Perversiuni acceptate de femei

Pagina 1 din 6
1   2   3   4   5   6   »

ionutzZzZzZz

Guest

Perversiuni acceptate de femei

scris pe 9 iul 2008 17:29 de ionutzZzZzZz

le rog pe toate fetele sa scre aici ce perversiuni le plac,accepta,practica sau isi doresc ,mi-ar palcea sa va rupeti de preconceptii si sa dati frau liber adevarului si fanteziilor........sunt si eu curios
sus

angela

Expert member
1090 mesaje

Re: perversiuni acceptete de femei

scris pe 9 iul 2008 18:36 de angela

le rog pe toate fetele sa scre aici ce perversiuni le plac,accepta,practica sau isi doresc ,mi-ar palcea sa va rupeti de preconceptii si sa dati frau liber adevarului si fanteziilor........sunt si eu curios


Mi-ar placea si mie sa scrii corect romaneste..



''Nu te intreba ce ii trebuie lumii - intreaba-te ce te face sa prinzi viata si pune-te pe treaba. Deoarece lumii ii trebuie oameni care au prins viata'' - Howard Thurman
sus

baby

Expert member
3569 mesaje

Re: perversiuni acceptete de femei

scris pe 10 iul 2008 16:49 de baby

le rog pe toate fetele sa scre aici ce perversiuni le plac,accepta,practica sau isi doresc ,mi-ar palcea sa va rupeti de preconceptii si sa dati frau liber adevarului si fanteziilor........sunt si eu curios


perversiuni?
va rog dati-mi exemple de perversiuni si eu aleg





http://www.youtube.com/watch?v=pBUxuyYC96o

sus

havesomefish

Junior member
15 mesaje

Re: perversiuni acceptete de femei

scris pe 11 iul 2008 01:40 de havesomefish

le rog pe toate fetele sa scre aici ce perversiuni le plac,accepta,practica sau isi doresc ,mi-ar palcea sa va rupeti de preconceptii si sa dati frau liber adevarului si fanteziilor........sunt si eu curios
ce fel de perversiuni?te referi la cum sa exciti o fata sau ce?
sus

rucpur

Junior member
28 mesaje

Re: Re: perversiuni acceptete de femei

scris pe 11 iul 2008 01:53 de rucpur

ce fel de perversiuni?te referi la cum sa exciti o fata sau ce?

ba tu esti prost.baiatul le intreaba cum vor femeile sa si-o traga...daca o vor si in cacatoare,daca o vor intre tate,sau intre degetele de la picioare...unii de aici stau geana doar la greselile de punctuatie iar subiectul nu-i intereseaza
sus

kardan

Guest

Re: Re: Re: perversiuni acceptete de femei

scris pe 11 iul 2008 13:53 de kardan

inca de cand a inceput sa imi miroasa a nuca, am avut o fantezie cu asistente...poate si pentru ca mama unui prieten de al meu era asistenta si aveam destul de des ocazia sa o vad...fusta scurta alba, decolteu, sani voluptosi...era pentru mine ceva minunat. Mi a ramas inca fantezia asta si m-a urmarit prin toate internarile mele in spital, analize etc...Sincer sa fiu cred ca e minunat ca am fantezia asta...ma gandesc ca daca mi s-ar indeplini ar fi nasol pentru ca din acel moment mersul la analize, controalele de rutina ar fi ceva banal...nu mi-ar mai oferi nimic, nici un sentiment, nici un fior nimic...Cred ca asta e adevarata fantezie si care ramane mereu sa iti dea fiori de placere...spun asta pentru ca din nevoia asta de eliberare am avut parte de un astfel de joc erotic(eu bolnav si ea asistenta care ma trateaza) si nu a fost nici pe departe atat de aproape de ceea ce traiesc cand ma duc la analize si asistenta ma priveste blanda, zambitoare si imi spune ca acum imi pot da pantalonii jos...
sus

billy

Guest

Re: Re: Re: Re: perversiuni acceptete de femei

scris pe 11 iul 2008 20:11 de billy

vad ca nu prea se inghesuie fetele sa comenteze acest subiect
sus

baby

Expert member
3569 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: perversiuni acceptete de femei

scris pe 11 iul 2008 20:12 de baby

vad ca nu prea se inghesuie fetele sa comenteze acest subiect


inca astept exemple de perversiuni ca sa va zic daca imi plac





http://www.youtube.com/watch?v=pBUxuyYC96o

sus

unBaiat

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: perversiuni acceptete de f

scris pe 11 iul 2008 21:03 de unBaiat

din ciclul filmelor romantice:sa fim izolati 3 zile zi 3 nopti intr-o cabana pe munte,afara sa ninga cu fulgi mari.....zapada sa ajunga pana nivelul geamurilor......iar in interiorul cabanei sa fie cald si sa existe un semineu in fata caruia sa facem dragoste...
sus

coolGirl

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: perversiuni acceptete

scris pe 11 iul 2008 21:21 de coolGirl

fantezia mea ese sa gasesc un baiat doar pt o zi si acesta sa-mi dea limbi,apoi sa ma fu*a si la sfarsit eu sa urinez in gura lui
sus

baby

Expert member
3569 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: perversiuni acceptete

scris pe 11 iul 2008 21:24 de baby

din ciclul filmelor romantice:sa fim izolati 3 zile zi 3 nopti intr-o cabana pe munte,afara sa ninga cu fulgi mari.....zapada sa ajunga pana nivelul geamurilor......iar in interiorul cabanei sa fie cald si sa existe un semineu in fata caruia sa facem dragoste...


si unde e perversiunea?????

vezi la don'soara cool girl ce fantezie...
Doamne trebuie sa lucrez ceva la fanteziile mele






http://www.youtube.com/watch?v=pBUxuyYC96o

sus

unBaiat

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: perversiuni accept

scris pe 11 iul 2008 21:59 de unBaiat



si unde e perversiunea?????

vezi la don'soara cool girl ce fantezie...
Doamne trebuie sa lucrez ceva la fanteziile mele


baby esti tentata sa incerci perversiunea scrisa de cool girl????
sus

baby

Expert member
3569 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: perversiuni ac

scris pe 11 iul 2008 22:03 de baby


baby esti tentata sa incerci perversiunea scrisa de cool girl????


ea a zis altfel.eu as fi zis......asa
sa gasesc un baiat pt o zi care sa imi faca sex oral si apoi sa facem sexdin povestea mea iese faza cu urinatul in gura ca e deja prea scarbos ca sa imi imaginez d'apoi sa mai si fac

hai aveti perversiuni????






http://www.youtube.com/watch?v=pBUxuyYC96o

sus

iulika

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: perversiun

scris pe 11 iul 2008 23:54 de iulika

pai eu a-si vrea sa fac amor cu iubitul intro piscina plina cu nectarul de portocale rosii
sus

Pischot

Expert member
590 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: perversiuni accept

scris pe 12 iul 2008 02:29 de Pischot

fantezia mea ese sa gasesc un baiat doar pt o zi si acesta sa-mi dea limbi,apoi sa ma fu*a si la sfarsit eu sa urinez in gura lui


deliir fantezii aa nuj.. pe bune... cand eram mai incepatoare... ma gandeam k o sa dau de un tip cu muschi k o so fac intr`un pat imens.. sa ma faca sa dau cu unghiile in perete.. sa strig "mai vreaaaau" :d :d :d la ce )... nu nu mai vreau asa ceva.. e o tampenie... nuj ce vreau... vreau ceva... sooper tare ) ceva la fel de crazy k ideile mele de poziti sexuale ) [in cap pe melodie rock][sau pe balcon... in vazu lumii ] crazy people ... da.. la perversiuni nuj.. u scrie si eu aleg..



Prin viata asta doar odata treci, deci pe unde mergi profita pana pleci!
sus

ZigZag

Veteran member
457 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: perversiuni ac

scris pe 12 iul 2008 10:24 de ZigZag

Ce imaginatzii aiurea avetzi ! Individa de mai sus vrea sa se .. in gura prietenului , dupa acesta`i face sex oral si o satisface si pe cale vaginala ! Aiurea , dar aiurea rau frate !


Yo raman exact cum am promis .. Prietenos ca o grenada data`n spatziu inchis !

Cand arunci grenada spre mine , yo fac stop pe piept .. si tzi`o shutez pana la tine direct !
sus

baby

Expert member
3569 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: perversiun

scris pe 12 iul 2008 10:53 de baby

Ce imaginatzii aiurea avetzi ! Individa de mai sus vrea sa se .. in gura prietenului , dupa acesta`i face sex oral si o satisface si pe cale vaginala ! Aiurea , dar aiurea rau frate !


binefaza cu urinatul e aiurea
dar Zig zag sa stii ca asteptam cateva idei de perversiuni daca noi tot avem imaginatia prafuita
eu una recunosc ca nu am imaginatie uneori

deci... scrie i tu lu' Baby ce perversiuni ai in cap






http://www.youtube.com/watch?v=pBUxuyYC96o

sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: perversiuni acceptete

scris pe 13 iul 2008 18:08 de ExoticDream

Mi-ar placea si mie sa scrii corect romaneste...


Asta da perversiune!

din ciclul filmelor romantice:sa fim izolati 3 zile zi 3 nopti intr-o cabana pe munte,afara sa ninga cu fulgi mari.....zapada sa ajunga pana nivelul geamurilor......iar in interiorul cabanei sa fie cald si sa existe un semineu in fata caruia sa facem dragoste...


Asta suna a fantezie romantica... mi-ar placea si mie.... Ce nu inteleg eu este cum de aceeasi persoana poate gandi si asa (unBaiat), si ca in postul urmator (coolGirl), si ca in cel cu nectarul (iulika)!!!




"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

uzzy

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: perversiuni accept

scris pe 14 iul 2008 19:03 de uzzy



Asta da perversiune!



Asta suna a fantezie romantica... mi-ar placea si mie.... Ce nu inteleg eu este cum de aceeasi persoana poate gandi si asa (unBaiat), si ca in postul urmator (coolGirl), si ca in cel cu nectarul (iulika)!!!


poate ca respectivul/respectiva are mai multe fantezii si cand a publicato pe a doua a uitat cu ce nume a publicato pe prima =))
sus

seba

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: perversiuni accept

scris pe 21 iul 2008 22:33 de seba



Asta da perversiune!



Asta suna a fantezie romantica... mi-ar placea si mie.... Ce nu inteleg eu este cum de aceeasi persoana poate gandi si asa (unBaiat), si ca in postul urmator (coolGirl), si ca in cel cu nectarul (iulika)!!!


mai da-o in plm....de cand se pricep fetele la calculatoare?????
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: perversiuni ac

scris pe 21 iul 2008 23:58 de ExoticDream

mai da-o in plm....de cand se pricep fetele la calculatoare?????


De cand s-au inventat mIRCul, Messengerul, Hi5 si alte chestii similare care inlocuiesc cu "succes" modalitati de petrecere a timpului liber invechite, gen sport, plimbari, lectura, spectacole bla bla bla.




"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

Bozgoru

Expert member
3081 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: perversiuni ac

scris pe 22 iul 2008 19:04 de Bozgoru

anal
sus

alynutzika

Newbie
1 mesaje

Re: Re: Re: perversiuni acceptete de femei

scris pe 23 iul 2008 03:08 de alynutzika


da tu asta desteapta sau destept te crezi?..



alina
sus

seba

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: perversiuni ac

scris pe 24 iul 2008 18:21 de seba

eu nu ma cred destept(ma consider normal)....si se stie ca un barbat cu iq mediu e mai destept decat o fata cu iq mediu
sus

carrie

Expert member
823 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: perversiun

scris pe 24 iul 2008 19:56 de carrie

eu nu ma cred destept(ma consider normal)....si se stie ca un barbat cu iq mediu e mai destept decat o fata cu iq mediu


Off topic: in general despre inteligenta (cea proprie) nu prea se fac afirmatii. Nu de alta dar uneori risti sa cazi in penibil. Si nici nu e nevoie. Inteligenta reiese (sau nu... ) din tot ceea ce afirmi, fara sa faci vreo referire la ea...



"The best way to predict the future is to invent it"

"I'm in love with my lust/Burning angel wings to dust"
sus

seba

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: perver

scris pe 24 iul 2008 23:37 de seba



Off topic: in general despre inteligenta (cea proprie) nu prea se fac afirmatii. Nu de alta dar uneori risti sa cazi in penibil. Si nici nu e nevoie. Inteligenta reiese (sau nu... ) din tot ceea ce afirmi, fara sa faci vreo referire la ea...

carrie ce am spus eu a fost confirmat de un studiu realizat de americani nu o spun eu
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: perversiun

scris pe 25 iul 2008 01:48 de ExoticDream

....si se stie ca un barbat cu iq mediu e mai destept decat o fata cu iq mediu


Really?!? Explica-ne... matematic!



"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

nemesis

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: perversiun

scris pe 25 iul 2008 02:25 de nemesis

eu nu ma cred destept(ma consider normal)....si se stie ca un barbat cu iq mediu e mai destept decat o fata cu iq mediu


Asta n-a trecut de clasa intai. Ce este mai greu: o tona de vata sau o tona de fier?
sus

katherine

Expert member
1038 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: perversiun

scris pe 25 iul 2008 15:17 de katherine

eu nu ma cred destept(ma consider normal)....si se stie ca un barbat cu iq mediu e mai destept decat o fata cu iq mediu


...zise el, scotand ceva intre un chicotit si ragait, in timp ce un fir de saliva i se prelingea pe barbie...




Water is my eye
Most faithful mirror
Fearless on my breath
Teardrop on the fire of a confession
Fearless on my breath
Most faithful mirror
Fearless on my breath
sus

seba

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: perver

scris pe 25 iul 2008 17:15 de seba



Really?!? Explica-ne... matematic!

explicatzie:de ce inventatorul motorului cu abur a foct barbat????de ce inventatorul becului a fost barbat???de ce cel mai mare fizician a fost barbat????de ce cei mai bogatzi oameni din lume sunt barbatzii??? de ce calculatorul a fost inventat de un barbat???? de ce marii programatori de PC sunt barbatzi???de ce fetele se uita dupa barbatzi cu bani care nu le iubesc(ele stiu acest lucru) si dupa ce profita de el le lasa cu ochii in soare.....atunci ele de ce se plang....de proaste....de ce primul om care a ajuns pe luna a fost barbat??? si lista poate continua........pt toate aceste intrebari exista un singur raspunst ca barbatul este mai inteligent ......daca nu existau barbatzii voi tot in grote traiatzi
sus
Pagina 1 din 6
1   2   3   4   5   6   »


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

37 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate