Cum sa dezvirginezi o fata?

Pagina 7 din 8
«   1 ... 4   5   6   7   8   »

,,,

Guest

Re: cum sa dezvirginezi o fata mare

scris pe 30 aug 2010 17:39 de ,,,

ma baiatule eu zic sa nu mai lasi mesaje pe site ca toata lumea rade de tine mai bine rezolvi u problema cand o sa-ti gasesti persoana potrivita atunci o sa faci sex cu ia asa ca stai linistit ca cum sa dezvirginezi o fata la 15 ani e greu asa ca mai astepta putin daca nu hai la mn ca te rezolv eu ceao


De ce sa rabde , daca ii cere organizmul , hai ca iti dau eu niste sfaturi...
o faci pe rind .

1) sa nu te grabesti in asta , gasesti un local mai romantin unde esti convins ca nu va gasi nimeni , o duci acolo sii ii zici ca ai o surpriza pn ea
2) ai un cadou pn ea il dai , dar sa te uiti ca incaperea sa fie romantica
o imbratisezi si o saruti
3) o dezbraci pina la buric si ii sa ruti sinii te cobori in jos si o dezbraco complet , incetu cu incetu ii bagi limba intre picioare te ridici la ea , si ai sa vezi ca singura va da hainele de pe tine si incepi ii bagi mai intii un deget apoi si al 2 , astepti putin si la sfirsit pui in functie penisul , la inceput incet incet si apoi brusc tare.! SPOR!!!
sus

sebastinao

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: cum sa dezvirginezi o

scris pe 3 sep 2010 14:04 de sebastinao

nush cum sa fac frate vrea sa se futa cu mine da nush ce e cu ea ii e frica purin si mie putin da te doare rau
sus

femme

Expert member
880 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: cum sa dezvirginez

scris pe 3 sep 2010 15:14 de femme

nush cum sa fac frate vrea sa se futa cu mine da nush ce e cu ea ii e frica purin si mie putin da te doare rau




Daca va e frica, lasati-o balta! Nu se merita!!!



"Dumnezeu le-a dat femeilor intuitie si feminitate. Folosita corespunzator, combinatia zapaceste cu usurinta mintile oricarui barbat pe care l-am intalnit."
Farrah Fawcett


sus

ursaru

Expert member
1377 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: cum sa dezvirg

scris pe 4 sep 2010 09:43 de ursaru





Daca va e frica, lasati-o balta! Nu se merita!!!

Lasa`i sa-si faca de cap,abia mai avem si noi topicuri de comentat )



After the therapy, and the psychiatry, and the meetings, you know what it all comes down to? You're all fucked up.
sus

nyku23

Newbie
2 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: cum sa dezvirginezi o

scris pe 18 sep 2010 09:25 de nyku23

am o relatie de 4 luni cu prietena mea . tin foarte mult la ea dar si ea la mine . mi se pare ceva normal sa o intreb daca este virgina . ea mi-a spus ca DA este virgina . eu nu am mai facut-o niciodata cu fete virgine .. doar cu fete second hand daca ma intelegeti ... am auzit cate ceva despre cum trebuie sa fii cu o virgina dar nu stiu cum sa fac si ce sa cred . ma poate ajuta cineva ? multumesc !


Stancu
sus

femme

Expert member
880 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: cum sa dezvirginez

scris pe 18 sep 2010 14:04 de femme

am o relatie de 4 luni cu prietena mea . tin foarte mult la ea dar si ea la mine . mi se pare ceva normal sa o intreb daca este virgina . ea mi-a spus ca DA este virgina . eu nu am mai facut-o niciodata cu fete virgine .. doar cu fete second hand daca ma intelegeti ... am auzit cate ceva despre cum trebuie sa fii cu o virgina dar nu stiu cum sa fac si ce sa cred . ma poate ajuta cineva ? multumesc !


In primul rand, trebuie sa fii rabdator si tandru! Trebuie sa incepi prin petting (mangaieri, sarutari) ca sa ii dai ei o stare de confort si relaxare. Apoi, alegeti o pozitie cat mai confortabila, cea mai indicata fiind pozitia misionarului cu o perna sub fund pentru a o inalta si a face muschii vaginali sa se relaxeze. Nu uita sa folositi prezervativ chiar si la prima experienta!
Cand o penetrezi fa-o usor si opreste-te daca pe ea o doare foarte tare! Dupa ce ai reusit penetrarea, continua sa te misti intr-un ritm normal si nu te astepta sa aiba orgasm de la primele partide! La inceput ea se va obisnui cu senzatiile, nu va simti cine stie ce placere!
La final, nu uita sa o imbratisezi si sa ramai langa ea macar cateva ore (vi-ar trebui o zi intreaga singuri, ca sa va bucurati de momente, atat inainte cat si dupa actul sexual).
Si, nu uita, asta e extra, ca sa nu mai intrebi, chiar daca e virgina s-ar putea sa-i nu-i curga sange (nu e obligatoriu)!!
Sper ca ti-am fost de folos!



"Dumnezeu le-a dat femeilor intuitie si feminitate. Folosita corespunzator, combinatia zapaceste cu usurinta mintile oricarui barbat pe care l-am intalnit."
Farrah Fawcett


sus

nyku23

Newbie
2 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: cum sa dezvirg

scris pe 20 sep 2010 16:19 de nyku23

Multumesc mult , am sa tin cont de aceste sfaturi ! Dar este ceva in neregula daca m-am jucat putin cu degetul sub lenejeria ei si ea s-a excitat desi e virgina ?


Stancu
sus

ursaru

Expert member
1377 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: cum sa dez

scris pe 20 sep 2010 16:37 de ursaru

Multumesc mult , am sa tin cont de aceste sfaturi ! Dar este ceva in neregula daca m-am jucat putin cu degetul sub lenejeria ei si ea s-a excitat desi e virgina ?

E normal...



After the therapy, and the psychiatry, and the meetings, you know what it all comes down to? You're all fucked up.
sus

SeXpErT69

Junior member
13 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: cu

scris pe 4 oct 2010 23:59 de SeXpErT69

Da...ar fi interesat sa stim si noi kum dezvirginam un baiat.Sa va zik ceva..putety sa comentaty mai mult sau mai putin inteligent...SUNT VIRGINA..si nush dak ar trb sa imi fie rusine sau sa fiu mandra de acest lucru..Nu conteaza dak mai esty sau nu..baietyy te interpreteaza cum vor ei..indiferent ce le ziki..si dak ai(sani,fund,forme apetisante)pe nimeni nu intereseaza dak mai esty sau nu..Este foarte frustrant ca traim intr-o lume"de obsedaty"..(cand merg pe strada lumea se uitadupa mine lung..probabil se gandesc"Waw ce buna e blonda"insa nikiunul nush ce se afla ku adevarat in sufletul nostru)dac vrety sex..mergety la panarame...uzate..etc..dar nu mai profitaty de ftl care nu sunt pregatyte si se culca ku voi doar de dragul asta..suntety niste profitori si aiki nu va cataloghez pe toti..doar pe unii..se simt eiin fine..am cam iesit din tema subiectului..dar un lucru este sigur si nu va dau eu sfaturi ka nu am experienta..dar dak vrety ca sa dezvirginaty o fata virgina..incercaty sa fity cat mai tandrii ku ele..si sa le oferity cat mai multa dragoste si restul vine de la sine..nu fity badarani ca strikaty totul..ea se sperie, ramanety si ku buza umflata si fara fata.. va fi speriata si pana va trece la urmatorul va fi difikil,pt k va avea acele amintyri in care voi suntety"actorii principali"..O FATA VIRGINA NU VA UITA NIKIODATAsi dak o iubity si voi...sa va pregatyty pt nunta...


Draga mea u in primul rand ne spui cat de " buna " esti u si cum se uita baietii dupa tine. Intelege un lucru 90% din baieti cand vad o fata "calumea" iti poti da seama ce le trece prin cap ... dar daca incerci sa vorbesti cu ei .. o sa vezi ca nu sunt chiar asa cum ii categorizezi u ... iti zic 1 lucru am stat cu o fata 1 an jumate ... si chestia sa intamplat dupa 3-4 luni ... si dupaia ea se tot tinea dupa mine ... o faceam foarte des... deci nu va credeti "fecioare" prima data e mai greu pana va dati drumu unpic ... dupaia nu va mai putem opri. Scz pt limbajul neadecvat..
sus

felix_andrei

Newbie
1 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: cum sa dezvirginez

scris pe 18 oct 2010 20:58 de felix_andrei

bai dak iti permit banii din buzunarul tau incearca sa o daci la un restaurant iar dupa aceea la un hotel iar dak iti accepta poti sa incerci sa si faci sex cu ea dar nu sari direct p ea pipaio saruto iar dupa aceea urcate p ea dar in timp ce o saruti


felix
sus

ThT

Expert member
1423 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: cum sa dezvirg

scris pe 18 oct 2010 21:22 de ThT

bai dak iti permit banii din buzunarul tau incearca sa o daci la un restaurant iar dupa aceea la un hotel iar dak iti accepta poti sa incerci sa si faci sex cu ea dar nu sari direct p ea pipaio saruto iar dupa aceea urcate p ea dar in timp ce o saruti

Iar cand te-ai trezit totul era doar un vis,stim.Ce sa-ti cerem la cei 13-14 anisori ai tai?



Behind my smile is everything you'll never understand!
sus

sweet_gabytza30

Newbie
5 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: cum sa dez

scris pe 3 nov 2010 20:43 de sweet_gabytza30

buna!....am 14 ani...sunt cu prietenul meu de o luna si cv...el are 20 de anieu inka mai sunt virgina.prietenul meu mi-a batut apropo odata cum k ar vrea sa o facem...mie imi e frika.singurul motiv ptr kare as face-o aste acela k l-as putea pierde.dak se va satura sa ma tot astepte si sa se duka la altele??ast sfaturi repede:X:X


buna!....am 14 ani...sunt cu prietenul meu de o luna si cv...el are 20 de anieu inka mai sunt virgina.prietenul meu mi-a batut apropo odata cum k ar vrea sa o facem...mie imi e frika.singurul motiv ptr kare as face-o aste acela k l-as putea pierde.dak se va satura sa ma tot astepte si sa se duka la altele??


astraspuns cat mai repede...multumesc mult
sus

DRE

Expert member
571 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: cum sa

scris pe 3 nov 2010 21:30 de DRE

buna!....am 14 ani...sunt cu prietenul meu de o luna si cv...el are 20 de anieu inka mai sunt virgina.prietenul meu mi-a batut apropo odata cum k ar vrea sa o facem...mie imi e frika.singurul motiv ptr kare as face-o aste acela k l-as putea pierde.dak se va satura sa ma tot astepte si sa se duka la altele??ast sfaturi repede:X:X


Inca o pustoaica fraiera( ca sa nu zic proasta) care se da smechera ca are gagic de 20 de ani. Tu asa, ce crezi ca vrea unu' de 20 de ani de la tine? Sa te tina de mana? Sa-ti dea flori? Sau ce?Vrea doar sex.Atata! Ofera-i ce vrea si gata.Oricum o sa te lase.Chiar daca o faci cu el sau nu, tot te va trimite la plimbare cand se va plictisi de tine.
De cand intru pe forumul asta, am vazut 1000 de posturi de acest gen, de la fetite care incearca sa se maturizeze prea devreme.Faci ce vrei, pana la urma e viata ta, doar ca ma enerveaza sa vad cum toate deschideti picioarele asa repede, dupa 2 vorbe frumoase.Dupa aia va plangeti ca-si bat toti joc de voi, ca v-au filmat/pozat, ca a aflat tot cartieru., sau ca vezi domne v-au facut c**** .Pai asta sunteti in plm.



sweety16

"All the crazy shit I did tonight
Those will be the best memories."

sus

ThT

Expert member
1423 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: cu

scris pe 3 nov 2010 21:35 de ThT



Inca o pustoaica fraiera( ca sa nu zic proasta) care se da smechera ca are gagic de 20 de ani. Tu asa, ce crezi ca vrea unu' de 20 de ani de la tine? Sa te tina de mana? Sa-ti dea flori? Sau ce?Vrea doar sa te futa.Atata! Ofera-i ce vrea si gata.Oricum o sa te lase.Chiar daca o faci cu el sau nu, tot te va trimite la plimbare cand se va plictisi de tine.
De cand intru pe forumul asta, am vazut 1000 de posturi de acest gen, de la fetite care incearca sa se maturizeze prea devreme.Faci ce vrei, pana la urma e viata ta, doar ca ma enerveaza sa vad cum toate deschideti picioarele asa repede, dupa 2 frumoase.Dupa aia va plangeti ca-si bat toti joc de voi, ca v-au filmat/pozat, ca a aflat tot cartieru., sau ca vezi domne v-au facut c**** .Pai asta sunteti in plm.

perfect spus



Behind my smile is everything you'll never understand!
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: cum sa

scris pe 4 nov 2010 02:07 de ExoticDream

buna!....am 14 ani...sunt cu prietenul meu de o luna si cv...el are 20 de anieu inka mai sunt virgina.prietenul meu mi-a batut apropo odata cum k ar vrea sa o facem...mie imi e frika.singurul motiv ptr kare as face-o aste acela k l-as putea pierde.dak se va satura sa ma tot astepte si sa se duka la altele??ast sfaturi repede:X:X


De ce repede? Arde undeva?!? Ai primit raspunsul potrivit, STAI CUMINTE! Chiar vrei sa fii jucaria unuia si altuia? Nu te lasa prostita de primul baiat care te vrajeste 2-3 saptamani, apoi te ameninta ca te paraseste daca "n-o faci" cu el! In conditii normale, nici nu ar trebui sa pui aceasta intrebare, ai sti ca la 14 ani (si nici mai tarziu, dar... ) nu cedezi la un santaj emotional ieftin....! Daca e sa-ti incepi viata sexuala, asteapta sa intalnesti un baiat bun, cu care sa ai o relatie cat de cat serioasa, cu sentimente de ambele parti, intr-o luna asa ceva nu se intampla!

Sa mai treci pe aici sa ne spui daca a reusit sa te pacaleasca!




"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

rankuletz

Newbie
1 mesaje

Re: cum sa dezvirginezi o fata mare

scris pe 7 nov 2010 12:34 de rankuletz

pe mine nu ma poti ajuta ???scz daca te am supi cu cv
sus

sweet_gabytza30

Newbie
5 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: cu

scris pe 8 nov 2010 21:53 de sweet_gabytza30

ok...voi mai trece cu siguranta pe aici...ms ptr sfat:*


buna!....am 14 ani...sunt cu prietenul meu de o luna si cv...el are 20 de anieu inka mai sunt virgina.prietenul meu mi-a batut apropo odata cum k ar vrea sa o facem...mie imi e frika.singurul motiv ptr kare as face-o aste acela k l-as putea pierde.dak se va satura sa ma tot astepte si sa se duka la altele??


astraspuns cat mai repede...multumesc mult
sus

sweet_gabytza30

Newbie
5 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: cu

scris pe 24 nov 2010 20:05 de sweet_gabytza30

nu a reusit sa ma pakaleask...dar s-a terminat..relatia a luat sfarsit...dak faceam pasul asta acum cu siguranta regretam

asta e



buna!....am 14 ani...sunt cu prietenul meu de o luna si cv...el are 20 de anieu inka mai sunt virgina.prietenul meu mi-a batut apropo odata cum k ar vrea sa o facem...mie imi e frika.singurul motiv ptr kare as face-o aste acela k l-as putea pierde.dak se va satura sa ma tot astepte si sa se duka la altele??


astraspuns cat mai repede...multumesc mult
sus

un_tip

Newbie
2 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: cum sa dezvirginez

scris pe 2 dec 2010 17:08 de un_tip

Buna Buna.Sunt un_tip...am 17 ani,prietena mea are 16.Azi am implinit 10 luni de cand suntem impreuna,ne iubim extraordinar de mult.Ieri,pt ca am fost liberi ne-am vazut la o pensiune unde ne-am ,,jucat" si noi.Ea e inca virgina.Ieri a fost de acord sa incercam sa o dezvirginez,vbim de mult timp despre asta.Am avut un preludiu foarte lung,atmosfera placuta(lumanarele,sampanie,petale de trandafiri,etc,etc)...ideea e ca,oricat am reusit sa o incing de fiecare data o durea daca incercam sa introduc penisul in vagin(cu tot cu prezervativ,ne-am protejat,bineinteles).Ea spunea ca ai e frica,de durere,se vedea ca o doare si...oricat ma gandeam eu la sfaturi de genul:bag-o,o sa-i placa dupa date de alte persoane pe net,nu am putut sa o fortez,o iubesc.Tin sa precizez ca nu am avut lubrifiant si penisul se opreste la intrarea in vagin,nici macar nu intra(degetelul a intrat,fiind mai subtire)...ce sfaturi imi puteti da pt data viitoare?...scuze pt postul lung si multumesc pt ajutor.(fara aberatii desspre asta,va rog).
sus

McLove

Expert member
3587 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: cum sa dezvirg

scris pe 2 dec 2010 17:41 de McLove

.ce sfaturi imi puteti da pt data viitoare?

Probabil ea nu s-a excitat destul... avand emotii, fiind prima data, e ceva normal.

Data viitoare iti recomand sa iei si un lubrifiant. E foarte bun in astfel de situatii. In rest, comporta-te cat mai frumos cu ea, fa-o fericita.



Cei ce se tem de prafuri, iarbă şi seringi să reţină
Droguri tari ţi se injectează prin timpan şi retină.
sus

un_tip

Newbie
2 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: cum sa dez

scris pe 2 dec 2010 18:38 de un_tip


Probabil ea nu s-a excitat destul... avand emotii, fiind prima data, e ceva normal.

Data viitoare iti recomand sa iei si un lubrifiant. E foarte bun in astfel de situatii. In rest, comporta-te cat mai frumos cu ea, fa-o fericita.


La asta ma gandisem si eu,sa iau lubrifiant,alta idee nu am pe moment.O sa merg la farmacie sa iau unul....
Inca ceva...e normal sa fie asa ,,stramta" la intrare?...sincer,in mintea mea,inainte sa se intample asta,ma gandeam ca penisul va intra in vagin urmand ca dupa ce va intra si mai adanc sa o doara,nu ma gandeam sa nici nu intre...

PS:multumesc pt raspuns

altceva,alte idei...?
sus

Leroy

Expert member
715 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: cum sa

scris pe 3 dec 2010 00:55 de Leroy



La asta ma gandisem si eu,sa iau lubrifiant,alta idee nu am pe moment.O sa merg la farmacie sa iau unul....
Inca ceva...e normal sa fie asa ,,stramta" la intrare?...sincer,in mintea mea,inainte sa se intample asta,ma gandeam ca penisul va intra in vagin urmand ca dupa ce va intra si mai adanc sa o doara,nu ma gandeam sa nici nu intre...

PS:multumesc pt raspuns

altceva,alte idei...?


Nu e obligatoriu sa fie "stramta" la intrare, marimea vaginului difera de la femeie la femeie, dar in principiu la cele cu himen normal se simte ca intra greu.
Himenul e undeva pe la suprafata, daca intra mai adanc si ti se pare ca tipa mai tare, e doar senzatia de incepatoare, ca daca intra mai mult o si doare, dar de fapt nu a mai intrat nimic niciodata atat de adanc si asta e motivul pentru care o sa observi durerea pe fata ei, decat daca baza penisului tau e considerabil mai groasa decat restul, in cazul asta s-ar explica ca atunci cand o introduci in totalitate sa o doara foarte tare pe partenera...



Festina Lente !
sus

shmekheru

Junior member
14 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: cu

scris pe 6 dec 2010 18:22 de shmekheru

Stau de juma de ora si citesc postul asta...am ajuns la pagina 5 si deja incep sa se repete: aceleasi chestii cretine ale unor persoane care nu au ce face si se baga in seama pe aici...sunt unele sfaturi bune...am incercat sa le aplic deja...inca nu am reusit...app: sa va povestesc ce am patit: am prietena de 3 ani (implinim acum in decembrie), eu am 21 ani ea are 20 si suntem amandoi VIRGINI...de ceva timp incoace a inceput sa imi dea de inteles ca vrea si ea sa mergem mai departe...sa incercam noi senzatii...asa ca incet incet am ajuns sa stam amandoi goi in pat...atmosfera zic eu destul de buna (nu sunt genul romantic dar m-am straduit pt.k stiu ca pt ea conteaza mult), am pus ceva lumanarele, un masaj relaxant, apoi multe pupaceli saruturi, mangaieri, m-am jucat putin cu vaginul ei si apoi am incercat sa introduc penisul...insa nu am reusit, nu stiu ce s-a intamplat, parca intrase dar parca nu...am incercat noi asa cateva secunde apoi am avut un blocaj psihic si mi-a murit...e posibil ca ea sa nu fi fost relaxata si sa fi strans, e posibil ca eu sa nu fi nimerit gaura...a incercat ea sa ma ghideze dar nu a reusit...avem noroc ca ne iubim si ca putem trece peste asta ...acuma intrebarea mea este: cum gasesti cel mai simplu gaura?


[url=http://10.7.0.1][img]http://10.7.0.1/torrentbar/torrentbar.php/311.png[/img][/url]
sus

DaNNY_DiViNO

Expert member
1750 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 6 dec 2010 18:48 de DaNNY_DiViNO

incearca cu degetele inainte.. daca tot ii oferi un preludiu, sa se relaxeze si sa se excite, joaca-te si cu degetele inauntru.. chiar daca e virgina, o poti dezvirgina cu degetele, ce are ? apoi cand s-a obisnuit cu ideea, senzatia si dupa durere eventual, poti sa o bagi inauntru..


🔴 Content Creator [@] DannyDivino
sus

shmekheru

Junior member
14 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 7 dec 2010 16:36 de shmekheru

incearca cu degetele inainte.. daca tot ii oferi un preludiu, sa se relaxeze si sa se excite, joaca-te si cu degetele inauntru.. chiar daca e virgina, o poti dezvirgina cu degetele, ce are ? apoi cand s-a obisnuit cu ideea, senzatia si dupa durere eventual, poti sa o bagi inauntru..


ideea e ca mi-e teama ca dupa aia sa nu mai vrea sa facem nimic...sa nu spuna ca o doare si sa dea inapoi...



[url=http://10.7.0.1][img]http://10.7.0.1/torrentbar/torrentbar.php/311.png[/img][/url]
sus

ThT

Expert member
1423 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 7 dec 2010 16:41 de ThT



ideea e ca mi-e teama ca dupa aia sa nu mai vrea sa facem nimic...sa nu spuna ca o doare si sa dea inapoi...

Si daca incerci o ora pana nu mai ai erectie nu se intampla acelasi lucru?(nu faceti nimic).Incearca prima oara cu degetele,cum spune si danny,iar apoi treci si la penis...



Behind my smile is everything you'll never understand!
sus

shmekheru

Junior member
14 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 7 dec 2010 16:48 de shmekheru


Si daca incerci o ora pana nu mai ai erectie nu se intampla acelasi lucru?(nu faceti nimic).Incearca prima oara cu degetele,cum spune si danny,iar apoi treci si la penis...


acuma nu ca ma laud dar la ce pofta am in mine...nu cred ca dispare erectia...plus ca stie ea cum s-o faca sa apara...nu e asta problema



[url=http://10.7.0.1][img]http://10.7.0.1/torrentbar/torrentbar.php/311.png[/img][/url]
sus

Machiavelli

Expert member
1640 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 7 dec 2010 23:00 de Machiavelli



acuma nu ca ma laud dar la ce pofta am in mine...nu cred ca dispare erectia...plus ca stie ea cum s-o faca sa apara...nu e asta problema

Nu-mi place numele tau pentru ati da un raspuns la frustrarile tale



Mie mi-e somn, mi-e lene, n-am chef sa discut- mie mi-e foame, mi-e sete si vreau sa f*t!
sus

ThT

Expert member
1423 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 7 dec 2010 23:05 de ThT

am incercat noi asa cateva secunde apoi am avut un blocaj psihic si mi-a murit..

Shmekere... (cum zice si machiavelli...ce nume ti-ai ales..) ,ai uitat deja ce ai scris in primul post? Ai incercat in felul tau..nu a mers.Noi ti-am dat un sfat,acum vii sa ne spui noua ca nu avem dreptate si ca vorbim prostii.Incearca din partea mea pana la anu cu "super erectia ta" ca pana gasesti vaginul ,e de ajuns sa ti se inmoaie putin..ca iar e fail.



Behind my smile is everything you'll never understand!
sus

Leroy

Expert member
715 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 8 dec 2010 00:21 de Leroy

cum gasesti cel mai simplu gaura?


Nu exista o metoda anume, doar practica te ajuta, si poate merge sa te uiti la ceva filme pentru adulti sa incerci sa-ti dai seama de unghi, erectia in momentul ala, inclinatie si alte date matematice/fizice
Pe bune, am impresia ca am avut aceeasi problema cand mi-am inceput viata sexuala, nu stiam unde e pozitionata intrarea in vagin, m-am uitat la mai multe filme porno si s-a rezolvat :P



Festina Lente !
sus
Pagina 7 din 8
«   1 ... 4   5   6   7   8   »


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

29 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate