Despre iarba

Sondaj: Cati dintre utilizatori cosnuma "IARBA" ?

Pagina 1 din 8
1   2   3   4 ... 8   »

Frag

Junior member
47 mesaje

Despre iarba

scris pe 11 sep 2010 20:29 de Frag

Cati dintre utilizatorii fumeaza planta "PACII" . Si dece ?

Nu stiu daca exista vreun topic cu subiectul asta . Dar ma omoara curiozitatea si e un subiect de caterinca ...

Si sunt sigur ca multi dintre voi , copii si adulti , au fumat iarba ...

Cine nu a fumat un cuiulets si dupaia s.a dus cu gura punga la magazin dupa apa plata si ciocolata ? )) Sa fim seriosi ...

Ok , curiozitate )

Bafta ><

Don`t drink and drive !!!
Smoke and fly !!!



The dolphins are gay sharks !!

вă вăiαтuℓз
sus

sweety16

Expert member
1226 mesaje

Re: Despre iarba

scris pe 11 sep 2010 21:17 de sweety16

Cati dintre utilizatorii fumeaza planta "PACII" . Si dece ?

Nu stiu daca exista vreun topic cu subiectul asta . Dar ma omoara curiozitatea si e un subiect de caterinca ...

Si sunt sigur ca multi dintre voi , copii si adulti , au fumat iarba ...

Cine nu a fumat un cuiulets si dupaia s.a dus cu gura punga la magazin dupa apa plata si ciocolata ? )) Sa fim seriosi ...

Ok , curiozitate )

Bafta ><

Don`t drink and drive !!!
Smoke and fly !!!


Cred ca majoritatea adolescentilor din generatia noastra au incercat macar odata...
Ce nu suport eu e ca foarte multi dintre cei care fumeaza o fac doar pentru ca e "cool" si ca sa fie in rand cu ceilalti.Multi care au luat si ei doua fumuri striga in gura mare sa se legalizeze, ceea ce in opinia mea ar fi o tampenie.Am fuma numai ingrasaminte de plante si chiar n-am chef sa-i vad pe toti aia de 12 ani cum sufera ca au un cui in mana.Plus ca n-ar mai avea acelasi farmec, n-ai mai avea aceleasi tripuri cand vezi garda pe langa tine.Cei care sunt fumatori adevarati stiu cum sa-si faca singuri rost de treaba buna.



"Desi barfa facuta de femei e peste tot privita ca fiind ridicola,josnica si triviala,cea facuta de barbati,si mai ales daca e despre femei,se numeste teorie,idee sau fapt"

"Ca sa afli defectele unei fete,laud'o in fata prietenelor ei"
sus

ursaru

Expert member
1377 mesaje

Re: Despre iarba

scris pe 11 sep 2010 21:24 de ursaru

Cati dintre utilizatorii fumeaza planta "PACII" . Si dece ?

Nu stiu daca exista vreun topic cu subiectul asta . Dar ma omoara curiozitatea si e un subiect de caterinca ...

Si sunt sigur ca multi dintre voi , copii si adulti , au fumat iarba ...

Cine nu a fumat un cuiulets si dupaia s.a dus cu gura punga la magazin dupa apa plata si ciocolata ? )) Sa fim seriosi ...

Ok , curiozitate )

Bafta ><

Don`t drink and drive !!!
Smoke and fly !!!

Da,e frumos sa fumezi De ce?Pentru ca te binedispune



After the therapy, and the psychiatry, and the meetings, you know what it all comes down to? You're all fucked up.
sus

Frag

Junior member
47 mesaje

Re: Re: Despre iarba

scris pe 11 sep 2010 21:25 de Frag

Ahahahah

Adevarat ... unde mai e panica si paranoia cand te vezi cu "omu`" ))

Sa fumezi e o placere nu e un viciu .
Ca orice alt lucru trebuie facut bine .
Nu fumezi un cui 2-3-4-5 si dupaia stai MORT , adica sa nu mai misti si sa dormi cu durere de cap si ameteala )

E pace cand fumezi un cui asculti o muzica cu ochelarii , cu persoane dragi , sa ai pe cineva care stie sa te bine dispuna , sa aiba caterinca sa nu mai poti respira de ras , si multa multa ciocolata + pofte care nu stii de unde vin ) . IARBA mareste apetitul .

Dar legalizarea nu e o chestie buna !

Si ce zice Alborosie e absolut corect

click http://www.youtube.com/watch?v=KLin77u8iIA



The dolphins are gay sharks !!

вă вăiαтuℓз
sus

ursaru

Expert member
1377 mesaje

Re: Re: Re: Despre iarba

scris pe 11 sep 2010 21:29 de ursaru

Ahahahah

Adevarat ... unde mai e panica si paranoia cand te vezi cu "omu`" ))

Sa fumezi e o placere nu e un viciu .
Ca orice alt lucru trebuie facut bine .
Nu fumezi un cui 2-3-4-5 si dupaia stai MORT , adica sa nu mai misti si sa dormi cu durere de cap si ameteala )

E pace cand fumezi un cui asculti o muzica cu ochelarii , cu persoane dragi , sa ai pe cineva care stie sa te bine dispuna , sa aiba caterinca sa nu mai poti respira de ras , si multa multa ciocolata + pofte care nu stii de unde vin ) . IARBA mareste apetitul .

Dar legalizarea nu e o chestie buna !

Si ce zice Alborosie e absolut corect

click http://www.youtube.com/watch?v=KLin77u8iIA

Te provoaca nenorocita sa mananci de toate de la dulciuri pana la pizza si gratare



After the therapy, and the psychiatry, and the meetings, you know what it all comes down to? You're all fucked up.
sus

sweety16

Expert member
1226 mesaje

Re: Re: Re: Re: Despre iarba

scris pe 11 sep 2010 21:36 de sweety16


Te provoaca nenorocita sa mananci de toate de la dulciuri pana la pizza si gratare


Da eu nu am nicio pofta dupa ce fumez ) in afara de coca-cola care e absolut indispensabila nu mi se face deloc foame.



"Desi barfa facuta de femei e peste tot privita ca fiind ridicola,josnica si triviala,cea facuta de barbati,si mai ales daca e despre femei,se numeste teorie,idee sau fapt"

"Ca sa afli defectele unei fete,laud'o in fata prietenelor ei"
sus

ursaru

Expert member
1377 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Despre iarba

scris pe 11 sep 2010 21:37 de ursaru



Da eu nu am nicio pofta dupa ce fumez ) in afara de coca-cola care e absolut indispensabila nu mi se face deloc foame.

Inainte nici eu nu prea mancam,luam decat suc ,dar de la un timp ne-am invatat cu dulciuri si mancare.



After the therapy, and the psychiatry, and the meetings, you know what it all comes down to? You're all fucked up.
sus

Frag

Junior member
47 mesaje

Re: Re: Re: Re: Despre iarba

scris pe 11 sep 2010 21:39 de Frag


Te provoaca nenorocita sa mananci de toate de la dulciuri pana la pizza si gratare


E incredibil cat poti sa te ingrasi de la ea ))

E folosita si de cei care sufera de cancer . Le mareste apetitul , saracii il pierd de la citostatice .

Am vazut un interviu cu o tipa care era bolnava de cancer si fuma iarba , cu reteta de la doctor ) . A luat.o garda cand lua de la dealer si a aratat reteta )) . Povestea in timp ce fuma cand se desfasura interviul . Radea ca sparta =))) cred ca abera .

Multi adepti )

Nu consumati c.a.c.a.t.u.r.i legale .

Multumesc celor care au raspuns si au intrat in discutie .



The dolphins are gay sharks !!

вă вăiαтuℓз
sus

sweety16

Expert member
1226 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Despre iarba

scris pe 11 sep 2010 21:45 de sweety16



E incredibil cat poti sa te ingrasi de la ea ))

E folosita si de cei care sufera de cancer . Le mareste apetitul , saracii il pierd de la citostatice .

Am vazut un interviu cu o tipa care era bolnava de cancer si fuma iarba , cu reteta de la doctor ) . A luat.o garda cand lua de la dealer si a aratat reteta )) . Povestea in timp ce fuma cand se desfasura interviul . Radea ca sparta =))) cred ca abera .

Multi adepti )

Nu consumati c.a.c.a.t.u.r.i legale .

Multumesc celor care au raspuns si au intrat in discutie .


La mine e invers, imi pierd pofta de mancare.Oricum nu te ingrasi de la iarba, cat te ingrasi de la alcool! dar ala e alt subiect )
Ceea ce-i ciudat e ca am cativa prieteni carora le plac legalele
Eu nu le suport! Decat sa fumez kkturi dalea mai bine nu mai fumez deloc...
NU au nici acelasi gust, nici miros si iti dau senzatii de rahat.



"Desi barfa facuta de femei e peste tot privita ca fiind ridicola,josnica si triviala,cea facuta de barbati,si mai ales daca e despre femei,se numeste teorie,idee sau fapt"

"Ca sa afli defectele unei fete,laud'o in fata prietenelor ei"
sus

ursaru

Expert member
1377 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Despre iarba

scris pe 11 sep 2010 21:48 de ursaru



La mine e invers, imi pierd pofta de mancare.Oricum nu te ingrasi de la iarba, cat te ingrasi de la alcool! dar ala e alt subiect )
Ceea ce-i ciudat e ca am cativa prieteni carora le plac legalele
Eu nu le suport! Decat sa fumez kkturi dalea mai bine nu mai fumez deloc...
NU au nici acelasi gust, nici miros si iti dau senzatii de rahat.

Eu am un apetit marit de la ea Poate daca ai avea la indemana ceva dulciuri,poate ti-ar veni pofta Legale n-am incercat,tot cogollos e forta.



After the therapy, and the psychiatry, and the meetings, you know what it all comes down to? You're all fucked up.
sus

Frag

Junior member
47 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Despre iarba

scris pe 11 sep 2010 21:51 de Frag


Eu nu le suport! Decat sa fumez kkturi dalea mai bine nu mai fumez deloc...
NU au nici acelasi gust, nici miros si iti dau senzatii de rahat.


Din 3 fumuri cazi in cap ma crezi ?

Nici cand am fumat prima oara verde nu am dat la boboci dar am dormit 3 ore adica am bolit ) uitat de prietenii fumati la piscina ) . Copil mic si prost ce eram ) .

Dar am dat la boboci de la legale .

Ai inteles gresit nu de la iarba te ingrasi ci de la dulciurile si micile pofte care le satisfaci dupa ) .

Insa nu mai e ce era odata . Un ak47 sau un orange . Acum mai nimeresti si stropita cu tot feluri de c.a.c.a.t.u.r.i .

Has has )



The dolphins are gay sharks !!

вă вăiαтuℓз
sus

sweety16

Expert member
1226 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Despre iarba

scris pe 11 sep 2010 21:57 de sweety16



Din 3 fumuri cazi in cap ma crezi ?

Nici cand am fumat prima oara verde nu am dat la boboci dar am dormit 3 ore adica am bolit ) uitat de prietenii fumati la piscina ) . Copil mic si prost ce eram ) .

Dar am dat la boboci de la legale .

Ai inteles gresit nu de la iarba te ingrasi ci de la dulciurile si micile pofte care le satisfaci dupa ) .

Insa nu mai e ce era odata . Un ak47 sau un orange . Acum mai nimeresti si stropita cu tot feluri de c.a.c.a.t.u.r.i .

Has has )


Am fumat si legale ) nu-i problema...ninja cel putin ( poate ai incercat) a fost foarte tare...insa a luat prost! au fost vreo 2 ore de chin, tripuri urate etc.Mi-am jurat ca nu mai pun gura pe legale!
Pai normal ca trebui sa ai si un dealer bun, ca nu stai sa dai banii pe ceai sau iarba stropita.Oricum treaba buna e destul de greu de facut rost...Nu de alta da e plin de copilasi care se dau dealeari.



"Desi barfa facuta de femei e peste tot privita ca fiind ridicola,josnica si triviala,cea facuta de barbati,si mai ales daca e despre femei,se numeste teorie,idee sau fapt"

"Ca sa afli defectele unei fete,laud'o in fata prietenelor ei"
sus

femme

Expert member
880 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Despre iarba

scris pe 11 sep 2010 21:58 de femme



Am fumat si legale ) nu-i problema...ninja cel putin ( poate ai incercat) a fost foarte tare...insa a luat prost! au fost vreo 2 ore de chin, tripuri urate etc.Mi-am jurat ca nu mai pun gura pe legale!
Pai normal ca trebui sa ai si un dealer bun, ca nu stai sa dai banii pe ceai sau iarba stropita.Oricum treaba buna e destul de greu de facut rost...Nu de alta da e plin de copilasi care se dau dealeari.



Oau!! Dar cate stii!!



"Dumnezeu le-a dat femeilor intuitie si feminitate. Folosita corespunzator, combinatia zapaceste cu usurinta mintile oricarui barbat pe care l-am intalnit."
Farrah Fawcett


sus

sweety16

Expert member
1226 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Despre iarba

scris pe 11 sep 2010 21:59 de sweety16



Din 3 fumuri cazi in cap ma crezi ?

Nici cand am fumat prima oara verde nu am dat la boboci dar am dormit 3 ore adica am bolit ) uitat de prietenii fumati la piscina ) . Copil mic si prost ce eram ) .

Dar am dat la boboci de la legale .

Ai inteles gresit nu de la iarba te ingrasi ci de la dulciurile si micile pofte care le satisfaci dupa ) .

Insa nu mai e ce era odata . Un ak47 sau un orange . Acum mai nimeresti si stropita cu tot feluri de c.a.c.a.t.u.r.i .

Has has )


La piscina n-am fumat dar iarba fumata la mare noaptea tarziu iti da senzatii unice. Totul tine de ce si cat fumezi! si persoanele din jur bineinteles.



"Desi barfa facuta de femei e peste tot privita ca fiind ridicola,josnica si triviala,cea facuta de barbati,si mai ales daca e despre femei,se numeste teorie,idee sau fapt"

"Ca sa afli defectele unei fete,laud'o in fata prietenelor ei"
sus

Frag

Junior member
47 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Despre iarba

scris pe 11 sep 2010 22:01 de Frag


Pai normal ca trebui sa ai si un dealer bun, ca nu stai sa dai banii pe ceai sau iarba stropita.Oricum treaba buna e destul de greu de facut rost...Nu de alta da e plin de copilasi care se dau dealeari.


Aveam cel mai bun green din cartierul Titan - Bucuresti dar exista o mica problema )

Dealerul meu s.a aruncat de la balcon : http://stirileprotv.ro/stiri/eveniment/drama-sfasietoare-in-bucuresti-un-tanar-s-a-sinucis-sub-ochii-mamei-lui.html

SERIOS NU GLUMESC .


Ninja nu am fumat . Wild = prajire totala :| . Am fumat in iarna la predeal am stat vreo 2 saptamani pe acolo si naturala nu exista . Asa ca baga legale . 2-3 cuee pe seara + 2 saptamani = back in bucharest prajit maxim )



The dolphins are gay sharks !!

вă вăiαтuℓз
sus

McLove

Expert member
3587 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Despre iarba

scris pe 11 sep 2010 22:06 de McLove

O prostie... toti virginii fumeaza ca sa fie in pas cu moda, si de-asta e o prostie.
Nu ma refer la nimeni din cei care au postat, am dat motivul pentru care mi se pare o prostie.

Ah, da... si mai e un motiv; nu am voie.



Cei ce se tem de prafuri, iarbă şi seringi să reţină
Droguri tari ţi se injectează prin timpan şi retină.
sus

sweety16

Expert member
1226 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Despre iarba

scris pe 11 sep 2010 22:09 de sweety16



Aveam cel mai bun green din cartierul Titan - Bucuresti dar exista o mica problema )

Dealerul meu s.a aruncat de la balcon : http://stirileprotv.ro/stiri/eveniment/drama-sfasietoare-in-bucuresti-un-tanar-s-a-sinucis-sub-ochii-mamei-lui.html

SERIOS NU GLUMESC .


Ninja nu am fumat . Wild = prajire totala :| . Am fumat in iarna la predeal am stat vreo 2 saptamani pe acolo si naturala nu exista . Asa ca baga legale . 2-3 cuee pe seara + 2 saptamani = back in bucharest prajit maxim )


Am fumat si wild.ehh si cand mergi la munte trebuie sa ai la tine )
Si dealerii mari nu sunt aia de 20 ani...cu siguranta avea si el pe cineva mai mare de la care lua si distribuia mai departe.



"Desi barfa facuta de femei e peste tot privita ca fiind ridicola,josnica si triviala,cea facuta de barbati,si mai ales daca e despre femei,se numeste teorie,idee sau fapt"

"Ca sa afli defectele unei fete,laud'o in fata prietenelor ei"
sus

Frag

Junior member
47 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Despre iar

scris pe 11 sep 2010 22:12 de Frag


Ah, da... si mai e un motiv; nu am voie.


Jur ) McLove ti.am vazut avatarul si am crezut ca esti fumator )

Dc nu ai voie , vreo boala de plamani ceva ... daca nu sunt indiscret ?

Nu corup pe nimeni , dar e o chestie mai sanatoasa ca alcoolul si ca oricare alt drog ... :| E o euforie pur si simplu nu trebuie luat ca pe un gest de teribilism , trebuie considerat ca ceva relaxant . Iti mentii o stare de liniste , si o sa fie ok , daca ai persoane agitate pe langa tine e haos si NU-I DE GHINIII ))

Fumatorii am dreptate ?



Dealeru meu era prima mana ) , era extrem de inteligent , dar nu atat de inteligent sa stea departe de Special gold , de la praff a intervenit paranoia , tristete si stari care iti dau tristete maxima dupa stare ... si asta l.a facut sa clacheze . Alta discutie .


Iti garantez ca nu ai fumat in viata ta plastilina cum am fumat eu ) nu ma laud da e ceva genial )



The dolphins are gay sharks !!

вă вăiαтuℓз
sus

McLove

Expert member
3587 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Despre

scris pe 11 sep 2010 22:14 de McLove

Dc nu ai voie , vreo boala de plamani ceva ... daca nu sunt indiscret ?

Nu... e doar o chestie de viitor. (nu ma refer la faptul ca ar distruge viata)
Cand doresti ceva, trebuie sa te abtii de la altele.

Nu beau, nu fumez... doar injur.

PS: si nu e nici din cauza religiei.



Cei ce se tem de prafuri, iarbă şi seringi să reţină
Droguri tari ţi se injectează prin timpan şi retină.
sus

sweety16

Expert member
1226 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Despre

scris pe 11 sep 2010 22:14 de sweety16



Jur ) McLove ti.am vazut avatarul si am crezut ca esti fumator )

Dc nu ai voie , vreo boala de plamani ceva ... daca nu sunt indiscret ?

Nu corup pe nimeni , dar e o chestie mai sanatoasa ca alcoolul si ca oricare alt drog ... :| E o euforie pur si simplu nu trebuie luat ca pe un gest de teribilism , trebuie considerat ca ceva relaxant . Iti mentii o stare de liniste , si o sa fie ok , daca ai persoane agitate pe langa tine e haos si NU-I DE GHINIII ))

Fumatorii am dreptate ?



Atata timp cat stii cat sa fumezi! Crede-ma ca si iarba poate face mult rau...am prieteni prajiti bine care fara un gram pe zi minim nu se simt bine!



"Desi barfa facuta de femei e peste tot privita ca fiind ridicola,josnica si triviala,cea facuta de barbati,si mai ales daca e despre femei,se numeste teorie,idee sau fapt"

"Ca sa afli defectele unei fete,laud'o in fata prietenelor ei"
sus

Frag

Junior member
47 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: De

scris pe 11 sep 2010 22:18 de Frag




Atata timp cat stii cat sa fumezi! Crede-ma ca si iarba poate face mult rau...am prieteni prajiti bine care fara un gram pe zi minim nu se simt bine!



OOOOOOOO ... iarba nu da dependenta , da dupa psihicul lor , probabil o sa se plictiseasca ))

Si nu poti sa mergi fumat in club )) .



The dolphins are gay sharks !!

вă вăiαтuℓз
sus

sweety16

Expert member
1226 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Despre

scris pe 11 sep 2010 22:23 de sweety16



Jur ) McLove ti.am vazut avatarul si am crezut ca esti fumator )

Dc nu ai voie , vreo boala de plamani ceva ... daca nu sunt indiscret ?

Nu corup pe nimeni , dar e o chestie mai sanatoasa ca alcoolul si ca oricare alt drog ... :| E o euforie pur si simplu nu trebuie luat ca pe un gest de teribilism , trebuie considerat ca ceva relaxant . Iti mentii o stare de liniste , si o sa fie ok , daca ai persoane agitate pe langa tine e haos si NU-I DE GHINIII ))

Fumatorii am dreptate ?



Dealeru meu era prima mana ) , era extrem de inteligent , dar nu atat de inteligent sa stea departe de Special gold , de la praff a intervenit paranoia , tristete si stari care iti dau tristete maxima dupa stare ... si asta l.a facut sa clacheze . Alta discutie .


Iti garantez ca nu ai fumat in viata ta plastilina cum am fumat eu ) nu ma laud da e ceva genial )



Plastilina am fumat...bine poate nu deaia care ai fumat tu, insa m-a rupt ) dar n-am mai putut face rost



"Desi barfa facuta de femei e peste tot privita ca fiind ridicola,josnica si triviala,cea facuta de barbati,si mai ales daca e despre femei,se numeste teorie,idee sau fapt"

"Ca sa afli defectele unei fete,laud'o in fata prietenelor ei"
sus

Frag

Junior member
47 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: De

scris pe 11 sep 2010 22:32 de Frag




Plastilina am fumat...bine poate nu deaia care ai fumat tu, insa m-a rupt ) dar n-am mai putut face rost



Vorbim saptamana viitoare fac cinste )

ok ?



The dolphins are gay sharks !!

вă вăiαтuℓз
sus

sweety16

Expert member
1226 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 11 sep 2010 23:01 de sweety16




Vorbim saptamana viitoare fac cinste )

ok ?


Nu pot sa refuz ))



"Desi barfa facuta de femei e peste tot privita ca fiind ridicola,josnica si triviala,cea facuta de barbati,si mai ales daca e despre femei,se numeste teorie,idee sau fapt"

"Ca sa afli defectele unei fete,laud'o in fata prietenelor ei"
sus

Frag

Junior member
47 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 11 sep 2010 23:08 de Frag



Nu pot sa refuz ))


Nu esti de la politia romana nu ? )))

Noapte buna. La mai mult discutii :P



The dolphins are gay sharks !!

вă вăiαтuℓз
sus

sweety16

Expert member
1226 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 11 sep 2010 23:18 de sweety16



Nu esti de la politia romana nu ? )))

Noapte buna. La mai mult discutii :P


Ba da. Fix de la politie. ) Plus ca ne comportam ca doi foarte mari incepatori care discuta dastea pe forum. )



"Desi barfa facuta de femei e peste tot privita ca fiind ridicola,josnica si triviala,cea facuta de barbati,si mai ales daca e despre femei,se numeste teorie,idee sau fapt"

"Ca sa afli defectele unei fete,laud'o in fata prietenelor ei"
sus

Machiavelli

Expert member
1640 mesaje

Re: Despre iarba

scris pe 12 sep 2010 02:56 de Machiavelli

Si sunt sigur ca multi dintre voi , copii si adulti , au fumat iarba ...

Joaca frumos mai nea...Eu nu am fumat niciodata toate panaramele de plante..Am fumat cand aveam vreo 13-14 tigari normale dar asta doar din cauza anturajului...O prostie...
In schimb sunt de partea alcoolului
Bere,Vin si wiskeane RulLlzZz...Daca exagerezi si a doua zi ti-e rau cu 2 degete pe gat ai rezolvat si nu mai bei o saptamana.Sa ai morcov-ul in c*ur sa nu te prinda curcanii si alte scarbosenii?
Depinde,cred ca in timp ce consumi, iarba asta iti dirijeaza si neuronii...
Nu stiu,eu nu sunt de acord cu legalizarea lor ca nu as vrea ca mama mea sa vada pe strada toti ochiosii si ruptii in gura pe strada.Dar nu am nimic impotriva fumatorul erbivor,poate sa isi dea un headshot



Mie mi-e somn, mi-e lene, n-am chef sa discut- mie mi-e foame, mi-e sete si vreau sa f*t!
sus

victoria_ok

Veteran member
337 mesaje

Re: Re: Despre iarba

scris pe 12 sep 2010 09:01 de victoria_ok


Joaca frumos mai nea...Eu nu am fumat niciodata toate panaramele de plante..Am fumat cand aveam vreo 13-14 tigari normale dar asta doar din cauza anturajului...O prostie...
In schimb sunt de partea alcoolului
Bere,Vin si wiskeane RulLlzZz...Daca exagerezi si a doua zi ti-e rau cu 2 degete pe gat ai rezolvat si nu mai bei o saptamana.Sa ai morcov-ul in c*ur sa nu te prinda curcanii si alte scarbosenii?
Depinde,cred ca in timp ce consumi, iarba asta iti dirijeaza si neuronii...
Nu stiu,eu nu sunt de acord cu legalizarea lor ca nu as vrea ca mama mea sa vada pe strada toti ochiosii si ruptii in gura pe strada.Dar nu am nimic impotriva fumatorul erbivor,poate sa isi dea un headshot



Am incercat odata sa fumez (tigari legale), dar nu suportam fumul... asa ca le-am lasat naibii...
Dar am inteles din spusele unora ca iarba nu intotdeauna te inveseleste, ci poate sa-ti de-a o senzatie de tristete, monotonie...
sus

sweety16

Expert member
1226 mesaje

Re: Re: Re: Despre iarba

scris pe 12 sep 2010 10:45 de sweety16




Am incercat odata sa fumez (tigari legale), dar nu suportam fumul... asa ca le-am lasat naibii...
Dar am inteles din spusele unora ca iarba nu intotdeauna te inveseleste, ci poate sa-ti de-a o senzatie de tristete, monotonie...



Cateodata are si efecte naspa...stai de tristete, de panica accentuata...momente in care nu-ti simiti corpul.. depinde.



"Desi barfa facuta de femei e peste tot privita ca fiind ridicola,josnica si triviala,cea facuta de barbati,si mai ales daca e despre femei,se numeste teorie,idee sau fapt"

"Ca sa afli defectele unei fete,laud'o in fata prietenelor ei"
sus

Burebista

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Despre iarba

scris pe 12 sep 2010 12:58 de Burebista




Oau!! Dar cate stii!!
Macar la asta sa se priceapa ca daca o timiti in bucatarie sa faca un ceai sigur ramane fara par,ca sa nu mai zic ca daca o pui sa faca niste cartofi prajiti sunt mari sanse sa sara cu tot cu aragaz in aer si restu sunt la fel.Ei cica nu o fac sa ca fie cool,dar atunci de ce o faceti??E misto sa nu mai sti de capul tau?? Daca il pui pe unu sa bata un cui,din 10 incercari de 10 ori nimereste .....degetele dar e bine macar ca se pricep la astea,nimic de zic
sus
Pagina 1 din 8
1   2   3   4 ... 8   »


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

23 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate