Despre iarba

Sondaj: Cati dintre utilizatori cosnuma "IARBA" ?

Pagina 3 din 8
«   1   2   3   4   5   6   7   8   »

femme

Expert member
880 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Despre iarba

scris pe 14 sep 2010 16:32 de femme


Si noi, barbatii, avem de suferit...



De ce sa suferiti voi?



"Dumnezeu le-a dat femeilor intuitie si feminitate. Folosita corespunzator, combinatia zapaceste cu usurinta mintile oricarui barbat pe care l-am intalnit."
Farrah Fawcett


sus

Frag

Junior member
47 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Despre iar

scris pe 14 sep 2010 18:29 de Frag




De ce sa suferiti voi?


Noi ... oricine are putina minte si e de ceva timp "statut" , cand merge la un party logic ca o ia pe cea mai beata sau cea mai sparta ))

Si mai au parte de tipe dastea norocosii la care le sar in brate tipele facute prafff .


Machiavelli , de la praf.uri nu dormi ))

Si da cand esti fumat si ai baut putin vin rosu , ai cea mai norocoasa prietena )))

Se dau si rateuri cand esti destul de amentit din cauza bauturii sau a fumului :"> . Dar cand sunt aman2 )) , s.a terminat treaba ))




The dolphins are gay sharks !!

вă вăiαтuℓз
sus

sweety16

Expert member
1226 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Despre

scris pe 14 sep 2010 19:52 de sweety16



Noi ... oricine are putina minte si e de ceva timp "statut" , cand merge la un party logic ca o ia pe cea mai beata sau cea mai sparta ))

Si mai au parte de tipe dastea norocosii la care le sar in brate tipele facute prafff .






E trist cand se intampla asa...mai ales pentru ele a doua zi.Nu le suport pe fetele alea care beau 2 pahare si dupa aia se dau in spectacol aiurea.



"Desi barfa facuta de femei e peste tot privita ca fiind ridicola,josnica si triviala,cea facuta de barbati,si mai ales daca e despre femei,se numeste teorie,idee sau fapt"

"Ca sa afli defectele unei fete,laud'o in fata prietenelor ei"
sus

Frag

Junior member
47 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: De

scris pe 14 sep 2010 20:31 de Frag




E trist cand se intampla asa...mai ales pentru ele a doua zi.Nu le suport pe fetele alea care beau 2 pahare si dupa aia se dau in spectacol aiurea.



Ca bine zici .



The dolphins are gay sharks !!

вă вăiαтuℓз
sus

Machiavelli

Expert member
1640 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Despre iarba

scris pe 14 sep 2010 21:24 de Machiavelli


Beau si eu, ca orice om, ca doar nu-s pocaita, dar beau cu moderatie, nu sa ma fac de ras!


Ai vazut ca ai recunoscut?
Atunci esti romanca de-a mea



Mie mi-e somn, mi-e lene, n-am chef sa discut- mie mi-e foame, mi-e sete si vreau sa f*t!
sus

Machiavelli

Expert member
1640 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Despre

scris pe 14 sep 2010 21:28 de Machiavelli


Machiavelli , de la praf.uri nu dormi ))

PAi cine a zis ca dormi?
Ohooo ar fi fost bine,dar din pacate nu...Prafurile te fac sa te simti buricul pamantului ceea ce depaseste anumite limite.
Bineinteles atat din punctul de vedere al ierbei cat si al alcoolului depinde de organism la modul de manifestare..altii dorm,altii rad,altii plang s.a.m.d...
Si gadjicile care beau incep sa se "descatuseze" adica sa nu mai fie asa incuiate la auzul anumitor cuvinte mai putin ortodoxe
Mancale-ar tata



Mie mi-e somn, mi-e lene, n-am chef sa discut- mie mi-e foame, mi-e sete si vreau sa f*t!
sus

Frag

Junior member
47 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: De

scris pe 14 sep 2010 21:42 de Frag

Praf.u e... .

Trebuie sa iei cu cap daca iei si extrem de rar .
NO COCA http://www.youtube.com/watch?v=xSl2n1djdXE . Am mai pus odata link.u





The dolphins are gay sharks !!

вă вăiαтuℓз
sus

sweety16

Expert member
1226 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: De

scris pe 14 sep 2010 22:11 de sweety16



Si gadjicile care beau incep sa se "descatuseze" adica sa nu mai fie asa incuiate la auzul anumitor cuvinte mai putin ortodoxe
Mancale-ar tata


"Gadjicile" ar trebui sa fie mereu mai "descuiate" si sa nu mai faca pe moronositele cand aud cuvantul "p***".Nu doar atunci cand se imbata ca proastele si se fac de ras( stiu ca voua va place asta).Daca stiu ca nu rezista la bautura n-ar trebuie sa bea pana se fac p*** ca sa fie si ele smechere domne.



"Desi barfa facuta de femei e peste tot privita ca fiind ridicola,josnica si triviala,cea facuta de barbati,si mai ales daca e despre femei,se numeste teorie,idee sau fapt"

"Ca sa afli defectele unei fete,laud'o in fata prietenelor ei"
sus

sweety16

Expert member
1226 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 14 sep 2010 22:20 de sweety16

Praf.u e... .

Trebuie sa iei cu cap daca iei si extrem de rar .
NO COCA http://www.youtube.com/watch?v=xSl2n1djdXE . Am mai pus odata link.u





http://www.youtube.com/watch?v=gixI2thU-8A



"Desi barfa facuta de femei e peste tot privita ca fiind ridicola,josnica si triviala,cea facuta de barbati,si mai ales daca e despre femei,se numeste teorie,idee sau fapt"

"Ca sa afli defectele unei fete,laud'o in fata prietenelor ei"
sus

femme

Expert member
880 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 14 sep 2010 22:22 de femme



"Gadjicile" ar trebui sa fie mereu mai "descuiate" si sa nu mai faca pe moronositele cand aud cuvantul "p***".Nu doar atunci cand se imbata ca proastele si se fac de ras( stiu ca voua va place asta).Daca stiu ca nu rezista la bautura n-ar trebuie sa bea pana se fac p*** ca sa fie si ele smechere domne.



Ce fata normala vrea sa fie smechera?! Nu avem noi destui smecheri printre reprezentantii sexului tare!

Cum e vorba mea: Prea multa smecherie pentr-o mica Romanie!! (TM; nu copiati)



"Dumnezeu le-a dat femeilor intuitie si feminitate. Folosita corespunzator, combinatia zapaceste cu usurinta mintile oricarui barbat pe care l-am intalnit."
Farrah Fawcett


sus

sweety16

Expert member
1226 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 14 sep 2010 22:26 de sweety16




Ce fata normala vrea sa fie smechera?! Nu avem noi destui smecheri printre reprezentantii sexului tare!

Cum e vorba mea: Prea multa smecherie pentr-o mica Romanie!! (TM; nu copiati)



Orice smecher care se respecta umbla cu o smechera )) daia de 14 ani ca alea-s la putere!



"Desi barfa facuta de femei e peste tot privita ca fiind ridicola,josnica si triviala,cea facuta de barbati,si mai ales daca e despre femei,se numeste teorie,idee sau fapt"

"Ca sa afli defectele unei fete,laud'o in fata prietenelor ei"
sus

femme

Expert member
880 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 14 sep 2010 22:56 de femme




Orice smecher care se respecta umbla cu o smechera )) daia de 14 ani ca alea-s la putere!



Eu caut de mult semnificatia cuvantului " smecher" (oare e egal cu "persoana care se descurca"??).
Iar fetele "smechere", fetele "de cartier", nu ma impresioneaza!



"Dumnezeu le-a dat femeilor intuitie si feminitate. Folosita corespunzator, combinatia zapaceste cu usurinta mintile oricarui barbat pe care l-am intalnit."
Farrah Fawcett


sus

Machiavelli

Expert member
1640 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 15 sep 2010 00:04 de Machiavelli


daia de 14 ani ca alea-s la putere!

Nu,alea sunt mai usor de prostit



Mie mi-e somn, mi-e lene, n-am chef sa discut- mie mi-e foame, mi-e sete si vreau sa f*t!
sus

Machiavelli

Expert member
1640 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 15 sep 2010 00:05 de Machiavelli



"Gadjicile" ar trebui sa fie mereu mai "descuiate" si sa nu mai faca pe moronositele cand aud cuvantul "p***".

Ce limbaj porcos ai,pthiiiuuuu
Sa nu te deochi



Mie mi-e somn, mi-e lene, n-am chef sa discut- mie mi-e foame, mi-e sete si vreau sa f*t!
sus

Machiavelli

Expert member
1640 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 15 sep 2010 00:10 de Machiavelli




Ce fata normala vrea sa fie smechera?

Simplu.Fetele dupa ce "pisca" ceva la bord nu mai vor sa fie normale.(majoritatea).Vor sa iasa in evidenta cu ceva.Si cu ce poata sa iasa o fata in evidenta?Dandu-si jos tzatzar-ul sau aratand tuturor buculitzele si chiloteii care trebuiesc neaparat sa fie cu "ata".
Desii unora li se par idioate eu prefer sa le cataloghez drept "mr. bean" de fapt il intrece in a ma face sa rad cu gura pana la urechi



Mie mi-e somn, mi-e lene, n-am chef sa discut- mie mi-e foame, mi-e sete si vreau sa f*t!
sus

sweety16

Expert member
1226 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 15 sep 2010 00:12 de sweety16


Nu,alea sunt mai usor de prostit


Pai tocmai alea sunt cele mai cautate.Stiu o pustoiaca care-i vecina cu mine, in fiecare zi o vad cu altu', ii schimba mai des ca mine )



"Desi barfa facuta de femei e peste tot privita ca fiind ridicola,josnica si triviala,cea facuta de barbati,si mai ales daca e despre femei,se numeste teorie,idee sau fapt"

"Ca sa afli defectele unei fete,laud'o in fata prietenelor ei"
sus

Machiavelli

Expert member
1640 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 15 sep 2010 00:13 de Machiavelli



Pai tocmai alea sunt cele mai cautate.Stiu o pustoiaca care-i vecina cu mine, in fiecare zi o vad cu altu', ii schimba mai des ca mine )

Va ajunge maaaaare..cam de dimensiunea unei galeti



Mie mi-e somn, mi-e lene, n-am chef sa discut- mie mi-e foame, mi-e sete si vreau sa f*t!
sus

femme

Expert member
880 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 15 sep 2010 00:23 de femme


Simplu.Fetele dupa ce "pisca" ceva la bord nu mai vor sa fie normale.(majoritatea).Vor sa iasa in evidenta cu ceva.Si cu ce poata sa iasa o fata in evidenta?Dandu-si jos tzatzar-ul sau aratand tuturor buculitzele si chiloteii care trebuiesc neaparat sa fie cu "ata".
Desii unora li se par idioate eu prefer sa le cataloghez drept "mr. bean" de fapt il intrece in a ma face sa rad cu gura pana la urechi



Pe mine nu reusesc sa ma amuze, reusesc doar sa ma faca sa ma rusinez ca avem acelasi sex!!



"Dumnezeu le-a dat femeilor intuitie si feminitate. Folosita corespunzator, combinatia zapaceste cu usurinta mintile oricarui barbat pe care l-am intalnit."
Farrah Fawcett


sus

Pasaroi_Cuminte

Expert member
2314 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 15 sep 2010 00:58 de Pasaroi_Cuminte




Pe mine nu reusesc sa ma amuze, reusesc doar sa ma faca sa ma rusinez ca avem acelasi sex!!

Poti sa le consideri Benny Hill in varianta feminina.



http://www.youtube.com/watch?v=3hxO_RB27jk&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=E9SmQW2TPgM&feature=related

"A phoenix is a mythical bird with a tail of beautiful gold and red plumage or purple and blue.
The bird was also said to regenerate when hurt or wounded by a foe, thus being almost immortal and invincible — it is also said that it can heal a person with a tear from its eyes and make them temporarily immune to death. The phoenix is a symbol of fire and divinity." ( Greek mythology )



"Creierul=locul geometric al neuronilor egal departati de inteligenta situati pe cercul purtator al centrelor de vointa" (Eu,Pasaroi_Cuminte)
sus

SORIN28

Expert member
3805 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 15 sep 2010 02:12 de SORIN28



Pai tocmai alea sunt cele mai cautate.Stiu o pustoiaca care-i vecina cu mine, in fiecare zi o vad cu altu', ii schimba mai des ca mine )

Toatal gresit. Sa-ti explic si de ce:
Alea nu sunt cautate, sunt doar pentru bataie de joc, pentru un f**** si...cam atat, "te mai sun pana cand o agat pe urmatoarea".
Nu ea ii schimba, ei o schimba pe ea...s-a dus vestea de "fata buna care da la toata lumea" si e normal sa o vezi "in fiecare zi" cu altul. Unu care gandeste nu se incurca cu asa ceva... exista boli, exista reclamatia de viol...sunt multe trucuri la care panaramele apeleaza.



Radio Greu de difuzat

http://radio-host.ro:8012/
sus

gogu

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 15 sep 2010 15:11 de gogu


Toatal gresit. Sa-ti explic si de ce:
Alea nu sunt cautate, sunt doar pentru bataie de joc, pentru un f**** si...cam atat, "te mai sun pana cand o agat pe urmatoarea".
Nu ea ii schimba, ei o schimba pe ea...s-a dus vestea de "fata buna care da la toata lumea" si e normal sa o vezi "in fiecare zi" cu altul. Unu care gandeste nu se incurca cu asa ceva... exista boli, exista reclamatia de viol...sunt multe trucuri la care panaramele apeleaza.
stiu si eu dastea o gramada,pe langa faptul ca ele "dau la toata" lumea mai si incaseaza batute si nu s-a mai dus nici una sa reclame violuri si batai sau alte chestii.....astea sunt facute special pentru asta si ce e trist ca sunt tot mai multe dastea
sus

xpix

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 15 sep 2010 17:04 de xpix


ii schimba mai des ca mine )
deci si tie iti place viata??
sus

ursaru

Expert member
1377 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 15 sep 2010 17:05 de ursaru

hai sa facem un party jamaican cu iarba )


After the therapy, and the psychiatry, and the meetings, you know what it all comes down to? You're all fucked up.
sus

sweety16

Expert member
1226 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 15 sep 2010 19:45 de sweety16

deci si tie iti place viata??



NU.Chiar imi doresc sa mor.



"Desi barfa facuta de femei e peste tot privita ca fiind ridicola,josnica si triviala,cea facuta de barbati,si mai ales daca e despre femei,se numeste teorie,idee sau fapt"

"Ca sa afli defectele unei fete,laud'o in fata prietenelor ei"
sus

xpix

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 15 sep 2010 21:21 de xpix




NU.Chiar imi doresc sa mor.
"iti place viata" era o expresie draga care arata ...... nu conteaza ce arata,cred ca iti dai si tu seama
sus

Frag

Junior member
47 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 15 sep 2010 21:32 de Frag

hai sa facem un party jamaican cu iarba )


AHAHAHAHAH =)))

Si aducem 3g ca fumeaza 5 persoane =))



The dolphins are gay sharks !!

вă вăiαтuℓз
sus

Machiavelli

Expert member
1640 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 15 sep 2010 23:26 de Machiavelli

deci si tie iti place viata??

Tie nu? Sau esti EMOist?



Mie mi-e somn, mi-e lene, n-am chef sa discut- mie mi-e foame, mi-e sete si vreau sa f*t!
sus

Frag

Junior member
47 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 16 sep 2010 15:41 de Frag


Tie nu? Sau esti EMOist?



=)) ce ma ? =))



The dolphins are gay sharks !!

вă вăiαтuℓз
sus

ursaru

Expert member
1377 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 16 sep 2010 16:56 de ursaru



AHAHAHAHAH =)))

Si aducem 3g ca fumeaza 5 persoane =))

Facem un Bob Marley :>



After the therapy, and the psychiatry, and the meetings, you know what it all comes down to? You're all fucked up.
sus

Frag

Junior member
47 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 16 sep 2010 17:11 de Frag


Facem un Bob Marley :>


Facem facem )

Trip naspa : Sa te chinui sa omori un gandac si sa nu moara =)))

Iti trec 325634250683207 de lucruri prin cap =)))



The dolphins are gay sharks !!

вă вăiαтuℓз
sus
Pagina 3 din 8
«   1   2   3   4   5   6   7   8   »


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

48 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate