Perversiuni acceptate de femei

Pagina 4 din 6
«   1   2   3   4   5   6   »

valentine

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 29 aug 2008 21:35 de valentine

Asa-i ca te-ai ofticat? Ciuciu soft bondage pt tine

sus

elen@

Guest

Re: Perversiuni acceptate de femei

scris pe 1 sep 2008 02:57 de elen@

le rog pe toate fetele sa scre aici ce perversiuni le plac,accepta,practica sau isi doresc ,mi-ar palcea sa va rupeti de preconceptii si sa dati frau liber adevarului si fanteziilor........sunt si eu curios
interesant subiectul.....
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 5 sep 2008 11:30 de ExoticDream

Ciuciu soft bondage pt tine


You may never know....! Vinerea un soft bondage are valente erotice interesante...., fiind un preludiu excitant pentru un weekend plin de fantezii!

[...] sunt sigur pana la experienta ca ExoticDream stie ce-i aia transformare adiabatica.


Da, stiu ce este transformarea adiabatica, dar faptul ca se petrece fara schimb de caldura cu mediul ambiant ma face sa-mi orientez preferintele spre altceva... Sa vedem... cea izocora nu e buna din cauza volumului (constant), izobara din cauza presiunii, izoterma din cauza temperaturii.... uffff, nu-mi place niciuna!




"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

Stranger_to_love

Expert member
732 mesaje

Re:

scris pe 5 sep 2008 14:55 de Stranger_to_love

Ce titlu idiot.Auzi tu cica "acceptate" de femei.Adica ele nu ar vrea,dar accepta.
Vreau si un topic intitulat perversiuni acceptate de barbati.



In caz de efecte adverse ce am spus mai sus a fost parerea mea personala.
sus

babanu'

Guest

Re: Re:

scris pe 5 sep 2008 22:07 de babanu'

Ce titlu idiot.Auzi tu cica "acceptate" de femei.Adica ele nu ar vrea,dar accepta.
Vreau si un topic intitulat perversiuni acceptate de barbati.

asa esti tu prost mereu???pai castravete pai pe tine daca te intreaba una:Imi dai limbi in p*z*a??? si tu ii zici da inseaman ca ai acesptat...adica ai vrut tu(nu te-a obligat nimeni)...deci a accepta=a vrea=a fii de acord......
sus

babanu'

Guest

Re: Re:

scris pe 5 sep 2008 22:08 de babanu'

Ce titlu idiot.Auzi tu cica "acceptate" de femei.Adica ele nu ar vrea,dar accepta.
Vreau si un topic intitulat perversiuni acceptate de barbati.
si daca vrei un topic intitulat:"perversiuni acceptate de barbati" creaza-l tu.......
sus

Stranger_to_love

Expert member
732 mesaje

Re: Re: Re:

scris pe 6 sep 2008 15:51 de Stranger_to_love


a accepta=a vrea=a fii de acord......


Nuuuuuuu,pe bune?Bine ca m-ai lamurit tu ce inseamna titlul.

Eu ma luam de exprimare.



In caz de efecte adverse ce am spus mai sus a fost parerea mea personala.
sus

babanu'

Guest

Re: Re: Re: Re:

scris pe 6 sep 2008 16:40 de babanu'



Nuuuuuuu,pe bune?Bine ca m-ai lamurit tu ce inseamna titlul.

Eu ma luam de exprimare.
tu ce nume ai fi pus???
sus

fiorela

Guest

perversiune

scris pe 8 sep 2008 16:18 de fiorela

E super sa faci sex cu forta cu prietenul,sa vina excitat cerandu-mi sa facem sex iar eu sa nu vreau in acel moment.Dar sa ma excite si sa facem sex.Apropo a incercat cineva sa faca sex in apa,in general,cada,la mare,etc?Daca nu-s prea indiscreta desigur.
sus

arshavin

Guest

Re: perversiune

scris pe 8 sep 2008 22:52 de arshavin

E super sa faci sex cu forta cu prietenul,sa vina excitat cerandu-mi sa facem sex iar eu sa nu vreau in acel moment.Dar sa ma excite si sa facem sex.Apropo a incercat cineva sa faca sex in apa,in general,cada,la mare,etc?Daca nu-s prea indiscreta desigur.
ai facut tu sex in apa??? si cu e???
sus

nemesis

Expert member
2038 mesaje

Re: perversiune

scris pe 9 sep 2008 02:49 de nemesis

E super sa faci sex cu forta cu prietenul,sa vina excitat cerandu-mi sa facem sex iar eu sa nu vreau in acel moment.Dar sa ma excite si sa facem sex.Apropo a incercat cineva sa faca sex in apa,in general,cada,la mare,etc?Daca nu-s prea indiscreta desigur.


Ce experienta nesemnificativa...



Why am I frank with you? Because we, my friend, face an evolutionary gap here...

Din ciclul: "Prostia-i mai mare decat fosta Uniune Sovietica", astazi va prezentam: Si ar fi trebuit atunci sa se gandeasca la faptul ca un intelectual nu face amor pe cuptor. Nicolae I. Nicolae, consilier al presedintelui Academiei Romane
sus

simosimina

Expert member
4400 mesaje

Re: Re: perversiune

scris pe 9 sep 2008 03:31 de simosimina



Ce experienta nesemnificativa...





“Today’s mighty oak is just yesterday’s nut, that held its ground.”
sus

recreativo

Guest

Re: perversiune

scris pe 9 sep 2008 18:03 de recreativo

E super sa faci sex cu forta cu prietenul,sa vina excitat cerandu-mi sa facem sex iar eu sa nu vreau in acel moment.Dar sa ma excite si sa facem sex.Apropo a incercat cineva sa faca sex in apa,in general,cada,la mare,etc?Daca nu-s prea indiscreta desigur.
prin sexul cu fortza ce sa inteleg ca te obliga sa faci sex(te forteaza sau iti da la gaurica rapid si tare pana iese fum si apoi foc???
sus

box

Guest

Re: Re: perversiune

scris pe 10 sep 2008 12:16 de box

prin sexul cu fortza ce sa inteleg ca te obliga sa faci sex(te forteaza sau iti da la gaurica rapid si tare pana iese fum si apoi foc???
sus

trabuc

Guest

Re: perversiune

scris pe 10 sep 2008 21:34 de trabuc

E super sa faci sex cu forta cu prietenul,sa vina excitat cerandu-mi sa facem sex iar eu sa nu vreau in acel moment.Dar sa ma excite si sa facem sex.Apropo a incercat cineva sa faca sex in apa,in general,cada,la mare,etc?Daca nu-s prea indiscreta desigur.
cand o sa mai faci "sex in forta" cu prietenul tau,spunei acestuai sa-si puna amortizor la instrument ca sa nu speriatii vecinii.....
sus

Alegzandru

Guest

Re: Re:

scris pe 12 sep 2008 14:32 de Alegzandru

Ce titlu idiot.Auzi tu cica "acceptate" de femei.Adica ele nu ar vrea,dar accepta.
Vreau si un topic intitulat perversiuni acceptate de barbati.
....mda e bine ca ai accentuat "acceptate",pt ca o femeie nu trebuie sa faca mofturi cand barbatul ii cere sa faca perversiuni,cand un barbat i-a zis hai sa facem ....... femeia trebuie sa zica da ,chiar daca ii caovine sau nu
sus

Ionarabu

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: perversiuni ac

scris pe 13 sep 2008 00:08 de Ionarabu

Nu va influentati de nume,dar chiar asa ma striga=)
Sincer eu sunt baiat,si o fantezie de a mea ar fii ca sa fac sex oral unei fete pana vrea ea,si daca doreste sa facem si sex . Nu conteaza daca e sa cunosc fata,doar boli sa nu fie , si nespalata .
O partida amoroasa fara sex oral facuta din partea baiatului , parerea mea este ca nu e partida
Iubesc sa fac sex oral mai mult dekt sex normal sau anal , sau sa primesc sex oral .
As fii de acord sa fac sex oral unei fete fara nici o problema ( desigur sa nu fie cine stie cine ) Cine ar fii de acord,sa zica p-aici si fac user si trmit PM Ah da si apropo am 16 ani si pot sa zic , am avut 1 virgina si o fata tot virgina, am incercat ceva dar fata nu a mai vrut sa continue , de frica sa nu ma piarda,ca urma sa plece din tzara pentru ceva timp
sus

cl. duduianu

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: perversiun

scris pe 13 sep 2008 01:10 de cl. duduianu

Nu va influentati de nume,dar chiar asa ma striga=)
Sincer eu sunt baiat,si o fantezie de a mea ar fii ca sa fac sex oral unei fete pana vrea ea,si daca doreste sa facem si sex . Nu conteaza daca e sa cunosc fata,doar boli sa nu fie , si nespalata .
O partida amoroasa fara sex oral facuta din partea baiatului , parerea mea este ca nu e partida
Iubesc sa fac sex oral mai mult dekt sex normal sau anal , sau sa primesc sex oral .
As fii de acord sa fac sex oral unei fete fara nici o problema ( desigur sa nu fie cine stie cine ) Cine ar fii de acord,sa zica p-aici si fac user si trmit PM Ah da si apropo am 16 ani si pot sa zic , am avut 1 virgina si o fata tot virgina, am incercat ceva dar fata nu a mai vrut sa continue , de frica sa nu ma piarda,ca urma sa plece din tzara pentru ceva timp
...iti dau un sfat:fati cont ca sigur o sa primesti mesaje la cate fete usuratice sunt pe acest site.....daca nu iti faci nu o sa iti zica nici una aici ca nu le place sa o zica in public
sus

ArabuMohd

Newbie
7 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: perver

scris pe 13 sep 2008 01:33 de ArabuMohd

am facut cont ptr simplu motiv ca mi se pare interesant site-ul nu ptr ce mi-ai zis tu !
Oriqm nu m-ar deranja si ce mi-ai zis tu ))
...iti dau un sfat:fati cont ca sigur o sa primesti mesaje la cate fete usuratice sunt pe acest site.....daca nu iti faci nu o sa iti zica nici una aici ca nu le place sa o zica in public



Iubesc sa fac sex oral la fete>
sus

Incepator

Expert member
1708 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pe

scris pe 13 sep 2008 10:01 de Incepator

am facut cont ptr simplu motiv ca mi se pare interesant site-ul nu ptr ce mi-ai zis tu !
Oriqm nu m-ar deranja si ce mi-ai zis tu ))


O sa vezi cu timpul casuta de mesaje se va umple si vei citi fel de fel de perle .



tertsetsergwergwrgwegwer
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: perver

scris pe 13 sep 2008 15:05 de ExoticDream

fati cont ca sigur o sa primesti mesaje la cate fete usuratice sunt pe acest site.....


Ti se pare.... Cei care intra pe-aici cu impresia ca-i unul din acele site-uri de agatat isi iau repede talpasita dupa ce le sunt aplicate corectii... gramaticale si de logica! Cuvantul "educatie" nu are nici o rezonanta pentru unii..., "sex" insa da!




"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

stecher

Junior member
11 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: perversiuni accept

scris pe 13 sep 2008 17:15 de stecher

fantezia mea ese sa gasesc un baiat doar pt o zi si acesta sa-mi dea limbi,apoi sa ma fu*a si la sfarsit eu sa urinez in gura lui

...................................
pana la faza ku urinatu pot sa fac....dar d acolo...poti sa-mi dai si bani....
sus

cl. duduianu

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pe

scris pe 13 sep 2008 23:49 de cl. duduianu



Ti se pare.... Cei care intra pe-aici cu impresia ca-i unul din acele site-uri de agatat isi iau repede talpasita dupa ce le sunt aplicate corectii... gramaticale si de logica! Cuvantul "educatie" nu are nici o rezonanta pentru unii..., "sex" insa da!

te simti cu musca pe caciula????
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 14 sep 2008 02:31 de ExoticDream

te simti cu musca pe caciula????


Te inseli amarnic, "mon cher"....!



"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

cl.duduianu

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 15 sep 2008 13:03 de cl.duduianu



Te inseli amarnic, "mon cher"....!
...nu prea cred
sus

elefantu

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 21 sep 2008 22:17 de elefantu

sa zicem ca un barbat are instrumentul de 45 de cm si o prietena care are distanta dintre pasarica si fund de 40 cm e posibil sa-i iasa barbatului "carbasarul" pe partea opusa????
sus

simosimina

Expert member
4400 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 22 sep 2008 01:58 de simosimina

sa zicem ca un barbat are instrumentul de 45 de cm si o prietena care are distanta dintre pasarica si fund de 40 cm e posibil sa-i iasa barbatului "carbasarul" pe partea opusa????


Doamne..tu traiesti in lumea ta..noapte buna



“Today’s mighty oak is just yesterday’s nut, that held its ground.”
sus

silviana03

Junior member
14 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pe

scris pe 22 sep 2008 18:07 de silviana03


explicatzie:de ce inventatorul motorului cu abur a foct barbat????de ce inventatorul becului a fost barbat???de ce cel mai mare fizician a fost barbat????de ce cei mai bogatzi oameni din lume sunt barbatzii??? de ce calculatorul a fost inventat de un barbat???? de ce marii programatori de PC sunt barbatzi???de ce fetele se uita dupa barbatzi cu bani care nu le iubesc(ele stiu acest lucru)
mai da destepti mai crezi u barbatii..si sexist mai esti...stii de ce dumnezeu a facut intai barbatul?...pt k orice opera desavarsita are nevoie de o ciorna...si apropo , orice barbat puternic are in spate o femeie puternica. iar dupa comentariile tale cred k ai iq-ul cat numarul de la papuceii tai de casa
sus

seba

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 22 sep 2008 21:29 de seba


explicatzie:de ce inventatorul motorului cu abur a foct barbat????de ce inventatorul becului a fost barbat???de ce cel mai mare fizician a fost barbat????de ce cei mai bogatzi oameni din lume sunt barbatzii??? de ce calculatorul a fost inventat de un barbat???? de ce marii programatori de PC sunt barbatzi???de ce fetele se uita dupa barbatzi cu bani care nu le iubesc(ele stiu acest lucru)
mai da destepti mai crezi u barbatii..si sexist mai esti...stii de ce dumnezeu a facut intai barbatul?...pt k orice opera desavarsita are nevoie de o ciorna...si apropo , orice barbat puternic are in spate o femeie puternica. iar dupa comentariile tale cred k ai iq-ul cat numarul de la papuceii tai de casa
da-mi si mie exemplu de barbat puternic care are in spate o femeie puternica.....
sus

alyris

Newbie
3 mesaje

;)

scris pe 26 sep 2008 17:41 de alyris

perversitate..cuvantul asta imi e f cunoscut fetelor daca vreti o perversiune(pe care majoritatea baietilor o agreeaza) este sexul in grup!! eu am incercat..dar eram prea mica sa realizez cat de animalic era...dar de atunci nu am mai incercat atunci incercasem cu 2 baieti..si a fost destul de...ciudat dar acum sunt de 100 de ori mai familiarizata si nu stiu daca as refuza ) desigur sunt multe perversiuni dar fiecare cu a sa!! perversiunea mea preferata este sa dea in mine..(masochism) si apoi sa urle de placere in timp ce-si da drumul ) pareri si pareri
sus
Pagina 4 din 6
«   1   2   3   4   5   6   »


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

18 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate