Despre iarba

Sondaj: Cati dintre utilizatori cosnuma "IARBA" ?

Pagina 6 din 8
«   1   2   3   4   5   6   7   8   »

DoILookSexy

Veteran member
342 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 5 feb 2011 23:32 de DoILookSexy

Nu iau nici legale nici ilegale,si chiar crezi ca ma intereseaza ce e aia parasuta sau nu stiu ce parapanta zici tu acolo ?


I'll wake up in the morning with a mild case of amnesia and next you cand find me on a table full of vodka and tequila !
sus

weed_adicted

Veteran member
256 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 5 feb 2011 23:34 de weed_adicted

Nu iau nici legale nici ilegale,si chiar crezi ca ma intereseaza ce e aia parasuta sa nu stiu ce parapanta zici tu acolo ?
parapaciula cea mai buna legala ....) ilegala cea mai buna ...hm njt sa ma decid purpe haise ,orange sau aka47
sus

DoILookSexy

Veteran member
342 mesaje

Re: Generatia...

scris pe 5 feb 2011 23:35 de DoILookSexy

Si eu care speram sa va laudati cu ultima carte citita...Dar cand colo...cate grame bagati in voi...
Mi-e mila...mi-e scarba...


Eu nu iau nimic, ma rezum doar la fumat(tigari), si ultima mea carte citita a fost o dama si un popa de pica, am castigat cu o culoare, popa mare



I'll wake up in the morning with a mild case of amnesia and next you cand find me on a table full of vodka and tequila !
sus

Incepator

Expert member
1708 mesaje

Re: Re: Generatia...

scris pe 5 feb 2011 23:36 de Incepator



Eu nu iau nimic, ma rezum doar la fumat(tigari), si ultima mea carte citita a fost o dama si un popa de pica, am castigat cu o culoare, popa mare


Na!
Poftim cultura la el.



tertsetsergwergwrgwegwer
sus

DoILookSexy

Veteran member
342 mesaje

Re: Re: Re: Generatia...

scris pe 5 feb 2011 23:38 de DoILookSexy



Na!
Poftim cultura la el.


Ma lasi cu textele astea auzite la tv ?
Chiar crezi ca ma intereseaza parerea ta ?



I'll wake up in the morning with a mild case of amnesia and next you cand find me on a table full of vodka and tequila !
sus

weed_adicted

Veteran member
256 mesaje

Re: Re: Re: Re: Generatia...

scris pe 5 feb 2011 23:41 de weed_adicted

e un topic despre iarba si el intreaba de carti si cultura )
sus

Incepator

Expert member
1708 mesaje

Re: Re: Re: Re: Generatia...

scris pe 5 feb 2011 23:41 de Incepator



Ma lasi cu textele astea auzite la tv ?
Chiar crezi ca ma intereseaza parerea ta ?


Din ce in ce mai slabe generatii...chiar imi pare rau pentru aceasta tara...



tertsetsergwergwrgwegwer
sus

weed_adicted

Veteran member
256 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Generatia...

scris pe 5 feb 2011 23:43 de weed_adicted

......
sus

DoILookSexy

Veteran member
342 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Generatia...

scris pe 5 feb 2011 23:44 de DoILookSexy

e un topic despre iarba si el intreaba de carti si cultura )


Taci ma si tu acolo cu iarba ta.



I'll wake up in the morning with a mild case of amnesia and next you cand find me on a table full of vodka and tequila !
sus

Machiavelli

Expert member
1640 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Generatia...

scris pe 6 feb 2011 23:25 de Machiavelli



Taci ma si tu acolo cu iarba ta.

Dar cine pana mea esti tu ma?
Sau vrei sa il imiti pe Chuck Norris?



Mie mi-e somn, mi-e lene, n-am chef sa discut- mie mi-e foame, mi-e sete si vreau sa f*t!
sus

Machiavelli

Expert member
1640 mesaje

Re: Re: Generatia...

scris pe 6 feb 2011 23:27 de Machiavelli



Eu nu iau nimic, ma rezum doar la fumat(tigari), si ultima mea carte citita a fost o dama si un popa de pica, am castigat cu o culoare, popa mare

Esti afumat de tot,mai rau ca sunca din Ardeal



Mie mi-e somn, mi-e lene, n-am chef sa discut- mie mi-e foame, mi-e sete si vreau sa f*t!
sus

weed_adicted

Veteran member
256 mesaje

Re: Re: Re: Generatia...

scris pe 6 feb 2011 23:54 de weed_adicted

.........
sus

ThT

Expert member
1423 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Generatia...

scris pe 7 feb 2011 16:44 de ThT

lasa-ne tu ma a tu esti in topicul nepotrivit

Exotica,vine banul ala?



Behind my smile is everything you'll never understand!
sus

ursaru

Expert member
1377 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Generatia...

scris pe 7 feb 2011 16:46 de ursaru

Auu nenica ,ce scandal pe aci!


After the therapy, and the psychiatry, and the meetings, you know what it all comes down to? You're all fucked up.
sus

DoILookSexy

Veteran member
342 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Generatia...

scris pe 7 feb 2011 17:53 de DoILookSexy

@ weed_adicted : chiar crezi ca esti mai interesant daca fumezi ? incearca sa fumezi de placere.
@ Machiavelli : nu te-am jignit in niciun fel, nici macar nu te-am bagat in seama, asa ca te rog sa faci si tu la fel cu mine si termina cu glumele astea de clasa a II -a, ca nu prea iti sta bine.



I'll wake up in the morning with a mild case of amnesia and next you cand find me on a table full of vodka and tequila !
sus

Machiavelli

Expert member
1640 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Generatia...

scris pe 7 feb 2011 23:05 de Machiavelli

asa ca te rog sa faci si tu la fel cu mine si termina cu glumele astea de clasa a II -a, ca nu prea iti sta bine.

Atunci da'i drumul de pe forum
Eu voi continua sa te atac atat timp cat vei gresii la fel cum o sa si te apar din timp ce ai dreptate



Mie mi-e somn, mi-e lene, n-am chef sa discut- mie mi-e foame, mi-e sete si vreau sa f*t!
sus

weed_adicted

Veteran member
256 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Generatia...

scris pe 7 feb 2011 23:16 de weed_adicted

mah eu nu inteleg daca nu fumati trebuie sa postati aici ca sunteti cuminti nu fumati tigari si nu o sa va drogati niciodata? pe cine draq crezi rolando ca intereseaza ce nu o sa ajungi tu ? esti intr-un topic de drogati si nu te vrem nimicule

acelasi raspuns si ptr DoILookSexy sau ThT ala sau cum draq are nick ) ciudati care au doar viata virtuala si vor si ei sa socializeze
sus

DRE

Expert member
571 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Generatia...

scris pe 7 feb 2011 23:22 de DRE

mah eu nu inteleg daca nu fumati trebuie sa postati aici ca sunteti cuminti nu fumati tigari si nu o sa va drogati niciodata? pe cine draq crezi rolando ca intereseaza ce nu o sa ajungi tu ? esti intr-un topic de drogati si nu te vrem nimicule

acelasi raspuns si ptr DoILookSexy sau ThT ala sau cum draq are nick ) ciudati care au doar viata virtuala si vor si ei sa socializeze


Opaa nu exagera ) Nu suntem drogati Doar ne place verdele...



sweety16

"All the crazy shit I did tonight
Those will be the best memories."

sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Generatia...

scris pe 8 feb 2011 00:47 de ExoticDream


Exotica,vine banul ala?


Mda, cred ca in curand va trebui sa luam masuri, unii au luat-o razna pe aici si polueaza cam multe topicuri. Ca sa fie clar: acesta nu este un site pentru consumatorii de fel de fel de chestii-trestii, vorbim noi despre orice, insa nu incurajam viciile, oricare ar fi ele, mai ales ca majoritatea vizitatorilor nostri sunt adolescenti (nu dorim sa le dam un exemplu negativ, si-asa lumea a deviat demult de la calea cea dreapta, nu este cazul sa o mai impingem si noi).

Care va sa zica.... haideti sa incetam discutiile verzi sau sa le restrangem la topicul cu pricina, si la restul subiectelor sa incercam sa postam atunci cand suntem in stare de trezie pentru ca altfel riscam sa intram iarasi in conflicte si sa fie necesare masuri cum ar fi stergerea posturilo, a topicurilor, banarea (temporara sau definitiva).

Mai asteptam vreo 2-3 zile sa vedem cine isi mai da in petic... (aberatii, limbaj vulgar, certuri, topicuri deschise aiurea etc.).




"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

dorinda

Expert member
3383 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Generatia...

scris pe 8 feb 2011 00:51 de dorinda



Mda, cred ca in curand va trebui sa luam masuri, unii au luat-o razna pe aici si polueaza cam multe topicuri. Ca sa fie clar: acesta nu este un site pentru consumatorii de fel de fel de chestii-trestii, vorbim noi despre orice, insa nu incurajam viciile, oricare ar fi ele, mai ales ca majoritatea vizitatorilor nostri sunt adolescenti (nu dorim sa le dam un exemplu negativ, si-asa lumea a deviat demult de la calea cea dreapta, nu este cazul sa o mai impingem si noi).

Care va sa zica.... haideti sa incetam discutiile verzi sau sa le restrangem la topicul cu pricina, si la restul subiectelor sa incercam sa postam atunci cand suntem in stare de trezie pentru ca altfel riscam sa intram iarasi in conflicte si sa fie necesare masuri cum ar fi stergerea posturilo, a topicurilor, banarea (temporara sau definitiva).

Mai asteptam vreo 2-3 zile sa vedem cine isi mai da in petic... (aberatii, limbaj vulgar, certuri, topicuri deschise aiurea etc.).




Ar fi foarte bine sa inchida toate Weed Shop-urile. E jale ce-i in ele. Au ajuns destule persoane la spital. Ce mi-e iarba, tigari sau bautura? Daca-i peste masura, tot drog se poate numi.
sus

weed_adicted

Veteran member
256 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Generatia...

scris pe 8 feb 2011 20:05 de weed_adicted

pai si daca le inchide apar altele iar... cei de la spice combina mereu substante legale ..au declarat ca mereu cand produsele vor fii inchise vor aparea altele si mai bune si mai tari toate legale in acte , si asta s-a intamplat de 3 ori deja
sus

Bozgoru

Expert member
3081 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Generatia.

scris pe 12 feb 2011 16:37 de Bozgoru

de ce lumea fumeaza legale si marijuana si nu iau heroina si coca? astept raspunsuri.. sper ca inteligente..
sus

weed_adicted

Veteran member
256 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Genera

scris pe 12 feb 2011 20:57 de weed_adicted

de ce lumea fumeaza legale si marijuana si nu iau heroina si coca? astept raspunsuri.. sper ca inteligente..
coca...key..amfetamina...iarba...boabe...Astea au fost activitatile mele
sus

Machiavelli

Expert member
1640 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ge

scris pe 13 feb 2011 23:03 de Machiavelli

coca...key..amfetamina...iarba...boabe...Astea au fost activitatile mele

E cam trist...la 16 ani e cam najpa...in fine,fiecare cu mama lor



Mie mi-e somn, mi-e lene, n-am chef sa discut- mie mi-e foame, mi-e sete si vreau sa f*t!
sus

weed_adicted

Veteran member
256 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 13 feb 2011 23:07 de weed_adicted


E cam trist...la 16 ani e cam najpa...in fine,fiecare cu mama lor
17 )
sus

compot

Expert member
1548 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ge

scris pe 18 feb 2011 09:57 de compot

coca...key..amfetamina...iarba...boabe...Astea au fost activitatile mele


Ia zi coaie ceva despre amfetamina... dar fara sa citesti pe net. Vezi c-o sa-mi dau seama daca citesti

Iti dedic melodia: Nimeni Altu' - Pun pariu.



Femeile nu gem...
Femeile compot
sus

DoILookSexy

Veteran member
342 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 18 feb 2011 14:09 de DoILookSexy

17 )


A revenit MARACIUCA ! El e ma..



I'll wake up in the morning with a mild case of amnesia and next you cand find me on a table full of vodka and tequila !
sus

weed_adicted

Veteran member
256 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 18 feb 2011 18:37 de weed_adicted



Ia zi coaie ceva despre amfetamina... dar fara sa citesti pe net. Vezi c-o sa-mi dau seama daca citesti

Iti dedic melodia: Nimeni Altu' - Pun pariu.
cum ma sa nu stiu ce e amfetamina ) .... un drog de tras pe nas bun care iti da energie , nu dormi , si nu poti sa mananci dupa el ...am bagat amfetamina de 2 ori dar prefer cox e mai bun dar sunt foarte scumpe si acm folosesc legale la petreceri mai mult...imi iau 2 plicuri de pure 05 si sunt blana o noapte intrega
sus

Machiavelli

Expert member
1640 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 20 feb 2011 01:23 de Machiavelli

imi iau 2 plicuri de pure 05 si sunt blana o noapte intrega

crede-ma ca un chef sau o noapte poate fii mult mai frumoasa decat sa iti bagi droguri pe nas si sa dormi ca porcul
bineinteles trebuie sa te mai duca si capul uneori



Mie mi-e somn, mi-e lene, n-am chef sa discut- mie mi-e foame, mi-e sete si vreau sa f*t!
sus

USTUROI

Veteran member
237 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 25 feb 2011 19:38 de USTUROI

cum ma sa nu stiu ce e amfetamina ) .... un drog de tras pe nas bun care iti da energie , nu dormi , si nu poti sa mananci dupa el ...am bagat amfetamina de 2 ori dar prefer cox e mai bun dar sunt foarte scumpe si acm folosesc legale la petreceri mai mult...imi iau 2 plicuri de pure 05 si sunt blana o noapte intrega
Si tu vrei sa te credem ca bagi tu toate chestiile astea in tine pai daca tot zici ca ''fumai'' de la 13-14 ani si iarba si coca si amfetemina pana acum erai spart tata.

Asa ca fiule te invit la o carte ca esti bata de baseball si Exotic inchide topicul asta ca numa prostii prin el si tu nu faci nimic? Oricum weed_adicted pe ori unde ii vezi numele pe acolo vezi si un scandal eu zic sa iei masuri.



Just me and my dad dick :X
sus
Pagina 6 din 8
«   1   2   3   4   5   6   7   8   »


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

24 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate