Cum sa dezvirginezi o fata?

Pagina 5 din 8
«   1   2   3   4   5   6   7   8   »

cherry_dream

Expert member
790 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: cum sa dezvirginez

scris pe 24 apr 2010 18:31 de cherry_dream

nu am sa fac sex toata viata stau virgina


crezi ca te crede cineva?



Dragostea este o chestiune de "chimie", sexul este o chestiune de "fizica".
sus

ursaru

Expert member
1377 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Cum sa dezvirginezi o fata?

scris pe 25 apr 2010 00:20 de ursaru

Salut, acum 2 zile am avut o mare patanie cu o tipa virgina, mama ei !!!
Eu 20, ea 21. Nu suntem impreuna , e doar o amica cu care am o relatie mai speciala.
O chem la mine, toate aranjate frumos, muzica, sapmanie, vin, mancare, ciolata , frisca ,5 modele de prezervative si multe alte 'atentii'.

M-am chinuit la preludiu 2 ore si alte 2 m-am chinuit sa o introduc. Probabil a avut un preludiu cu care nu se prea intalneste orice fata, am studiat mult despre asta (mangaieri, oral, dus amandoi, saruturi/lins pe tot corpul) :| Am incercat de 6ori sa o penetrez, dar facea ca toti diavolii de durere ). Mi-a rupt si un suport de prosoape cand incercam sa i-o trag pe masina de spalat.
Pur si simplu cand scoteam putza sa i-o bag, se speria si se contracta toata :|, nu mai stiam ce sa fac.

Ce spuneti sa mai incerc cu ea? poate niste lubrifiant ar ajuta-o. Sau sa las treaba in seama unuia care o iubeste?...ea vrea mult sa nu mai fie virgina.[/quote

ce imaginatie bogata
fa-te ma poet...



After the therapy, and the psychiatry, and the meetings, you know what it all comes down to? You're all fucked up.
sus

SeXpErT69

Junior member
13 mesaje

Re: cum sa dezvirginezi o fata

scris pe 28 apr 2010 17:58 de SeXpErT69

) sincer cand am citit niste comentarii am ras) am ramas si uimit ... si am si eu ceva de adaugat.

Dragii mei daca te hotarasti sa o faci cu o fata virgina trebuie sa fi foarte sigur pe tn deoarece in primul rand pe ea o sperie gandul ca :
"vai ce o sa ma doara" " vai daca se rupe prezervativul si raman gravida" " vai ce-or sa zica astia de mine daca afla ca am facut sex"
Astea sunt principalele probleme ce le ingrijoreaza pe majoritatea fetelor . In primul rand -ma refer la baieti- daca vrei sa faceti sex cu o fata virgina trebuie sa o faceti sa uite de chestiile astea , trebuie sa-i dati incredere trebuie si de asemenea trebuie sa o faceti sa se simta speciala sai spuneti ca o iubiti ca dupa ce o faceti o sa va apropiati mai mult in relatia voastra ... merg chestiile astea deoarece fetelor chiar le place sa auda asta chiar daca voi baietii stiti ca nu e adevarat chiar tot ce spunem
Urmatorul pas:
Fata trebuie sa fie intinsa pe spate deoarece este o pozitie in care muschii ei nu au nici un fel de contractii si ea va sta foarte relaxata
Incepeti cu pasi mici nu va scoateti direct penisul pentru ca no sa mearga ... va garantez .. trebuie luata usor un masaj finutz la sani , trebuie sarutata pe gat deoarece toate aceste lucruri o ajuta pe fata sa se relaxeze apoi usor va duceti cu mana spre **** ei si incepeti usor de sus cu miscari fine de sus in jos apoi coborati usor mentinand ritmul miscarilor pana ajungeti la locul asteptat de voi) ca sa spun asa apoi usor , usor introduceti degetul mic dupa care alt deget mai mare si tot asa in felul asta pe fata nu o so doara foarte tare si sunteti pe calea cea buna .
Inca o chestie in timp ce introduceti penisul nu trebuie sa va uitati in alta parte , de preferat in acelasi timp sa va sarutati partenera si sai spuneti lucruri dulci ...

Sper sa va fie de folos aceste sfaturi pana acuma sincer am dezvirginat 5 fete.... si am evoluat de la rau spre bn ) Bafta tuturor baietiilor si inca ceva am vazut comentarii in care spuneau ca la 13-14 ani vor sa o faca ) sfatul meu sa mai asteptati cel putin 2-3 ani hai ca doar nu se gata p***a in lume Bafta
sus

SeXpErT69

Junior member
13 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Cum sa dezvirginezi o fata?

scris pe 28 apr 2010 18:05 de SeXpErT69

Salut, acum 2 zile am avut o mare patanie cu o tipa virgina, mama ei !!!
Eu 20, ea 21. Nu suntem impreuna , e doar o amica cu care am o relatie mai speciala.
O chem la mine, toate aranjate frumos, muzica, sapmanie, vin, mancare, ciolata , frisca ,5 modele de prezervative si multe alte 'atentii'.

M-am chinuit la preludiu 2 ore si alte 2 m-am chinuit sa o introduc. Probabil a avut un preludiu cu care nu se prea intalneste orice fata, am studiat mult despre asta (mangaieri, oral, dus amandoi, saruturi/lins pe tot corpul) :| Am incercat de 6ori sa o penetrez, dar facea ca toti diavolii de durere ). Mi-a rupt si un suport de prosoape cand incercam sa i-o trag pe masina de spalat.
Pur si simplu cand scoteam putza sa i-o bag, se speria si se contracta toata :|, nu mai stiam ce sa fac.

Ce spuneti sa mai incerc cu ea? poate niste lubrifiant ar ajuta-o. Sau sa las treaba in seama unuia care o iubeste?...ea vrea mult sa nu mai fie virgina.[/quote



) am ras cand am vazut mesajul tau ai facut foarte bine chestia cu ciocolata , frisca etc.
Sfatul meu.
1. Sa iei prezervative fine cu lubrifiant
2. Sa nu "io mai tragi " pe masina de spalat cum am zis in msg anterior lasa fata sa stea pe spate deoarece este pozitia in care este cea mai relaxata
3. Penisul sa nul introduci cand este la erectie maxima incearca sa il lasi unpic mai moala sal introduci putin apoi sa iti "incorzi" penisul cred ca stiti despre ce vorbesc.

La faza cu " so las persoanei care o iubeste" hai sa fim seriosi )
Fetele care nu fac sex din prima seara sunt fetele care NU STIU SA SA FACA SEX ... suntem mamifere si ca orice mamifer ambele sexuri simt acceasi nevoie de sex deci parerea mea este sa o faci cu fata respectiva si sper ca ti-au folosit sfaturile mele.
sus

Unknown

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Cum sa dezvirginezi o fata

scris pe 8 mai 2010 13:52 de Unknown




) am ras cand am vazut mesajul tau ai facut foarte bine chestia cu ciocolata , frisca etc.
Sfatul meu.
1. Sa iei prezervative fine cu lubrifiant
2. Sa nu "io mai tragi " pe masina de spalat cum am zis in msg anterior lasa fata sa stea pe spate deoarece este pozitia in care este cea mai relaxata
3. Penisul sa nul introduci cand este la erectie maxima incearca sa il lasi unpic mai moala sal introduci putin apoi sa iti "incorzi" penisul cred ca stiti despre ce vorbesc.

La faza cu " so las persoanei care o iubeste" hai sa fim seriosi )
Fetele care nu fac sex din prima seara sunt fetele care NU STIU SA FACA SEX ... suntem mamifere si ca orice mamifer ambele sexuri simt acceasi nevoie de sex deci parerea mea este sa o faci cu fata respectiva si sper ca ti-au folosit sfaturile mele.



bune sfaturi ms in vreo 10 min , Minus o virgina
sus

vasyy

Newbie
3 mesaje

Re: Re: : cum sa dezvirginezi o fata

scris pe 9 mai 2010 01:46 de vasyy

cum poti dizvirgina pe una dak nu mi se decaloteaza penisul?


vasi
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Cum sa dezvirginezi o fata

scris pe 9 mai 2010 02:23 de ExoticDream

La faza cu " so las persoanei care o iubeste" hai sa fim seriosi )
Fetele care nu fac sex din prima seara sunt fetele care NU STIU SA SA FACA SEX ... suntem mamifere si ca orice mamifer ambele sexuri simt acceasi nevoie de sex


Unele dintre noi suntem mamifere mai... evoluate, vrem sex, dar nu oriunde, oricand, oricum si cu oricine!

P.S. Si da, ar trebui s-o lase persoanei care o iubeste, multe dintre probleme s-ar rezolva in compania potrivita; asa cum ti-am spus, fata nu este un animal de monta, pentru a ajunge la "incrucisare" are nevoie de conditii propice (de exemplu, sentimente fata de partener, incredere, intimitate).... A nu se confunda fata cumintica (adica nu cea care nu stie sa faca sex, ci cea selectiva, neinteresata de partide oarecare cu indivizi agatati prin baruri sau cunoscuti in ziua respectiva) cu fetele "usurele", care va plac voua pentru ca intrebarea "La tine sau la mine?" pusa la sfarsitul primei intalniri nu le starneste senzatia de a o lua la fuga si de a regreta timpul pierdut in orele anterioare.




"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

SeXpErT69

Junior member
13 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Cum sa dezvirginezi o

scris pe 10 mai 2010 19:41 de SeXpErT69



Unele dintre noi suntem mamifere mai... evoluate, vrem sex, dar nu oriunde, oricand, oricum si cu oricine!

P.S. Si da, ar trebui s-o lase persoanei care o iubeste, multe dintre probleme s-ar rezolva in compania potrivita; asa cum ti-am spus, fata nu este un animal de monta, pentru a ajunge la "incrucisare" are nevoie de conditii propice (de exemplu, sentimente fata de partener, incredere, intimitate).... A nu se confunda fata cumintica (adica nu cea care nu stie sa faca sex, ci cea selectiva, neinteresata de partide oarecare cu indivizi agatati prin baruri sau cunoscuti in ziua respectiva) cu fetele "usurele", care va plac voua pentru ca intrebarea "La tine sau la mine?" pusa la sfarsitul primei intalniri nu le starneste senzatia de a o lua la fuga si de a regreta timpul pierdut in orele anterioare.



Da ai dreptate ... am stat cu o fata 1 an jumate ... nu am fortzato deloc nu am pomenit nimic de sex ... dupa 7 luni mi-a spus ca e pregatita si sincer a fost chiar foarte frumos normal eu zic ca daca o fata se daruieste unui baiat inseamna ca acel baiat este special... apoi dupa un timp mi-a cerut scz ca ma facut sa astept atata mi-a spus ca "frica" pe care fetele o simt nu e asa grava cum sustin unele ...care nici dupa 2 ani nu sunt pregatite pentru urmatorul pas ... inteleg poate ca o fata are nevoie de mai mult timp dar hai sa fim seriosi 2ANI ... mie sincer mi se pare bataie de joc la adresa baietilor ..da ar fi ok sa astepti fata 4-5 luni hai 6-7 dar chiar 2 ani hai sa fim seriosi ... daca dupa atata timp fata nu este sigura iti spun eu ca o sa treaca f.f.f.f mult timp pana o sa fie "pregatita"

Deci fetele care i-au facut pe baieti sa astepte cu anii bagati-va mintea in cap .... sincer daca baiatul a stat cu voi peste jumate de an este mai mult ca suficient ...este o dovada clara ca tine la voi baietii care nu tin daca nu reusesc sa faca sex cu voi in primele sapt va dau papucii asa ca .... Respectati si baietii bafta
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Cum sa dezvirginez

scris pe 11 mai 2010 01:01 de ExoticDream


Deci fetele care i-au facut pe baieti sa astepte cu anii bagati-va mintea in cap .... sincer daca baiatul a stat cu voi peste jumate de an este mai mult ca suficient ...este o dovada clara ca tine la voi baietii care nu tin daca nu reusesc sa faca sex cu voi in primele sapt va dau papucii asa ca .... Respectati si baietii bafta


Asa cum ti-am mai spus.... unele din fete estem o specie mai evoluata, care nu judeca un baiat exclusiv dupa numarul de zile in care "sarmanul" s-a abtinut de la sex (cu ea si poate chiar cu altele!), mai exista o droaie de lucruri care conteaza inainte de a ajunge la intimitatea maxima dupa care sunt innebuniti baietii si pentru care multi sunt capabili sa faca declaratii si promisiuni mai ceva ca in filmele/cartile din perioada de apogeu a romantismului! Cand o fata doreste sa mai astepte pana la mareata "impreunare" nu face asta ca sa testeze rezistenta baiatului in conditii de abstinenta, ci doreste sa-l cunoasca mai bine "inainte de", plus ca, pentru unele dintre ele, sexul nu functioneaza in absenta sentimentelor.

Cat despre respect..... eu cred ca se masoara cu alte unitati, nu numar de zile in asteptare. Nu faci sex cu cineva dupa cateva zile de cand l-ai cunoscut doar din "respect" fata de starea lui hot! Pentru o simpla descarcare hormonala, exista altfel de "relatii", daca este genul care moare fara sex cateva luni. A face dragoste implica nu numai dorinta pura a partenerilor, ci si sentimente.... de aceea este normal sa se ajunga "in pat" de comun acord, nu pentru ca ea trebuie sa-l "rezolve" pe el! Daca un baiat ne face sa ne simtim un obiect sexual, pe care abia asteapta sa-l bage in pat, sansa lui de a castiga respectul nostru scade simtitor! Bine ar fi sa ne spuna ce vrea sau sa ne prindem de la inceput, asa putem sa-i dam noi papucii si nici nu mai pierdem timpul visand aiurea cand gandul lui este in sfere mai putin inalte!




"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

SeXpErT69

Junior member
13 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Cum sa dezvirg

scris pe 11 mai 2010 17:24 de SeXpErT69

@ExoticDream

Sti ce inteleg eu ... dintre chestiile dintre baieti si fete ca voi sunteti alea "destepte" iar baietii cei prosti...adica exista 2 tipuri de fete dupa parerea mea
1.Fetele "al naibii" ca sa le spun asa sunt fetele care profita , pur si simplu profita de baieti deoarece sti cumAcuma cativa mii de ani v-ati intalnit toate intr-o pestera si ati avut un subiect cu tema :--cum ii face p'astia-- si stiti cum ati reusit ...ne-ati convins ca voua va place sexul mai putin decat noua...CEEA CE NU ESTE ADEVARAT)
cum ziceam aceste fete sunt cele care vor sa para cuminti dar defapt ... vai de capul lor sunt alea care de fatza cu prietenul sunt ingeri si prin spate sunt cele mai mari...

2.Fetele care sunt ok. Aceste fete sunt acelea care da chiar tin la un baiat , care chiar ii arata putin respect ... bineinteles ca respectul trebuie sa fie reciproc...sunt acele fete cu care poti vorbi , poti discuta chestii intime , deoarece mai sunt si fete care atunci cand aud de sex le auzi zicand : vai ce scarbos , eu nu o sa fac sex pana nu ma marit .... ok hai sa fim seriosi ... daca vreodata mi-ar zice o fata chestia asta eu sincer ash intelege-o ca pe o jignire adusa mie ...

Si vreau sa iti mai spun ceva sa sti ca exista si fete deisperata si baieti disperati sa nu crezi ca toate fetele is Painea lui D-zeu pt ca nu este asa ....
Sunt baieti care chiar nu vor sa aiba contact sexual cu partenera in primele sapt/luni deoarece mi se pare normal ca trebuie sa ai sentimente pentru persoana respectiva si in primul rand trebuie sa o cunosti foarte bine ...deci parerea mea fetele sunt egale cu baietii unele fete si unii baieti desigur

sus

Daniel

Guest

Re: Re: : cum sa dezvirginezi o fata

scris pe 11 mai 2010 19:54 de Daniel

Voi sunteti prosti... :| ma... trebe sa gasiti un loc unde sa fiti permanent singuri 24 h... eu asa vreau :-" pai vezi tu .. dak o doare sau nu si colaborati ... ce plm e asa de greu...incearca sa o futi.. si nu cu toate prostiile... prezervativu il iau sa il duc in pwla 5 m si inapoi hai cius....
sus

SeXpErT69

Junior member
13 mesaje

Re: Re: Re: : cum sa dezvirginezi o fata

scris pe 11 mai 2010 22:45 de SeXpErT69

Voi sunteti prosti... :| ma... trebe sa gasiti un loc unde sa fiti permanent singuri 24 h... eu asa vreau :-" pai vezi tu .. dak o doare sau nu si colaborati ... ce plm e asa de greu...incearca sa o futi.. si nu cu toate prostiile... prezervativu il iau sa il duc in pwla 5 m si inapoi hai cius....


Pariu ca esti virgin punct. dupa modul cum te-ai exprimat ne-ai dovedit ca esti virgin . bravo asa sa faci cu prietena ta
sus

:)))

Guest

Re: Re: Re: Re: : cum sa dezvirginezi o fata

scris pe 12 mai 2010 18:29 de :)))

La mn a fost grav cand am fost cu prima mea pritena in pat ...aman2 virgini si aman2 vroiam sa o facem atunci, iar cand imi dau pantaloni jos mia zis cat se poate de serios : e "prea mare pentru mine" si m-am ales doar cu un 69 facut de o incepoatare..era virgina fata...macar a jucat cu cartile pe fata si a recunoscut ca nu duce atat ) off ))
sus

Pischot

Expert member
590 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: : cum sa dezvirginezi o fata

scris pe 12 mai 2010 19:01 de Pischot

La mn a fost grav cand am fost cu prima mea pritena in pat ...aman2 virgini si aman2 vroiam sa o facem atunci, iar cand imi dau pantaloni jos mia zis cat se poate de serios : e "prea mare pentru mine" si m-am ales doar cu un 69 facut de o incepoatare..era virgina fata...macar a jucat cu cartile pe fata si a recunoscut ca nu duce atat ) off ))

again modestie ...Unde nu sunteti voi modesti pe bune! Sa va vad ca spuneti ca e foarte foarte mica si defapt sa fie Destula! Dar...sa nu vorbim de cei ce exagereaza!



Prin viata asta doar odata treci, deci pe unde mergi profita pana pleci!
sus

ursaru

Expert member
1377 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: : cum sa dezvirginezi o fa

scris pe 12 mai 2010 19:17 de ursaru


again modestie ...Unde nu sunteti voi modesti pe bune! Sa va vad ca spuneti ca e foarte foarte mica si defapt sa fie Destula! Dar...sa nu vorbim de cei ce exagereaza!

mai ,e bine ca nu a dat in ea ca baietii de la mascati cu berbecu` in usa , ca pe urma se alegea saraca fata cu contuzii si alte rani.
pfff...ce oameni



After the therapy, and the psychiatry, and the meetings, you know what it all comes down to? You're all fucked up.
sus

Pischot

Expert member
590 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: : cum sa dezvirginezi

scris pe 12 mai 2010 20:01 de Pischot


mai ,e bine ca nu a dat in ea ca baietii de la mascati cu berbecu` in usa , ca pe urma se alegea saraca fata cu contuzii si alte rani.
pfff...ce oameni

Si ca sa fim in tema copilariei, amintim povestea "scufita rosie"... remodelata insa :
-Vai iubitule ... ce **tsa mare ai!
-Da iubita mea... ca sa te dezvirginez pe tine!



Prin viata asta doar odata treci, deci pe unde mergi profita pana pleci!
sus

ursaru

Expert member
1377 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: : cum sa dezvirgin

scris pe 12 mai 2010 20:16 de ursaru


Si ca sa fim in tema copilariei, amintim povestea "scufita rosie"... remodelata insa :
-Vai iubitule ... ce **tsa mare ai!
-Da iubita mea... ca sa te dezvirginez pe tine!

...si ca sa aiba ce povesti iubita



After the therapy, and the psychiatry, and the meetings, you know what it all comes down to? You're all fucked up.
sus

anaaa

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: : cum sa dezvi

scris pe 13 mai 2010 13:21 de anaaa

buna cum sa dezvirginezi o fata ? intrebare foarte grea pt virgini eu am facuto cu sotul el nefind virgin eu virgina pt fete este o durere cu placere prima data fetelor deci aveti grija si la rezultate http://www.informal.ro/wp-content/uploads/2009/07/sex_682_537202a.jpg
sus

Pischot

Expert member
590 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: : cum sa d

scris pe 13 mai 2010 14:15 de Pischot

buna cum sa dezvirginezi o fata ? intrebare foarte grea pt virgini eu am facuto cu sotul el nefind virgin eu virgina pt fete este o durere cu placere prima data fetelor deci aveti grija si la rezultate http://www.informal.ro/wp-content/uploads/2009/07/sex_682_537202a.jpg

Frumoasa poza!



Prin viata asta doar odata treci, deci pe unde mergi profita pana pleci!
sus

nek

Guest

Re: Re: fara griji

scris pe 14 mai 2010 21:25 de nek

Sunt cu o fata de 9 luni ,eu am 17 ani ea are 15 amandoi suntem virgini...Eu as vrea sa imi incep viata sexuala cu ea o iubesc foarte mult si ma simt mai mult decat pregatit dar ea imi spune ca nu e inca pregatita de asa ceva.Eu o inteleg e inca un copil dar nu vreau sa ma desp de ea pe acest motiv...voi ce ziketi fetelor??



sa nu te desparti
sus

SeXpErT69

Junior member
13 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: : cum sa dezvirginezi o fata

scris pe 15 mai 2010 18:48 de SeXpErT69

La mn a fost grav cand am fost cu prima mea pritena in pat ...aman2 virgini si aman2 vroiam sa o facem atunci, iar cand imi dau pantaloni jos mia zis cat se poate de serios : e "prea mare pentru mine" si m-am ales doar cu un 69 facut de o incepoatare..era virgina fata...macar a jucat cu cartile pe fata si a recunoscut ca nu duce atat ) off ))


) tipic baietilor sa spuna ca au chestia mare sa iti spun ceva aproape toti baietii sunt obsedati de chestia asta dar nu ar trebui
sa va spun ceva 3,5~5cm de la intrarea in vagin, pe peretele anterior, adica spre sus, spre burtica atat de sexy!, (...) se afla Magicul si Fantasticul Punct "G", cel capabil si responsabil de cele mai fantastice orgasme.... deci degeaba va dati mari ca aveti nush cat in .... nu conteaza cat ai , conteaza sa-i oferi partenerei cat mai multe orgasme deci ... lasama cu fazele astea ca o zis cai prea mare , puteai sa o introduci doar 10 cm ... nu trebuia neaparat toata ...


si la faza

m-am ales doar cu un 69 facut de o incepoatare.

In primul rand ai zis ca aman2 erati virgin deci ... nu avea de unde sa fie profesionista in al 2-lea rand 69 nu ti l-a facut doar ea daca sti care e pozitia 69 sti ca si baiatul trebuie sa faca ceva ...asa ca nu mai critica si in plus de asta na fost frumos ca o fata virgina sa s**a prima data dupaia sa se dezvirgineze in fine nu o avut un baiat calumea langa ea care sa ii explice si care sa o indrume.
sus

alex_smen81

Guest

Re: Re: Cum sa dezvirginezi o fata mare?

scris pe 6 iun 2010 00:42 de alex_smen81

daga il baga tare si repede va nici nu vei simnti si o sa treca repede
sus

mihai_yoz

Newbie
4 mesaje

Re: Re: Re: Cum sa dezvirginezi o fata mare?

scris pe 7 iun 2010 22:12 de mihai_yoz

sall
am si eu o intrebare,eu sunt virgin,prtena mea la fel,si in seara asta am incercat sa o dezvirginez,nu am largit cu degetu inainte nimik,si m-am gandit ca dezvirginarea e la fel precum dintisorii de lapte,tragi odata cuputere si gata,dupa ce am excitat-o am incercat sa o penetrez odata mai puternic,a spus ca a durut-o,dar nu am continuat dupa aceea sa bag tot pnisul si nici nu am mai insistatt dupa ce am vazut ca a durut-o,dar dupa 10 min,in timp ce discutam cu ea,am gasit sange pe cearsaf.Sa fie gata,adica sa fi reusit sa o dezvirginez.Pls some help
sus

cata

Guest

sper sa te ajute sfat meu

scris pe 11 iun 2010 13:44 de cata

ba voi intrebati cu se dezvirgineaza de inite trebie so cunosti pe acea si mai ames sa te protejezi si daca e sa nu te protejezi macar sa ai bani de avort dari ori cum sa revenim la subiect cand o dezvirginezi mai inti trebie so exciti dac nu tsi iti pun eu fetel se excita cel mai mault cand o pupi pa burta sau ii dai lumbi si dupaia treci la actiune dar ai grija ca nu cunva sa aive vro boala bn sper ca taam ajutat sper sa te ajute sfatu meu sa ai noroc
sus

ms pt rasp

Guest

Re: Re: Re: cum sa dezvirginezi o fata mare?

scris pe 14 iun 2010 23:54 de ms pt rasp


Adauga: Lubrifiaza (unge) penisul (prezervativul) cu un unguient neiritant. Nu uita ca o femeie trebuie excitata pentru ca penisul sa intre cu usurinta. Nu te gandi la placerea ta la acest act sexual, de aceea supune-te dorintelor ei. O sa ai timp ulterior. Discuta cu ea si fi tandru. Este foarte important ca ea sa vada ca ai deflorat-o din dragosta, nu numai pentru ati satisface poftele sexuale.
sus

mihai_yoz

Newbie
4 mesaje

Re: sper sa te ajute sfat meu

scris pe 20 iun 2010 00:45 de mihai_yoz

ba voi intrebati cu se dezvirgineaza de inite trebie so cunosti pe acea si mai ames sa te protejezi si daca e sa nu te protejezi macar sa ai bani de avort dari ori cum sa revenim la subiect cand o dezvirginezi mai inti trebie so exciti dac nu tsi iti pun eu fetel se excita cel mai mault cand o pupi pa burta sau ii dai lumbi si dupaia treci la actiune dar ai grija ca nu cunva sa aive vro boala bn sper ca taam ajutat sper sa te ajute sfatu meu sa ai noroc

deci himenul se dilata absolut la toate fetele.
sus

SORIN28

Expert member
3805 mesaje

Re: Re: sper sa te ajute sfat meu

scris pe 20 iun 2010 10:52 de SORIN28


deci himenul se dilata absolut la toate fetele.

Asta e tare de tot



Radio Greu de difuzat

http://radio-host.ro:8012/
sus

CINEVA

Guest

Re: Re: Re: Cum sa dezvirginezi o fata?

scris pe 22 iun 2010 12:26 de CINEVA

Daca nu e de acord sa mai astepte insemna ca nu tine destul la tine.Nu te merita!! Nu uita ca o singura data in viata iti pierzi virginitatea.Dupa ce ai facut-o in zadar regreti ca nu ai ales persoana potrivita.O sa iti vina sa te dai cu capul de pereti cand o sa realizezi ca sa folosit de tine!!! CINE IUBESTE CU ADEVARAT NU VREA DOAR ASTA!!
sus

albastrel

Guest

Re:

scris pe 23 iun 2010 15:18 de albastrel

ma baiatule eu zic sa nu mai lasi mesaje pe site ca toata lumea rade de tine mai bine rezolvi u problema cand o sa-ti gasesti persoana potrivita atunci o sa faci sex cu ia asa ca stai linistit ca cum sa dezvirginezi o fata la 15 ani e greu asa ca mai astepta putin daca nu hai la mn ca te rezolv eu ceao

Auzi mai paula pot veni eu la tine?
sus

cherry_dream

Expert member
790 mesaje

Re: Re: sper sa te ajute sfat meu

scris pe 23 iun 2010 17:53 de cherry_dream


deci himenul se dilata absolut la toate fetele.


aaaoleu



Dragostea este o chestiune de "chimie", sexul este o chestiune de "fizica".
sus
Pagina 5 din 8
«   1   2   3   4   5   6   7   8   »


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

12 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate