Am motive de ingrijorare?

Pagina 2 din 3
«   1   2   3   »

dorinda

Expert member
3383 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 18 mar 2011 23:25 de dorinda



nu m-a suparat adevarul... sunt doar indragostita si anumite lucruri nu le vad, sau refuz sa le vad. Daca sunt aiurita si confuza asta nu inseamna ca sunt blonda la creier, adica proasta...



Daca vezi scris negru pe alb si tu tot pe a ta o tii, ce parere vor sa-si faca ceilalti? Incearca macar sa iei in considerare ce ti se scrie, pentru ca unele persoane au mult mai multa experienta in ceea ce priveste relatiile decat tine.
sus

DaNNY_DiViNO

Expert member
1750 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 18 mar 2011 23:27 de DaNNY_DiViNO



cum pot sa imi sterg contul? ca am facut o greseala cand m-am inscris aici


nah ca "s-o" bashicat



🔴 Content Creator [@] DannyDivino
sus

blondy_girl

Veteran member
175 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 18 mar 2011 23:28 de blondy_girl

O singura intrebare...
Daca il iubesti atat de mult,cum de l-ai inselat?


nu are bani, II DIFERIT DE TIPii cu are am umblat pana acuma.Toata lumea imi zicea...prietenul tau ii un coate-goale, nu are nici studii superioare M-am indragostit ca o proasta, ii primul cu care m-am culcat.
sus

blondy_girl

Veteran member
175 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 18 mar 2011 23:30 de blondy_girl



nah ca "s-o" bashicat


fotocopiatorul, cica face mishto, copiindu-mi limbajul...mai gadeste-te
sus

DaNNY_DiViNO

Expert member
1750 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 18 mar 2011 23:32 de DaNNY_DiViNO



fotocopiatorul, cica face mishto, copiindu-mi limbajul...mai gadeste-te


testam inteligentza.. se vede si raspunsul..



🔴 Content Creator [@] DannyDivino
sus

blondy_girl

Veteran member
175 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 18 mar 2011 23:33 de blondy_girl




Daca vezi scris negru pe alb si tu tot pe a ta o tii, ce parere vor sa-si faca ceilalti? Incearca macar sa iei in considerare ce ti se scrie, pentru ca unele persoane au mult mai multa experienta in ceea ce priveste relatiile decat tine.


da, exact dar se pricep bine si sa critice..
sus

ThT

Expert member
1423 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 18 mar 2011 23:33 de ThT



nu are bani, II DIFERIT DE TIPii cu are am umblat pana acuma.Toata lumea imi zicea...prietenul tau ii un coate-goale, nu are nici studii superioare M-am indragostit ca o proasta, ii primul cu care m-am culcat.

Cu alte cuvinte,esti materialista?
Daca iubesti pe cineva,nu-ti mai pasa de nimic.Nu ai nici o scuza pentru asta.Nu confunda faptul ca te-ai atasat de el,ca exista o atractie foarte mare fata de el..cu iubirea.Noi doar am incercat sa iti deschidem ochii cu faptul ca ceea ce traiesti tu nu e relatie.Cum sta cu aia pentru bani,asa cel mai sigur...sta cu tine doar pentru sex.Doare adevarul dar mai bine il auzi acum decat sa plangi peste o luna ca si-a batut joc de tine.



Behind my smile is everything you'll never understand!
sus

dorinda

Expert member
3383 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 18 mar 2011 23:36 de dorinda



da, exact dar se pricep bine si sa critice..



Si? Asteptai altceva? E un forum!
Tu chiar atat de fraiera esti sa te iei dupa ce-ti zic unii despre prietenul tau, ca e coate-goale? Ce conteaza studiile sau banii daca e dragoste adevarata?
sus

blondy_girl

Veteran member
175 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 18 mar 2011 23:38 de blondy_girl



testam inteligentza.. se vede si raspunsul..
nu zau? ingenioasa metoda de a testa inteligenta
sus

blondy_girl

Veteran member
175 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 18 mar 2011 23:39 de blondy_girl




Si? Asteptai altceva? E un forum!
Tu chiar atat de fraiera esti sa te iei dupa ce-ti zic unii despre prietenul tau, ca e coate-goale? Ce conteaza studiile sau banii daca e dragoste adevarata?


parintii mei nu sunt de acord...o zis ca daca mai continui cu el, nu mai imi dau bani de buzunar si la 18 ani ma dau afara din casa pt ca ii fac de rusine
sus

dorinda

Expert member
3383 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 18 mar 2011 23:41 de dorinda



parintii mei nu sunt de acord...o zis ca daca mai continui cu el, nu mai imi dau bani de buzunar si la 18 ani ma dau afara din casa pt ca ii fac de rusine



Poate au destule motive sa nu-l accepte.
sus

blondy_girl

Veteran member
175 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 18 mar 2011 23:44 de blondy_girl


Cu alte cuvinte,esti materialista?
Daca iubesti pe cineva,nu-ti mai pasa de nimic.Nu ai nici o scuza pentru asta.Nu confunda faptul ca te-ai atasat de el,ca exista o atractie foarte mare fata de el..cu iubirea.Noi doar am incercat sa iti deschidem ochii cu faptul ca ceea ce traiesti tu nu e relatie.Cum sta cu aia pentru bani,asa cel mai sigur...sta cu tine doar pentru sex.Doare adevarul dar mai bine il auzi acum decat sa plangi peste o luna ca si-a batut joc de tine.


acuma o sa vad ce imi mai zice...daca nu intr-o sapt termin cu el
sus

ThT

Expert member
1423 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 18 mar 2011 23:49 de ThT



acuma o sa vad ce imi mai zice...daca nu intr-o sapt termin cu el

Sincer,ce te astepti sa-ti zica?
Sa-ti spuna in fata ca te tine doar pentru sex? mai direct.."de proasta".
Nu am nimic cu tine dar incearca sa-ti pui creierul in functiune.E clar ca nu mai are sentimente din moment ce a facut toate astea indiferent de cine a inceput.



Behind my smile is everything you'll never understand!
sus

blondy_girl

Veteran member
175 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 18 mar 2011 23:49 de blondy_girl




Poate au destule motive sa nu-l accepte.


8 clase nu are bani, s-a drogat, nu lucreaza, vagabond si multe altele. M-am prostit rau, cu un asemenea om nu prea am viitor
sus

dorinda

Expert member
3383 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 18 mar 2011 23:51 de dorinda



8 clase nu are bani, s-a drogat, nu lucreaza, vagabond si multe altele. M-am prostit rau, cu un asemenea om nu prea am viitor



Ai dreptate, te-ai prostit. Lasa-l, pentru binele tuturor.
sus

blondy_girl

Veteran member
175 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 18 mar 2011 23:52 de blondy_girl


Sincer,ce te astepti sa-ti zica?
Sa-ti spuna in fata ca te tine doar pentru sex? mai direct.."de proasta".
Nu am nimic cu tine dar incearca sa-ti pui creierul in functiune.E clar ca nu mai are sentimente din moment ce a facut toate astea indiferent de cine a inceput.


pai vrea sa ne impacam....va trebui sa imi demonstreze ca n\ma iubeste, asa cum zice
sus

blondy_girl

Veteran member
175 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 18 mar 2011 23:56 de blondy_girl




Ai dreptate, te-ai prostit. Lasa-l, pentru binele tuturor.


si eu care sper sa intru la ACADEMIA DE POLITIE sau PROTECTIA CONSUMATORULUI> iti dai seama parintilor mei le-o venit sa faca infarct...o zis nu conteaza ca are probl financiare, noi incercam sa te ferim de probleme,nu o sa ai subiecte de discutie cu el..dupa aia el o sa se simta inferior tie..toate astea le inteleg
sus

dorinda

Expert member
3383 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 18 mar 2011 23:58 de dorinda



si eu care sper sa intru la ACADEMIA DE POLITIE sau PROTECTIA CONSUMATORULUI> iti dai seama parintilor mei le-o venit sa faca infarct...o zis nu conteaza ca are probl financiare, noi incercam sa te ferim de probleme,nu o sa ai subiecte de discutie cu el..dupa aia el o sa se simta inferior tie..toate astea le inteleg



Au dreptate. Intr-o buna zi el o sa se simta prost ca tu ai facut o facultate si el nu, sau tie o sa-ti fie rusine cu el. Apoi o sa vina problema banilor: tu o sa castigi mai mult ca el. Si tot asa. Tot la despartire veti ajunge.
sus

blondy_girl

Veteran member
175 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 18 mar 2011 23:58 de blondy_girl



pai vrea sa ne impacam....va trebui sa imi demonstreze ca n\ma iubeste, asa cum zice


ce impacare? ca nu ma mai impac eu cu el...am si eu orgoliul meu plus ca ii mai bine sa il uit. LA inceptut o sa fie greu, insa o sa imi revin(maxim o luna)
sus

dorinda

Expert member
3383 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 19 mar 2011 00:01 de dorinda



ce impacare? ca nu ma mai impac eu cu el...am si eu orgoliul meu plus ca ii mai bine sa il uit. LA inceptut o sa fie greu, insa o sa imi revin(maxim o luna)


Ai o viata intreaga sa gasesti persoana potrivita pentru tine.
sus

blondy_girl

Veteran member
175 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 19 mar 2011 00:03 de blondy_girl




Au dreptate. Intr-o buna zi el o sa se simta prost ca tu ai facut o facultate si el nu, sau tie o sa-ti fie rusine cu el. Apoi o sa vina problema banilor: tu o sa castigi mai mult ca el. Si tot asa. Tot la despartire veti ajunge.


pana nu ii prea tarziu...cu cat continui, cu atat o sa fie mai greu. AM APROAPE 17 ani, o sa treaca! MS DE SFATURI, problema ii ca uneori nu accept decat ceea ce vreau. Daca as asculta, m-as feri de multa suferita,dar sunt genul de caracter care trebuie sa se convinga singur...
sus

DaNNY_DiViNO

Expert member
1750 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 19 mar 2011 01:25 de DaNNY_DiViNO



pana nu ii prea tarziu...cu cat continui, cu atat o sa fie mai greu. AM APROAPE 17 ani, o sa treaca! MS DE SFATURI, problema ii ca uneori nu accept decat ceea ce vreau. Daca as asculta, m-as feri de multa suferita,dar sunt genul de caracter care trebuie sa se convinga singur...


Da, problema e ca la varsta ta accepti si auzi doar ce vrei. Dar tine cont si de critici, din ele inveti ce e bine si ce rau.



🔴 Content Creator [@] DannyDivino
sus

Rolando

Expert member
1553 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 19 mar 2011 03:35 de Rolando

ii primul cu care m-am culcat.
si vor mai urma miliarde



http://www.youtube.com/watch?v=MGcVm90rkug
sus

Rolando

Expert member
1553 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 19 mar 2011 03:38 de Rolando



si eu care sper sa intru la ACADEMIA DE POLITIE sau PROTECTIA CONSUMATORULUI
Pfff...se duce dreacu tara asta...Si ma tot intrebam de ce prin zona mea (si nu numai) mai au hotii putin si ne fura cu tot cu case Acum am aflat raspunsul!



http://www.youtube.com/watch?v=MGcVm90rkug
sus

blondy_girl

Veteran member
175 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 19 mar 2011 09:52 de blondy_girl

Pfff...se duce dreacu tara asta...Si ma tot intrebam de ce prin zona mea (si nu numai) mai au hotii putin si ne fura cu tot cu case Acum am aflat raspunsul!


acuma mno fiecare are visele lui
sus

blondy_girl

Veteran member
175 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 19 mar 2011 09:53 de blondy_girl

si vor mai urma miliarde


nu cred, nu permit sa fiu poligon de tragere)
sus

Rolando

Expert member
1553 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 19 mar 2011 16:50 de Rolando



nu cred
deci exista o sansa
nu permit sa fiu poligon de tragere)
stiam ca in genul acesta vei raspunde!



http://www.youtube.com/watch?v=MGcVm90rkug
sus

PunkStyle

Junior member
23 mesaje

Re: Am motive de ingrijorare?

scris pe 8 apr 2011 22:38 de PunkStyle

Buna, am o mare nelamurire. Deci am o relatie de 10 luni, in urma cu vreo 3 luni mi-am inselat prietenul (m-am sarutat cu alt baiat, intalnindu-ma de vreo 4 ori cu el). PRietenul meu o aflat si m-o inselat cu o fata, ca safim chit(de rev s-a imbatat si s-a culcat cu ea). In urma unor certuri continue, pe la sf lui ianuarie ne-am desp. M-o sunat de valentine si mi-o zis ca ma iubeste si sa petrecem ziua impreuna, dar eu l-am lasat balta pt altul. S-a suparat foarte tare pe mine si a fugit la tipa cu care m-o inselat, ea il iubeste foarte mult, i-o zis de o gramada de ori. TInand legatura de vreo 2 saptamani acuma ne-am impacat. Problema mea este urmatoarea: azi am fost la el si pe mess am vazut ca in data de 16 febr(la vreo o sapt dupa ce ne-am desp) o vorbit cu tipa aia si ea l-a intrebat daca o mai iubeste...el o zis ca da. si apoi o zis...IES DE PE MESS, MAI VB...besk. Acuma noi ne-am impacat ca el m-o chemat sa ne int, si o zis ca desi l-am ranit inca ma iubeste si nu ma poate uita. SE poarta super cu mine, si cand l-am intrebat ce ii cu vb alea..o zis ca at o incercat sa ma uite si ca doar stiu bine ca pe mine ma iubeste. SUNT SIgura ca ma iubeste(sau cel putin e indragostit de mine) dar dupa parerea voastra faptul ca i-o zis pe mess *besk* sau *te iubesc* ar trebui sa ma ingrijoreze?
pai,fata aia il iubeste...nu prea ai ce face...orq in zilele de azi toti se iubesc intre ei in 2 ore....na,nush ce sa zic....daca te iubeste nu se va duce la ea
sus

robert_adrian

Senior member
54 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 11 apr 2011 12:00 de robert_adrian



nu cred, nu permit sa fiu poligon de tragere)

Esti batalion nu poligon
sus

viss123

Veteran member
150 mesaje

Re: Am motive de ingrijorare?

scris pe 1 mai 2011 09:34 de viss123

Buna, am o mare nelamurire. Deci am o relatie de 10 luni, in urma cu vreo 3 luni mi-am inselat prietenul (m-am sarutat cu alt baiat, intalnindu-ma de vreo 4 ori cu el). PRietenul meu o aflat si m-o inselat cu o fata, ca safim chit(de rev s-a imbatat si s-a culcat cu ea). In urma unor certuri continue, pe la sf lui ianuarie ne-am desp. M-o sunat de valentine si mi-o zis ca ma iubeste si sa petrecem ziua impreuna, dar eu l-am lasat balta pt altul. S-a suparat foarte tare pe mine si a fugit la tipa cu care m-o inselat, ea il iubeste foarte mult, i-o zis de o gramada de ori. TInand legatura de vreo 2 saptamani acuma ne-am impacat. Problema mea este urmatoarea: azi am fost la el si pe mess am vazut ca in data de 16 febr(la vreo o sapt dupa ce ne-am desp) o vorbit cu tipa aia si ea l-a intrebat daca o mai iubeste...el o zis ca da. si apoi o zis...IES DE PE MESS, MAI VB...besk. Acuma noi ne-am impacat ca el m-o chemat sa ne int, si o zis ca desi l-am ranit inca ma iubeste si nu ma poate uita. SE poarta super cu mine, si cand l-am intrebat ce ii cu vb alea..o zis ca at o incercat sa ma uite si ca doar stiu bine ca pe mine ma iubeste. SUNT SIgura ca ma iubeste(sau cel putin e indragostit de mine) dar dupa parerea voastra faptul ca i-o zis pe mess *besk* sau *te iubesc* ar trebui sa ma ingrijoreze?


Daca tu esti nesimtita si il inseli, il lasi balta cand incearca sa fie dragutz cu tine e normal sa te insele cu prima care ii ofera afectiune. Pararea mea e sa te omori sau sa te duci pe traseu... daca lai inselat de atatea ori ,da si el te-a inselat deci chiar nu tine la tine.
Si printr-un absurd sa zicem ca mai tine la tine(tu oricum nu ti la el)i-a spus aleia ca o iubeste sa o mai frece odata de 2 ori.



SEXperimenteaza
sus
Pagina 2 din 3
«   1   2   3   »


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

45 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate