Cura 309 sau cura amix 200?

Pagina 3 din 3
«   1   2   3

ana-maria

Guest

Re: Re: Re: Re: Cura 309

scris pe 30 iun 2009 23:41 de ana-maria

AM URMAT CURA 309 SI INTR-O LUNA JUMATE AM SLABIT 21 DE KG. AU TRECUT 3 LUNI DE ATUNCI SI NU M-AM MAI INGRASAT NICI UN GRAM. CE SA ZIC E MINUNATA!!!!!






buna.deci este buna cura 309,eu de maine incep si am dat comanda de aceste tratament pt 2 cure,sper sa functioneze,,bv ma bucur pt tine
sus

Alex

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Cura 309

scris pe 1 iul 2009 16:58 de Alex

de slimball ce stitit?

am citit si despre asta.o fi bun??

Multumim pentru reclama....o faci pe alte site-uri
sus

Alex

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Cura 309

scris pe 3 iul 2009 16:13 de Alex

1. In caz ca nu te-a informat nimeni...cand pe un site pui adresa de la un alt site...aia se numeste reclama.
2. Mare parte din utilizatorii acestui forum stiu, ca inainte sa intrebe, sa dea o cautare pe net pentru informatiile de care au nevoie.
3. Multumesc pentru prezenta...sa stii ca nu iti voi simti lipsa.
4. Vino cu intrebari, probleme...etc si stam de vorba

sus

daniela

Guest

Re: Cura 309 sau cura amix 200?

scris pe 4 iul 2009 08:25 de daniela

eu dragutzo dar nu am slabit nici un gram...
sus

BabyKitty

Senior member
109 mesaje

Re: Re: Cura 309 sau cura amix 200?

scris pe 4 iul 2009 23:03 de BabyKitty

Nu mai bagati toate prostiile in voi care va promit ca slabiti, daca nu vreti sa aveti probleme mai tarziu
Decat sa dai banii pe pastile, mai bine fa`ti un abonament la sala+sauna!



In love with...him
sus

saira.night

Guest

Re: Cura 309 sau cura amix 200?

scris pe 9 iul 2009 17:43 de saira.night

am si eu o intrebare pt voi si dak puteti sa ma ajutati cu un raspuns.am citit despre cura 309 si despre cura amix 200?sunt bazate pe niste medicamente facute din plante.care din voi a incercat?au dat ceva rezultate?va ms pt ajutor
sus

saira.night

Guest

Re: Re: Re: Cura 309 sau cura amix 200?

scris pe 9 iul 2009 17:44 de saira.night

Nu mai bagati toate prostiile in voi care va promit ca slabiti, daca nu vreti sa aveti probleme mai tarziu
Decat sa dai banii pe pastile, mai bine fa`ti un abonament la sala+sauna!
sus

saira.night

Guest

Re: Re: .Re: Re: Cura 309 sau cura amix 200?

scris pe 9 iul 2009 17:49 de saira.night

[da am folosito dar pt o marja de siguranta mai mare am tinut si o cura de slabire dak pot spune asa mancam o sapt salate de leg apoi o sapt cartofi orice fel.si am slabit 13 kg in 3 sapt si eu sunt f.multumita si o voi mai tine tot cu dieta de care tiam vb.pupici .si succes
sus

bahoy

Guest

Re: Cura 309 sau cura amix 200?

scris pe 10 iul 2009 19:49 de bahoy

am si eu o intrebare pt voi si dak puteti sa ma ajutati cu un raspuns.am citit despre cura 309 si despre cura amix 200?sunt bazate pe niste medicamente facute din plante.care din voi a incercat?au dat ceva rezultate?va ms pt ajutor

cura 89 cu aroma de 69 a dat rezultate ....
sus

Andra

Guest

Re: Re: Re: Cura 309 sau cura amix 200?

scris pe 25 iul 2009 13:35 de Andra

eu am cumparat-o sapatamana trecuta si sunt curioasa daca are efecte

Buna fetelor.Ma numesc Andra,nu va amagiti,eu am luat Amix 200,si nici un rezultat,nu cheltuiti banii,eu acuma beau ceai cit mai des ziua,si am uitat de piine de carne,de prajit.Intro saptamina am slabit 4 kg,si sunt multumita.Si mai fac si cu Beauti Star cu cinci curali gimnastica,ma ajuta foarte mult,mi se duce si burta jos.Mai bine procurativa un aparat de facut gimnastica decit sa dai banii pe ceva ce nu ajuta.Bafta si voua.
sus

sweetgirl16

Expert member
512 mesaje

Re: Re: Re: Re: Cura 309 sau cura amix 200?

scris pe 25 iul 2009 17:20 de sweetgirl16

eu am cumparat amix 200.miercuri mi-a venit coletu si de atunki iua pastilele,adik de 5 zile.am luat amix 200 ptr 4 saptamni,de slabit 14 kg.oameni buni trebuie sa aveti si rabdare.voi vreti aja pe loc.hodoronc tronc hai sa scada acul de la cantar.niki eu nu zik k sunt 100% convinsa k va functiona dar dk tot am dat banii pe ele continui sa le iau pana termin tratamentu ptr k va spun niki rau nu`mi face,sunt 8 plante naturale,aja k n`are ce rau sa`mi faca,si chiar nu mi`a fost delok rau in 5 zile astea de knd le iau.ati vzt si voi,unii spun k au avut efect zero,altii spun k la ei au avut efect.depinde de organismul fiekarui.parerea mea e k dk ati apuk sa le luati,luati`le in continuare si aveti un pic dre rabdare k nu aveti cum sa slabiti aja clipind
aiureli!daca vreti sa slabiti trebuie sa aveti un regim de viata cat mai sanatos



Amprentele digitale si fulgii de zapada nu sunt singurele elemente caracterizate prin unicitate absoluta...
sus

sirghe nico

Guest

Re: Re: Re: Re: Cura 309 sau cura amix 200?

scris pe 23 aug 2009 16:37 de sirghe nico

AM 75 KG MIAS DORI FOARTE MULT SA SLAbesc oare va avea ewfect amix200 pot comanda din italia
sus

anitza

Guest

Re: Re: Re: Cura 309 sau cura amix 200?

scris pe 25 aug 2009 01:09 de anitza

sincer nu am cumparat amix 200 si nici nu vreau.....dk vreti sa slabiti nu va runcati la pastile k nu aveti cum sa dari jos fara sa faceti miscare....eu am avut 89 kg si am ajuns la 61 in 3 luni...mananc decat o data pe zi si nu ma abtin de la mancare mananc orice ,fac sala 2 ore ,si alerg 2 ore seara.....si nici nu am pus la loc...si acum decat ma mentin mergand la sala.....sper sa incercati si voi si o sa vedeti k reusiti ...numai sa aveti ambitia de a da jos kg in plus si sa va tineti de sport
sus

Oana

Guest

Re: Re: Re: Re: Cura 309 sau cura amix 200?

scris pe 27 aug 2009 14:02 de Oana

M-am amagit si eu cu pastilele de slabit, inainte am luat Super slim si am slabit de la ele dar mi-a crescut pulsul foarte mult si mi s-a facut rau, intr-o noapte nu am mai putut dormi ca se invartea casa cu mine si am renuntat la ele, apoi am luat slim ball si nu am slabit nici macar 1 miligram cum mai spunea o fata de pe aici, acum ma tenta amix 200 dar renunt la idee cu toate ca am 103 kg si 1.70m, nu sunt bune de nimic pentru organismul meu. Multa bafta si felicitari celor care au rezultate cu ele!
sus

dvdutz

Guest

Re: cura amix 200?

scris pe 3 sep 2009 00:03 de dvdutz

oameni buni uni au dreptate sa zica ca trebe sa aveti rabdare...si ink o chestie faceti si sport dragilor k nu strica la nimic si mai bagati si cutitu in gat k poate si de asta nu mai slabiti...ganditiva
sus

madalinutza

Guest

Re: Re: Re: Cura 309 sau cura amix 200?

scris pe 23 sep 2009 16:17 de madalinutza


nu conteaza ce cura ti daca nu faci si sport in paralel!!!eu de 2 sapt nu mai mananc paine si dulce deloc si am slabit 3 kg....dar mi-am scos niste exercitii de pe net si le fac zilnic...vreau sa imi iau si cura 309 sa vad de are vreun efect..
sus

raluca

Guest

Re: Re: Re: Re: Cura 309 sau cura amix 200?

scris pe 9 ian 2010 16:22 de raluca

nu are nici unrzultat . eu iau amix 200 de4 saptamani si nu am datsi jos nici 100 gr
si eu am incercat...... 2luni si nimic....
sus

deea2300

Guest

Re: Re: Re: Re: Cura 309 sau cura amix 200?

scris pe 11 ian 2010 00:07 de deea2300

Buna..sunt Deea si am 1.80 m si 85 de kg..cam mult sa zik asa si as dori sa va intreb ce pastile de slabit ati folosit si a dat rezultat?....miam comandat si eu cura 309 si deja au trecut 2 saptamani si nu mia venit coletul...poate stiti si alte pastile cu care sa slabesc repede ca intr-o luna jumatate am nunta si tare as vrea sa arat bn
sus

bonita1988

Guest

Re: Re: Re: Re: Cura 309 sau cura amix 200?

scris pe 26 feb 2010 21:34 de bonita1988

nu contine insulina!!!!! INULINA!! E CU TOTUL ALTCEVA
sus

lusa

Guest

Re: Cura 309 sau cura amix 200?

scris pe 27 feb 2010 18:52 de lusa

nu luati porcariile aste a luat soacra mea si a ajuns la spital in stare grava a slabit in o luna 33kg is fffffoarte periculoase
sus

dya_crysdian

Guest

Re: Cura 309 sau cura amix 200?

scris pe 23 mar 2010 16:09 de dya_crysdian

am si eu o intrebare pt voi si dak puteti sa ma ajutati cu un raspuns.am citit despre cura 309 si despre cura amix 200?sunt bazate pe niste medicamente facute din plante.care din voi a incercat?au dat ceva rezultate?va ms pt ajutor


de ce nu incerci capsula de slabit
eu am luat timp de 1 luna o capsula pe zi si am sabit 11-12kg si dupa aceea nu am mai luat iar dupa 1 an trecut nu am mai pus nici 1kg
sus

CRYSS

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Cura 309 sau cura amix 200?

scris pe 1 iun 2010 10:05 de CRYSS

BUNA AM UN FLACON IN MANA SI VA ZIC EXACT CE CONTINE:
CEAI VERDE-35MG;
ANANAS-35MG;
FUCUS-35MG
COACAZ FRUNZE-35MG
PAPADIE-35MG
FENICUL FRUCT-35MG
CHIMEN-35MG
CORIANDRU SEMINTE-35MG
GELATINA(CAPSULA)-75MG

SPER SA FIE BUN DE CEVA........O SA INCERC SI EU SA VAD DACA ARE EFECT.
sus

Ximina

Newbie
1 mesaje

Cura 309 sau cura amix 200?

scris pe 16 iun 2010 16:21 de Ximina

Salut! Eu am folosit acum 3 ani cura Amix 200 si am slabit 10KG in 14 zile, dar trebuie sa adaug faptul ca am tinut si o cura recomandata de vestita Mihaela Birlic. A functionat 100%. Problema e ca acum as vrea sa-mi comand din nou Amix 200 si nu mai am adresa si nici numarul de telefon al distribuitorului.
Ma poate ajuta cineva in acest sens?!?!
Ms
sus

anccutza

Newbie
1 mesaje

Re: Re: Re: Re: Cura 309

scris pe 21 iul 2010 01:55 de anccutza

am urmat cura 309 am avut mare nevie de ea deoarece imi doream sa stlabesc repede si usor...de 2 zile am terminato si deja am stlabit 2 kg....am ramas foarte surprinsa deoarece eu nu puteam sta fara dulciuri ei dupa ce am terminat cura nu am mai mancat nimik dulce deoarece corpu nu imi cerea.....vreau sa zik k am modificat putin cura in sensu k nu mananc tot ce vreau am renuntat la mancarurile nesanatoase si pt k nu mai am pofta de mancare mananc doar salate si multe fructe(in special pepene rosu deoarece contine multa apa) si fac fitness in fiecare zi ...sa stiti k rezultatele sunt vizibile si pe mine chear m-a ajutat cura 309 deoarece nu am pofta de mancare deloc


mitu
sus

monica

Guest

Re: Re: Cura 309 sau cura amix 200?

scris pe 7 aug 2010 14:17 de monica

adica slabesti pt ca faci miscare.....
sus

Machiavelli

Expert member
1640 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Cura 309

scris pe 8 aug 2010 00:44 de Machiavelli

Ba ce tot atata 309 , amix ,s.a.m.d.?
V-a prostit foamea?
Pune-ti mana si manca-ti bine ca din cauza asta va vad plescaiti pe la televizor.Stand pe net,in fata pc-ului cautand tot felul de metode,
facand abdomene pana iti vine rau si dupaia te indopi cu cipsu-ri la un film nu vei face mai mult decat sa ramai o grasa respectiv un umflat toata viata.
Mancare buna si activitate fizica din belsug.Asta e cheia: nu leneviti
Ce 309,amix mononucleici,cine stie ce otravuri



Mie mi-e somn, mi-e lene, n-am chef sa discut- mie mi-e foame, mi-e sete si vreau sa f*t!
sus

OVIDIU

Guest

Re: Re: Re: Re: Cura 309 sau cura amix 200?

scris pe 30 aug 2010 21:17 de OVIDIU



vA ROG FRUMOS, SUNT O PERSOANA DISPERATA, OARE NU EXISTA si pentru barbati cure de slabire? am esuat cu amix 300, am 21 de ani,97 de kg,1.79 m inaltime.. Inainte de vacanta aveam 76 de kg..acum cu scl etc etc munca nu imi permit kiar deloc sa fac sport,sunt intr-un concurs de imprejurari si sunt foarte obligat sa muncesc.. Deci o problema ar fi banii dar nu au importanta deoarece..'burtica' mia afectat perfomantele sexuale, kiar si intelectuale pot spune, intr-un mod indirect, asta ca sa nu mai spun ca sunt complexat mai rau ca o femeie, fiind obisnuit sa incap in orice pereche de blugi !! Astept un raspuns detaliat si nu o sa tin cont de sfaturi gen faceti sport etc etc.. Sunt in foarte mare masura de cauza, iar un eventual alt esec mar demoraliza si mai mult de aceea mam hotarat sa postez aici inainte de a incerca cu 309. Va mutumesc anticipat ce lora care nu vati plictisit la finele post-ului meu si multa bafta tuturor!
As dori sa pot primi un raspund concret pe adresa florian_panaitescu@yahoo.com,inca o data vas ramane profund indatorat


EU AM TINUT O CURA FOARTE GREA IARNA DAR USOARA VARA AI VOIE SA MANANCI NUMAI PEPENE VERDE ANANAS SI GREFE SLABESTI UN 1 KG PE ZI VARA E BUN REGIUMUL PEPENELE MAI ALES ESTE EXCELENT
sus

Machiavelli

Expert member
1640 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Cura 309 sau cura amix 200?

scris pe 1 sep 2010 03:46 de Machiavelli



EU AM TINUT O CURA FOARTE GREA IARNA DAR USOARA VARA AI VOIE SA MANANCI NUMAI PEPENE VERDE ANANAS SI GREFE SLABESTI UN 1 KG PE ZI VARA E BUN REGIUMUL PEPENELE MAI ALES ESTE EXCELENT

Si nu te-ai ca*at pe tine?



Mie mi-e somn, mi-e lene, n-am chef sa discut- mie mi-e foame, mi-e sete si vreau sa f*t!
sus

adriana

Guest

Re: Cura 309 sau cura amix 200?

scris pe 1 sep 2010 14:30 de adriana

am luat eu cura,clar nu are nici un efect ,nu am slabit deloc,e o mare prosteala,din pacate m-am documentat prea tarziu,dupa ce am dat o caruta de bani pe ea.Sa le fie rusine,si noua ,celor disperati in a gasi o solutie problemei greutatii,sa ne fie invatatura de minte sa nu mai credem asa usor in tot ce auzim
sus

dana

Guest

Re: Re: Re: Cura 309 sau cura amix 200?

scris pe 5 sep 2010 13:41 de dana

ce fain e comentariul cu "pastilele in fund"...bravoooo un mare adevar
sus
Pagina 3 din 3
«   1   2   3


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

13 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate