Perversiuni acceptate de femei

Pagina 5 din 6
«   1   2   3   4   5   6   »

simosimina

Expert member
4400 mesaje

Re: ;)

scris pe 26 sep 2008 18:25 de simosimina

perversitate..cuvantul asta imi e f cunoscut fetelor daca vreti o perversiune(pe care majoritatea baietilor o agreeaza) este sexul in grup!! eu am incercat..dar eram prea mica sa realizez cat de animalic era...dar de atunci nu am mai incercat atunci incercasem cu 2 baieti..si a fost destul de...ciudat dar acum sunt de 100 de ori mai familiarizata si nu stiu daca as refuza ) desigur sunt multe perversiuni dar fiecare cu a sa!! perversiunea mea preferata este sa dea in mine..(masochism) si apoi sa urle de placere in timp ce-si da drumul ) pareri si pareri


Si mie imi place sa dea in me atunci cand o facem.Mai ales atunci cand am un chef din ala salbatic...mai avem in dotare si niste catuse



“Today’s mighty oak is just yesterday’s nut, that held its ground.”
sus

nemesis

Expert member
2038 mesaje

Re: Re: ;)

scris pe 2 oct 2008 23:38 de nemesis



Si mie imi place sa dea in me atunci cand o facem.Mai ales atunci cand am un chef din ala salbatic...mai avem in dotare si niste catuse


Dupa ce am sters doua pagini de aberatii, sa revenim! Si nu va mai angajati in discutii aiurea.

P.S. "Nekunoscuta" ar fi trebuit sa modereze topicul asta.



Why am I frank with you? Because we, my friend, face an evolutionary gap here...

Din ciclul: "Prostia-i mai mare decat fosta Uniune Sovietica", astazi va prezentam: Si ar fi trebuit atunci sa se gandeasca la faptul ca un intelectual nu face amor pe cuptor. Nicolae I. Nicolae, consilier al presedintelui Academiei Romane
sus

simosimina

Expert member
4400 mesaje

Re: Re: Re: ;)

scris pe 3 oct 2008 00:58 de simosimina



Dupa ce am sters doua pagini de aberatii, sa revenim! Si nu va mai angajati in discutii aiurea.

P.S. "Nekunoscuta" ar fi trebuit sa modereze topicul asta.


Foarte bn ai facut



“Today’s mighty oak is just yesterday’s nut, that held its ground.”
sus

Incepator

Expert member
1708 mesaje

Re: Re: ;)

scris pe 3 oct 2008 09:28 de Incepator



...mai avem in dotare si niste catuse


Mai copiati ce vedeti in filme ? ;



tertsetsergwergwrgwegwer
sus

simosimina

Expert member
4400 mesaje

Re: Re: Re: ;)

scris pe 3 oct 2008 10:33 de simosimina



Mai copiati ce vedeti in filme ? ;


) Imaginatia este cheia..



“Today’s mighty oak is just yesterday’s nut, that held its ground.”
sus

Incepator

Expert member
1708 mesaje

Re: Re: Re: Re: ;)

scris pe 3 oct 2008 10:45 de Incepator



) Imaginatia este cheia..


Cand iti voi egala varsta...o sa iti dau dreptate .



tertsetsergwergwrgwegwer
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Re: ;)

scris pe 6 oct 2008 01:20 de ExoticDream



Mai copiati ce vedeti in filme ? ;


In orice caz, catusele suna bine....



"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

Pischot

Expert member
590 mesaje

Re: Re: Re: Re: ;)

scris pe 11 oct 2008 21:30 de Pischot



In orice caz, catusele suna bine....


suna bine da arata si mai bine )
nasol k pt limbaj vulgar am primit si eu catushe... si de la garda nu de la iubith
=))


e total diferit
)



da de tras de par.. fetele ce spunety )
???



Prin viata asta doar odata treci, deci pe unde mergi profita pana pleci!
sus

simosimina

Expert member
4400 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: ;)

scris pe 12 oct 2008 02:31 de simosimina



suna bine da arata si mai bine )
nasol k pt limbaj vulgar am primit si eu catushe... si de la garda nu de la iubith
=))


e total diferit
)



da de tras de par.. fetele ce spunety )
???


Tras de par..mm..da..dar nu rau...Asa usor..cu o tenta de durere e OK



“Today’s mighty oak is just yesterday’s nut, that held its ground.”
sus

alemania

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: ;)

scris pe 16 oct 2008 20:14 de alemania



Tras de par..mm..da..dar nu rau...Asa usor..cu o tenta de durere e OK
....care par??din zona intima????
sus

Incepator

Expert member
1708 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ;)

scris pe 16 oct 2008 22:03 de Incepator

....care par??din zona intima????


Normal ca nu, e vorba de parul de pe cap .



tertsetsergwergwrgwegwer
sus

simosimina

Expert member
4400 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ;)

scris pe 17 oct 2008 00:04 de simosimina

....care par??din zona intima????


dk u ai par acolo esti direct bleachhhh



“Today’s mighty oak is just yesterday’s nut, that held its ground.”
sus

alemania

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ;)

scris pe 17 oct 2008 19:44 de alemania



dk u ai par acolo esti direct bleachhhh
....mai papusha ce conteaza ca un barbat are par in zona intima???cand tragi in piept nu mai ti cont....sa nu-mi zici mie ca tu nu i-o s**i lu' unu pt ca are par acolo ....ca nu te cred
sus

simosimina

Expert member
4400 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ;)

scris pe 18 oct 2008 03:06 de simosimina

....mai papusha ce conteaza ca un barbat are par in zona intima???cand tragi in piept nu mai ti cont....sa nu-mi zici mie ca tu nu i-o s**i lu' unu pt ca are par acolo ....ca nu te cred


Problema ta ce crezi si ce nu..un lucru iti spun..am facut sex oral numai prietenului cu care sunt de aproape 2 ani...si al meu este epilat acolo... Si stie ca nu suport parul pubian...Nu am nimic cu parul de pe piept..picioare..dar cel de jos..si de la subrat..nu accept..



“Today’s mighty oak is just yesterday’s nut, that held its ground.”
sus

ME

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ;)

scris pe 14 dec 2008 01:56 de ME



Problema ta ce crezi si ce nu..un lucru iti spun..am facut sex oral numai prietenului cu care sunt de aproape 2 ani...si al meu este epilat acolo... Si stie ca nu suport parul pubian...Nu am nimic cu parul de pe piept..picioare..dar cel de jos..si de la subrat..nu accept..


nu suportzi tu, suporta altcineva..
sus

imhhh

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ;)

scris pe 18 dec 2008 16:41 de imhhh



nu suportzi tu, suporta altcineva..
pastrama
sus

LoLiTa

Guest

Re: Perversiuni acceptate de femei

scris pe 19 dec 2008 01:57 de LoLiTa

Fratilor...am citit tot...astea nu is perversiuni...cea mai tare si cred ca neintalnita care nici eu nu as vrea sa o fac este sa fac sex in fatza usii mamei mele si sa bat la usa
sus

tiby

Veteran member
366 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: perver

scris pe 5 nov 2009 04:52 de tiby

Sper ca nu sunteti masochisti). Daca ar veni una sa ma bata cu biciu mai ales sa fiu legat de pat ca de nu o injur de tot neamu ei de la maimutza incoace
sus

frenchiegirl

Senior member
63 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pe

scris pe 5 nov 2009 18:20 de frenchiegirl

Sper ca nu sunteti masochisti). Daca ar veni una sa ma bata cu biciu mai ales sa fiu legat de pat ca de nu o injur de tot neamu ei de la maimutza incoace





c comic esti

mie una mi-ar place..dupa o cearta d aia zdravana...ca atunci e mai mare pasiunea ..sa impinga tot ce este pus p masa cu o mana iar cu cealalta sa ma puna p masa ... si sa fie pasionant

bineinteles k dupaia fata de masa intra la masina !!



toti stiu sa judece p altii ...dar nu s uita la ei inainte ...
sus

simosimina

Expert member
4400 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ;)

scris pe 6 nov 2009 10:42 de simosimina



nu suportzi tu, suporta altcineva..


da...sunt multe feluri de oameni...probabil îţi place să intri cu maşina de tuns iarba pe acolo...cred că este foarte interesant



“Today’s mighty oak is just yesterday’s nut, that held its ground.”
sus

victor00adi

Junior member
11 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: perversiun

scris pe 20 dec 2009 16:02 de victor00adi

) odata am facut sex in microbuz pe locul din spate, si soferu vedea in oglinda ca ne zbenguim dar nu cred ca si-a dat seama ca am ajuns chiar la sex) oricum a fost misto, ma gandeam ca daca se intoarce vreu mos sa ne vada..
sus

McLove

Expert member
3587 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: perver

scris pe 20 dec 2009 17:17 de McLove

) odata am facut sex in microbuz pe locul din spate, si soferu vedea in oglinda ca ne zbenguim dar nu cred ca si-a dat seama ca am ajuns chiar la sex) oricum a fost misto, ma gandeam ca daca se intoarce vreu mos sa ne vada..

Voi nu va dati seama ca dupa mesajele voastre ne dam seama ca sunteti virgini?



Cei ce se tem de prafuri, iarbă şi seringi să reţină
Droguri tari ţi se injectează prin timpan şi retină.
sus

sweety16

Expert member
1226 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pe

scris pe 20 dec 2009 22:03 de sweety16


Voi nu va dati seama ca dupa mesajele voastre ne dam seama ca sunteti virgini?


Lasa ma oamenii cu fanteziile lor...trebuei sa ne prefacem macar ca-i credem...



"Desi barfa facuta de femei e peste tot privita ca fiind ridicola,josnica si triviala,cea facuta de barbati,si mai ales daca e despre femei,se numeste teorie,idee sau fapt"

"Ca sa afli defectele unei fete,laud'o in fata prietenelor ei"
sus

McLove

Expert member
3587 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 20 dec 2009 22:07 de McLove



Lasa ma oamenii cu fanteziile lor...trebuei sa ne prefacem macar ca-i credem...

Incearcam sa le explic ca se fac de ras. Asa pot sa spun si eu ca am facut sex in pom si nu e adevarat.



Cei ce se tem de prafuri, iarbă şi seringi să reţină
Droguri tari ţi se injectează prin timpan şi retină.
sus

S.A AK47

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: perver

scris pe 22 dec 2009 18:43 de S.A AK47

) odata am facut sex in microbuz pe locul din spate, si soferu vedea in oglinda ca ne zbenguim dar nu cred ca si-a dat seama ca am ajuns chiar la sex) oricum a fost misto, ma gandeam ca daca se intoarce vreu mos sa ne vada..
si eu am facut astazi sex in New York pe World Trade Center cu Marlyn Monroe si pe deasupra noastra (la cam 2-3 metri) a trecut un Boein 737 condus de Osama Benladen(asa zisul lider al teroristilor,trebuie sa fi retardat sa crezi ca asta e terorist),acest avion ii mai transporta printre altii pe tovarasul Nicolae Ceausescu,Adolf Hitler,John Cena,Marco Van Basten,Lady Caca,Calvin Klein,Sandokan,Michael Jacson,Mihail Kalashnikov,Vladimir Putin,Jacues Shiraq,Rudi Voller,George W Bush jr,Dimitri Alenicev,Juan Fran,Diego Armando Maratona si (IN)Fidel Castro inpreuna cu Raul Castro si Raul Gonzales Blanco,toti erau cu ochii pe geam insa nu cred ca si-au dat seama ce faceam noi acolo......
sus

S.A AK47 ion

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: perver

scris pe 22 dec 2009 19:00 de S.A AK47 ion

) odata am facut sex in microbuz pe locul din spate, si soferu vedea in oglinda ca ne zbenguim dar nu cred ca si-a dat seama ca am ajuns chiar la sex) oricum a fost misto, ma gandeam ca daca se intoarce vreu mos sa ne vada..
si cu o zi in urma am preluat nodelul lui Dino Drpic si am facut sex cu o fata pe stadionul Santiago Bernabeu al echipei: Chivas Guadalajara din Finlanda,chiar in timpul meciului din finala cupei Finlandei dintre Amkar Perm si Alania Vladikavkaz,afara erau cam 32 de grade,in tribune erau aproximativ 150.000 suporteri insa cred ca nici unul nu a bagat de seama ce faceam noi in spatele unei banci de rezrve,cred ca nici antrenorul celor de la Alania pe nume Mateja Kežman nu ne-a observat si nici nu a auzit zgomotele produse de noi datorita suporterlior fanatici.....
sus

baby

Expert member
3569 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pe

scris pe 22 dec 2009 19:59 de baby

si eu am facut astazi sex in New York pe World Trade Center cu Marlyn Monroe si pe deasupra noastra (la cam 2-3 metri) a trecut un Boein 737 condus de Osama Benladen(asa zisul lider al teroristilor,trebuie sa fi retardat sa crezi ca asta e terorist),acest avion ii mai transporta printre altii pe tovarasul Nicolae Ceausescu,Adolf Hitler,John Cena,Marco Van Basten,Lady Caca,Calvin Klein,Sandokan,Michael Jacson,Mihail Kalashnikov,Vladimir Putin,Jacues Shiraq,Rudi Voller,George W Bush jr,Dimitri Alenicev,Juan Fran,Diego Armando Maratona si (IN)Fidel Castro inpreuna cu Raul Castro si Raul Gonzales Blanco,toti erau cu ochii pe geam insa nu cred ca si-au dat seama ce faceam noi acolo......


acu' pe bune nu te plictisesti sa scrii atatea chestii?





http://www.youtube.com/watch?v=pBUxuyYC96o

sus

McLove

Expert member
3587 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pe

scris pe 22 dec 2009 20:01 de McLove

si cu o zi in urma am preluat nodelul lui Dino Drpic si am facut sex cu o fata pe stadionul Santiago Bernabeu al echipei: Chivas Guadalajara din Finlanda,chiar in timpul meciului din finala cupei Finlandei dintre Amkar Perm si Alania Vladikavkaz,afara erau cam 32 de grade,in tribune erau aproximativ 150.000 suporteri insa cred ca nici unul nu a bagat de seama ce faceam noi in spatele unei banci de rezrve,cred ca nici antrenorul celor de la Alania pe nume Mateja Kežman nu ne-a observat si nici nu a auzit zgomotele produse de noi datorita suporterlior fanatici.....



Nu am auzit de nici unul.



Cei ce se tem de prafuri, iarbă şi seringi să reţină
Droguri tari ţi se injectează prin timpan şi retină.
sus

sweetgirl16

Expert member
512 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pe

scris pe 27 dec 2009 23:17 de sweetgirl16

si eu am facut astazi sex in New York pe World Trade Center cu Marlyn Monroe si pe deasupra noastra (la cam 2-3 metri) a trecut un Boein 737 condus de Osama Benladen(asa zisul lider al teroristilor,trebuie sa fi retardat sa crezi ca asta e terorist),acest avion ii mai transporta printre altii pe tovarasul Nicolae Ceausescu,Adolf Hitler,John Cena,Marco Van Basten,Lady Caca,Calvin Klein,Sandokan,Michael Jacson,Mihail Kalashnikov,Vladimir Putin,Jacues Shiraq,Rudi Voller,George W Bush jr,Dimitri Alenicev,Juan Fran,Diego Armando Maratona si (IN)Fidel Castro inpreuna cu Raul Castro si Raul Gonzales Blanco,toti erau cu ochii pe geam insa nu cred ca si-au dat seama ce faceam noi acolo......
wow...



Amprentele digitale si fulgii de zapada nu sunt singurele elemente caracterizate prin unicitate absoluta...
sus

coolboy82

Newbie
1 mesaje

Re:: perversiuni acceptete

scris pe 18 feb 2010 17:46 de coolboy82

fantezia mea ese sa gasesc un baiat doar pt o zi si acesta sa-mi dea limbi,apoi sa ma fu*a si la sfarsit eu sa urinez in gura lui

fantezia mea ese sa gasesc o fata / domnisoara / doamna - doar pt o zi si sa-i dau limbi, si la sfarsit ea sa urineze in gura mea
Daca esti doritoare, trimite mesaj privat
sus
Pagina 5 din 6
«   1   2   3   4   5   6   »


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

18 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate