Despre iarba

Sondaj: Cati dintre utilizatori cosnuma "IARBA" ?

Pagina 2 din 8
«   1   2   3   4   5   6   7   8   »

Burebista

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Despre iar

scris pe 12 sep 2010 13:03 de Burebista

stati ca pt voi trebuie sa specific la ce m-am referit prin cuvantul "cui". Cuiul la care eu m-am referit exte chestia aceea de metal cu forma cilindrica,ascutita la un cap si turtita la celalalt care se bate de obicei in lemn
sus

SORIN28

Expert member
3805 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Despre iar

scris pe 12 sep 2010 13:17 de SORIN28

Ei cica nu o fac sa ca fie cool,dar atunci de ce o faceti?

Eu o fac...ca asa vreau eu, ca imi permit, ca vreau sa amestec wiskey+energizant+iarba. Tu?

E misto sa nu mai sti de capul tau??
Da, la un chef e chiar misto sa nu mai stii de "capul tau". Era mai nasol sa fii fumat si sa ai grija de capu' altuia.


Daca il pui pe unu sa bata un cui,din 10 incercari de 10 ori nimereste .....degetele dar e bine macar ca se pricep la astea,nimic de zic
Si punem pariu ca dupa ce fumez un joint, bat 100cuie fara sa-mi indrept degetele?



Radio Greu de difuzat

http://radio-host.ro:8012/
sus

SORIN28

Expert member
3805 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Despre

scris pe 12 sep 2010 13:20 de SORIN28

stati ca pt voi trebuie sa specific la ce m-am referit prin cuvantul "cui". Cuiul la care eu m-am referit exte chestia aceea de metal cu forma cilindrica,ascutita la un cap si turtita la celalalt care se bate de obicei in lemn

Vezi ca "partea turtita" se numeste floare. Nu incerca sa pari interesant ca dai in penibil.



Radio Greu de difuzat

http://radio-host.ro:8012/
sus

Burebista

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Despre

scris pe 12 sep 2010 13:21 de Burebista



Si punem pariu ca dupa ce fumez un joint, bat 100cuie fara sa-mi imdrept degetele?
aici ai inteles gresit,eu nu am zis ca dupa ce fumezi un joint nu mai sti sa bateti un cui ....ci in general nu stiti,pt ca nu ati facut asta in viata voastra,nu v-ati intersectat cu chestii dastea,voi ati avut lucruri mai importante de facu ....
sus

SORIN28

Expert member
3805 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: De

scris pe 12 sep 2010 13:25 de SORIN28

aici ai inteles gresit,eu nu am zis ca dupa ce fumezi un joint nu mai sti sa bateti un cui ....ci in general nu stiti,pt ca nu ati facut asta in viata voastra,nu v-ati intersectat cu chestii dastea,voi ati avut lucruri mai importante de facu ....

Am impresia ca ma confunzi cu vreun pusti.
Uita-te la profilul meu(in caz ca poti) si vezi ca datele chiar sunt reale. Cu exceptia adresei de email.

Hai sa te intreb ceva Burebista tamplaru' : cate cuie poti tu sa bati in "lemnul de fier"? Greutatea ciocanului e la alegerea ta.



Radio Greu de difuzat

http://radio-host.ro:8012/
sus

Burebista

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: De

scris pe 12 sep 2010 13:54 de Burebista


Vezi ca "partea turtita" se numeste floare. Nu incerca sa pari interesant ca dai in penibil.
am vrut sa fiu pe intelesul tuturor crede-ma ca eu nu stiam ca se numeste floare,noroc ca mi-ai spus tu
sus

SORIN28

Expert member
3805 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 12 sep 2010 14:27 de SORIN28

am vrut sa fiu pe intelesul tuturor crede-ma ca eu nu stiam ca se numeste floare,noroc ca mi-ai spus tu

Ma bucur...asa mai invatam cate ceva.



Radio Greu de difuzat

http://radio-host.ro:8012/
sus

ursaru

Expert member
1377 mesaje

Re: Re: Despre iarba

scris pe 12 sep 2010 14:36 de ursaru


Joaca frumos mai nea...Eu nu am fumat niciodata toate panaramele de plante..Am fumat cand aveam vreo 13-14 tigari normale dar asta doar din cauza anturajului...O prostie...
In schimb sunt de partea alcoolului
Bere,Vin si wiskeane RulLlzZz...Daca exagerezi si a doua zi ti-e rau cu 2 degete pe gat ai rezolvat si nu mai bei o saptamana.Sa ai morcov-ul in c*ur sa nu te prinda curcanii si alte scarbosenii?
Depinde,cred ca in timp ce consumi, iarba asta iti dirijeaza si neuronii...
Nu stiu,eu nu sunt de acord cu legalizarea lor ca nu as vrea ca mama mea sa vada pe strada toti ochiosii si ruptii in gura pe strada.Dar nu am nimic impotriva fumatorul erbivor,poate sa isi dea un headshot

Iarba e mai buna decat alcoolul. Iti cam "mananca" din neuroni,dar astea`s riscurile meseriei



After the therapy, and the psychiatry, and the meetings, you know what it all comes down to? You're all fucked up.
sus

SORIN28

Expert member
3805 mesaje

Re: Re: Re: Despre iarba

scris pe 12 sep 2010 14:40 de SORIN28


Iarba e mai buna decat alcoolul. Iti cam "mananca" din neuroni,dar astea`s riscurile meseriei

Si alcoolul termina neuronii.



Radio Greu de difuzat

http://radio-host.ro:8012/
sus

ursaru

Expert member
1377 mesaje

Re: Re: Re: Re: Despre iarba

scris pe 12 sep 2010 14:45 de ursaru


Si alcoolul termina neuronii.

Da,dar cand bei excesiv de mult,iti e rau a 2-a zi si te juri ca nu mai bei. in schimb de la iarba te poti duce linistit la somn,o sa dormi excelent si n-o sa visezi nimic.)



After the therapy, and the psychiatry, and the meetings, you know what it all comes down to? You're all fucked up.
sus

femme

Expert member
880 mesaje

Re: Re: Re: Despre iarba

scris pe 12 sep 2010 15:57 de femme


Iarba e mai buna decat alcoolul. Iti cam "mananca" din neuroni,dar astea`s riscurile meseriei



Eu nu beau si nu fumez iarba!! E ceva in neregula cu mine?



"Dumnezeu le-a dat femeilor intuitie si feminitate. Folosita corespunzator, combinatia zapaceste cu usurinta mintile oricarui barbat pe care l-am intalnit."
Farrah Fawcett


sus

ursaru

Expert member
1377 mesaje

Re: Re: Re: Re: Despre iarba

scris pe 12 sep 2010 16:17 de ursaru




Eu nu beau si nu fumez iarba!! E ceva in neregula cu mine?

Asta inseamna ca nu ai vicii



After the therapy, and the psychiatry, and the meetings, you know what it all comes down to? You're all fucked up.
sus

femme

Expert member
880 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Despre iarba

scris pe 12 sep 2010 16:22 de femme


Asta inseamna ca nu ai vicii


Am fumat 4 ani, dar nu iarba, tigari normale! O singura data am fumat "ciocolata", dar nu mi s-a parut cine stie ce!



"Dumnezeu le-a dat femeilor intuitie si feminitate. Folosita corespunzator, combinatia zapaceste cu usurinta mintile oricarui barbat pe care l-am intalnit."
Farrah Fawcett


sus

ursaru

Expert member
1377 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Despre iarba

scris pe 12 sep 2010 16:32 de ursaru



Am fumat 4 ani, dar nu iarba, tigari normale! O singura data am fumat "ciocolata", dar nu mi s-a parut cine stie ce!

"ciocolata" e pentru copii Nu te ia de la ciocolata.



After the therapy, and the psychiatry, and the meetings, you know what it all comes down to? You're all fucked up.
sus

femme

Expert member
880 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Despre iarba

scris pe 12 sep 2010 16:39 de femme


"ciocolata" e pentru copii Nu te ia de la ciocolata.


Asta era si ideea! Ca nu vroiam sa ma ia nimic!! Nu am nevoie de stimulente, ca sa zic asa!! Doar ca ma intreb de ce tot mai multa lume fumeaza!



"Dumnezeu le-a dat femeilor intuitie si feminitate. Folosita corespunzator, combinatia zapaceste cu usurinta mintile oricarui barbat pe care l-am intalnit."
Farrah Fawcett


sus

Machiavelli

Expert member
1640 mesaje

Re: Re: Re: Re: Despre iarba

scris pe 12 sep 2010 21:50 de Machiavelli




Eu nu beau si nu fumez iarba!! E ceva in neregula cu mine?

Daa....Nu esti romanca get-beget



Mie mi-e somn, mi-e lene, n-am chef sa discut- mie mi-e foame, mi-e sete si vreau sa f*t!
sus

Machiavelli

Expert member
1640 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Despre iarba

scris pe 12 sep 2010 21:53 de Machiavelli


Da,dar cand bei excesiv de mult,iti e rau a 2-a zi si te juri ca nu mai bei. in schimb de la iarba te poti duce linistit la somn,o sa dormi excelent si n-o sa visezi nimic.)

Ambele iti papa din neuroni...Dar cred ca o bere este cu mult mai indispensabila in viata de zi cu zi decat un joint



Mie mi-e somn, mi-e lene, n-am chef sa discut- mie mi-e foame, mi-e sete si vreau sa f*t!
sus

Machiavelli

Expert member
1640 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Despre iarba

scris pe 12 sep 2010 21:57 de Machiavelli


dar cand bei excesiv de mult,iti e rau a 2-a zi si te juri ca nu mai bei.

Atunci cat imi e rau ma jur..dar dupa ce termin berea care "te drege" imi pare rau ca am jurat inainte



Mie mi-e somn, mi-e lene, n-am chef sa discut- mie mi-e foame, mi-e sete si vreau sa f*t!
sus

femme

Expert member
880 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Despre iarba

scris pe 12 sep 2010 23:50 de femme


Daa....Nu esti romanca get-beget


De ce?? Romancele ori beau ori fumeaza iarba?



"Dumnezeu le-a dat femeilor intuitie si feminitate. Folosita corespunzator, combinatia zapaceste cu usurinta mintile oricarui barbat pe care l-am intalnit."
Farrah Fawcett


sus

ubyalex

Veteran member
410 mesaje

Re: Despre iarba

scris pe 12 sep 2010 23:58 de ubyalex

Cati dintre utilizatorii fumeaza planta "PACII" . Si dece ?

Nu stiu daca exista vreun topic cu subiectul asta . Dar ma omoara curiozitatea si e un subiect de caterinca ...

Si sunt sigur ca multi dintre voi , copii si adulti , au fumat iarba ...

Cine nu a fumat un cuiulets si dupaia s.a dus cu gura punga la magazin dupa apa plata si ciocolata ? )) Sa fim seriosi ...

Ok , curiozitate )

Bafta ><

Don`t drink and drive !!!
Smoke and fly !!!


nu am fumat si nu o sa fumez in veci...nu ma ajuta cu nimic
sus

McLove

Expert member
3587 mesaje

Re: Re: Re: Despre iarba

scris pe 13 sep 2010 11:15 de McLove




Am incercat odata sa fumez (tigari legale), dar nu suportam fumul... asa ca le-am lasat naibii...

Daca ai fumat la 14 ani, nu e bine... Unde o sa ajungem daca voi "incercati" tigarile la varsta aia?



Cei ce se tem de prafuri, iarbă şi seringi să reţină
Droguri tari ţi se injectează prin timpan şi retină.
sus

victoria_ok

Veteran member
337 mesaje

Re: Re: Re: Re: Despre iarba

scris pe 13 sep 2010 15:13 de victoria_ok


Daca ai fumat la 14 ani, nu e bine... Unde o sa ajungem daca voi "incercati" tigarile la varsta aia?


Bine, nu pot sa zic ca am fumat un termen indelungat. Am incercat sa trag fum....dar n-am putut sa rezist.
sus

sudoru'

Guest

Re: Re: Re: Re: Despre iarba

scris pe 13 sep 2010 16:03 de sudoru'


Daca ai fumat la 14 ani, nu e bine... Unde o sa ajungem daca voi "incercati" tigarile la varsta aia?
unde sa mai ajungem frate?? si asa suntem dusi rau,nu mai e cale de intoarcere ......o sa ne ia mama dreacu pe toti
sus

femme

Expert member
880 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Despre iarba

scris pe 13 sep 2010 16:09 de femme

unde sa mai ajungem frate?? si asa suntem dusi rau,nu mai e cale de intoarcere ......o sa ne ia mama dreacu pe toti



Sudorule, ce bine le zici!!!



"Dumnezeu le-a dat femeilor intuitie si feminitate. Folosita corespunzator, combinatia zapaceste cu usurinta mintile oricarui barbat pe care l-am intalnit."
Farrah Fawcett


sus

Frag

Junior member
47 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Despre iarba

scris pe 13 sep 2010 20:59 de Frag

Discutii incinse .

Ma bucur ca am adus un subiect pe care sa ne contrazicem ) .

Ati incercat sa faceti sex "fumati" ?

E MIRIFIC .

Deci jur . Te "tripezi" pe anumite pozitii de ritmul de rapiditate in ochii sau sanii partenei/partenerului si depinde de felul de stare pe care o ai . Ori de linste si pace si lentoare , ori haos si nu stii ce sa faci mai repede )) .


In fine .

P.S : ORICINE ARE VICII . De la "iarba" la crosetat ))



The dolphins are gay sharks !!

вă вăiαтuℓз
sus

Frag

Junior member
47 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Despre iarba

scris pe 13 sep 2010 20:59 de Frag

Discutii incinse .

Ma bucur ca am adus un subiect pe care sa ne contrazicem ) .

Ati incercat sa faceti sex "fumati" ?

E MIRIFIC .

Deci jur . Te "tripezi" pe anumite pozitii de ritmul de rapiditate in ochii sau sanii partenei/partenerului si depinde de felul de stare pe care o ai . Ori de linste si pace si lentoare , ori haos si nu stii ce sa faci mai repede )) .


In fine .

P.S : ORICINE ARE VICII . De la "iarba" la crosetat ))

Cine a facut sex "fumat" ? o noua intrebare . Alta intrebare cum va.ti simtit ? Si ceva faze ciudate in timpul partidei ?

Daca nu sunt indiscret ...

Cotinuam discutia ?



The dolphins are gay sharks !!

вă вăiαтuℓз
sus

Machiavelli

Expert member
1640 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Despre iarba

scris pe 14 sep 2010 00:05 de Machiavelli



De ce?? Romancele ori beau ori fumeaza iarba?

Majoritatea...adica ar mai fii si acele fete care nu beau si nu fumeaza dar si cand scapa ..Din mica mea experienta am intalnit fete care se "transformau" de la ceva alcool.Bineinteles erau dragute destrabalandu-se dar chestia nasoala era spre dimineata cand vroiau sa adoarma si nu reuseau.
Ce mai gaseam pe la baie of of
Acum pe unde te-oi incadra tu habar n-am



Mie mi-e somn, mi-e lene, n-am chef sa discut- mie mi-e foame, mi-e sete si vreau sa f*t!
sus

ursaru

Expert member
1377 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Despre iarba

scris pe 14 sep 2010 12:15 de ursaru

Discutii incinse .

Ma bucur ca am adus un subiect pe care sa ne contrazicem ) .

Ati incercat sa faceti sex "fumati" ?

E MIRIFIC .

Deci jur . Te "tripezi" pe anumite pozitii de ritmul de rapiditate in ochii sau sanii partenei/partenerului si depinde de felul de stare pe care o ai . Ori de linste si pace si lentoare , ori haos si nu stii ce sa faci mai repede )) .


In fine .

P.S : ORICINE ARE VICII . De la "iarba" la crosetat ))

Cine a facut sex "fumat" ? o noua intrebare . Alta intrebare cum va.ti simtit ? Si ceva faze ciudate in timpul partidei ?

Daca nu sunt indiscret ...

Cotinuam discutia ?

F**i rau cand esti fumat..5,6 numere.functioneaza aproape ca un afrodisiac iarba )



After the therapy, and the psychiatry, and the meetings, you know what it all comes down to? You're all fucked up.
sus

femme

Expert member
880 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Despre iarba

scris pe 14 sep 2010 16:18 de femme


Majoritatea...adica ar mai fii si acele fete care nu beau si nu fumeaza dar si cand scapa ..Din mica mea experienta am intalnit fete care se "transformau" de la ceva alcool.Bineinteles erau dragute destrabalandu-se dar chestia nasoala era spre dimineata cand vroiau sa adoarma si nu reuseau.
Ce mai gaseam pe la baie of of
Acum pe unde te-oi incadra tu habar n-am



Eu nu ma transform in nimic. Beau si eu, ca orice om, ca doar nu-s pocaita, dar beau cu moderatie, nu sa ma fac de ras!
De scapat nu prea am unde sa scap, nu mai locuiesc cu parintii de 4 ani, deci pana acum puteam face orice imi trece prin cap! La mine e vorba de sistemul de principii pe care l-am adoptat si in el nu intra sa ma fac crita la chefuri si sa fac streaptease pe mese!!



"Dumnezeu le-a dat femeilor intuitie si feminitate. Folosita corespunzator, combinatia zapaceste cu usurinta mintile oricarui barbat pe care l-am intalnit."
Farrah Fawcett


sus

McLove

Expert member
3587 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Despre iarba

scris pe 14 sep 2010 16:32 de McLove

La mine e vorba de sistemul de principii pe care l-am adoptat si in el nu intra sa ma fac crita la chefuri si sa fac streaptease pe mese!!

Si noi, barbatii, avem de suferit...



Cei ce se tem de prafuri, iarbă şi seringi să reţină
Droguri tari ţi se injectează prin timpan şi retină.
sus
Pagina 2 din 8
«   1   2   3   4   5   6   7   8   »


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

50 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate