Am motive de ingrijorare?

Pagina 3 din 3
«   1   2   3

blondy_girl

Veteran member
175 mesaje

Re: Re: Am motive de ingrijorare?

scris pe 1 mai 2011 21:11 de blondy_girl



Daca tu esti nesimtita si il inseli, il lasi balta cand incearca sa fie dragutz cu tine e normal sa te insele cu prima care ii ofera afectiune. Pararea mea e sa te omori sau sa te duci pe traseu... daca lai inselat de atatea ori ,da si el te-a inselat deci chiar nu tine la tine.
Si printr-un absurd sa zicem ca mai tine la tine(tu oricum nu ti la el)i-a spus aleia ca o iubeste sa o mai frece odata de 2 ori.


serios? atunci cum iti explici faptul ca de o luna si ceva ne-am impacat si mi-a dem ca vrea sa fie cu mine si ca ma iubeste sincer?
sus

Alicethai

Senior member
95 mesaje

Re: Am motive de ingrijorare?

scris pe 8 mai 2011 06:56 de Alicethai

Buna, am o mare nelamurire. Deci am o relatie de 10 luni, in urma cu vreo 3 luni mi-am inselat prietenul (m-am sarutat cu alt baiat, intalnindu-ma de vreo 4 ori cu el). PRietenul meu o aflat si m-o inselat cu o fata, ca safim chit(de rev s-a imbatat si s-a culcat cu ea). In urma unor certuri continue, pe la sf lui ianuarie ne-am desp. M-o sunat de valentine si mi-o zis ca ma iubeste si sa petrecem ziua impreuna, dar eu l-am lasat balta pt altul. S-a suparat foarte tare pe mine si a fugit la tipa cu care m-o inselat, ea il iubeste foarte mult, i-o zis de o gramada de ori. TInand legatura de vreo 2 saptamani acuma ne-am impacat. Problema mea este urmatoarea: azi am fost la el si pe mess am vazut ca in data de 16 febr(la vreo o sapt dupa ce ne-am desp) o vorbit cu tipa aia si ea l-a intrebat daca o mai iubeste...el o zis ca da. si apoi o zis...IES DE PE MESS, MAI VB...besk. Acuma noi ne-am impacat ca el m-o chemat sa ne int, si o zis ca desi l-am ranit inca ma iubeste si nu ma poate uita. SE poarta super cu mine, si cand l-am intrebat ce ii cu vb alea..o zis ca at o incercat sa ma uite si ca doar stiu bine ca pe mine ma iubeste. SUNT SIgura ca ma iubeste(sau cel putin e indragostit de mine) dar dupa parerea voastra faptul ca i-o zis pe mess *besk* sau *te iubesc* ar trebui sa ma ingrijoreze?

Iti dfau acelasi sfat pe care l-am dat tipului de 12 ani: du-te la scoala si lasa prostiile, mess-ul si alte tampenii. Cati ani ai, apropos?



http://personals.cafebar.ro Anunturi Online pentru Adulti: cu poze, comentarii, harta, nr. de telefon etc.
sus
Pagina 3 din 3
«   1   2   3


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

46 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate