de sete ti se usuca gatul dar functioneaza daca te fortezi sa ai 3mese pe zi desi nu iti este foame.
sus

Eu

Guest

Re: Re: Re: Re: Cura 309 sau cura amix 200?

scris pe 10 mar 2009 00:03 de Eu

Citeste mai bine e inulina.
sus

daniela

Guest

Re: Re: Re: Cura 309

scris pe 10 mar 2009 14:54 de daniela

AM URMAT CURA 309 SI INTR-O LUNA JUMATE AM SLABIT 21 DE KG. AU TRECUT 3 LUNI DE ATUNCI SI NU M-AM MAI INGRASAT NICI UN GRAM. CE SA ZIC E MINUNATA!!!!!
sus

Laura

Guest

Re: Cura 309 sau cura amix 200?

scris pe 16 mar 2009 11:54 de Laura

am si eu o intrebare pt voi si dak puteti sa ma ajutati cu un raspuns.am citit despre cura 309 si despre cura amix 200?sunt bazate pe niste medicamente facute din plante.care din voi a incercat?au dat ceva rezultate?va ms pt ajutor

iti zic eu, doar ce am dat bani pe aceasta dieta, efect ZERO, nu am slabit deloc, singura chestie a fost ca iti provoaca sete si mergi foarte des la toaleta, dar in rest nimik altceva...si in cele 3 zile de dieta nu ma mancat decat fructe, legume, orez si f putin paine, dar nimikkkkkkkkkkk....o mare abureala
sus

adi_04340

Guest

Re: Re: Re: Cura 309 sau cura amix 200?

scris pe 19 mar 2009 19:03 de adi_04340

eu am reusit sa slabesc cu ajutorul curei de slabire a dr. Ionut Moraru
sus

suparata foc

Guest

Re: Re: Cura 309 sau cura amix 200?

scris pe 23 mar 2009 00:57 de suparata foc

folosesc de 2 sapt amix 200-efect 0,le cer banii inapoi,oare mi dau?


iti zic eu, doar ce am dat bani pe aceasta dieta, efect ZERO, nu am slabit deloc, singura chestie a fost ca iti provoaca sete si mergi foarte des la toaleta, dar in rest nimik altceva...si in cele 3 zile de dieta nu ma mancat decat fructe, legume, orez si f putin paine, dar nimikkkkkkkkkkk....o mare abureala
sus

sonya

Guest

Re: Re: Re: Re: Cura 309

scris pe 31 mar 2009 13:38 de sonya

AM URMAT CURA 309 SI INTR-O LUNA JUMATE AM SLABIT 21 DE KG. AU TRECUT 3 LUNI DE ATUNCI SI NU M-AM MAI INGRASAT NICI UN GRAM. CE SA ZIC E MINUNATA!!!!!


serios eu astazi am comANDAT PRODUSUL MAI AM 3 LUNI PANA LA BAC SI NU AM MAI GASIT NIMIC ALCEVA ECAT ACEST PRODUS CHIAR AI SLABIT CA DUPA CE CITESC IMI CAM PARE RFAU SINCER ACUMA AI SLABIT?
sus

sabina89

Newbie
1 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Cura 309

scris pe 7 apr 2009 19:56 de sabina89

As vrea sa stiu cam in cat timp ajunge coletul ca sa stiu unde il comand, nu prea stau in localitate si de aceea as vrea sa stiu estimativ
sus

MirabelaIonescu

Newbie
1 mesaje

Cura 309 sau cura amix 200

scris pe 12 apr 2009 19:41 de MirabelaIonescu

Amix 200 nu este altceva decat...jegmaneala!Nici macar nu ai unde sa faci o reclamatie daca ai vreo nemultumire,nu se gaseste nicio adresa...Nu are absolut niciun efect!Nici macar nu taie pofta de mancare,nu provoaca sete,nu provoaca transpiratie...nimic,nimic,nimic!E ca si cum ai lua...capsule cu aer!
Nu va aruncati banii pe asa ceva...In schimb,am auzit ca,intr-adevar,dau banii inapoi daca le returnati.Oricum,n-as mai da banii pe asa ceva pt nimic in lume!
sus

oana

Guest

Re: Re: Re: Cura 309 sau cura amix 200?

scris pe 13 apr 2009 19:07 de oana


DACA VRETI SA VA DEREGLATI METABOLISMUL SI MAI MULT SI DACA VRETI SA MAI ACUMULATI CEVA KG PENTRU CARE MAI DATI SI BANI FRUMOSI , CURA 309 ESTE CEA MAI INDICATA !!! SUNT UNA DINTRE MULTELE FEMEI CARE AU SPERAT LA O SILUETA DE 20 DE ANI. DIN PACATE CANTARUL MEU A URCAT CU 3 KG IN 3 SAPTAMANI IN CONDITIILE IN CARE AM TINUT SI UN REGIM ALIMENTAR DIN CARE AM EXCLUS CU DESAVARSIRE PASTELE , DULCIURILE , OREZUL......!!
IN ACESTE CONDITII LE-AM TRIMIS PACHETUL CU TOATE PLICURILE DESFACUTE INAPOI SI LE-AM TRIMIS O SCRISOARE IN CARE LE-AM ATRAS ATENTIA ASUPRA FAPTULUI CA DACA NU-MI INAPOIAZA SUMA PLATITA PE RESPECTIVELE CURE ( IN JUR DE 300 RON ) AM SA MA ADRESEZ ORGANELOR COMPETENTE PENTRU A-MI CASTIGA ACEASTA CAUZA. VREAU SA VA SPUN CA IN DOUA SAPTAMANI AM PRIMIT TOATA SUMA PE CARE AM PLATIT-O INITIAL !! ORICUM ATI DECIDE , EU VA UREZ SUCCES LA KG CAT MAI PUTINE !




quote]folosesc de 2 sapt amix 200-efect 0,le cer banii inapoi,oare mi dau?


iti zic eu, doar ce am dat bani pe aceasta dieta, efect ZERO, nu am slabit deloc, singura chestie a fost ca iti provoaca sete si mergi foarte des la toaleta, dar in rest nimik altceva...si in cele 3 zile de dieta nu ma mancat decat fructe, legume, orez si f putin paine, dar nimikkkkkkkkkkk....o mare abureala
sus

daniela

Guest

...Cura 309 ....

scris pe 30 apr 2009 18:05 de daniela

Ma numesc Daniela si as vrea sa te intreb dak intrevar este adevarat sau ...nu...te rog frumos sa raspunzi...si unde gasesc acesta cura?...se gaseste la farmacie?...
sus

laura

Guest

Re: Re: Re: Re: Cura 309

scris pe 1 mai 2009 12:27 de laura

AM URMAT CURA 309 SI INTR-O LUNA JUMATE AM SLABIT 21 DE KG. AU TRECUT 3 LUNI DE ATUNCI SI NU M-AM MAI INGRASAT NICI UN GRAM. CE SA ZIC E MINUNATA!!!!!

serios ai slabit?m am ingrasat 10 kg in urma sarcinii si alaptarii,am auzit de cura 309 si am facut comanda.vreau sa stiu dak da rezultate asa cum spun
sus

laura

Guest

Re: ...Cura 309 ....

scris pe 6 mai 2009 18:23 de laura

Ma numesc Daniela si as vrea sa te intreb dak intrevar este adevarat sau ...nu...te rog frumos sa raspunzi...si unde gasesc acesta cura?...se gaseste la farmacie?...

nu se gasesc la farmacie,trebuie sa faci comanda la numarul de tel de mai jos,eu asa am facu dar inca nu a ajuns.nush ce sa cred am intrebat si eu dak sunt eficiente dar nu prea se stie nik de aceasta cura


Ai putea sa-ti faci cont si sa trimiti astea prin mesageria personala
sus

CINEVA

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Cura 309

scris pe 5 iun 2009 21:00 de CINEVA

IN APROXIMATIV 5 ZILE
sus

jo jo

Guest

Re: Re: Cura 309 sau cura amix 200?

scris pe 6 iun 2009 11:40 de jo jo


am folosit cura 309 si e intradevar eficienta, nu am slabit chiar 18 kg cum au spus ei, dar am dat jos vreo 10-13 kg
sus

bibi 38

Guest

Re: Re: Re: Cura 309 sau cura amix 200?

scris pe 6 iun 2009 11:51 de bibi 38


Am folosit cura 309 pentru 3 zile si in loc sa slabesc am luat vre-o 3 kg. Regimul l-am tinut cu strictete,am respectat toate indicatiile prospectului.Am ajuns la cocluzia ca e o pacaleala de zile mari.Nu merita sa dai banii.Mai bine va luati un echipament sport si va apucati de gimnastica.
sus

miki AMG

Guest

Re: Re: Re: Cura 309 sau cura amix 200?

scris pe 6 iun 2009 17:13 de miki AMG

jo jo da-mi voie sa nu te cred,pentru ca si eu am folosit cura 309 pentru 3 zile.Cred ca daca-mi parea rau de bani slabeam cateva kilograme...in schimb am pus vre-o 4 kg.Cura asta nu e decat o inselatorie.Aviz amatorilor:mancati sanatos si faceti multa miscare.Jo Jo.
sus

Cami32

Guest

Re: Re: ...Cura 309 ....

scris pe 6 iun 2009 17:24 de Cami32

Draga Daniela,
nu te lasa pacalita de toti cei ce scriu ca aceasta cura e "miraculoasa".Eu am folosit-o timp de 3 zile,am respectat prospectul,(3 zile fara nici un fel de proteine).Sunt cadru medical si stiu ce-nseamna un regim fara proteine.3 zile trec repede,dar n-am obtinut nici un rezultat Din contra am ami pus cateva kg in plus pe mine.N-o fi de vina cura...poate autosugestia,dar cert e ca n-am slabit nici macar 100 gr.Iti spun din experienta,nu vreau sa te dezamagesc.Las la aprecierea ta daca vrei sa incerci cura,dar sincer nu se merita.
sus

consumator

Guest

Re: Re: Cura 309 sau cura amix 200?

scris pe 6 iun 2009 22:38 de consumator

ai dreptate si eu am cumparat cura si nu am slabit deloc.


iti zic eu, doar ce am dat bani pe aceasta dieta, efect ZERO, nu am slabit deloc, singura chestie a fost ca iti provoaca sete si mergi foarte des la toaleta, dar in rest nimik altceva...si in cele 3 zile de dieta nu ma mancat decat fructe, legume, orez si f putin paine, dar nimikkkkkkkkkkk....o mare abureala
sus

raluca

Guest

Re: Re: Cura 309 sau cura amix 200?

scris pe 8 iun 2009 08:54 de raluca

am si eu o intrebare pt voi si dak puteti sa ma ajutati cu un raspuns.am citit despre cura 309 si despre cura amix 200?sunt bazate pe niste medicamente facute din plante.care din voi a incercat?au dat ceva rezultate?va ms pt ajutor
eu am cumparat-o sapatamana trecuta si sunt curioasa daca are efecte
sus

Alex

Guest

Re: Re: Re: Cura 309 sau cura amix 200?

scris pe 14 iun 2009 14:23 de Alex

eu am cumparat amix 200.miercuri mi-a venit coletu si de atunki iua pastilele,adik de 5 zile.am luat amix 200 ptr 4 saptamni,de slabit 14 kg.oameni buni trebuie sa aveti si rabdare.voi vreti aja pe loc.hodoronc tronc hai sa scada acul de la cantar.niki eu nu zik k sunt 100% convinsa k va functiona dar dk tot am dat banii pe ele continui sa le iau pana termin tratamentu ptr k va spun niki rau nu`mi face,sunt 8 plante naturale,aja k n`are ce rau sa`mi faca,si chiar nu mi`a fost delok rau in 5 zile astea de knd le iau.ati vzt si voi,unii spun k au avut efect zero,altii spun k la ei au avut efect.depinde de organismul fiekarui.parerea mea e k dk ati apuk sa le luati,luati`le in continuare si aveti un pic dre rabdare k nu aveti cum sa slabiti aja clipind
sus

Alex

Guest

Re: Re: Re: Cura 309 sau cura amix 200?

scris pe 14 iun 2009 14:30 de Alex

eu am cumparat-o sapatamana trecuta si sunt curioasa daca are efecte


raluca au avut vreun efect pana akum la u?sunt chiar curioasa.dar luandu`le ai tinut si un regim anume?k stiu k spune k nu e nevoie sa tii niki un regim cu amix 200
sus

ana maria

Guest

Re: Re: Re: Cura 309 sau cura amix 200?

scris pe 14 iun 2009 17:41 de ana maria

nu are nici unrzultat . eu iau amix 200 de4 saptamani si nu am dat jos nici 100 gr
sus

LISA

Guest

Re: Cura 309 sau cura amix 200?

scris pe 16 iun 2009 11:06 de LISA

eu am slabit in 2 saptamani peste 10 kg ... am baut ceai de orice fel de 3 ori pe zi.... dupa cele 2 saptamani organismul meu nu a mai acceptat nici-un fel de ceai...dar...au trecut 3 luni de atunci si nu am pus la loc nici un kg... nu ma pricep prea bine sa tin regimuri..asa ca...nu prea tin... acum am 73 de kg si as vrea sa mai slabesc... si tre sa fac asta intr-o luna... as incerca amix 200 dar as face si sport... nu stiu ce efect ar avea...poate doar m-ar stimula sa fac sport si asta ar fii bine... am citit pe diferite siteuri despre amix 200 si cred ca poate avea efect sau nu..in functie de fiecare organism.... o sa-mi comand si o sa va anunt ce efecte a avut...
sus

Alex

Guest

Cura 309 sau cura amix 200?

scris pe 17 iun 2009 23:08 de Alex

Yo iau amix 200 de o saptamana si pana akum nimik
niki makr un gram

sincer...nu cred k e aja bun cum se spune:|
sus

Alex

Guest

Re: Cura 309 sau cura amix 200?

scris pe 24 iun 2009 12:24 de Alex

chiar nu are niki un efect amix 200,yo iau de 2 saptamani si nimik si am sunat la ei la birou si le-am zis k vreau banii inapoi si mi-a zis sa le trimit flacoanele inapoi si tot ce am primit,chiar dk un flacon e deja aproape terminat si in maxim 30 de zile o sa primesc banii inapoi prin posta!!

aja k dk ati apukt pana akum sa cumparati amix 200 suna-ti si cere-ti-va banii inapoi !!! iar dk n-ati comandat pana akum NIKI N-O FACETI!!!
sus

ana maria

Guest

Re: Re: Cura 309 sau cura amix 200?

scris pe 28 iun 2009 14:04 de ana maria

eu sunt in aceeasi situatie . iau de 5 saptamani amix200 si nu am dat jos nici un gram
nu stiu ce sa fac . eu chiar aveam nevoie sa slabesc pt un eveniment mai deosebit dar????????????????????
sus

alina

Guest

cura amix 200

scris pe 30 iun 2009 09:02 de alina

eu am luat amix 200 si nu are nici un efect...isi bat joc de noi...nici macar 1 miligram nu am slabit..nimica..eu va spun sincer nu da-ti bani pe prostiile astea,nu se merita
sus

ana-maria

Guest

Re: Re: Re: Re: Cura 309 sau cura amix 200?

scris pe 30 iun 2009 23:39 de ana-maria

buna,sincer imi pare rau pt tine,nici nu ai citi ce contine si vb aiurea,nu contine insulina si INULINA.iti spun sigur,pt ca eu incep de maine cura si nu contine ceva care sa faca rau,scz dar citeste prospectul!!!
Oameni buni!!! Atentie mare!!! Contine INSULINA. Cititi prospectul cu atentie. Chiar daca sunteti sanatosi, nu este indicat sa luati insulina fara acordul medicului. Sharlatanii nu scriu nimic despre insulina pe site-ul lor. In plus, am dat telefon la ei si i-am intrebat in mod special ce contine formula. Raspunsul lor a fost: "contine numai plante, minerale si vitamine". Am insistat, spunandu-le ca sufar de sindromul rezistentei la insulina (se secreta mai multa insulina, invers decat la diabet). Ei mi-au raspuns ca nu are contraindicatii. Am facut comanda, am platit o groaza de bani si cand am primit coletul, surpriza. Am citit pe cutie din ce este facut. Si cum va spuneam, contine insulina. Va dati seama daca as lua 309 ca as putea face o coma?!
sus
Pagina 2 din 3
«   1   2   3   »


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

42 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate