Am motive de ingrijorare?

Pagina 1 din 3
1   2   3   »

blondy_girl

Veteran member
175 mesaje

Am motive de ingrijorare?

scris pe 17 mar 2011 21:20 de blondy_girl

Buna, am o mare nelamurire. Deci am o relatie de 10 luni, in urma cu vreo 3 luni mi-am inselat prietenul (m-am sarutat cu alt baiat, intalnindu-ma de vreo 4 ori cu el). PRietenul meu o aflat si m-o inselat cu o fata, ca safim chit(de rev s-a imbatat si s-a culcat cu ea). In urma unor certuri continue, pe la sf lui ianuarie ne-am desp. M-o sunat de valentine si mi-o zis ca ma iubeste si sa petrecem ziua impreuna, dar eu l-am lasat balta pt altul. S-a suparat foarte tare pe mine si a fugit la tipa cu care m-o inselat, ea il iubeste foarte mult, i-o zis de o gramada de ori. TInand legatura de vreo 2 saptamani acuma ne-am impacat. Problema mea este urmatoarea: azi am fost la el si pe mess am vazut ca in data de 16 febr(la vreo o sapt dupa ce ne-am desp) o vorbit cu tipa aia si ea l-a intrebat daca o mai iubeste...el o zis ca da. si apoi o zis...IES DE PE MESS, MAI VB...besk. Acuma noi ne-am impacat ca el m-o chemat sa ne int, si o zis ca desi l-am ranit inca ma iubeste si nu ma poate uita. SE poarta super cu mine, si cand l-am intrebat ce ii cu vb alea..o zis ca at o incercat sa ma uite si ca doar stiu bine ca pe mine ma iubeste. SUNT SIgura ca ma iubeste(sau cel putin e indragostit de mine) dar dupa parerea voastra faptul ca i-o zis pe mess *besk* sau *te iubesc* ar trebui sa ma ingrijoreze?
sus

IONUTZ85

Junior member
15 mesaje

Re: am motive de ingrijorare?

scris pe 17 mar 2011 21:54 de IONUTZ85

mai nu as vrea sa judec eu dar daca totul a fost perfect pana acum 3 luni data cand tu te-ai sarutat cu altul parerea mea ca tu ai cam inceput,si tie ti se pare asa mult 10 luni ca sa cunosti un om?eu unul nu cred,vezi tu si noi barbati nu toti mai avem cate o latura necunoscuta precum si voi femeile,daca tu zici ca stii sigur ca te iubeste pt ce iti mai pasa ce a insemnat acel "t besk"?poate ca chiar a incercat sa te uite si a vrut sa se ataseje de cineva dar nu a avut prea multe sanse si vezi acum e cu tine dovada ca te iubeste mai mult decat p ea,stai linistita si eu am zis te iubesc dar fara sa-l simt...........


C.I.
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Am motive de ingrijorare?

scris pe 18 mar 2011 02:35 de ExoticDream

Deci am o relatie de 10 luni, in urma cu vreo 3 luni mi-am inselat prietenul (m-am sarutat cu alt baiat, intalnindu-ma de vreo 4 ori cu el). PRietenul meu o aflat si m-o inselat cu o fata, ca safim chit(de rev s-a imbatat si s-a culcat cu ea).

M-o sunat de valentine si mi-o zis ca ma iubeste si sa petrecem ziua impreuna, dar eu l-am lasat balta pt altul. S-a suparat foarte tare pe mine si a fugit la tipa cu care m-o inselat

pe mess am vazut ca in data de 16 febr(la vreo o sapt dupa ce ne-am desp) o vorbit cu tipa aia si ea l-a intrebat daca o mai iubeste...el o zis ca da. si apoi o zis...IES DE PE MESS, MAI VB...besk.


Sincer...., daca nu m-as uita in profil, as fi convinsa ca aveti 12-13 ani....! Ce fel de "relatie" e zapaceala asta despre care ne povestesti?!? Care cum poate inseala in fel si chip, se spun cuvinte mari (si partenerului, dar si altora), se cearta si se impaca mai ceva ca schimbatul camasilor si dupa toate astea vorbim de "iubire"?!?

Sa fim seriosi, astea-s aiureli adolescentine, fara suparare. Voi nu ati ajuns inca sa stiti ce sunt sentimentele de iubire, amandoi va jucati de-a dragostea si va place asta, altfel nu v-ati arunca asupra primului venit cand intre voi intervine o neintelegere.

In stilul asta vor mai trece cativa ani buni pana sa va maturizati.




"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

dorinda

Expert member
3383 mesaje

Re: Am motive de ingrijorare?

scris pe 18 mar 2011 05:40 de dorinda

Buna, am o mare nelamurire. Deci am o relatie de 10 luni, in urma cu vreo 3 luni mi-am inselat prietenul (m-am sarutat cu alt baiat, intalnindu-ma de vreo 4 ori cu el). PRietenul meu o aflat si m-o inselat cu o fata, ca safim chit(de rev s-a imbatat si s-a culcat cu ea). In urma unor certuri continue, pe la sf lui ianuarie ne-am desp. M-o sunat de valentine si mi-o zis ca ma iubeste si sa petrecem ziua impreuna, dar eu l-am lasat balta pt altul. S-a suparat foarte tare pe mine si a fugit la tipa cu care m-o inselat, ea il iubeste foarte mult, i-o zis de o gramada de ori. TInand legatura de vreo 2 saptamani acuma ne-am impacat. Problema mea este urmatoarea: azi am fost la el si pe mess am vazut ca in data de 16 febr(la vreo o sapt dupa ce ne-am desp) o vorbit cu tipa aia si ea l-a intrebat daca o mai iubeste...el o zis ca da. si apoi o zis...IES DE PE MESS, MAI VB...besk. Acuma noi ne-am impacat ca el m-o chemat sa ne int, si o zis ca desi l-am ranit inca ma iubeste si nu ma poate uita. SE poarta super cu mine, si cand l-am intrebat ce ii cu vb alea..o zis ca at o incercat sa ma uite si ca doar stiu bine ca pe mine ma iubeste. SUNT SIgura ca ma iubeste(sau cel putin e indragostit de mine) dar dupa parerea voastra faptul ca i-o zis pe mess *besk* sau *te iubesc* ar trebui sa ma ingrijoreze?



Draga, asta nu-i relatie si nicidecum dragoste. Vorba Exoticei, voi nici nu stiti ce-i aia dragoste, ca sa nu mai spun ca nici cu voi nu stiti ce se intampla. Renunta la chestia asta pe care tu o numesti relatie, mai asteapta putin sa te mai maturizezi si dupa aia n-ai decat sa mai incerci, ca deocamdata n-ai minte suficienta ca sa ai un iubit.
sus

DaNNY_DiViNO

Expert member
1750 mesaje

Re: Am motive de ingrijorare?

scris pe 18 mar 2011 07:22 de DaNNY_DiViNO

Mo, defapt "m-o si mi-o" se scrie M-a si Mi-a.

"IES DE PE MESS, MAI VB...besk" si "besk" e cam egal cu zero la varsta voastra, este echivalentul cu a-i spune "imi place de tine". Ce aveti voi e o joaca de copii, aia nu e relatie.



🔴 Content Creator [@] DannyDivino
sus

ThT

Expert member
1423 mesaje

Re: Re: Am motive de ingrijorare?

scris pe 18 mar 2011 09:05 de ThT

Ma intreb ce ar fii daca nu ar exista cuvintele "te iubesc". Toata lumea il foloseste dar 3 sferturi nici nu stiu ce inseamna.


Behind my smile is everything you'll never understand!
sus

blondy_girl

Veteran member
175 mesaje

Re: Re: Am motive de ingrijorare?

scris pe 18 mar 2011 18:58 de blondy_girl




Draga, asta nu-i relatie si nicidecum dragoste. Vorba Exoticei, voi nici nu stiti ce-i aia dragoste, ca sa nu mai spun ca nici cu voi nu stiti ce se intampla. Renunta la chestia asta pe care tu o numesti relatie, mai asteapta putin sa te mai maturizezi si dupa aia n-ai decat sa mai incerci, ca deocamdata n-ai minte suficienta ca sa ai un iubit.


il iubesc, o plans cand am incercat sa ma despart de el. DACA s-o comis niste greseli, asta nu inseamna ca totul o fost un esec
sus

blondy_girl

Veteran member
175 mesaje

Re: Re: Re: Am motive de ingrijorare?

scris pe 18 mar 2011 19:01 de blondy_girl

Ma intreb ce ar fii daca nu ar exista cuvintele "te iubesc". Toata lumea il foloseste dar 3 sferturi nici nu stiu ce inseamna.


pana mea, il iubesc, adica: de abia ast sa il vad, ma gandesc tot timpul la el, am incredere in el, imi bate inima mai tare cand il vad si cand ma saruta ma simt in al9lea cer, nu-mi vad viitorul fara el si nu vreau sa fiu cu un alt baiat
sus

blondy_girl

Veteran member
175 mesaje

Re: Re: Am motive de ingrijorare?

scris pe 18 mar 2011 19:03 de blondy_girl

Mo, defapt "m-o si mi-o" se scrie M-a si Mi-a.

"IES DE PE MESS, MAI VB...besk" si "besk" e cam egal cu zero la varsta voastra, este echivalentul cu a-i spune "imi place de tine". Ce aveti voi e o joaca de copii, aia nu e relatie.

o joaca de copii tine 10 luni+ prezentare la parinti? pana mea, nu a fii relatia lui peste, dar totusi ceva ii
sus

ThT

Expert member
1423 mesaje

Re: Re: Re: Re: Am motive de ingrijorare?

scris pe 18 mar 2011 19:07 de ThT



pana mea, il iubesc, adica: de abia ast sa il vad, ma gandesc tot timpul la el, am incredere in el, imi bate inima mai tare cand il vad si cand ma saruta ma simt in al9lea cer, nu-mi vad viitorul fara el si nu vreau sa fiu cu un alt baiat

Cand iubesti cu adevarat,iti vine cam greu sa iesi si sa te saruti cu altul cum o faci tu.Nu crezi?Ce faceti voi sunt niste copilarii ieftine.El se duce maine o reguleaza pe una,tu te duci cu altul faci la fel sa-i arati cine e sefa..la finalul zilei e totul ok,va iubiti nespus.



Behind my smile is everything you'll never understand!
sus

blondy_girl

Veteran member
175 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Am motive de ingrijorare?

scris pe 18 mar 2011 19:13 de blondy_girl


Cand iubesti cu adevarat,iti vine cam greu sa iesi si sa te saruti cu altul cum o faci tu.Nu crezi?Ce faceti voi sunt niste copilarii ieftine.El se duce maine o reguleaza pe una,tu te duci cu altul faci la fel sa-i arati cine e sefa..la finalul zilei e totul ok,va iubiti nespus.


niciodata nu am inteles de ce s-a int una ca asta...dar totusi nu pot fara el, si nici el fara mine
sus

ThT

Expert member
1423 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Am motive de ingrijorare?

scris pe 18 mar 2011 19:16 de ThT



niciodata nu am inteles de ce s-a int una ca asta...dar totusi nu pot fara el, si nici el fara mine

Si se mai zice ca baietii gandesc cu organul de jos. Tu chiar inghiti minciunile astea?Doar nu o sa-ti spuna ca il doare in instrument de tine din moment ce are "jucarie sexuala" la orice ora vrea el. Of of of..



Behind my smile is everything you'll never understand!
sus

blondy_girl

Veteran member
175 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Am motive de ingrijora

scris pe 18 mar 2011 19:23 de blondy_girl


Si se mai zice ca baietii gandesc cu organul de jos. Tu chiar inghiti minciunile astea?Doar nu o sa-ti spuna ca il doare in instrument de tine din moment ce are "jucarie sexuala" la orice ora vrea el. Of of of..


nu ii chiar asa...am avut o relatie fff frumoasa, eu am inceput cu inselatul. plus ca o plans cand am vrut sa ma despart de el
sus

ThT

Expert member
1423 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Am motive de ingri

scris pe 18 mar 2011 19:28 de ThT



nu ii chiar asa...am avut o relatie fff frumoasa, eu am inceput cu inselatul. plus ca o plans cand am vrut sa ma despart de el

Asa si? e greu sa joci umpic de teatru?! Cunosc zeci de baieti care cauta genul tau de fata:
- Crede tot ce-i spui
-o poti face pe la spate cum vrei
-la orice ora din zi si din noapte e disponibila
-O mai poti insela cand cand se iveste ocazia ca daca ii zici ca o iubesti e cu gura pana la urechi...


In fine,nu mai intru in detaliu ca trebuie sa plec.Bafta cu "prietenul tau".



Behind my smile is everything you'll never understand!
sus

blondy_girl

Veteran member
175 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Am motive de i

scris pe 18 mar 2011 19:33 de blondy_girl


Asa si? e greu sa joci umpic de teatru?! Cunosc zeci de baieti care cauta genul tau de fata:
- Crede tot ce-i spui
-o poti face pe la spate cum vrei
-la orice ora din zi si din noapte e disponibila
-O mai poti insela cand cand se iveste ocazia ca daca ii zici ca o iubesti e cu gura pana la urechi...


In fine,nu mai intru in detaliu ca trebuie sa plec.Bafta cu "prietenul tau".

nu cred tot ce imi spune dar mi-o si dem ca ma iubeste. pana mea, atat de proasta par?
sus

DaNNY_DiViNO

Expert member
1750 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Am motive

scris pe 18 mar 2011 20:41 de DaNNY_DiViNO


nu cred tot ce imi spune dar mi-o si dem ca ma iubeste. pana mea, atat de proasta par?


Nu vreau sa iti raspund la intrebarea asa ca nu am nimic cu tine si nici nu vreau sa fiu nesimtit dar gandeste-te ca daca totul mergea atat de frumos cum zici tu, nu mai scriai aici.

1. L-ai inselat
2. Te-a inselat in ambitie.
3. V-ati despartit
4. "o vorbit cu tipa aia si ea l-a intrebat daca o mai iubeste...el o zis ca da"
5. dupa parerea voastra faptul ca i-o zis pe mess *besk* sau *te iubesc* ar trebui sa ma ingrijoreze?


In 5 puncte ti-am demonstrat din ce ai zis tu ca aveti o relatie la misto, o gluma proasta, o pierdere de timp. Intr-o relatie normala in care cei 2 se iubesc si vor sa fie impreuna, nu se intampla prostii de genul.

Iar faza cu "dupa parerea voastra faptul ca i-o zis pe mess *besk* sau *te iubesc* ar trebui sa ma ingrijoreze?"... eu zic ca DA. Probabil ii place sa te futa dar sa te iubeasca.. mai putin. Daca ai inceput din prima cu inselatul, sigur si-a pierdut increderea si practic are liber sa faca ce vrea pe langa relatie. Tu ai dat startul la sfarsitul relatiei..



🔴 Content Creator [@] DannyDivino
sus

DaNNY_DiViNO

Expert member
1750 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Am motive

scris pe 18 mar 2011 20:43 de DaNNY_DiViNO


nu cred tot ce imi spune dar mi-o si dem ca ma iubeste


Aici te contrazici. Nu cred tot ce imi spune, dar cred pentru ca imi demonstreaza. Pana la urma cum e? Inseamna ca nu esti sigura pe tine, pe relatie, pe sentimentele (de atractie nu de altceva) de la mijloc. Tu l-ai inselat si faptul ca a gasit pe alta cu care s-a simtit bine si care nu i-a gresit cu nimic si au sentimente reciproce, te cam roade nu? Asa e, greu cu constiinta asta, mai ales cand sti ca ai gresit si e vina ta.



🔴 Content Creator [@] DannyDivino
sus

blondy_girl

Veteran member
175 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Am mot

scris pe 18 mar 2011 21:16 de blondy_girl



Aici te contrazici. Nu cred tot ce imi spune, dar cred pentru ca imi demonstreaza. Pana la urma cum e? Inseamna ca nu esti sigura pe tine, pe relatie, pe sentimentele (de atractie nu de altceva) de la mijloc. Tu l-ai inselat si faptul ca a gasit pe alta cu care s-a simtit bine si care nu i-a gresit cu nimic si au sentimente reciproce, te cam roade nu? Asa e, greu cu constiinta asta, mai ales cand sti ca ai gresit si e vina ta.

m-o inselat sa imi faca in ciuda...bag pla, aia are bani, am fost de acord sa se combine cu ea...sa scoata bani de pe ea. Intre timp ne-am vcertat si o incercat sa ma uite alaturi de ea. Bine oricum bag pla in ea de viata
sus

DaNNY_DiViNO

Expert member
1750 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Am

scris pe 18 mar 2011 21:25 de DaNNY_DiViNO


m-o inselat sa imi faca in ciuda...bag pla, aia are bani, am fost de acord sa se combine cu ea...sa scoata bani de pe ea. Intre timp ne-am vcertat si o incercat sa ma uite alaturi de ea. Bine oricum bag pla in ea de viata


Pai de ce sa bagi pwla in ea de viata daca tu i-ai dat voie sa se combine cu respectiva? Iar una care are bani si nu are interese materiale stie sa trateze altfel un barbat, normal ca i-a placut. Deci da, poti sa bagi pwla in ea viata



🔴 Content Creator [@] DannyDivino
sus

blondy_girl

Veteran member
175 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 18 mar 2011 21:29 de blondy_girl



Pai de ce sa bagi pwla in ea de viata daca tu i-ai dat voie sa se combine cu respectiva? Iar una care are bani si nu are interese materiale stie sa trateze altfel un barbat, normal ca i-a placut. Deci da, poti sa bagi pwla in ea viata

cica marti ii da papucii la tipa...o zis sa am rabdare pana marti. amu nush...
sus

blondy_girl

Veteran member
175 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Am mot

scris pe 18 mar 2011 21:38 de blondy_girl



Nu vreau sa iti raspund la intrebarea asa ca nu am nimic cu tine si nici nu vreau sa fiu nesimtit dar gandeste-te ca daca totul mergea atat de frumos cum zici tu, nu mai scriai aici.

1. L-ai inselat
2. Te-a inselat in ambitie.
3. V-ati despartit
4. "o vorbit cu tipa aia si ea l-a intrebat daca o mai iubeste...el o zis ca da"
5. dupa parerea voastra faptul ca i-o zis pe mess *besk* sau *te iubesc* ar trebui sa ma ingrijoreze?


In 5 puncte ti-am demonstrat din ce ai zis tu ca aveti o relatie la misto, o gluma proasta, o pierdere de timp. Intr-o relatie normala in care cei 2 se iubesc si vor sa fie impreuna, nu se intampla prostii de genul.

Iar faza cu "dupa parerea voastra faptul ca i-o zis pe mess *besk* sau *te iubesc* ar trebui sa ma ingrijoreze?"... eu zic ca DA. Probabil ii place sa te futa dar sa te iubeasca.. mai putin. Daca ai inceput din prima cu inselatul, sigur si-a pierdut increderea si practic are liber sa faca ce vrea pe langa relatie. Tu ai dat startul la sfarsitul relatiei..

dany, ne-am iubit foarte mult asta pot sa garantez\...pana l-am inselat, apoi au inceput reprosurile
sus

blondy_girl

Veteran member
175 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Am

scris pe 18 mar 2011 21:57 de blondy_girl


dany, ne-am iubit foarte mult asta pot sa garantez\...pana l-am inselat, apoi au inceput reprosurile


pana mea s-au intamplat mult mai multe decat am povestit pe forum...acuma o sa vad cum o sa decurga lucrurile...oricum nu prea iau in considerare ce mi-ati zis pt ca probleme ar fii mai multe si mai grave si nu ma leg de chestia asta,...oricum ms ca mi-ati rasp
sus

dorinda

Expert member
3383 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 18 mar 2011 22:56 de dorinda



pana mea s-au intamplat mult mai multe decat am povestit pe forum...acuma o sa vad cum o sa decurga lucrurile...oricum nu prea iau in considerare ce mi-ati zis pt ca probleme ar fii mai multe si mai grave si nu ma leg de chestia asta,...oricum ms ca mi-ati rasp



Se vede ca esti blonda. La creier.
sus

blondy_girl

Veteran member
175 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 18 mar 2011 23:00 de blondy_girl




Se vede ca esti blonda. La creier.


cum pot sa imi sterg contul? ca am facut o greseala cand m-am inscris aici
sus

dorinda

Expert member
3383 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 18 mar 2011 23:08 de dorinda



cum pot sa imi sterg contul? ca am facut o greseala cand m-am inscris aici



Te-ai suparat? Ce nu-ti convine? Ai postat pentru ca ai vrut niste pareri. Toata lumea ti-a spus ca relatia ta este o aiureala totala si tu nu vrei sa pricepi, o tii in continuare pe-a ta, ca va iubiti!
Ce dragoste e aia unde va inselati reciproc, il trimiti la alta si va mintiti? Spune. Sunt curioasa ce parere ai.
sus

ThT

Expert member
1423 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 18 mar 2011 23:10 de ThT



cum pot sa imi sterg contul? ca am facut o greseala cand m-am inscris aici


Adevarul doare,noi doar am incercat sa-ti deschidem ochii.



Behind my smile is everything you'll never understand!
sus

blondy_girl

Veteran member
175 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 18 mar 2011 23:12 de blondy_girl




Te-ai suparat? Ce nu-ti convine? Ai postat pentru ca ai vrut niste pareri. Toata lumea ti-a spus ca relatia ta este o aiureala totala si tu nu vrei sa pricepi, o tii in continuare pe-a ta, ca va iubiti!
Ce dragoste e aia unde va inselati reciproc, il trimiti la alta si va mintiti? Spune. Sunt curioasa ce parere ai.


deci relatia noastra o fost perfecta pana in nov, cand l-am inselat. DECi ne-am respectat, nu am fi iesit unul din cuvantul altuia...etc pana cand l-am inselat. Dupa aia o inceput certurile...te iubesc, dar nu te pot ierta si altele. Nu pot sa accept ca totul o inceput din vina mea, si imi vine greu sa cred ca nik nu o sa mai fie ca inainte...acuma sa vad, o zis ca ii da papucii la aia mrti, dupa ce ii da bani
sus

dorinda

Expert member
3383 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 18 mar 2011 23:19 de dorinda



deci relatia noastra o fost perfecta pana in nov, cand l-am inselat. DECi ne-am respectat, nu am fi iesit unul din cuvantul altuia...etc pana cand l-am inselat. Dupa aia o inceput certurile...te iubesc, dar nu te pot ierta si altele. Nu pot sa accept ca totul o inceput din vina mea, si imi vine greu sa cred ca nik nu o sa mai fie ca inainte...acuma sa vad, o zis ca ii da papucii la aia mrti, dupa ce ii da bani



Deci, daca era atat respect intre voi cum sustii, tu nu l-ai fi inselat, el n-ar fi facut acelasi lucru din ambitite si nici nu s-ar fi cuplat cu alta. Amandoi sunteti vinovati, stai linistita. Ce mai conteaza care a inceput?
In felul asta n-o s-o duca prea mult relatia voastra, asa ca nu-ti face sperante.
sus

blondy_girl

Veteran member
175 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 18 mar 2011 23:21 de blondy_girl



Adevarul doare,noi doar am incercat sa-ti deschidem ochii.


nu m-a suparat adevarul... sunt doar indragostita si anumite lucruri nu le vad, sau refuz sa le vad. Daca sunt aiurita si confuza asta nu inseamna ca sunt blonda la creier, adica proasta...
sus

ThT

Expert member
1423 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 18 mar 2011 23:23 de ThT



deci relatia noastra o fost perfecta pana in nov, cand l-am inselat. DECi ne-am respectat, nu am fi iesit unul din cuvantul altuia...etc pana cand l-am inselat. Dupa aia o inceput certurile...te iubesc, dar nu te pot ierta si altele. Nu pot sa accept ca totul o inceput din vina mea, si imi vine greu sa cred ca nik nu o sa mai fie ca inainte...acuma sa vad, o zis ca ii da papucii la aia mrti, dupa ce ii da bani
O singura intrebare...
Daca il iubesti atat de mult,cum de l-ai inselat?



Behind my smile is everything you'll never understand!
sus
Pagina 1 din 3
1   2   3   »


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

32 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate