Fotbal

Pagina 7 din 33
«   1 ... 4   5   6   7   8   9   10 ... 33   »

SORIN28

Expert member
3805 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 21 iun 2010 00:30 de SORIN28

ce basini ai in tine ...lasa-ne te rog

Ba "nemultumitule"...besinile le tii in curu tau si nu ici pe forum.
Desi sunt afon la fotbal, cand eu vedeam Otelul-Juventus(live), parintii tai se intrebau daca sa te scuipe intr-un prezervativ sau sa ...si ai iesit tu.

Daca nu iti place, nu mai raspunde.
Daca nu iti place, nu ne mai vizita.
Daca nu iti place, poti sa-ti iei besinile si sa pleci.



Radio Greu de difuzat

http://radio-host.ro:8012/
sus

Machiavelli

Expert member
1640 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 21 iun 2010 00:44 de Machiavelli


Ba "nemultumitule"...besinile le tii in curu tau si nu ici pe forum.
Desi sunt afon la fotbal, cand eu vedeam Otelul-Juventus(live), parintii tai se intrebau daca sa te scuipe intr-un prezervativ sau sa ...si ai iesit tu.

Daca nu iti place, nu mai raspunde.
Daca nu iti place, nu ne mai vizita.
Daca nu iti place, poti sa-ti iei besinile si sa pleci.

Ioi...Sorin RulLzzz ...l-ai speriat...va ramane pe vesnicie "nemultumit"



Mie mi-e somn, mi-e lene, n-am chef sa discut- mie mi-e foame, mi-e sete si vreau sa f*t!
sus

Machiavelli

Expert member
1640 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 21 iun 2010 00:51 de Machiavelli

Fratilor ce spune-ti de "macaronarii" mei?A-ti vazut meciul cu Noua Zeelanda?..
Eu cred ca Italia la jocul care il are nu merita sa treaca de grupe desii as vrea sa ajunga macar in sferturi,dar cu o echipa care jumatate este juventina e clar.ei care daca se mai jucau 3 etape ajungeau in serie B
Nu e posibil sa tii in rezerva un jucator ca Di Natale care ti-a inscris 30 de goluri in campionat si sa preferi pe Iaquinta si Gilardino care parerea mea nu au ce cauta in lot.Ar fi fost bine daca erau inlocuiti cu Cassano si Balotelli parerea mea



Mie mi-e somn, mi-e lene, n-am chef sa discut- mie mi-e foame, mi-e sete si vreau sa f*t!
sus

compot

Expert member
1548 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 21 iun 2010 04:14 de compot

deci...1 la mana eu nu am tinut niciodata cu spania si 2 la mana ai zis-o cu aia ca din cauza mea si a altora ca mine nu s-a calificat romania

Am dat quote postului lui anonim, fii mai atent, iar la restul nu-ti mai raspund ca e off si oricum tu nu intelegi, fotbalul nu e pentru oricine!!!

si eu care credeam ca , cristiano ronaldo are masini scumpe si case la greu

Are si masini si case. Salariul lui este de 250.000 euro saptamanal, aici nu se includ bonusurile pentru gol marcat sau pasa de gol sau pentru participarea la un meci. Inafara de asta, are foarte multe contracte de publicitate semnate din care-si ia milioane de euro.

Brazilia 3-1 Coasta de Fildes
Ce gol a dat Luis Fabiano, chiar daca a facut 2 henturi in drumul lui spre gol !!! Kaka a fost eliminat si nu va juca in meciul cu Portugalia. Ce bineee !!
Azi se vor juca urmatoarele partide:
Chile - Elvetia 17:00
Spania - Honduras 21:30
Portugalia - Koreea 14:30




Femeile nu gem...
Femeile compot
sus

ursaru

Expert member
1377 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 21 iun 2010 11:18 de ursaru


Am dat quote postului lui anonim, fii mai atent, iar la restul nu-ti mai raspund ca e off si oricum tu nu intelegi, fotbalul nu e pentru oricine!!!


Are si masini si case. Salariul lui este de 250.000 euro saptamanal, aici nu se includ bonusurile pentru gol marcat sau pasa de gol sau pentru participarea la un meci. Inafara de asta, are foarte multe contracte de publicitate semnate din care-si ia milioane de euro.

Brazilia 3-1 Coasta de Fildes
Ce gol a dat Luis Fabiano, chiar daca a facut 2 henturi in drumul lui spre gol !!! Kaka a fost eliminat si nu va juca in meciul cu Portugalia. Ce bineee !!
Azi se vor juca urmatoarele partide:
Chile - Elvetia 17:00
Spania - Honduras 21:30
Portugalia - Koreea 14:30


Da,a fost poate cel mai frumos gol de pana acum
Pacat ca meciul s-a "terminat: prin minutul 65,cand au inceput ivorienii sa faulteze si jocul sa fie fragmentat.



After the therapy, and the psychiatry, and the meetings, you know what it all comes down to? You're all fucked up.
sus

nemultumit

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 21 iun 2010 14:12 de nemultumit

Ca sa nu spui ca sunt rau...tu nu mai ai dreptul sa scrii.

...si poti fi sigur ca toate mesajele vor fi sterse
sus

compot

Expert member
1548 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 21 iun 2010 16:25 de compot

si sa dau si un pronostic pt meciul portugalia-coreea de nord,eu merg pe un egal ca am azuit ca au "dezertat" niste fotbalisti coreeni ca altfel mergeam pe victoria coreenilor,asa merg pe un rezultat de eglitate si sper ca egal sa se termine si oricum va asigur ca ronaldo nu face nimic meciul asta decat poate 2-3 scheme cand nu este atacat de un adversar sau le face la incalzire sau la incheierea meciului ......asa ca hai coreea sa moara comp(L)ot de ciuda

Inc-o data ti-ai demonstrat limitele.

Portugalia 7-0 Coreea de Nord.

Cristiano Ronaldo a marcat, a dat pasa de gol, a dat si-o bara si a facut si driblinguri !



Femeile nu gem...
Femeile compot
sus

amancio

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 21 iun 2010 18:26 de amancio

am citit azi in ziar ca cica Ribery ar fi vrut sa-l bata pe Gourcuff .....voi cine ziceti ca ar iesi invingator??eu zic ca Gourcouff ...detasat
sus

compot

Expert member
1548 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 21 iun 2010 18:38 de compot

da frate mi-am demosntrat limitele

. Esti o vuvuzea !
da frate tu la ce meci te-ai uitat de zici ca a driblat ronaldo =))
Portugalia - Coreea de Nord, tu ce meci ai vizionat? Te intreb asa ca... tu nu prea stii ce-i ala fotbal.
ca de fiecare data cand era mingea la el incerca sa-l dripleze pe honkey chu ala sa cum il chema si ii lua ala mingea,dar o lua intr-un stil de ma bufnea si rasul,asa lejer fara agitare fara nimic

Daca ai vazut meciul de care ti-am vorbit, probabil ai auzit si tu de la comentator ca atunci cand Cristiano Ronaldo era la balon, era inconjurat de 3 adversari.

ai vazut ca si comentatorul zicea ca in prima repriza nu a miscat nimic rnaldo contra coreenilor

ZIceai ca-ti place Eusebio. Stii ca Eusebio l-a numit urmasul lui, pe Cristiano Ronaldo. In comparatie cu tine, Eusebio a fost un mare jucator, deci, cand l-a numit pe CR intr-un fel, a stiut ce zice. Sfatul meu e: abtine-te de la a vorbi despre ceva ce nu stii ! Cristiano Ronaldo e un mare jucator, unul dintre cei mai buni din istoria fotbalului si punct.
Hai sa-ti reamintesc ceva.
Portugalia 1-2 Grecia, in 2004 la Europeanul portughez. In acest meci, Figo a fost schimbat cu Cristiano. Comentatorul de atunci, nu retin cine-a fost, pacat, in momentul schimbarii a spus ceva de genu': "aici se face si schimbul de generatii"!! Cine-i capitanul echipei? Stiai ca-i cel mai tanar capitan din istoria Portugaliei? Crezi ca oamenii aia care chiar se pricep la fotbal, l-au pus degeaba?



Femeile nu gem...
Femeile compot
sus

McLove

Expert member
3587 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 21 iun 2010 20:02 de McLove

Fotbalul se rezuma la doi jucatori, Cristiano Ronaldo si Eusebio? (sau mai stiu eu cine)

Inteleg, aveti un jucator preferat (spre deosebire de mine, care mi-as baga ceva in ei, si as fugi cu banii lor), dar... vorbim despre fotbalul in mare, nu despre 2-3 jucatori.

Sper sa faca ceva Spania in meciul cu Honduras... pana acum, echipele mici au impresionat.



Cei ce se tem de prafuri, iarbă şi seringi să reţină
Droguri tari ţi se injectează prin timpan şi retină.
sus

ursaru

Expert member
1377 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 21 iun 2010 20:14 de ursaru


. Esti o vuvuzea !
Portugalia - Coreea de Nord, tu ce meci ai vizionat? Te intreb asa ca... tu nu prea stii ce-i ala fotbal.

Daca ai vazut meciul de care ti-am vorbit, probabil ai auzit si tu de la comentator ca atunci cand Cristiano Ronaldo era la balon, era inconjurat de 3 adversari.


ZIceai ca-ti place Eusebio. Stii ca Eusebio l-a numit urmasul lui, pe Cristiano Ronaldo. In comparatie cu tine, Eusebio a fost un mare jucator, deci, cand l-a numit pe CR intr-un fel, a stiut ce zice. Sfatul meu e: abtine-te de la a vorbi despre ceva ce nu stii ! Cristiano Ronaldo e un mare jucator, unul dintre cei mai buni din istoria fotbalului si punct.
Hai sa-ti reamintesc ceva.
Portugalia 1-2 Grecia, in 2004 la Europeanul portughez. In acest meci, Figo a fost schimbat cu Cristiano. Comentatorul de atunci, nu retin cine-a fost, pacat, in momentul schimbarii a spus ceva de genu': "aici se face si schimbul de generatii"!! Cine-i capitanul echipei? Stiai ca-i cel mai tanar capitan din istoria Portugaliei? Crezi ca oamenii aia care chiar se pricep la fotbal, l-au pus degeaba?

Zi`le tu ca zici bine



After the therapy, and the psychiatry, and the meetings, you know what it all comes down to? You're all fucked up.
sus

compot

Expert member
1548 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 22 iun 2010 04:27 de compot

apropo de cristiano,mi-am amintit de o stire tare rau de pe sport.ro uitate si tu compot daca nu o sti: http://www.sport.ro/spania/casillas-galacticul-care-apara-cu-pantalonii-rupti-in-fund.html prima intrebare de la sondaj face toti banii si sa citesti comentariile lasate de utilizatori,sunt cateva geniale sorinele lasa si tu mesajul asta nu il mai sterge

O stiu. Spune tu, de ce crezi tu ca Cristiano e gay? Demonstreaza tu ca el e gay. L-ai vazut in poze pe yaht cu rusoaica aia ?? A ars-o asta-vara pe Paris Hilton, asa ca in nici un caz nu poti spune ca-i gay.

bai petarda,verticalizatiasi vuvuzeaua in nas se pare ca nu am ce discuta cu tine

Vuvuzea, relaxeaza-te si tu si invata sa scrii ! Esti nemultumit probabil c-au vrut astia sa te interzica, nu ?

iti mai spun doar atat cristiano ronaldo e un inganfat de 2 lei caruia ii se face prea multa reclama si nu arata nimic.Asta e parerea mea si gata....sper ca intr-un meci sa se gaseasca unu sa-i aplice o batuta(si cand zic batuta ma refer sa-i arada cativa pumni bine plasati) si acel jucator va fi preferatul meu......

Ok, parerea ta, dar nu uita, majoritatea jucatorilor il plac, asa ca... s-ar putea sa mori fara sa-ti gasesti jucatorul preferat. Aici vorbim de fotbal, nu stam sa ne contram care jucator e mai bun, sau care nu-i bun. Fiecare-si exprima parerea. Oricum, oricat ti-as explica, nu vei intelege, eu renunt.

Spania 2-0 Honduras
Elvetia 0-1 Chile



Femeile nu gem...
Femeile compot
sus

ursaru

Expert member
1377 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 22 iun 2010 10:38 de ursaru

Meciurile de azi :
17:00 Mexic-Uruguay
17:00 Franta-Africa de Sud
21:30 Nigeria-Coreea de Sud
21:30 Grecia-Argentina



After the therapy, and the psychiatry, and the meetings, you know what it all comes down to? You're all fucked up.
sus

Zara

Newbie
8 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 22 iun 2010 14:02 de Zara


Inc-o data ti-ai demonstrat limitele.

Portugalia 7-0 Coreea de Nord.

Cristiano Ronaldo a marcat, a dat pasa de gol, a dat si-o bara si a facut si driblinguri !

s-au facut de ras coreeni
ai dreptate compot! ronaldo a dat aproape toate pasele pt goluri. oricum e bine ca a dat un gol ca aveam impresia ca o sa planga de oftica.
sus

compot

Expert member
1548 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 23 iun 2010 00:51 de compot

Franta 1-2 Africa de Sud
Grecia 0-2 Argentina
Nigeria 2-2 Koreea



Femeile nu gem...
Femeile compot
sus

Machiavelli

Expert member
1640 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 25 iun 2010 04:55 de Machiavelli

Ce parere aveti de faptul ca finalistele campionatului mondial din 2006 au fost eliminate inca din faza grupelor?
Eu unul cred ca in cazul Frantei jucatorii au vrut sa se razbune pe Domenech si in cazul italienilor 90 la suta vina antrenorului si bineinteles forma foarte slaba a jucatorilor



Mie mi-e somn, mi-e lene, n-am chef sa discut- mie mi-e foame, mi-e sete si vreau sa f*t!
sus

0000

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 25 iun 2010 20:30 de 0000



Ok, parerea ta, dar nu uita, majoritatea jucatorilor il plac, asa ca...
rooney a fost aproape sa-l percuteze pe cristiano la cm2006 parca....
sus

ursaru

Expert member
1377 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 26 iun 2010 01:29 de ursaru

rooney a fost aproape sa-l percuteze pe cristiano la cm2006 parca....

da,dar s-au impacat la Manchester



After the therapy, and the psychiatry, and the meetings, you know what it all comes down to? You're all fucked up.
sus

compot

Expert member
1548 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 26 iun 2010 05:28 de compot

rooney a fost aproape sa-l percuteze pe cristiano la cm2006 parca....

Si tu la fel ca presa, aia mai prosti, au survolat cu un elicopter la primul antrenament de dupa mondial si... spre dezamagirea voastra, nimic. Rooney si Cristiano Ronaldo, la Manchester UTD, erau cei mai buni prieteni.

Portugalia 0-0 Brazilia
Chile 1-2 Spania

In optimi: Spania - Portugalia
Brazilia - Chile.



Femeile nu gem...
Femeile compot
sus

Machiavelli

Expert member
1640 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 27 iun 2010 02:30 de Machiavelli


Si tu la fel ca presa, aia mai prosti, au survolat cu un elicopter la primul antrenament de dupa mondial si... spre dezamagirea voastra, nimic. Rooney si Cristiano Ronaldo, la Manchester UTD, erau cei mai buni prieteni.

Portugalia 0-0 Brazilia
Chile 1-2 Spania

In optimi: Spania - Portugalia
Brazilia - Chile.

Compot ce zici ca preferatul tau va venii pe 22 august in Ghencea??
Stai linistit ca adversar



Mie mi-e somn, mi-e lene, n-am chef sa discut- mie mi-e foame, mi-e sete si vreau sa f*t!
sus

valentine

Expert member
6465 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 27 iun 2010 02:53 de valentine

Daca e pe bune amicalul anuntat, ma duc si eu pe stadion inca odata dupa nu stiu cat timp...
sus

compot

Expert member
1548 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 27 iun 2010 05:29 de compot


Compot ce zici ca preferatul tau va venii pe 22 august in Ghencea??
Stai linistit ca adversar

Pai l-am vazut la prezentarea pe Bernabeu pe 6 iulie. Oricum, acum cand incepe Liga BBVA, o sa ma duc la un meci.
Ce sa zic, in caz ca stirea-i reala, este foarte bine pentru milioanele de suporteri stelisti. Forta Steaua !!!
Daca e pe bune amicalul anuntat, ma duc si eu pe stadion inca odata dupa nu stiu cat timp...

Pentru Cristiano ?



Femeile nu gem...
Femeile compot
sus

valentine

Expert member
6465 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 27 iun 2010 15:07 de valentine


Pentru Cristiano ?



Mai degraba as prefera sa il vad pe Diarra. El e genul de jucator care-mi place mie. Din fericire, odata cu venirea lui Mourinho, s-ar putea sa mai apara si el in echipa, pentru ca nu am inteles niciodata de ce la Real Madrid nu se joaca cu un distrugator la mijlocul terenului. Xabi Alonso are afinitati de playmaker, nu de distrugator Iar daca joci fotbal, probabil sti cat de important e un inchizator de clasa intr-o echipa...nu ca toti debilii astia care joaca football manager sau fifa manager si ar juca cu 3 fundasi, 4 mijlocasi de creatie si 4 atacanti Mor cand se mai cearta cate un prieten cu mine, fan al jocurilor de mai sus, iar el nu a jucat fotbal in viata lui. Eu ii explic ca jocul defensiv conteaza la fel de mult ca jocul ofensiv, el nu, ca trebuie sa ataci in valuri. Dar odata ce nu joci tu, personal, niste fotbal, nu ai cum sa vorbesti de tactica. Iar cum tu joci fotbal, presupun ca pot vorbi cu tine de tactica
Dar cu ocazia asta il vad si pe Ronaldo cum arata in realitate

P.S. tactica mea favorita: 4-5-1, cu 4 fundasi (cei laterali sa poata juca linistiti si ca mijlocasi laterali) 2 inchizatori, 1 playmaker, 2 aripi cu tendinta de a patrunde spre centru si un atacant in genul lui Raducanu, Inzaghi, etc sau atacant de careu redutabil - asta la echipa cu pretentii. La o echipa fara pretentii, clasicul 4-4-2, cu 2 inchizatori, 2 mijlocasi laterali de baza (jocul bazandu-se pe benzi si ploaie de centrari) cu un atacant decent de careu si un atacant oportunist pe langa el
sus

McLove

Expert member
3587 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 27 iun 2010 17:02 de McLove


La o echipa fara pretentii, clasicul 4-4-2, cu 2 inchizatori, 2 mijlocasi laterali de baza (jocul bazandu-se pe benzi si ploaie de centrari) cu un atacant decent de careu si un atacant oportunist pe langa el

La fifa 2010, cea mai buna strategie. (pentru mine)



Cei ce se tem de prafuri, iarbă şi seringi să reţină
Droguri tari ţi se injectează prin timpan şi retină.
sus

compot

Expert member
1548 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 27 iun 2010 18:54 de compot

Germania (plus arbitrul de tusa) 4-1 Anglia

Pentru cei care n-au vazut meciul, la scorul de 2-1 in favoarea Nemtilor, Frank Lampard a inscris un gol perfect valabil, neacordat de arbitru.
La centru a fost acelasi arbitru care la Mondialul din Germania, in semifinala Portugaliei contra Frantei, nu i-a acordat un penalty lui Cristiano Ronaldo. Sunt dezamagit de arbitrii care distrug meciuri.



Femeile nu gem...
Femeile compot
sus

compot

Expert member
1548 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 28 iun 2010 05:06 de compot

Argentina 3-1 Mexic

Primul gol al lui Tevez, a fost dat dintr-un mare offside.
Prea multe erori la acest Mondial. Sper ca finala sa nu fie decisa de-o greseala a arbitrilor.



Femeile nu gem...
Femeile compot
sus

compot

Expert member
1548 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 28 iun 2010 05:16 de compot

Se vede ca-ti place fotbalul valentine, bravo, esti fratele meu .
Da, nu e rau ce zici tu cu tactica ta. Presupun ca la Lass te referi, ca celalalt nu prea il vad asa de bun si da, intr-adevar, Lass e un foarte bun jucator, nu-nteleg cum de Arsene Wenger l-a vandul.

P.S. Esti jucator de Football Manager ?



Femeile nu gem...
Femeile compot
sus

ursaru

Expert member
1377 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 28 iun 2010 18:30 de ursaru

Se vede ca-ti place fotbalul valentine, bravo, esti fratele meu .
Da, nu e rau ce zici tu cu tactica ta. Presupun ca la Lass te referi, ca celalalt nu prea il vad asa de bun si da, intr-adevar, Lass e un foarte bun jucator, nu-nteleg cum de Arsene Wenger l-a vandul.

P.S. Esti jucator de Football Manager ?

Cred ca va fi jucator de baza Lass la Real,iar M. Diarra o sa fie vandut.Mourinho a zis ca ,decat sa dea sume exagerate pt un inchizator,mai bine inventeaza unul



After the therapy, and the psychiatry, and the meetings, you know what it all comes down to? You're all fucked up.
sus

compot

Expert member
1548 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 28 iun 2010 20:00 de compot

http://www.sport.ro/stiri-sexy/foto-istoria-se-scrie-in-dormitor-top-20-victime-ale-lui-cristiano-ronaldo.html

Pentru toti analfabetii care spun despre Cristiano Ronaldo cum c-ar fi gay.



Femeile nu gem...
Femeile compot
sus

compot

Expert member
1548 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 29 iun 2010 16:23 de compot

Exotica, favoritii tai au invins si vor da de Brazilia in sferturi !!
Olanda 2-1 Slovacia
Brazilia 3-0 Chile


Azi se vor juca urmatoarele partide:
Paraguay - Japonia
Spania - Portugalia.

Sper sa se califice Portugalia !!!



Femeile nu gem...
Femeile compot
sus
Pagina 7 din 33
«   1 ... 4   5   6   7   8   9   10 ... 33   »


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

15 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate